Red Bulls mistrzem drugiej edycji Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego (fotoreportaż oraz video HD)

Zakończyła się druga edycja Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego w Tarnobrzegu. Drużynowe zmagania wygrała ekipa Red Bulls, która w finale, po zaciętym spotkaniu pokonała IKS 1 Jezioro Tarnobrzeg 6:3.

W meczu o 3 miejsce Tornado pokonało MKSTS Mielec 5:4.

Na dalszych miejscach uplasowały się kolejno zespoły: PINUS, PROLANDER, IKS 2 Jezioro Tarnobrzeg, MTS Grębów, ZSP 2 Stalowa Wola, Optymiści, Teta Team, PRETOR, KADETKI KTS Tarnobrzeg, HETMAN TT, Paragraf Tarnobrzeg oraz PETARDA Tarnobrzeg.

Wzorem ubiegłego sezonu, tak i tegoroczny zakończy turniej o Indywidualne Mistrzostwo Alts-u. Tytułu mistrza bronić będzie Jakub Łoch z Iks Jezioro Tarnobrzeg. Turniej rozegrany zostanie w sobotę 26 maja, w hali sportowej zespołu szkół ponadgimnazjalnych nr 1. Zawody rozpoczną się o godzinie 10.