Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

LIVE: Briefing prasowy marszałka W. Ortyla oraz p.o. prezydenta K.Kalinki (video HD)

Czerwiec 29, 2018 11:00 AM

Portal Nadwisłą24.pl zaprasza na transmisję briefingu prasowego z udziałem marszałka województwa podkarpackiego Władysława Ortyla oraz p.o. prezydenta Tarnobrzega Kamila Kalinki.

Briefing odbędzie się dzisiaj, tj w piątek 29 czerwca w Marinie nad jeziorem. Początek godz.13.15

19 Responses to LIVE: Briefing prasowy marszałka W. Ortyla oraz p.o. prezydenta K.Kalinki (video HD)

  1. Tarnobrzeżanin Odpowiedz

    29 czerwca 2018 at 11:21

    Teraz to już sam nie wiem, czy lepiej, żeby wygrał Pan Kalinka z zapleczem partyjnym, czy Pan Zych z zaangażowaniem i pomysłowością oraz pracowitością, ale bez kontaktów.

  2. zakrzow walczy Odpowiedz

    29 czerwca 2018 at 11:42

    jedyny kontakt kalinki to jego patron ortyl, ale juz niedlugo bo za pół roku zmiana marszalka wiec chłopaki odpadaja …

  3. edzia5 Odpowiedz

    29 czerwca 2018 at 12:08

    zaczyna sie kampania , ortyl podpycha klainke bo sam nie podskoczy , mianowany do wordu a potem na p.o. , i dalej nie ma w tym zadnej tresci , lud sie nabierze ??

  4. Świetnie Odpowiedz

    29 czerwca 2018 at 14:06

    naprawdę świetny briefing panie Kamilu o tym że rozmawialiście :)
    Szanowni Państwo, jutro zapraszam na swój, przy promie. Tematem przewodnim, Szanowni Państwo, będą plany wędkarskie na 2017/2018. Spotkaliśmy się specjalnie ze szwagrem i dwoma kolegami na ławce, rozmawialiśmy o planach i możliwości sfinansowania łodzi, samochodu terenowego, namiotu i butli turystycznej. Ciągle szukamy zewnętrznych źródeł finansowania a nasi znajomi są pod ogromnym wrażeniem naszych poszukiwań. Mamy w planach jechać na kilka dni i nałapać dużo ryb. Rozmawialiśmy, rozmawialiśmy i rozmawialiśmy, z pewnością będziemy jeszcze rozmawiać a później porozmawiamy z Wami o naszych rozmowach.

    • ula Odpowiedz

      29 czerwca 2018 at 16:10

      ja też dzisiaj z koleżankami na leżakach rozmawiałam o świetlanej przyszłości naszego miasta. Tyle ze takie rozmowy prowadzę przed każdymi wyborami. I cóz.a no nic.

  5. Anty PiS Odpowiedz

    29 czerwca 2018 at 14:24

    Teraz Ortyl sobie przypomniałeś o TBG? Gdzie byłeś do tej pory? Wybory prawda? Gnoje.

  6. mieszkaniec Odpowiedz

    29 czerwca 2018 at 16:05

    Odbić Tarnobrzeg to zadanie Pisu.Tylko czy marszałek wie jakie kadry zatrudnil p.o. Kalinka. Jednego z Pisu Józia Motykę .Reszta to ludzie Wąsika z Solidarnej Polski .Ostatnio to zatrudnil nawet panią mecenas co ,ze świeczką stała pod tarnobrzeskim sądem o wolność sądów. Chcą omamić ludzi ,ze tylko pis moze uratować Tarnobrzeg .to jednak tylko pól prawdy. W samorządzie liczy sie człowiek – włodarz a nie szyld partyjny. Jeżeli byłoby inaczej to dlaczego w Tarnobrzegu nastąpił skok na kasę jeszcze przed wyborami .Nawet marszałek odstąpił Maciusia z urzędu marszałkowskiego i juz pracuje w urzędzie miasta. Te pokazy siły to już nie chwycą.

  7. tarnobrzeżanin Odpowiedz

    29 czerwca 2018 at 16:08

    Tarnobrzeżanie przecież pis może przegrać na podkarpaciu pomimo propagandy. Kiedyś pis padnie .Nie takie mocarstwa padały.

  8. MM Odpowiedz

    29 czerwca 2018 at 16:23

    Ortyl jest na końcówce swoich marnych rządów w województwie, podobnie jak i Kamilek niedorajda. Obaj Panowie odejdą w niebyt z skandalami w tle.
    Kamilku dlaczego Dareczkowi tak szybciutko plan uchwaliłeś co? Dlaczego Darek był carskim gościem w Twoim gabinecie zaraz po tym jak zostałeś „po prezydenta”??

  9. ahoy Odpowiedz

    29 czerwca 2018 at 16:24

    Pan marszałek powiedział między słowami. Zagłosujcie na Kalinke .Jak wygra to miasto będzie mieć wszystkie środki z Podkarpacia no może troche mniej niz Stalowa Wola. A miało by sprawiedliwie.? Ale cóz podkarpacki Pis dostał zadanie pt: W 2018 roku Tarnobrzeg ma należeć do pisu, W 2014 Stalowa Wola stała się ośrodkiem pisu i to był sukces . To jest zadanie do wykonania z polecenia prezesa.

  10. dorota z Dzikowa Odpowiedz

    29 czerwca 2018 at 17:30

    Czas wyciągnąć już praktycznie upadłego marszałka aby się pochwalić i zarobić punkty wyborcze jakoś dawno nie słyszałam o marszałku Ortylu a tu nagle jak z rękawa na potrzeby jest! podejrzewam że niedługo będzie wizyta prominętnego polityka z parti rządzącej który pochwali dokonania P.O. przez te parę miesięcy no i oczywiście będzie tam stał na honorowym miejscu sąsiad z pisu niejaki były dyrektor WORD-u co ma do tego miasta tyle co nic!nie wspomnę o układach w radzie miasta bo za ten wpis mogę pójść siedzieć -jedno wiem pan K.K. nie ma mojego głosu oddała bym go nawet bezdomnemu niż jemu!

    • Czajka Odpowiedz

      29 czerwca 2018 at 19:58

      J. Kociubo, w twojej obecnej sytuacji też wolałbym oddać głos na bezdomnego. Na szczęście twoje nie-rządy w UM już się skończyły i ludzie w kilku wydziałach odżyli

  11. lasowiaczka Odpowiedz

    29 czerwca 2018 at 22:49

    Kalinkowszczyzny ciąg dalszy. Dzisiaj w TARR nowa rada nadzorcza w składzie zona przewodniczącego solidarności mecenas Bożena Sudoł-Kaczmarek i mecenas Paweł Zasadni z kancelarii Pani mecenas, Tego na sesji p.o. nie powiedział a przecież to są stanowiska w gminnych spółkach. A tak swoją droga Panią mecenas pozdrawia lud lasowicki z Baranowa Sandomierskiego.
    ma nadzieję w Panu Zych .Trzymamy kciuki. Na sesji p.o.Kalinka stracił kontrole nad emocjami po Pana pytaniach. Oby tak dalej.

  12. owen Odpowiedz

    30 czerwca 2018 at 02:04

    Ahoy, zgadzam się z tobą. Ja identycznie odczytuję wypowiedzi marszałka: zagłosujecie na kalinkę to dam kasę na jezioro, drogi, pseudoobwodnicę itp. ale coś za coś!
    Tymczasem PiS się sypie i oby nie było takiej sytuacji, że za rok nastaną inne rządy a nam sie ostanie niewydarzony kalinka dalej pogrążający miasto.

  13. Dero Odpowiedz

    30 czerwca 2018 at 12:15

    Dajcie władze PO, Nowoczesnej i PSLowi to roskradną Polskę do końca a Tarnobrzeg będzie miastem emerytów i bezrobotnych. Krzyczą flustraci polityczni Kiełba oraz aspiranci nieudacznicy polityczni przyczepiajacy sie aby tylko zdobyć stołki.

    • asia Odpowiedz

      30 czerwca 2018 at 18:13

      a stolki jakie rozdaje Kalonka ludziom W W to jak to wylumaczysz na to ze lis mowi ze nie idzie po kase.Rady Nadzorcze wsxystkie sa Pisu.Daj sobie chlopie spokoj z takimi wpisami.

  14. narcyz Odpowiedz

    1 lipca 2018 at 14:35

    JEDYNYM WYMIERNYM SKTKIEM WIZYTY MARSZAŁKA JEST POWOŁANIE DO RADY NADZORCZEJ TARR OSOBY Z RZESZOWA PANA FIJOLKA>
    To już Kalinka nie ma ludzi z Tarnobrzegu. Powołana jest też dyżurna mecenas pis Bożena Sudoł Kaczmarek.
    I Kalinka mówi że on nie robi skoku na kasę. Pycha kroczy przed upadkiem .

    • ciekawy Odpowiedz

      1 lipca 2018 at 16:04

      Czy ta Pani mecenas Sudoł-Kaczmarek to ta sama co pracuje w urzędzie gminy Baranów Sandomierski u pisowskiego Burmistrza Mazura ,kolegi Kalinki .Bierzemy wszystko Panowie!

      • poinformowany Odpowiedz

        1 lipca 2018 at 19:31

        Kalinka niech poslucha co sadza o Pani mecenas Kaczmarek w Panstwowej Wyzszej Szkole Zawodowej w Tarnobrzegu co o niej sadza.