Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Kamil Kalinka oficjalnie kandydatem PiS na prezydenta Tarnobrzega

Maj 23, 2018 8:39 PM

Kamil Kalinka został oficjalnym kandydatem Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Tarnobrzega. Od 8 marca br., z powodu aresztowania prezydenta Grzegorza K., Kalinka pełni obowiązki włodarza miasta.

Oprócz Kamila Kalinki, w województwie podkarpackim Komitet Polityczny Prawa i Sprawiedliwości zaakceptował kolejne kandydatury na Prezydentów miast: w Krośnie Adama Skiby, w Przemyślu Janusza Hamryszczaka, w Mielcu Fryderyka Kapinosa zaś w Stalowej Woli Lucjusza Nadbereżnego.

źródło: PiS.org.pl

33 Responses to Kamil Kalinka oficjalnie kandydatem PiS na prezydenta Tarnobrzega

  1. Tarnobrzeżanin Odpowiedz

    23 maja 2018 at 20:42

    Witold Zych byłby dużo lepszym kandydatem dla PiSu, i byłyby dla tej partii większe szanse na zwycięstwo w Tarnobrzegu. No, ale chyba by nie pasował, bo na każdy temat zawsze miał swoje zdanie. Zobaczymy, jaki wynik będzie miał Pan Kalinka…

  2. Kelo Odpowiedz

    23 maja 2018 at 20:58

    xD
    oj Wiciu, Wiciu…

  3. Tarnobrzezanin Odpowiedz

    23 maja 2018 at 21:24

    Na sandomierskiej od dwóch godzin leje się szampan

    • Terenowy myśliciel Odpowiedz

      23 maja 2018 at 21:34

      Można wpaść z flaszką?

    • sts Odpowiedz

      23 maja 2018 at 21:42

      W głowie ci się leje

  4. Zuzu Odpowiedz

    23 maja 2018 at 21:54

    Ohoo, ratuj się kto może póki granic nie zamknęli. Anglia, Holandia, platformy wiertnicze, pampa argentyńska gdzie jedziemy? Byle dalej….

  5. To Odpowiedz

    23 maja 2018 at 22:26

    Kandydatem może być PREZYDENTEM NIGDY!

  6. slawek Odpowiedz

    23 maja 2018 at 23:20

    Nie lubię PIS’u :(

  7. Kocham Tarnobrzeg Odpowiedz

    24 maja 2018 at 04:21

    Każdy byle nie Kalinka.Tarnobrzeg ma dość nienawiści zemsty i pogardy dla każdego kto nie kocha Kalinki.Dziura w chodniku nie potrzebuje pisu Tylko kogoś kto dopisuje aby była zalatana.

  8. pisior Odpowiedz

    24 maja 2018 at 07:21

    zero kompetencji, po prostu tylko malinka

  9. kiepura Odpowiedz

    24 maja 2018 at 09:03

    kalinka taki mastalerz pisu,każda praca dzięki politycznym plecom.

    takich mamy kandydatów,taką mamy władzę a potem się dziwimy,że miasteczko nasze umiera…
    a alternatywą były lepkie ręce grzesia,jeny co za szambo.

  10. Didi Odpowiedz

    24 maja 2018 at 09:56

    Ręce opadają.

  11. galadyn Odpowiedz

    24 maja 2018 at 10:02

    szykuje się spektakularna porażka:)

  12. nisko Odpowiedz

    24 maja 2018 at 10:33

    Tak komentowano sprawę gdy naczelnikiem została mściwie panująca.http://nadwisla24.pl/2015/03/17/tarnobrzeg-nowi-naczelnicy-w-magistracie/

    • Sprzeciw Odpowiedz

      24 maja 2018 at 13:56

      Nisko co ma wspólnego naczelnik Kociuba z kandydatem pisu na prezydenta
      Chyba tyle że Kociuba został a naczelnikiem a Kalinka nie zostanie prezydentem
      P.o
      Kalinka chodzi po osiedlach ale nie wychodzi z namiotu to nie wie jakie społeczeństwo ma o nim opinie i co się w mieście prognozuje. Niestety nie jest to bobra wiadomość dla pisu i Kalinki.

  13. ronin Odpowiedz

    24 maja 2018 at 12:38

    Na krzywdzie innych próbuje się zdobyć sukces wyborczy nie wydaje mi się aby był to przypadek nie łączyć zatrzymania prezydenta wybranego w demokratycznych wyborach z tym co się teraz dzieje to wielkie świństwo i obłuda Panie K.K nie masz pan już mojego głosu nawet jak byś chciał zrobić z miasta drugie eldorado bo to pachnie fałszem i partyjną rozgrywką-wstyd!

    • Ned Odpowiedz

      24 maja 2018 at 14:12

      A co KK ma z tym wspólnego?

      • Aga Odpowiedz

        24 maja 2018 at 16:30

        Wszyscy wiedzą tylko Ty nie.kiedys zostaną odtajniome akta.

        • Wojtek Odpowiedz

          24 maja 2018 at 18:48

          Zostaną odtajnione i co? Przeprosisz go za kłamstwa i pomówienia jakie o nim piszesz?
          Panie Kalinka, gratuluję odwagi i życzę powodzenia. Wraz ze znajomymi trzymamy kciuki za wygraną.

  14. zz Odpowiedz

    24 maja 2018 at 14:27

    No to mamy kandydata co nie potrafi nawet sms-a wysłać.

    • Pamiętliwy Odpowiedz

      24 maja 2018 at 21:02

      Pomyłkę z SMS można wybaczyć -błahostka, ale paraliżu miasta po aresztowaniu prezydenta NIE!!!! Z tym faktem trudno polemizować. Dyskwalifikacja. Produkcja opinii na forum, zwłaszcza RTA.24 – sceny z “RANCZA”. Frustracja PO sięga zenitu.

  15. Duda Odpowiedz

    24 maja 2018 at 17:25

    Broń Boże Tarnobrzeg od Klanu Kalinków.Amen.

    • Modlitwa Odpowiedz

      24 maja 2018 at 17:35

      Matko Boska DZIKOWSKA MIEJ w opiece tarnobrzeski lud

      • Terenowy myśliciel Odpowiedz

        24 maja 2018 at 22:05

        oj Krzysiu, Krzysiu ty to chyba już nigdy nie zmądrzejesz!!!!!!!!

  16. adamek Odpowiedz

    25 maja 2018 at 06:39

    przeciez to niemozliwe taka swołocz , bez inteligencji bez osobowosci , przeciez nikt go nie poprze ( chyba ) , tylko nie to !!! ostateczny upadek miasta

    • Pamiętliwy Odpowiedz

      26 maja 2018 at 07:13

      Zastanawiam się gdzie moderator forum? Są granice, których nie można przekraczać. Rozumiem frustrację, ale nic nie może usprawiedliwić publikacji tak obraźliwych słów (moderator też z tych kręgów?). G.K. odwiedzał głównie przedszkola – więc poziomu inteligencji, osobowości można się domyślać.

  17. rak Odpowiedz

    25 maja 2018 at 06:44

    NIE DLA KALINKI W TARNOBRZEGU

    • Heca Odpowiedz

      25 maja 2018 at 15:17

      Ale heca W Tarnobrzegu sojusz wyborczy Kalinki z Mastalerzem Dxiubinskim i Kolkiem Brawo Panowie

  18. Norbi Odpowiedz

    26 maja 2018 at 08:54

    popieram

    • Do norbiego Odpowiedz

      26 maja 2018 at 12:05

      Co Ty w końcu popierasz. Z tego co wiem to walczysz o przetrwanie bo robota u kolesia się skończyła i będziesz pierwszym byłym prezydentem bezrobotnym

  19. Skandal Odpowiedz

    26 maja 2018 at 12:17

    Co ten Kalinka wyprawia .PiS jest w koalicji z Mastalerzem
    CEL WYGRAĆ WYBORY.TO JUŻ MACIE PISOWSVY POZAMIATANE.

  20. lisia Odpowiedz

    26 maja 2018 at 13:18

    kandydatem może być każdy, ważne że nie zostanie prezydentem

  21. greg Odpowiedz

    26 maja 2018 at 18:08

    Zero kompetencji, wykształcenia, polotu, wiedzy. tego człowieka niewiele tarnobrzeżan żywi jakąkolwiek sympatią, na co dadzą dowód za kilka miesięcy. Nie widzę w tym pisowcu żadnej pozytywnej cechy. Efekty pracy Kiełba finalizował choć sam nic w tych tematach nie zrobił. Ot taki kolejny partyjny marny karierowicz, jak senior.
    Zresztą popytajcie starszych ludzi co pracowali w KiZPS o tatę związkowca – to wam powiedzą.