Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Dni Baranowa Sandomierskiego 2018. Wystąpią SARSA, TOP ONE, SKANER i inni

Maj 26, 2018 9:31 AM

Tegoroczne Dni Baranowa Sandomierskiego odbędą się w dniach 30 czerwca – 1 lipca br (sobota – niedziela). Gwiazdą sobotniego koncertu będzie zespół TOP ONE, w niedzielę zaś wystąpi m.in. SARSA.

Wśród zespołów, które zagrają w trakcie tegorocznych Dni Baranowa Sandomierskiego są jeszcze czeski GABI GOLD oraz B-QLL.

Pełen skład zespołów poznamy niebawem.

 

 

 

 

źródło: MGOK

foto: Tomasz Młyniec/archiwum

12 Responses to Dni Baranowa Sandomierskiego 2018. Wystąpią SARSA, TOP ONE, SKANER i inni

  1. Batman Odpowiedz

    26 maja 2018 at 18:45

    No to się KO-wcy wykazali yntelygencją plebejską schlebiając discopolowej ciemnocie, która kartofli nie odróżnia od cebuli !!! Dni Baranowa, Dni Tarnobrzega, Koprzywnicy, Korytnicy, Klimontowa, Nowej Dęby czy Świniar to teraz repertuarowo jedno wielkie pastwisko dla buraków i jedynie kto na tym skorzysta to Biedronka, która korzystając z najazdu wiochy wydłuży czas pracy do 24 godz., bo przecież czymś to stado GOLF-iarzy trzeba napoić ! Nie spodziewałem się tego po Baranowie. WSTYD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  2. SŁAWOMIR Odpowiedz

    26 maja 2018 at 18:51

    Mam dwa słowa do decydentów z Baranowa – NGDY NIE MOWCIE, ŻE GRAŁ U WAS RAY WILSON!

  3. Zenek Odpowiedz

    26 maja 2018 at 18:54

    uważam, że na plakacie powinna się też znaleźć msza i procesja, bo to ten sam target do skarpeciarzy i dresiarzy

  4. Batman Odpowiedz

    26 maja 2018 at 18:56

    spokojnie chłopy, bo szykuję się niezłe omłoty jak przyjadą blachary z Suchorzowa

  5. Krystyna Odpowiedz

    26 maja 2018 at 19:26

    czy naprawdę jesteśmy już do końca świata skazani na wiejski lans?!

  6. Kuba Odpowiedz

    26 maja 2018 at 19:29

    wszystko przez Dumę, który zaszczepił w gorzyckich tłokach discopolo i się wylało na okoliczne wsie. Na szczęście w Sandomierzu jest Organek.

  7. ziomal Odpowiedz

    27 maja 2018 at 09:07

    Jaki Burmistrz takie Dni Baranowa czas to zmienić oj czas najwyższy.

    • Batman Odpowiedz

      27 maja 2018 at 12:00

      nic nie zmienisz bo lud chce chleba i igrzysk a do tego disco polo pasuje jak ulał

  8. Antek Odpowiedz

    27 maja 2018 at 13:22

    dobór wykonawców na kilometr śmierdzi wyborami, bo trzeba trzodzie chlewnej dać się nachlać i wyjkasztanić by właściwie zagłosowali

  9. Jerzy Julian Odpowiedz

    27 maja 2018 at 13:29

    ja w przeciwieństwie do przedmówców nie narzekam na repertuar, bo z wszystkimi imprami miejskimi jest jak z pielgrzymką do Częstochowy tzn. darmowe panienki gwarantowane

  10. Adidas Odpowiedz

    28 maja 2018 at 17:52

    To będzie biały miś !

    • Jolka Odpowiedz

      29 maja 2018 at 08:20

      będzie!!!!