Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: PUP zaprasza na konferencję dla przedsiębiorców pt. „Nowoczesna firma w świetle zmieniających się regulacji prawnych”

Czerwiec 6, 2018 11:44 AM

„Nowoczesna firma w w świetle zmieniających się regulacji prawnych” – to temat konferencji dla przedsiębiorców, która odbędzie się we wtorek 19. czerwca br., w godzinach od 9 do 14, w Parku Technologiczno – Przemysłowym w Zakrzowie, w Tarnobrzegu. Konferencja organizowana jest w ramach Partnerstwa lokalnego na rzecz aktywizacji tarnobrzeskiego rynku pracy.

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu we współpracy z Centrum Obsługi Inwestora Urzędu Miasta Tarnobrzega, Tarnobrzeską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A., Zakładem Ubezpieczeń Społecznych Odział w Tarnobrzegu, Centrum Kształcenia Praktycznego w Tarnobrzegu, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Tarnobrzegu, Wydziałem Zamiejscowym w Tarnobrzegu Społecznej Akademii Nauk, oraz firmą Gamechangers, serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców na konferencję poświęconą zmieniającym się regulacjom prawnym w odniesieniu do prowadzenia działalności gospodarczej.

W ciągu bieżącego roku wprowadzono wiele istotnych dla przedsiębiorców zmian prawnych. Poczynając od RODO – Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych, poprzez obowiązek składania Jednolitych Plików Kontrolnych, zmian w opłacaniu składek ZUS oraz jednej z największych zmian, szeregu ustaw składających się na Konstytucję Biznesu. Wszystkimi tymi zagadnieniami, a także tematami poświęconymi możliwościom dofinansowań z Tarnobrzeskiej Agencji Rozwoju Regionalnego oraz Powiatowego Urzędu Pracy, zajmiemy się na nadchodzącym spotkaniu. Spotkanie jest adresowane do małych i średnich przedsiębiorców, którzy chcą przygotować swoją firmę do zmieniających się regulacji prawnych.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Bardzo prosimy o wcześniejszą rejestrację. Liczba miejsc ograniczona.

Rejestracja: tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>