Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: O problemach pod namiotem lub podczas spaceru

Maj 4, 2018 5:31 PM

Pod namiotem lub podczas wspólnego spaceru będzie można porozmawiać o problemach osiedlowych z p.o. prezydenta Kamilem Kalinką. Spotkania z mieszkańcami najczęściej w osiedlowych salkach, odbywał również przebywający w areszcie prezydent Grzegorz Kiełb, pełniący zaś obowiązki włodarza miasta postawił na kontakt w plenerze.

“Osiedlowe spotkania z mieszkańcami” rozpocznie wizyta Kamila Kalinki w Mokrzyszowie. “Na parkingu przy Domu Ludowym stanie miejski namiot, w którym mieszkańcy będą mogli bezpośrednio porozmawiać z prezydentem miasta. Po spotkaniu odbędzie się również spacer osiedlowymi ulicami. Podczas spaceru mieszkańcy będą mogli wskazać miejsca, które są dla nich problematyczne” – informuje tarnobrzeski magistrat.

Przedwyborczy namiot rozkładał były prezydent Tarnobrzega Norbert Mastalerz, zaś podobną formułę “spotkań pod namiotem” stosuje prezydent Stalowej Woli, Lucjusz Nadbereżny.

Oprócz spotkań osiedlowych, p.o. prezydenta będzie przyjmował mieszkańców w każdy wtorek, w godzinach pracy urzędu.

Spotkanie w Mokrzyszowie odbędzie się we wtorek 8 maja, początek godz.16.

foto: archiwum

16 Responses to Tarnobrzeg: O problemach pod namiotem lub podczas spaceru

  1. Jan Odpowiedz

    4 maja 2018 at 18:04

    W końcu mamy prezydenta, który będzie dbał o mieszkańców. Brawo Panie Kalinka oby tak dalej, odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu! Pozdrawiam

    • tarnobrzeżanin Odpowiedz

      4 maja 2018 at 19:51

      Jeszcze nie mamy nowego prezydenta.Będziemy mieli po wyborach. Dzieki wyznaczeniu na pełnienie obowiązków Kalinka wykorzystuje urząd do kampanii wyborczej. Dlatego uważam za nadużycie ze strony JANA że to właściwy człowiek na właściwym miejscu, Pytam jakim miejscu? -dodaj tymczasowym aby było uczciwie.

      • Mac Odpowiedz

        5 maja 2018 at 00:00

        Niech będzie na jakim chce miejscu, ale jest !
        I życzę im żeby wygrali wybory !

    • LOLO Odpowiedz

      6 maja 2018 at 08:15

      W takim razie i Pan Mastalerz i Pan Kiełb byli na odpowiednim miejscu, bo również organizowali takie spotkania. Jak dbali o mieszkańców każdy widzie. Panie Janie zatem stwierdzenie, że dzięki organizacji spotkań mamy osobę, która będzie dbała o mieszkańców jest dużym nadużyciem.

  2. Grażyna z Serbinowa Odpowiedz

    5 maja 2018 at 09:51

    Brawo Brawo !
    Panie Prezydencie proszę nie zważać na skale narzekania pod Pańskim adresem. Mieszkańcy pokrywają w Panu ogromna nadzieje. Jest Pan bardzo blisko ludzi a to ważne.
    Trzymamy mocno kciuki za Pana !!

    • Grażyna z Sobowa Odpowiedz

      5 maja 2018 at 12:25

      Blisko ludzi ? Chyba blisko władzy i stanowisk. Jak utracił funkcję Przewodniczącego RM nie pojawił się na żadnym spotkaniu prezydenta Kiełba z mieszkańcami. Używając jego ulubionego określenia to “szczyt hipokryzji” panie p.o. prezydencie. Teraz nagle mieszkańcy są dla niego najważniejsi? Ważne jest dla niego zdobycie władzy, a nie służba ludziom.

    • Alicja Odpowiedz

      5 maja 2018 at 20:57

      Jakie trzymamy kciuki????? Chyba u nog :D

    • cleo Odpowiedz

      7 maja 2018 at 09:42

      Jacy mieszkańcy? proszę nie decydować za moją osobę i ważyć słowa,po drugie no fakt jest blisko ludzi bo wybory idą a tak normalnie to już go nie było widać poza sesjami RM

  3. Ocxywistosc Odpowiedz

    5 maja 2018 at 13:22

    Do wyborów mieszkańcy będą mogli obserwować Himalaje stanowisk nepotyzmu i nienawiść i do każdego kto nie mówi źle o prezydencie Kielba
    DOBRZE by było aby 22 maja prezydent mogli powiedzieć co się stało
    Dla mnie istotne jest to że p.o.Kalinka nigdy nie odciął się od radnego Kolka To jest wymowne z politycznego punktu.Zobacxymy jak mieszkańcy na to wszystko patrzą. Może na tych spotkaniach coś powiedzą p.o.

  4. Stach Odpowiedz

    5 maja 2018 at 18:15

    Kołek i Kalinka – razem posadzili G. K. a chłop siedzi niewinny !

    • Mac Odpowiedz

      5 maja 2018 at 23:11

      Niedługo sie okaże jaki niewinny !

      • Stach Odpowiedz

        7 maja 2018 at 08:56

        Różnie może być :-)

  5. Sąsiadka Kamilka Odpowiedz

    5 maja 2018 at 21:49

    To co tatuś kalinka (poniekąd znienawidzony) pierdnie, synuś kalinka wykona. To co pryncypały z PIS pierdnął na baczność kamilek wykona. Nie potrzeba nam takiego prezydenta. Kamilku nie rozsiadaj się bo pakować się już trzeba,

  6. urzędnik Odpowiedz

    6 maja 2018 at 07:15

    Kamilek to,, GOŚĆ,,a głowę ma po to aby kapelusz nosić.

    • tbg Odpowiedz

      7 maja 2018 at 12:42

      i tylko do tego służy.Widać to było i jest na sesjach .

  7. Stach Odpowiedz

    9 maja 2018 at 13:04

    Kampanie sobie chłopczyk będzie robił…