Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Kto pożyczy szybko, tanio i bezpiecznie?

Maj 16, 2018 10:23 AM

Okres Świąt Wielkanocy to czas radosny dla wielu rodzin w naszym kraju. Jednakże przedświąteczne przygotowania wiążą się ze sporymi wydatkami, co dla większości rodzin stanowi nie lada wyzwania. Domowy budżet często nie jest przygotowany na zwiększone wydatki. Czy znajdując się w takiej sytuacji finansowej jest jakaś możliwość szybkiego wsparcia finansowego?

Analizując oferty dostępne na rynku okazuje się, że w sytuacji, gdy będziesz potrzebował na szybko dodatkowych pieniędzy, jest kilka możliwości rozwiązania takiego problemu. Oczywiście do Twojej dyspozycji są kredyty bankowe, jednakże skorzystanie z nich wiąże się z szeregiem obostrzeń i trudności. Przede wszystkim czas jaki jest potrzebny do uzyskania kredytu w banku nie należy do najkrótszych. Wśród najczęściej wymienianych trudności należy wymienić:

- konieczność dostarczenia zaświadczenia o uzyskanych zarobkach, wystawionego przez Twojego pracodawcę, a to wiąże się z koniecznością stałego zatrudnienia i czasem oczekiwania na zaświadczenie od pracodawcy;

- Twoja historia kredytowa zostanie dokładnie sprawdzona, w szczególności problematyczny może okazać się rejestr BIK, czyli tak zwane Biuro Informacji Kredytowej, w którym jest zapisana Twoja historia kredytowa. Jeśli miałeś problemy ze spłatą zadłużenia, zapewne nie umknie to analitykom bankowym. Problemem może się także okazać brak jakiejkolwiek pozytywnej historii kredytowej;

Powyższe zaledwie dwa problemy powoduję, iż szukając szybkiego wsparcia finansowego lepiej będzie zainteresować się ofertami firm pozabankowych. Tych na polskim rynku jest coraz więcej, jak podaje branżowy portal 7CHWILÓWKI warto zainteresować się takimi firmami, które mają już ugruntowaną pozycję na rynku, a zarazem oferują swoimi klientom szereg ciekawych opcji i promocji. Wśród tych firm warto zwrócić uwagę na:

- filarum.pl,

- landon.pl,

- szybka gotówka,

- extra portfel.pl.

Bez wątpienia największym atutem firm pozabankowych jest możliwość uzyskania bardzo szybkiej pomocy finansowej. Część firm nie sprawdza nawet wspomnianego przy okazji banków rejestru BIK, o czym zresztą możesz więcej dowiedzieć się na https://7chwilowki.pl/chwilowki-bez-bik. Dla wielu osób wartością dodatnią może być także fakt, iż oferta instytucja pozabankowych dostępna jest w internecie. Co ciekawe nie musisz udawać się do oddziału stacjonarnego firmy, aby skorzystać z pomocy i uzyskać potrzebne pieniądze. Taki sposób funkcjonowania jest o wiele wygodniejszy i skrojony na miarę XXI wieku, gdy to poprzez internet czy telefon jesteś w stanie załatwić wiele spraw, nawet tych związanych z finansami.

Porównując oferty bankowe i firm pozabankowych powinieneś zwrócić uwagę na jeszcze jeden rzecz. Warto sprawdzić jakie aktualnie dostępne są promocje w przypadku instytucji oferujących pożyczki krótkoterminowe. Okazuje się bowiem, że część z najlepszych pożyczkodawców oferuję pierwszą pożyczkę całkowicie za darmo. Takiej oferty nie uświadczysz w banku, gdyż zgodnie z obowiązującym prawem bankowych każdy kredyt musi być oprocentowany. W przypadku pożyczek takich zapisów nie ma. Korzystają z tego firmy oferujące pożyczanie pieniędzy, które chcą zachęcić nowych klientów do współpracy. Taka oferta zazwyczaj dostępna jest tylko online, czyli w internecie i skierowana jest do nowych klientów firm pozabankowych. Jeśli zależy Ci na zaoszczędzeniu pieniędzy za prowizję czy odsetki sprawdź dostępne promocje.

Szukając szybkiego wsparcia finansowego do Twojej dyspozycji jest kilka ciekawych rozwiązań. Warto jednak, abyś dobrze rozeznał rynek i wybrał najlepszą dla siebie opcję. Uzyskanie kredytu w banku z całą pewnością będzie trudniejsze i bardziej czasochłonne. W przypadku pożyczek dostępnych w instytucjach pozabankowych dostęp do dodatkowych środków finansowych jest o wiele łatwiejszy, jednak warto wybrać jedną z dobrych ofert promocyjnych.

materiał partnera