Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Baranów Sandomierski: Burmistrz Marek Mazur z absolutorium

Czerwiec 26, 2018 12:16 PM

21 czerwca radni jednogłośnie udzielili burmistrzowi gminy Baranów Sandomierski Markowi Mazurowi z tytułu wykonania budżetu za 2017 rok.

Radni jednogłośnie przegłosowali uchwałę dotyczącą sprawozdania oraz absolutorium dla burmistrza Marka Mazura. Przewodniczący Rady Miejskiej pogratulował burmistrzowi za osiągnięte wyniki w zeszłym roku oraz za wykonanie budżetu.

Burmistrz z kolei podziękował radnym za dobrą współpracę i zaangażowanie, zaś pracownikom Urzędu Miasta i Gminy za wytężoną i sumienną pracę, zaznaczył, że bez nich osiągnięcie takich wyników nie byłoby możliwe. Dodał, również że w tym roku budżet jest obciążony potężnymi zadaniami kanalizacyjnymi i czeka nas wszystkich jeszcze więcej wytężonej pracy.

Uchwalony przez Radę Miejską w Baranowie Sandomierskim budżet Miasta i Gminy po uwzględnieniu zmian w ciągu roku przewidywał realizację dochodów w kwocie 46 852 098,83 zł.

Dochody wykonano w kwocie 47 698 101,89 zł, dzięki czemu wskaźnik wykonania planu dochodów na koniec grudnia 2017 roku w stosunku do uchwalonego planu wynosi 101,8%. Plan wydatków budżetowych po zmianach dokonanych w ciągu roku przewidywał kwotę 47 917 469,83 zł, natomiast wydatki zrealizowano w kwocie 44 374 295,06 zł, co stanowi 92,61% planu.

foto&info: UMiG Baranów Sandomierski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>