Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Transmisja Uroczystej sesji Rady Miasta (video HD)

Czerwiec 7, 2018 8:25 AM

Urząd Miasta w Tarnobrzegu zaprasza na transmisję uroczystej sesji Rady Miasta, która odbędzie się dzisiaj, tj. w czwartek 7 czerwca br. Początek godz.12.

Program:

1. Otwarcie sesji
2. Wystąpienie okolicznościowe
3. Wręczenie Medalu “Sigillum Civis Virtuti” Jego Ekscelecji ks. Biskupowi Edwardowi Frankowskiemu
4. Przyznanie tytułu “Honorowy Obywatel Miasta Tarnobrzeg” Panu Włodzimierzowi Gąsiorowi
5. Wręczenie Medalu “Zasłużony Tarnobrzeżanin”
6. Prezentacja “8 Wspaniałych”
7. Przyznanie wyróżnień za szczególne osiągnięcia w dziedzinie kultury i sportu
8. Zamknięcie sesji.

LIVE

20 Responses to Transmisja Uroczystej sesji Rady Miasta (video HD)

  1. ewa Odpowiedz

    7 czerwca 2018 at 12:19

    te krwaaa kalinka jaki on prezydent , uzurpator , poelniacy obowiazki SKANDAL Q !!!!!

  2. Mirek Odpowiedz

    7 czerwca 2018 at 12:59

    Repertuar “Marka Grechuty Nie dokazuj” idealnie dobrany do sytuacji w mieście :)
    “Było kiedyś w pewnym mieście wielkie poruszenie,
    Wystawiano niesłychanie piękne przedstawienie,
    Wszyscy dobrze się bawili, chociaż był wyjątek(..) “

  3. Zenek Odpowiedz

    7 czerwca 2018 at 13:21

    Czyżby nawet biskup nie lubił tarnobrzeskiego PiSu skoro nie odebrał medalu.A wśród zasłużonych tatuś pani viceprezydent.Cóż nie dziwi nic.

  4. Michał Odpowiedz

    7 czerwca 2018 at 14:33

    Jaki ten p.o. prezydenta biedak zapracowany, musiał opuścić uroczystą sesję Rady Miasta ze względu na pilne obowiązki służbowe związane z wyjazdem do Warszawy. Nie wiedziałem że Ministerstwa pracują do godziny 20, gdyż zakładając że p.o. prezydent wyjechał z Tarnobrzega o godz. 13-tej to licząc co najmniej 4 godziny do Wawy, a wiadomo że o godz. 15-16 są korki to licząc że dotrze na miejsce o 17.00 to ciekaw jestem kto na takiego “ważnego” gościa jeszcze czeka??? Ten chwyt coś niezbyt przemyślany. Następnie Pani p.o. Wiceprezydent odznacza swojego tatusia medalem “Zasłużony dla Tarnobrzega”, bp. E. Frankowski zapewne z uwagi na to co stało się w Tarnobrzegu nie zjawił się na sesji – i słusznie, po cóż być utożsamianym z tymi co sięgnęli po stołek w wyniku dziwnych, ale dających dużo do myślenia działań. Kolejna kwestia, to plakat z programem Dni Tarnobrzega – jedno co się w oczy rzuca to oczywiście drukowany dużą czcionką główny wykonawca p.o. KAMIL KALINKA. Ale tak mają ludzie, którzy po prostu nie dojrzeli do pełnienia ważnych funkcji w samorządzie, to przynajmniej chcą siebie dowartościować na plakatach. W jednej z tarnobrzeskich parafii proboszcz dziękuje radnemu z pis-u za zrobiony za publiczne pieniądze kawałek chodnika na terenie osiedla i to w niedzielę podczas I Komunii Świętej, a ludzie jak budowali kościół i łozą na jego utrzymanie to przecież obowiązek i z jakiej racji im trzeba dziękować. Najważniejsza osoba to radny bo z pis-u. P.o. prezydent powtarza, że nie będzie rządził jak Prezydent G. Kiełb – tzn jak nie ma pieniędzy to nie będzie obiecywał tylko mówił tak jak swego czasu były prezydent Mastalerz – nie ma pieniędzy, nie nie zrobimy, nie nie ma takiej możliwości a tu dziwnym trafem znalazł milion złotych na jedną z ulic w osiedlu tatusia swojego bliskiego radnego pis-owskiego. Tak się nieraz zastanawiam, czy to co się dzieje to ma coś wspólnego z normalnością. Po cóż zaklinać rzeczywistość, jak to co się robi jest odmianą “starego w nowym wydaniu”. Gdzie tu powaga i szacunek do mieszkańców. Mam nadzieję że jesienią w Tarnobrzegu dokonamy wyboru ludzi oddanych samorządowi i społeczników a nie stołeczkowców, bo jak się patrzy to niektórzy chyba tylko po to startują.

    • asia Odpowiedz

      7 czerwca 2018 at 17:22

      A o.ktorego radnego z pisu chodzi i ktory to proboszcz tak sie zasliguje Mozna wiedziec jakiej dlugosci byl ten chodnik.

  5. anka Odpowiedz

    7 czerwca 2018 at 14:39

    Czyste właźidupstwo i dla kogo tak poważnie ta laudacja chyba dla pana KK co się w tym miście dzieje? ciekawi mnie jedno za czyje pieniądze pan KK zrobił taką fetę ktora chyba się nie udała panie KK jest pan pozorantem i tak jak przed tytułem tylko Pełniący.Obowiązki i nic więcej włażenie w dupsko za bardzo niektórym przynosi porażkę zresztą mieszkańcy już to wiedzą!przypomina mi się cytat byłej premier -,,jesteśmy dla ludzi i tylko dla nich pracujemy ” no ba!!! za takie pieniądze można pracować nawet w strukturach szamorządowych!

  6. skwaszony widz Odpowiedz

    7 czerwca 2018 at 15:43

    Dziś już na pewno wazeliny w mieście nie kupię, kilku miesięczny zapas został zużyty podczas 2 godzinnej sesji RM. I niech was bóg błogosławi jak powiedziała pani viceprezydent ze swoim uroczym uśmiechem :) Cieszę się bardzo że peło prezydenta pokazał się tylko na chwilę publice aby chwilę później gonić do Warszawy załatwiać partyjną kiełbasę dla naszego miasta. Świetnie to wyreżyserowali, scenariusz musiał pisać zasłużony kamerzysta :) Świetna komedia. Dziękuję, że mogłem ją oglądać.

  7. Stach Odpowiedz

    7 czerwca 2018 at 16:00

    Cyrk. Wszystkie ministerstwa są o tej godzinie pozamykane. A pelo jest za cieniutki, żeby ktoś go przyjmował o 20, bo wcześniej nie dojedzie. Spieprzył jak szczur z tonącego statku.

    • Tarnobrzezanin Odpowiedz

      7 czerwca 2018 at 16:56

      kalinka nie pojechal spaw zalatwuac tylko na odprawe na Nowogrodzka w Warszawie Co misiac jest taka odprawa dla przewodnicxacych pisu.A ta sesja to pokazuje jak beda wygladac rzady za Kalinki Wazelina to nic ale jakosc mniej niz zero Dla przypomnienia tatus Pekar byl zastepca Dzubibinskiego 3 slownie 3 miesiace Ale zalugi dla miasta wlozyl.Zalosne przedstawienie i tyle.

  8. Obserwator sesji Odpowiedz

    7 czerwca 2018 at 17:01

    A Kalinka plul na Kielba ze opuszcza sesje.My pamietamy a Kalinka zapomnial
    .

  9. Zdziwiony Odpowiedz

    7 czerwca 2018 at 17:09

    Dlaczego Pekar nie nadsla tytulu zasluzony tarnobrzezani radnemu Kolkowi.Zasluzyl sie temu miastu i pisowi jak nikt.

  10. kwas Odpowiedz

    7 czerwca 2018 at 18:34

    Spotkanie partyjne ważniejsze niż uroczysta sesja rady miasta a podczas sesji mówili, że p.o. pojechał na spotkanie z premierem załatwiać ważne sprawy dla miasta. Jak dla mnie to był wiec wyborczy.

  11. wilk Odpowiedz

    7 czerwca 2018 at 22:33

    Jeśli tatuś był 3 miesiące zastępcą prezydenta, to córusia będzie 5-6 miesięcy, jakiś postęp jest, ale w sumie to wyjątkowi krótkodystansowcy ;) )))

  12. owen Odpowiedz

    7 czerwca 2018 at 22:38

    To sie porobiło! Ci co pluli sobie w twarz teraz się raptem zjednoczyli w “słusznej” sprawie…Dla mnie osobiście największym ewenementem jest zbratanie się PiS-u z Mastalerzem. Bercik dobrą ofertę musiał mieć skoro została tak ochoczo przyjęta i coś mi się zdaje, że jego koncert życzeń dopiero się zaczyna…

  13. edek Odpowiedz

    8 czerwca 2018 at 03:29

    Kalinka zapamiętaj nie jesteś naszym Prezydentem! I nigdy nim nie zostaniesz!

    • Bratek Odpowiedz

      8 czerwca 2018 at 10:12

      Żebyś się nie zdziwił czasami jesienią….

  14. Ala Odpowiedz

    8 czerwca 2018 at 07:41

    Kiedy z ulicy kolo zamku zostanie usunięty wrak samochodu Ma rozbite szyby pokrywane zderzaki i tablice rejestracyjnaNikt nie jest w stanie znalesc właściciela ??????????

    • Janusz Odpowiedz

      8 czerwca 2018 at 08:35

      zostanie usunięty w dniu w którym usuną starego żuka z napisem żaluzji zaparkowanego od roku 2000 naprzeciw magistratu czyli nigdy

  15. szpak Odpowiedz

    8 czerwca 2018 at 09:37

    No,p.o. jest niezastąpiony okazuje się…i mu się nie odmawia.Szkoda tylko,że już tytułuje się prezydentem mimo braku do tego mandatu.Podobnie Pekar…

  16. zz Odpowiedz

    8 czerwca 2018 at 09:39

    A ci wyróżnieni, to otrzymali kwiat – cebuli czy czosnku?
    Hm… nawet ładne :)