Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Na początek Ruch Chorzów. Terminarz spotkań II ligi w sezonie 2018/2019

Czerwiec 22, 2018 2:13 PM

Meczem ze spadkowiczem z I ligi chorzowskim Ruchem nowy sezon w II lidze zainauguruje tarnobrzeska Siarka. Runda wiosenna rozpocznie się już w weekend 21-22 lipca, zaś ostatnia kolejka w tym roku, rozegrana awansem z rundy wiosennej zaplanowana jest na pierwszy weekend grudnia.

Obok Ruchu, do II ligi spadły również Górnik Łęczna i Olimpia Grudziądz. Dodatkowo do rozgrywek na tym poziomie powróciła Pogoń Siedlce, która przegrała baraże z Garbarnią Kraków.
Beniaminkami w nadchodzącym sezonie będą zespoły Resovii, Elany Toruń, Widzewa Łódź i Skry Częstochowa.

Kolejka 1 – 21-22 lipca

Gryf Wejherowo – Górnik Łęczna
ROW 1964 Rybnik – Stal Stalowa Wola
Resovia – Znicz Pruszków
Elana Toruń – Rozwój Katowice
Widzew Łódź – Olimpia Elbląg
Błękitni Stargard – Olimpia Grudziądz
Pogoń Siedlce – GKS Bełchatów
Siarka Tarnobrzeg – Ruch Chorzów
Radomiak Radom – Skra Częstochowa

Kolejka 2 – 28-29 lipca

Górnik Łęczna – Skra Częstochowa
Ruch Chorzów – Radomiak Radom
GKS Bełchatów – Siarka Tarnobrzeg
Olimpia Grudziądz – Pogoń Siedlce
Olimpia Elbląg – Błękitni Stargard
Rozwój Katowice – Widzew Łódź
Znicz Pruszków – Elana Toruń
Stal Stalowa Wola – Resovia
Gryf Wejherowo – ROW 1964 Rybnik

Kolejka 3 – 4-5 sierpnia

ROW 1964 Rybnik – Górnik Łęczna
Resovia – Gryf Wejherowo
Elana Toruń – Stal Stalowa Wola
Widzew Łódź – Znicz Pruszków
Błękitni Stargard – Rozwój Katowice
Pogoń Siedlce – Olimpia Elbląg
Siarka Tarnobrzeg – Olimpia Grudziądz
Radomiak Radom – GKS Bełchatów
Ruch Chorzów – Skra Częstochowa

Kolejka 4 – 11-12 sierpnia

Górnik Łęczna – Ruch Chorzów
GKS Bełchatów – Skra Częstochowa
Olimpia Grudziądz – Radomiak Radom
Olimpia Elbląg – Siarka Tarnobrzeg
Rozwój Katowice – Pogoń Siedlce
Znicz Pruszków – Błękitni Stargard
Stal Stalowa Wola – Widzew Łódź
Gryf Wejherowo – Elana Toruń
ROW 1964 Rybnik – Resovia

Kolejka 5 – 18-19 sierpnia

Resovia – Górnik Łęczna
Elana Toruń – ROW 1964 Rybnik
Widzew Łódź – Gryf Wejherowo
Błękitni Stargard – Stal Stalowa Wola
Pogoń Siedlce – Znicz Pruszków
Siarka Tarnobrzeg – Rozwój Katowice
Radomiak Radom – Olimpia Elbląg
Skra Częstochowa – Olimpia Grudziądz
Ruch Chorzów – GKS Bełchatów

Kolejka 6 – 22 sierpnia

Górnik Łęczna – GKS Bełchatów
Olimpia Grudziądz – Ruch Chorzów
Olimpia Elbląg – Skra Częstochowa
Rozwój Katowice – Radomiak Radom
Znicz Pruszków – Siarka Tarnobrzeg
Stal Stalowa Wola – Pogoń Siedlce
Gryf Wejherowo – Błękitni Stargard
ROW 1964 Rybnik – Widzew Łódź
Resovia – Elana Toruń

Kolejka 7 – 25-26 sierpnia

Elana Toruń – Górnik Łęczna
Widzew Łódź – Resovia
Błękitni Stargard – ROW 1964 Rybnik
Pogoń Siedlce – Gryf Wejherowo
Siarka Tarnobrzeg – Stal Stalowa Wola
Radomiak Radom – Znicz Pruszków
Skra Częstochowa – Rozwój Katowice
Ruch Chorzów – Olimpia Elbląg
GKS Bełchatów – Olimpia Grudziądz

Kolejka 8 – 1-2 września

Górnik Łęczna – Olimpia Grudziądz
Olimpia Elbląg – GKS Bełchatów
Rozwój Katowice – Ruch Chorzów
Znicz Pruszków – Skra Częstochowa
Stal Stalowa Wola – Radomiak Radom
Gryf Wejherowo – Siarka Tarnobrzeg
ROW 1964 Rybnik – Pogoń Siedlce
Resovia – Błękitni Stargard
Elana Toruń – Widzew Łódź

Kolejka 9 – 8-9 września

Widzew Łódź – Górnik Łęczna
Błękitni Stargard – Elana Toruń
Pogoń Siedlce – Resovia
Siarka Tarnobrzeg – ROW 1964 Rybnik
Radomiak Radom – Gryf Wejherowo
Skra Częstochowa – Stal Stalowa Wola
Ruch Chorzów – Znicz Pruszków
GKS Bełchatów – Rozwój Katowice
Olimpia Grudziądz – Olimpia Elbląg

Kolejka 10 – 15-16 września

Górnik Łęczna – Olimpia Elbląg
Rozwój Katowice – Olimpia Grudziądz
Znicz Pruszków – GKS Bełchatów
Stal Stalowa Wola – Ruch Chorzów
Gryf Wejherowo – Skra Częstochowa
ROW 1964 Rybnik – Radomiak Radom
Resovia – Siarka Tarnobrzeg
Elana Toruń – Pogoń Siedlce
Widzew Łódź – Błękitni Stargard

Kolejka 11 – 22-23 września

Błękitni Stargard – Górnik Łęczna
Pogoń Siedlce – Widzew Łódź
Siarka Tarnobrzeg – Elana Toruń
Radomiak Radom – Resovia
Skra Częstochowa – ROW 1964 Rybnik
Ruch Chorzów – Gryf Wejherowo
GKS Bełchatów – Stal Stalowa Wola
Olimpia Grudziądz – Znicz Pruszków
Olimpia Elbląg – Rozwój Katowice

Kolejka 12 – 29-30 września

Górnik Łęczna – Rozwój Katowice
Znicz Pruszków – Olimpia Elbląg
Stal Stalowa Wola – Olimpia Grudziądz
Gryf Wejherowo – GKS Bełchatów
ROW 1964 Rybnik – Ruch Chorzów
Resovia – Skra Częstochowa
Elana Toruń – Radomiak Radom
Widzew Łódź – Siarka Tarnobrzeg
Błękitni Stargard – Pogoń Siedlce

Kolejka 13 – 6-7 października

Pogoń Siedlce – Górnik Łęczna
Siarka Tarnobrzeg – Błękitni Stargard
Radomiak Radom – Widzew Łódź
Skra Częstochowa – Elana Toruń
Ruch Chorzów – Resovia
GKS Bełchatów – ROW 1964 Rybnik
Olimpia Grudziądz – Gryf Wejherowo
Olimpia Elbląg – Stal Stalowa Wola
Rozwój Katowice – Znicz Pruszków

Kolejka 14 – 13-14 października

Górnik Łęczna – Znicz Pruszków
Stal Stalowa Wola – Rozwój Katowice
Gryf Wejherowo – Olimpia Elbląg
ROW 1964 Rybnik – Olimpia Grudziądz
Resovia – GKS Bełchatów
Elana Toruń – Ruch Chorzów
Widzew Łódź – Skra Częstochowa
Błękitni Stargard – Radomiak Radom
Pogoń Siedlce – Siarka Tarnobrzeg

Kolejka 15 – 20-21 października

Siarka Tarnobrzeg – Górnik Łęczna
Radomiak Radom – Pogoń Siedlce
Skra Częstochowa – Błękitni Stargard
Ruch Chorzów – Widzew Łódź
GKS Bełchatów – Elana Toruń
Olimpia Grudziądz – Resovia
Olimpia Elbląg – ROW 1964 Rybnik
Rozwój Katowice – Gryf Wejherowo
Znicz Pruszków – Stal Stalowa Wola

Kolejka 16 – 27-28 października

Górnik Łęczna – Stal Stalowa Wola
Gryf Wejherowo – Znicz Pruszków
ROW 1964 Rybnik – Rozwój Katowice
Resovia – Olimpia Elbląg
Elana Toruń – Olimpia Grudziądz
Widzew Łódź – GKS Bełchatów
Błękitni Stargard – Ruch Chorzów
Pogoń Siedlce – Skra Częstochowa
Siarka Tarnobrzeg – Radomiak Radom

Kolejka 17 – 3-4 listopada

Radomiak Radom – Górnik Łęczna
Skra Częstochowa – Siarka Tarnobrzeg
Ruch Chorzów – Pogoń Siedlce
GKS Bełchatów – Błękitni Stargard
Olimpia Grudziądz – Widzew Łódź
Olimpia Elbląg – Elana Toruń
Rozwój Katowice – Resovia
Znicz Pruszków – ROW 1964 Rybnik
Stal Stalowa Wola – Gryf Wejherowo

Kolejka 18 – 10-11 listopada

Górnik Łęczna – Gryf Wejherowo
Stal Stalowa Wola – ROW 1964 Rybnik
Znicz Pruszków – Resovia
Rozwój Katowice – Elana Toruń
Olimpia Elbląg – Widzew Łódź
Olimpia Grudziądz – Błękitni Stargard
GKS Bełchatów – Pogoń Siedlce
Ruch Chorzów – Siarka Tarnobrzeg
Skra Częstochowa – Radomiak Radom

Kolejka 19 – 17-18 listopada

Skra Częstochowa – Górnik Łęczna
Radomiak Radom – Ruch Chorzów
Siarka Tarnobrzeg – GKS Bełchatów
Pogoń Siedlce – Olimpia Grudziądz
Błękitni Stargard – Olimpia Elbląg
Widzew Łódź – Rozwój Katowice
Elana Toruń – Znicz Pruszków
Resovia – Stal Stalowa Wola
ROW 1964 Rybnik – Gryf Wejherowo

Kolejka 20 – 24-25 listopada

Skra Częstochowa – Ruch Chorzów
Górnik Łęczna – ROW 1964 Rybnik
Gryf Wejherowo – Resovia
Stal Stalowa Wola – Elana Toruń
Znicz Pruszków – Widzew Łódź
Rozwój Katowice – Błękitni Stargard
Olimpia Elbląg – Pogoń Siedlce
Olimpia Grudziądz – Siarka Tarnobrzeg
GKS Bełchatów – Radomiak Radom

Kolejka 21 – 1-2 grudnia

Ruch Chorzów – Górnik Łęczna
Skra Częstochowa – GKS Bełchatów
Radomiak Radom – Olimpia Grudziądz
Siarka Tarnobrzeg – Olimpia Elbląg
Pogoń Siedlce – Rozwój Katowice
Błękitni Stargard – Znicz Pruszków
Widzew Łódź – Stal Stalowa Wola
Elana Toruń – Gryf Wejherowo
Resovia – ROW 1964 Rybnik

Kolejka 22 – 2-3 marca

Górnik Łęczna – Resovia
ROW 1964 Rybnik – Elana Toruń
Gryf Wejherowo – Widzew Łódź
Stal Stalowa Wola – Błękitni Stargard
Znicz Pruszków – Pogoń Siedlce
Rozwój Katowice – Siarka Tarnobrzeg
Olimpia Elbląg – Radomiak Radom
Olimpia Grudziądz – Skra Częstochowa
GKS Bełchatów – Ruch Chorzów

Kolejka 23 – 9-10 marca

GKS Bełchatów – Górnik Łęczna
Ruch Chorzów – Olimpia Grudziądz
Skra Częstochowa – Olimpia Elbląg
Radomiak Radom – Rozwój Katowice
Siarka Tarnobrzeg – Znicz Pruszków
Pogoń Siedlce – Stal Stalowa Wola
Błękitni Stargard – Gryf Wejherowo
Widzew Łódź – ROW 1964 Rybnik
Elana Toruń – Resovia

Kolejka 24 – 16-17 marca

Górnik Łęczna – Elana Toruń
Resovia – Widzew Łódź
ROW 1964 Rybnik – Błękitni Stargard
Gryf Wejherowo – Pogoń Siedlce
Stal Stalowa Wola – Siarka Tarnobrzeg
Znicz Pruszków – Radomiak Radom
Rozwój Katowice – Skra Częstochowa
Olimpia Elbląg – Ruch Chorzów
Olimpia Grudziądz – GKS Bełchatów

Kolejka 25 – 23-24 marca

Olimpia Grudziądz – Górnik Łęczna
GKS Bełchatów – Olimpia Elbląg
Ruch Chorzów – Rozwój Katowice
Skra Częstochowa – Znicz Pruszków
Radomiak Radom – Stal Stalowa Wola
Siarka Tarnobrzeg – Gryf Wejherowo
Pogoń Siedlce – ROW 1964 Rybnik
Błękitni Stargard – Resovia
Widzew Łódź – Elana Toruń

Kolejka 26 – 30-31 marca

Górnik Łęczna – Widzew Łódź
Elana Toruń – Błękitni Stargard
Resovia – Pogoń Siedlce
ROW 1964 Rybnik – Siarka Tarnobrzeg
Gryf Wejherowo – Radomiak Radom
Stal Stalowa Wola – Skra Częstochowa
Znicz Pruszków – Ruch Chorzów
Rozwój Katowice – GKS Bełchatów
Olimpia Elbląg – Olimpia Grudziądz

Kolejka 27 – 6-7 kwietnia

Olimpia Elbląg – Górnik Łęczna
Olimpia Grudziądz – Rozwój Katowice
GKS Bełchatów – Znicz Pruszków
Ruch Chorzów – Stal Stalowa Wola
Skra Częstochowa – Gryf Wejherowo
Radomiak Radom – ROW 1964 Rybnik
Siarka Tarnobrzeg – Resovia
Pogoń Siedlce – Elana Toruń
Błękitni Stargard – Widzew Łódź

Kolejka 28 – 13-14 kwietnia

Górnik Łęczna – Błękitni Stargard
Widzew Łódź – Pogoń Siedlce
Elana Toruń – Siarka Tarnobrzeg
Resovia – Radomiak Radom
ROW 1964 Rybnik – Skra Częstochowa
Gryf Wejherowo – Ruch Chorzów
Stal Stalowa Wola – GKS Bełchatów
Znicz Pruszków – Olimpia Grudziądz
Rozwój Katowice – Olimpia Elbląg

Kolejka 29 – 20-21 kwietnia

Rozwój Katowice – Górnik Łęczna
Olimpia Elbląg – Znicz Pruszków
Olimpia Grudziądz – Stal Stalowa Wola
GKS Bełchatów – Gryf Wejherowo
Ruch Chorzów – ROW 1964 Rybnik
Skra Częstochowa – Resovia
Radomiak Radom – Elana Toruń
Siarka Tarnobrzeg – Widzew Łódź
Pogoń Siedlce – Błękitni Stargard

Kolejka 30 – 24 kwietnia

Górnik Łęczna – Pogoń Siedlce
Błękitni Stargard – Siarka Tarnobrzeg
Widzew Łódź – Radomiak Radom
Elana Toruń – Skra Częstochowa
Resovia – Ruch Chorzów
ROW 1964 Rybnik – GKS Bełchatów
Gryf Wejherowo – Olimpia Grudziądz
Stal Stalowa Wola – Olimpia Elbląg
Znicz Pruszków – Rozwój Katowice

Kolejka 31 – 27-28 kwietnia

Znicz Pruszków – Górnik Łęczna
Rozwój Katowice – Stal Stalowa Wola
Olimpia Elbląg – Gryf Wejherowo
Olimpia Grudziądz – ROW 1964 Rybnik
GKS Bełchatów – Resovia
Ruch Chorzów – Elana Toruń
Skra Częstochowa – Widzew Łódź
Radomiak Radom – Błękitni Stargard
Siarka Tarnobrzeg – Pogoń Siedlce

Kolejka 32 – 4-5 maja

Górnik Łęczna – Siarka Tarnobrzeg
Pogoń Siedlce – Radomiak Radom
Błękitni Stargard – Skra Częstochowa
Widzew Łódź – Ruch Chorzów
Elana Toruń – GKS Bełchatów
Resovia – Olimpia Grudziądz
ROW 1964 Rybnik – Olimpia Elbląg
Gryf Wejherowo – Rozwój Katowice
Stal Stalowa Wola – Znicz Pruszków

Kolejka 33 – 11-12 maja

Stal Stalowa Wola – Górnik Łęczna
Znicz Pruszków – Gryf Wejherowo
Rozwój Katowice – ROW 1964 Rybnik
Olimpia Elbląg – Resovia
Olimpia Grudziądz – Elana Toruń
GKS Bełchatów – Widzew Łódź
Ruch Chorzów – Błękitni Stargard
Skra Częstochowa – Pogoń Siedlce
Radomiak Radom – Siarka Tarnobrzeg

Kolejka 34 – 18-19 maja

Górnik Łęczna – Radomiak Radom
Siarka Tarnobrzeg – Skra Częstochowa
Pogoń Siedlce – Ruch Chorzów
Błękitni Stargard – GKS Bełchatów
Widzew Łódź – Olimpia Grudziądz
Elana Toruń – Olimpia Elbląg
Resovia – Rozwój Katowice
ROW 1964 Rybnik – Znicz Pruszków
Gryf Wejherowo – Stal Stalowa Wola

źródło: 90minut.pl

One Response to Na początek Ruch Chorzów. Terminarz spotkań II ligi w sezonie 2018/2019

  1. Dorian Odpowiedz

    24 czerwca 2018 at 23:19

    jestem przekonany że trener Gąsior lepiej poprowadziłby reprezentację od tego nażelowanego gwaiazdora reklam, podstarzałego modela playboya w perfekcyjnie skrojonych garniturkach Nawałki,któremu koniec farta przypadł akurat na mundialu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>