Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Anna Pekar wiceprezydentem Tarnobrzega

Kwiecień 30, 2018 3:48 PM

P.o prezydenta Kamil Kalina powołał dziś Annę Pekar na stanowisko wiceprezydenta Tarnobrzega.

Mandat radnej z ramienia Prawa i Sprawiedliwości Anna Pekar złożyła dzisiaj w godzinach przedpołudniowych. Funkcje wiceprezydenta obejmie od dnia 1 maja.

- Prezydent rozmawiał ze mną i będzie chciał powierzyć mi strefę szkolnictwa – tłumaczy w rozmowie z Portalem NadWisłą24.pl Anna Pekar. – 10 lat byłam wicedyrektorem w szkole. Ostatnio pracowałam jako nauczyciel konsultant w Podkarpackim Centrum Edukacji Nauczycieli a nauczycielem jestem od 28 lat – dodaje.

 

65 Responses to Anna Pekar wiceprezydentem Tarnobrzega

  1. ??? Odpowiedz

    30 kwietnia 2018 at 16:00

    Ale jaja ……

  2. mieszkaniec Tbg Odpowiedz

    30 kwietnia 2018 at 16:06

    Widocznie peło nie dawał rady, taki bajzel zostawił Grzegorz K. w urzędzie :)

  3. na szczęście - były nauczyciel Odpowiedz

    30 kwietnia 2018 at 16:06

    No to szkolnictwo pozamiatane :(

  4. STOŁEK Odpowiedz

    30 kwietnia 2018 at 16:13

    Jak widać chodzi tylko o jedno. Stołki, posady, kasę. Z 9000zł pewnie dostanie. Z nauczycielskiej pensji nie starczało do pierwszego

  5. Stach Odpowiedz

    30 kwietnia 2018 at 16:41

    O. To PiS ma coraz mniej szansy w wyborach. Bardzo dobrze P. O. Bardzo dobrze. Im więcej jełopów, tym lepiej.

  6. To Odpowiedz

    30 kwietnia 2018 at 17:08

    Haha PIS PATALACHY I SLABIZNY.

  7. Grzesiek Odpowiedz

    30 kwietnia 2018 at 17:11

    jestem za a nawet przeciw

  8. Mundi Odpowiedz

    30 kwietnia 2018 at 17:21

    Słodki Jezu!

  9. ??? Odpowiedz

    30 kwietnia 2018 at 17:23

    Rozumiałbym gdyby np taki Pan Bożek, ale ta miernota – szok, szok

    • Haha Odpowiedz

      30 kwietnia 2018 at 17:38

      A jak dla mnie to właśnie pan Bożek jest większą miernotą. Uważam, że to bardzo dobry ruch, na plus dla prezydenta, ale przede wszystkim dla nadszarpniętego wizerunku miasta. Pani Anno gratulacje!

      • Stach Odpowiedz

        30 kwietnia 2018 at 17:47

        Poziom IQ – 50. Kolejna porażka dla miasta.

  10. adam Odpowiedz

    30 kwietnia 2018 at 18:32

    Kalinka nie ukradniesz nam miasta !!

  11. Osiedlanin Odpowiedz

    30 kwietnia 2018 at 19:08

    Ależ piękne TKM xD

    P.O. pewnie już zobaczył na ścianie napis Mane Telek Fares i uznał, że nie ma czasu na subtelne działanie. Postawił więc na TKM, żeby się kolesie nachapali, póki mają taką możliwość.

    Ciekaw jestem, czy “Dojna Zmiana” w TBG dociągnie do końca miesiąca. Wieść gminna niesie, że mogą być z tym, ekhm, “delikatne problemy” xD

  12. Yogi Odpowiedz

    30 kwietnia 2018 at 19:15

    Głupszej już nie mógł wybrać. Ona nawet wysłowić się nie potrafi poprawnie. Masakra

  13. Karolina Odpowiedz

    30 kwietnia 2018 at 19:54

    Pani Anno gratulacje! W końcu zapanuje porządek w tarnobrzeskiej oświacie. A pani Kociuba już trzęsie portkami

  14. Tarnobrzezanin Odpowiedz

    30 kwietnia 2018 at 20:19

    Co sie kurna w tym mieście wyprawia
    JAK się nie ma kadr kompetentnych z pisu to się bierze bexpartyjnych fachowców. Piekar jako radna pokazała że prócz wierności partii sama nic nie wymyśli
    Słusznie ktoś zauważył z mową to byle jak w zakresie poprawności ale krzyczeć bo.brak argumentów to.zawsze.To osoba która jest bezsilny wykonawcom rozkazów PiS Tylko że e oświacie trzeba myśleć i.miec swoje zdanie
    Może pracownicy oświaty to zauważą

    Nadzieję w tym.ze będzie 3 miesiące jak tatuś
    Stanisław Wiącek był 3 miesiące wiceprezydentem za Dziubinskiego i nic dla miasta nie zrobił.MATKO BOSKA DZIKOWSKA MIEJ NAS W SWEJ OPIECE

  15. Ataner Odpowiedz

    30 kwietnia 2018 at 20:45

    Żenada!
    Proszę posłuchać kilku wypowiedzi Pani Pekar z sesji rady miasta.
    Pani Anna naprawdę nie umie się wysłowić, brakuje jej zasobu podstawowych słów. Dawniej mówiono, że ktoś mówi “bez ładu i składu”Nie mogłem zrozumieć jak ta Pani może być nauczycielem.Nie wyobrażam sobie by teraz reprezentowała miasto jako wiceprezydent.Chce być dumny z mojego miasta a nie czuć wstydu.

  16. Do Karoliny Odpowiedz

    30 kwietnia 2018 at 20:45

    Już się nic nie odzywaj i czekaj na swoją kolejkę.Nowogrodzka w tarnobrzegu czytaj siedziba pisu ms już dla Ciebie stołek.P.o.zkKalinka właśnie po cichu e siedzibie PiS przy pomocy prawnikow którzy od 2 maja wchodzą do urzędu miasta opracowali regulamin który pozwoli Kalince wywalić urzędników z urzędu
    PRZECIEŻ O TYM WIESZ KAROLINKO

    • Karolina Odpowiedz

      2 maja 2018 at 11:45

      Ja mam swoją pracę i dobrze mi w niej ;) ale za to mam wrażenie, że ty straciłaś posadę w UM i dlatego tak bardzo oczerniasz p.o. na forach i obrażasz ludzi, którzy mogą go popierać… żal mi cię, no ale cóż… czasami ludzie na starość robią się zgorzkniali…

      • Do Karoliny Odpowiedz

        4 maja 2018 at 08:00

        Nie straciłam pracy w Urżędzie i nigdy tam nie pracowałam i nie będę pracować ,bo mam porządny zawód. To tylko przecieki z siedziby PIS, niektórzy po obradach tajnych ogłaszają przy piwku aktualne sensacje dnia. A swoją drogą chyba Karolinka jesteś w sztabie pis sądząc po info ,które.go dostarczasz .

        • Karolina Odpowiedz

          14 maja 2018 at 07:57

          Nie jestem w żadnym sztabie, tylko obserwuję to, co dzieje się w naszym mieście. Pokaż mi proszę w którym miejscu napisałaś/eś prawdę, bo jakoś się jej doszukać nie mogę… Chyba coś kiepskiego masz tego informatora, bo z tego co widzę to nic się w UM od 2 maja nie zmieniło (a czekałam i obserwowałam co się wydarzy). I jak to jest u ciebie z tą prawdomównością?

      • po pisowsku Odpowiedz

        4 maja 2018 at 14:03

        Karolinko Według Ciebie nieważne co się pisze nawet jak to prawda ,najważniejsze że krytycznie o Pis. A tego pis nie wybacza ,dlatego szukasz autora wpisów aby przestraszyć. To Wam sie nie uda. Zapraszam n a info po wyborach ,po drugiej turze Karolinko.

        • Karolina Odpowiedz

          14 maja 2018 at 08:02

          Można krytykować, nawet należy, pod warunkiem, że się pisze prawdę, bo jeśli ma się pisać kłamstwa i oszczerstwa, to lepiej milczeć… I to jest mój ostatni wpis, bo nie mam już ochoty na dalszą konwersację w tym temacie. Żegnam

  17. Ciekawy Odpowiedz

    30 kwietnia 2018 at 21:08

    O co chodzi z tym regulaminem
    KTO TO PISZE NA MIEŚCIE DA EDKAXANIA NA PEWNE KANCELARIE ŚRODOWISK I PRAWNIKOW IT DAWNA WIE KPMU PIS MOŻE ZAUGAC ZOBACZYMY KTO OD MAJABEFXIE PRAWNIKIEM W URZĘDZIE
    ALE SMIECHOTEKA
    ŻEBY NIE POCZEKAĆ DO WYBORÓW

  18. Popieram Norberta Odpowiedz

    30 kwietnia 2018 at 21:44

    W Tarnobrzegu tylko Norbert Mastalerz !

    • Łysy Odpowiedz

      30 kwietnia 2018 at 22:18

      Jajecznica? Nie żartuj!

  19. LOLO Odpowiedz

    30 kwietnia 2018 at 22:08

    Nie czekają do wyborów, bo to jeszcze ponad 6 miesięcy. A jaki porządny polityk pozwoli aby 6-cio miesięczna pensja poszła na konto niepartyjnego kolegi? Panie Kalinka, jaka szkoda, że z Panem nie współpracuje, może też bym coś dostał ;) A tak to nawet za kibel muszę zapłacić ;(

  20. Alicja Odpowiedz

    30 kwietnia 2018 at 22:12

    Na szczescie to tylko 3tygodnie i 1 dzien czekamy na NASZEGO PREZYDENTA!!!

  21. Ezu Odpowiedz

    30 kwietnia 2018 at 23:00

    Pani Anno GRATULUJĘ Bardzo dobre posuniecie p. Kalinki

  22. Genzo Odpowiedz

    30 kwietnia 2018 at 23:14

    Nooo tak… Brakuje jeszcze w tym cyrku żeby drugim wicepresidentem została pani radna od telefonu…
    Tak gwoli sprawiedliwości: pani wiceprezydent z tego co wiem to w tej chwili mamy p.o. prezydenta? Chyba, że już coś się pozmieniało?

  23. z dystansem Odpowiedz

    1 maja 2018 at 00:07

    Do Tarnobrzezanina: ty za to potrafisz “pięknie” pisać. A co za gramatyka! Najpierw więc przyjrzyj się sobie. Był już Złotousty Narcyz i kończy kończąca karierę przemądrzała naczelniczka oświaty – mam nadzieję, że pakuje manatki.
    Pani Anno, gratulacje. Ale Pani zazdroszczą! Skręca tu niektórych aż do bólu.

  24. Stach Odpowiedz

    1 maja 2018 at 07:37

    Mnie tam nie skręca. Żal mi tylko miasta że za moje pieniądze takie coś jest wice.

  25. Sergiusz Ryczy na losem Tarnobrzega Odpowiedz

    1 maja 2018 at 08:08

    Ludzie po co brać opłatę 2 złote za kibel na mieście, jak można było przeznaczyć tylko nową pensję vice na utrzymanie kibla, pewnie okazałoby się, ze kibel jest dochodowy. To samo z przejęciem dworca od PKP mówi się, ze nas nie stać- jak powołujemy non stop nowe osoby i im płacimy bajońskie sumy to nas na nic nie stać. Miej nas w opiece MATKO BOSKA DZIKOWSKA – obłudników na Kościuszki nie brakuje.

  26. Tarno Odpowiedz

    1 maja 2018 at 08:55

    Krzysiu weź się za robotę a nie tu Matkę Boską wzywasz na daremno!

  27. Zdumiony Odpowiedz

    1 maja 2018 at 09:10

    Tu trzeba zaplakac. MIMO WSZYSTKO MYŚLĘ ŻE PEKAR NIE WYMYSLIL P.O.TYLKO JEGO TATUŚ NIEUSTAJACY KADROWY W TARNOBRZEGU I DLATEGO NIC DOBREGO MIASTA NIE SPOTKA

  28. Anka Odpowiedz

    1 maja 2018 at 09:28

    Gratulacje Pani Aniu!
    Jolanto, uspokój się już. Ty już się wykazałaś

  29. AlkoHolik Odpowiedz

    1 maja 2018 at 09:32

    Nic tylko się napić…”Taki mamy klimat” I “bez bez zmian”Zdrowie naiwnych…!!!

  30. Maj Odpowiedz

    1 maja 2018 at 09:47

    To jest po prostu skandal
    Nie poczekać do wyborów. Mieszkańcy Tarnobrzegu obudzmy się
    Czy w naszym mieście musimy mieć partyjnego pisowskiego prezydent Chyba nie

  31. Krzysztof Odpowiedz

    1 maja 2018 at 11:38

    Dobra rada dla wszystkich, którym ten wybór nie przypadł do gustu – jeśli ktoś w Tarnobrzegu chce czegoś się dorobić, godnie zarobić, powinien pomyśleć właśnie o polityce. W tym mieście to jedyna sensowna perspektywa dla przyszłość, bo innych nie widać. Wiele przypadkowych osób się o tym przekonało, a Pani Anna Pekar jest tego kolejnym, najlepszym przykladem jak w krótkim czasie z nauczyciela stać się wiceprezydentem miasta. Kto następny?

  32. djasiek573 Odpowiedz

    1 maja 2018 at 12:40

    Ha,ha,ha,ha,ha–lepiej nie będzie,,ale śmieszniej.Ha,ha,ha,ha,ha

  33. Krzysztof Odpowiedz

    1 maja 2018 at 12:50

    Jeśli ktoś w Tarnobrzegu chce czegoś się dorobić, coś lepiej zarobić, a się nie narobić to powinien pomyśleć właśnie o polityce. W tym mieście od paru lat to najbardziej sensowna perspektywa na przyszłość, bo innych nie widać. Wiele osób się o tym przekonało, a Pani Anna Pekar jest tego kolejnym, najświeższym przykładem, jak w krótkim czasie z nauczyciela stać się wiceprezydentem miasta. Kto następny?

  34. ronin Odpowiedz

    1 maja 2018 at 14:23

    Nosz kurde ręce opadają gosciu dostał się do władzy z powiedzmy doniesienia o łapówce (powiedzmy że pojawił się watek prez st w) zmienia miasto w swój folwark pisowski -powiem tak -młody głupi i gniewny nigdy takimi posunięciami nie zdobędzie władzy, władzę zdobywa się szacunkiem i zrozumieniem potrzeb ludzi a nie partyjnym kolesiostwem,co do tej pani nowej wice to nie znam i nie mam zamiaru jej poznać bo to czysta partyjna rozgrywka aby jak najwięcej było ,,naszych” przed wyborami przecież to tak idiotycznie dziecinne posunięcie że no właśnie ręce opadają

  35. Filip Odpowiedz

    1 maja 2018 at 14:33

    Bardzo dobry wybór. Pani Anna jest gwarantem klęski PiS w najbliższych wyborach. Te pół roku jakoś damy radę.

  36. Antek Odpowiedz

    1 maja 2018 at 14:39

    A co z G. Kielbiem,Kalinka juz wie ,ze nie wyjdzie?

  37. Byle do wyborow Odpowiedz

    1 maja 2018 at 15:42

    Pani PEKAR tak jak jej tatuś Stanisław Wiącek otrzymuje stanowiska na czas okreslony tj 3 miesiaceTyle wystarczy aby nic złego nie zrobić ale podreperowac budżet domowy

  38. Przewidywalny Odpowiedz

    1 maja 2018 at 17:17

    I wszystko jasne
    Od 1 maja razem z PEKAR do urzedu wkracza mecenas Bożena Sudoł Kaczmarek żona A
    Kaczmarka z Solidarności
    Autorka rewelacyjnego regulaminu organizacyjnego urzędu miasta na mocy którego może rozpocząć pracę razem x PEKAR Brawo PiS teraz my ale do.jrsieni należy o tym pisiory pamiętać

  39. Modlitwa Odpowiedz

    1 maja 2018 at 17:21

    MATKO BOSKA DZIKOWSKA MÓDL SIĘ ZA NAMI

  40. Franz Odpowiedz

    1 maja 2018 at 22:02

    Co zmiana to na gorsze. Biedne to miasto.

  41. emalia Odpowiedz

    2 maja 2018 at 14:29

    No tak po naczelniczce od siedmiu boleści, która dużo krzyczała to wszystko będzie o 100 procent lepsze.

    • Stach Odpowiedz

      2 maja 2018 at 15:26

      Tylko dzięki tej naczelniczce nauczyciele mają pracę i nikt nie został zwolniony.

      • Tych Odpowiedz

        2 maja 2018 at 21:33

        Nie dzięki naczelniczce, a firmie Vulkan, za co wszyscy bekneliśmy prawie 40 tysięcy!

      • Wiki Odpowiedz

        2 maja 2018 at 22:59

        Ojojoj, jaka zbawicielka wielka ! Już chyba się wszyscy jej najedli!!

  42. Do amalii Odpowiedz

    2 maja 2018 at 15:26

    Ty też vxeksdx na stołek Co ma wspólnego Pekar z naczelniczka Cyba to że Pekar nie nadaje się na te stolki

  43. boziu Odpowiedz

    2 maja 2018 at 18:48

    Nie dzięki naczelniczce a firmie Vulkan która to firma wzięła za to 36 tys.

    • Stach Odpowiedz

      2 maja 2018 at 22:31

      W stosunku do tego, ile idzie na oświatę, to nic nie znacząca kwota. A tylko pomógł ten program.

      • Boco Odpowiedz

        3 maja 2018 at 08:14

        Bardzo niewiele gdy się wydaje nie ze swoich pieniędzy !!!!

  44. Majowa Odpowiedz

    2 maja 2018 at 20:37

    Już mi się na uroczystości 3 maja nie chce iść jak.mam zobaczyć moes wiceprezydent.Czy ten PiS oszalał

  45. Esteta Odpowiedz

    2 maja 2018 at 20:41

    Kto.to zdjęcie Pekar umieścił pod tym news. Ten uśmiech i to spojrzenie zwala z nóg
    PiS rwie się do władzy ale nie ma ludzi do rządzenia

  46. wilk Odpowiedz

    2 maja 2018 at 22:09

    Tak spojrzenie …chm kojarzy mi się..specjalistą od pewnych schorzeń nie jestem, ale skojarzenie mam jakieś takie chm… Tak czy tak dobrze, że to tylko miesiąc w najgorszym razie kilka miesięcy, bo zacząłbym się bać o losy nie tylko oświaty, ale całego miasta

    • Wiki Odpowiedz

      4 maja 2018 at 00:04

      Jak się nie ma czego czepić, to najlepiej zdjęcia !haha
      Ładna kobieta i przynajmniej nie będzie straszyć wyglądem !☺
      Powodzenia Pani Aniu !

  47. Ktos Odpowiedz

    3 maja 2018 at 07:54

    Hura Tak dalej KALINKI Na pewno dojedziecie miasto? Trzeba upubliczniłc listę Misiewiczow. Szybko na tablicę ogłoszeń

  48. wku*wiony Odpowiedz