Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

O przedłużeniu aresztu prezydenta Grzegorza K zadecyduje sąd w Tarnobrzegu

Maj 11, 2018 5:14 PM

Jak dowiedział się portal NadWisłą24.pl o przedłużeniu aresztu tymczasowego na kolejne trzy miesiące prezydenta Grzegorza K, zadecyduje sąd w Tarnobrzegu.

21 maja br upływa termin aresztu tymczasowego prezydenta Tarnobrzega. Jak dowiedział się portal NadWisłą24.pl, prokuratura wnioskuje o przedłużenie aresztu Grzegorza K.

- W związku z postępowaniem prowadzonym przez Mazowiecki Wydział Zamiejscowy Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej prokuratura skierowała wniosek o przedłużenie stosowania tymczasowego aresztowania wobec Grzegorza K. na okres dalszych 3 miesięcy – informuje portal NadWisłą24.pl dział prasowy prokuratury.

W areszcie tymczasowym prezydent Grzegorz K przebywa od 23 lutego br. O zastosowaniu tego środka zapobiegawczego postanowił Sąd Rejonowy Warszawa Śródmieście.

Co warte podkreślenia, z informacji które portal NadWisłą24.pl uzyskał od działu prasowego Prokuratury Krajowej wynika, że w przeciwieństwie do pierwszego wniosku o zastosowaniu wobec prezydenta aresztu który był rozpatrywany przez sąd w Warszawie, wniosek o przedłużenie aresztu na kolejne trzy miesiące, rozpatrywany będzie dla odmiany przez tarnobrzeski sąd.

Prezydent Tarnobrzega Grzegorz K podejrzany jest o to, że pełniąc funkcję publiczną oraz w związku z procedowaniem zmian miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, 21 lutego 2018 roku przyjął od tarnobrzeskiego przedsiębiorcy korzyść majątkową w kwocie 20 tysięcy złotych. Chodzi o przestępstwo z art. 228 par. 1 kodeksu karnego, za które grozi kara do 8 lat więzienia.

Prezydent Grzegorz K nie przyznaje się do winy.

30 Responses to O przedłużeniu aresztu prezydenta Grzegorza K zadecyduje sąd w Tarnobrzegu

  1. Nadzieja Odpowiedz

    11 maja 2018 at 18:30

    Powialo nadzieja

  2. Kazek Odpowiedz

    11 maja 2018 at 18:54

    Od rana w poniedziałek p.o. i jego zastępczyni będą warowali na prezesa sądu, aby wydał właściwy wyrok…żebyście się sku…syny w grobach przewracali. I wasze dzieci też.

    • Pikuś Odpowiedz

      11 maja 2018 at 19:33

      O czym ty w ogóle pie*****?*

  3. lisia Odpowiedz

    11 maja 2018 at 21:55

    to już 100% pewności że ma przedłużony areszt

  4. Osiedlanin Odpowiedz

    11 maja 2018 at 22:22

    O kurde. Jaka ta prokuratura z Warszawy wspaniałomyślna! „Wygraną” sprawę oddają prokuratorom z Tarnobrzega <3

  5. jara750 Odpowiedz

    11 maja 2018 at 23:35

    a swoją drogą nie widzę tu żadnego partyjniactwa. Ciągle, że pisiory. Przecież ojciec Pekarowej to stary aparatczyk PZPR . Co ma PiS do PZPR-ów ? KOŁKI NA STOŁKI .

  6. Mieszkaniec Odpowiedz

    11 maja 2018 at 23:40

    WYPUŚCIĆ PREZYDENTA TARNOBRZEGA GRZEGORZA KIEŁBA ! WYPUŚCIĆ PREZYDENTA TARNOBRZEGA GRZEGORZA KIEŁBA ! WYPUŚCIĆ PREZYDENTA TARNOBRZEGA GRZEGORZA KIEŁBA !

    • Mac Odpowiedz

      12 maja 2018 at 00:04

      A niby dlaczego wypuścić ??? Bo jeżeli jest winny to prawo jest dla wszystkich jednakowe Mieszkańcu !
      A tego nie wiesz czy jest niewinny !
      Weź sobie transparent z owym napisem i ulicami miasta z nim przejdź najlepiej !

      • jara750 Odpowiedz

        14 maja 2018 at 10:49

        widzisz Mac , wypuścić ponieważ będą mu przedłużać, żeby nie startował . Gdyby chodziło tylko o nieudowodniony przekręt to przy takich „dowodach ” już by był skazany. Odkołkuj se pałę bo głową nie myślisz

  7. gosc Odpowiedz

    12 maja 2018 at 00:16

    powinni odtajnic nagrania dowody i po sprawie prawda by wyszla na jaw cos czuje ze kilku by wialo a tbg ostro

    • rejestrator Odpowiedz

      12 maja 2018 at 09:24

      nie odtajnią bo wyszłaby żenada tej prowokacji, dowodów konkretnych nie ma i stąd przedłużanie aresztu

  8. marek Odpowiedz

    12 maja 2018 at 10:51

    mam nadzieję że Ojciec Miasta już lobbuje u tarnobrzeskich sędziów w sprawie nieprzedłużenia aresztu dla GK

    • Stach Odpowiedz

      12 maja 2018 at 12:16

      Sarkazm czy powaga?

    • jara750 Odpowiedz

      14 maja 2018 at 10:44

      chyba Ojciec Mateusz a nie miasta

  9. KMML Odpowiedz

    12 maja 2018 at 15:06

    te PISowskie łotry nie wypuszcza chłopa do wyborów.Myślą że ten nieudacznik KK wygra OJ BGRUBO SIE POMYLĄ A PANA GRZEGORZA SZKODA !!! I DZIECI I RODZINY.

    • Bratek Odpowiedz

      12 maja 2018 at 20:08

      Dzieci i żony owszem szkoda, ale jego wogóle !!!

  10. ronin Odpowiedz

    12 maja 2018 at 20:58

    Oj dobrze by się działo że wyjdzie i powie kto go na tę minę wpier…..ł ale pisowskie struktury sięgnęły nawet sądów p.o. już pewnie rozmawiał z min sprawiedliwości i prok gen w końcu zależy mu na wygranej oj nie tędy droga mały młody chłopcze depczesz poparcie dla siebie obstawiając się wymaginowanymi aferami za 20 tysiaków osobiście nie będę na ciebie kandydował moja rodzina też ma mam trochę chłopa w rodzinie powiem bo to na pewno czytasz będę głosował na aresztowanego póki co prezydenta miasta z wyboru mieszkańców Grzegorza Kiełba! a ty wróć do szkoły!i naucz się pewnych moralnych zachowań

  11. Ida Odpowiedz

    13 maja 2018 at 15:17

    Wyborcy kierują się chwilą i nie mają przemyśleń przed wrzucenie karty
    Często jest to na chybił trafił. Pamiętam jak po odwołaniu prezydenta Zwiruka przez swojego zastępcę Pana Dzubinskiego ten ostatni był prezydentem wiele lat
    A trzeba dodać że Zwirukowi nic nie zarzucono.Byla to typowa walka o władzę.Mieszkancy nie wykazali ani empatii ani rozumu.Xamiana wcale nie był A na lepsze
    NO CÓŻ Tak samo będzie teraz Wieekosc uwielbia jak się dokonuje aktualnej władzy.I wcale nie ma znaczenia że ktoś dobrze rządzi Jak by tam było to byłbym pewien że Kalinka nie ma szans bo obiektywnie nie powinien wygrać tylko z jednego powodu.wydaje mi się że wszystko wie cechuje go nienawiść do przeciwników Ale to nie ma znaczenia przy wyborze Na niego będą głosować zlaknieni władzy i kasy z pisu.Przemysl to .

  12. Rada Odpowiedz

    13 maja 2018 at 15:34

    W tej sytuacji w której się znalazł Tarnobrzeg namawiam prezydenta Kielba aby zgłosił swoją kandydaturę na ponowny wybór na stanowisko prezydenta
    Nie jest przecież pozbawiony żadnych praw wyborczych ani czynnych i biernych
    To.jedt proste powołać sztab wyborczy z ponad 3 tysiące głosów już ma i zobaczymy mi e Kalinki.Ja bym tak zrobił aby sprawiedliwość wreszcie się stała.Takich metod wyborczych nikt w ościennych samorządach nie stosuje.To trzeba przechytrzyć przeciwnika.Niech startuje z aresztu zgodnie z prawem skoro nie chcą bo osądzić przed wyborami przed wyborami.

  13. Buuumas Odpowiedz

    13 maja 2018 at 15:48

    Przeciez tz biznesmen Kolek zostawil mu kase w dokumentacji i wyszedl a 5min pozniej wpadla policja. Wszystko bylo ustawione. po pierwsze niegdy kasy sie nie przyjmuje w biurze.a po drugie to nie wierze ze sie skusil na glupie 20tys Kielb jeszcze z tego wyjdzie i wsadzi tego biznesciote co go wystawil.

  14. Pan to nie ja Odpowiedz

    13 maja 2018 at 16:15

    PdW panie prezydencie, będzie dobrze a pseudo byznesmen i te pis-owskie mendy za to zapłacą

    • Bratek Odpowiedz

      15 maja 2018 at 17:01

      Trochę szacunku , bo nie wiem czy masz dowody na to ,czy PiS miał z tym coś wspólnego, jak i czy masz dowody na to ,że kiełb jest czysty !!!

  15. WNET Odpowiedz

    13 maja 2018 at 17:38

    Wypuścić Kiełba, wsadzić Kołka i tłustego Norbercika

    • jara750 Odpowiedz

      14 maja 2018 at 10:51

      i p.o. kalineczkę do pierdla . Komplecik musi byc

  16. Siarka Tarnobrzeg Hooligans Odpowiedz

    14 maja 2018 at 12:05

    Panie Prezydencie Grzegorzu zawsze był Pan charakterny i proszę takim pozostać – nie rozpruł się Pan ani nikogo nie sprzedał !!! Za to ma Pan szacunek na dzielni i wśród całej bandy na zawsze !!! Zebraliśmy trochę hajsu na rakietę więc proszę oczekiwać na fanty. A temu konfidentowi biznesmenowi dareczkowi wielki murzyński członek w 4 litery !! PDW

  17. WB Odpowiedz

    14 maja 2018 at 13:02

    Kołek ma „koronkę”? Bo jak nie, to też pójdzie siedzieć za wcześniejsze przekręty.

    • poinformowany Odpowiedz

      14 maja 2018 at 14:47

      Darek K. ponoć już siedzi

  18. Przywiśle Odpowiedz

    14 maja 2018 at 15:43

    Panie Grzesiu jesteśmy z panem niech Pan ucieknie i walczy z bezprawiem jako renegat, może Pan założyć na przykład coś w rodzaju drużyny A. Tak też można służyć społeczeństwu

    • Wiki Odpowiedz

      15 maja 2018 at 17:05

      Hahaha, a to dobre…..

  19. owen Odpowiedz

    18 maja 2018 at 00:53

    Wiecie kto tam powinien dotrzymywać towarzystwa Grzesiowi? Pewna kurduplowata jejmość, też kurduplowaty przedsiębiorca i tłuściutki narcyzik.