Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

„ Marzy mi się Tarnobrzeg sprawiedliwy, nowoczesny, otwarty i przyjazny”. Dariusz Bożek kandydatem na urząd prezydenta Tarnobrzega (zdjęcia oraz video HD)

Lipiec 12, 2018 7:00 AM

- Marzy mi się Tarnobrzeg sprawiedliwy, nowoczesny, otwarty i przyjazny – mówił dzisiaj Dariusz Bożek, ogłaszając swój start w wyborach samorządowych na urząd prezydenta Tarnobrzega. – Moja decyzja podyktowana jest troską o nasze miasto Tarnobrzeg – dodał przewodniczący RM, który w Tarnobrzegu się urodził, założył rodzinę, pracuje i jak sam twierdzi, „zamierza doczekać wieku senioralnego”.

W kwietniu br. Dariusz Bożek wraz z byłym posłem PO Mirosławem Plutą ogłosili inicjatywę „Razem dla Tarnobrzega”. Wtedy też obaj panowie zakomunikowali, iż są „kandydatami na kandydatów na prezydenta Tarnobrzega”. Po trzech miesiącach to D.Bożek będzie ubiegał się o urząd włodarza miasta, nie rezygnując ze współpracy z byłym posłem Plutą. – Rozmawiając z ludźmi zdecydowanie większość z nich powiedziała, że to mnie widzi jako kandydata na prezydenta Tarnobrzega, więc zgodnie z ich oczekiwaniami podjąłem tę decyzję – tłumaczył przewodniczący Rady Miasta.

Ponieważ nie znany jest jeszcze termin wyborów, Dariusz Bożek nie przedstawił swojego programu, mówił zaś o pomysłach, które pojawiły się po rozmowach z mieszkańcami. Te propozycje to m.in. powołanie do życia zespołu koordynacyjnego i konsultacyjnego przedsiębiorców przy prezydencie Tarnobrzega, powrót do pełnomocnika ds. osób niepełnosprawnych, centrum senioralne, klasy patronackie skoordynowane z przemysłem który rozwija się w okolicy, pomysły proekologiczne czy poprawa doli zwierząt.

W konferencji ubiegającemu się o urząd prezydenta Tarnobrzega D.Bożkowi towarzyszyła grupa osób. – To są osoby, które wspierają mnie dziś i mam nadzieję, że będą wspierać mnie jutro – dodał

Więcej w materiale video. Zapraszamy

foto&video: Piotr Morawski

79 Responses to „ Marzy mi się Tarnobrzeg sprawiedliwy, nowoczesny, otwarty i przyjazny”. Dariusz Bożek kandydatem na urząd prezydenta Tarnobrzega (zdjęcia oraz video HD)

  1. ziom Odpowiedz

    12 lipca 2018 at 11:04

    porażka

  2. Elon Odpowiedz

    12 lipca 2018 at 11:38

    Porażka? Chyba katastrofa.

  3. tbeg Odpowiedz

    12 lipca 2018 at 11:39

    To PO – KOD – SLD mają kandydata śmiechu warte !!! Pluta się boi bo przekręty wyciągną to wystawił Bożka . Kompromitacja żeby nawet przed konferencją na oczach ludzi podpowiadać kandydatowi co ma mówić, co ma robić, itp. To czyj jest kandydat i kto nim będzie sterował ? No a najlepsze to zaplecze polityczne na konferencji kilka starych babek, spasiony były „Prezes” Siarki, biznesmen w czerwonej koszulce Pumy i komunista Lichota który podczepia się pod wszystkich aby tylko synalkowi stołek załatwić. Panie Bożek jest Pan przewodniczącym Rady Miasta i przez ostatnie miesiące ukrywał Pan pomysły na rozwój miasta i inicjatywy od mieszkańców aby lepiej się żyło w Tbg czy to nie jest kompromitujące ? Pan ma czelność kandydować jak Pan na starcie już ujawnił swoje fałszywe intencje i brak szacunku do mieszkańców !!!

    • Stary niedźwiedź Odpowiedz

      12 lipca 2018 at 12:07

      W punkt !!!! a jeszcze nie tak dawno pan spasiony były ,,prezes,, Siarki stał na placu czerwonym z transparentami i popierał PO i pana Potańskiego ? jak to szybko chorągiew zawiewa hehehe no chyna że Pan Bożek jest popierany przez PO wiec to wszystko wyjaśnia :)

    • TBG Odpowiedz

      12 lipca 2018 at 12:32

      to nie kandydat PIS więc nikt nim nie musi zdalnie sterować

    • Doda Odpowiedz

      13 lipca 2018 at 12:47

      Ten wysoki siwy w niebieskiej koszulce też niezły elektorat.Byłam jego sasiadką. Facet ma nie po kolei w głowie delikatnie mówiąc.

  4. Bartek Odpowiedz

    12 lipca 2018 at 11:42

    Widać chętnych do poparcia jest tak wielu, że pan Bożek musiał za sobą postawić swoją żonę, siostrę i szwagra. Jest moc :-)

    • Kati Odpowiedz

      12 lipca 2018 at 12:38

      Rozumiem, że wiarygodny kandydat to ten którego nie popiera rodzina :) :) :) genialne

      • Tarnobrzeżanin Odpowiedz

        12 lipca 2018 at 12:49

        szwagry zgodne politycznie to chyba nie w tym kraju :)

  5. Sauron Odpowiedz

    12 lipca 2018 at 11:54

    I rozlazlo się heterskie robactwo!

  6. Bartek Odpowiedz

    12 lipca 2018 at 12:11

    Jakie hejerstwo? Przecież obiektywnie było to dziadostwo do kwadratu. Pan Bożek to miły, mądry gość, ale żaden menedżer, taka pierdoła saska.

    Nie nadaje się na żadne stanowisko kierownicze, a co dopiero prezydenta.

    Nie wpadł nawet na to, że może być pogrzeb w czasie gdy będzie ogłaszał się światu.

    • zdziwiony Odpowiedz

      12 lipca 2018 at 12:30

      rozumiem, że każdy kto ma coś do zaoferowania najpierw ma zrobić przegląd mszy i pogrzebów :P żenada
      ale jak toś ma duuuuuużo czasu to może tracić energię na takie bzdury :)

  7. Ada Odpowiedz

    12 lipca 2018 at 12:14

    Sympatyczne i dajace nadzieje spotkanie mają mój głos.

    • Tarno Odpowiedz

      12 lipca 2018 at 18:17

      Dające nadzieję na co konkretnie?
      Może zwiększy się liczba pracodawców, zatrudnienie, pensje pracowników i budżet miasta z podatków? A może z tej sympatyczności coś zostanie wybudowane co ułatwi życie mieszkańcom? Nic o tym jeszcze nie powiedział, a tym bardziej przekonywującego.

  8. Sauron Odpowiedz

    12 lipca 2018 at 12:21

    Dzwony czasem i na trwoge biją!

  9. Badyl Odpowiedz

    12 lipca 2018 at 12:21

    Widac że nie stoi za nimi sponsor to ruch obywatelski wiec nia ma zadecia i sztucznego podlizywania się mieszkańcom.Jesli Pan Bozek bedzie reprezentował Tarnobrzeg to ja jestem spokojny nareszcie człowiek z klasą.

    • Tarno Odpowiedz

      12 lipca 2018 at 18:12

      Czy prezydent to jakiś celebryta? A odkąd to „klasa” zagwarantuje uczciwość i efektywność w rozwiązywaniu poważnych problemów naszego Miasta?
      Do tego potrzeba jasnej wizji, umiejętności organizacyjnych i stalowej konsekwencji i uporu w dążeniu do nieswoich (a mieszkańców) celów !

  10. Sauron Odpowiedz

    12 lipca 2018 at 12:23

    Waszą trwoge!

  11. Gerard Odpowiedz

    12 lipca 2018 at 12:26

    Po dzisiejszej konferencji prasowej otrzyma mój głos i całej mojej rodziny. Człowiek elokwentny, ciepły, uprzejmy … Jestem przekonany, że pozytywną kampanią nie mieszającą konkurentów z błotem wygra te wybory, a kontrkandydaci powinni brać z niego przykład .

    • Edward Odpowiedz

      12 lipca 2018 at 12:37

      Niewiele Ci potrzeba aby ktoś wzbudził Twoje zaufanie. Na pokazy kołder, garnków też się dajesz od razu zaprosić? Poza tym doradzam ostrożność przy oszustwie „na wnuczka”.

      • Gerard Odpowiedz

        12 lipca 2018 at 13:48

        Moje zaufanie wzbudził człowiek którego znam od 15 lat. A Twój kandydat mam wrażenie że cierpi podczas wypowiedzi … Ponadto Kalinka poza poparciem partyjnym nie ma żadnego doświadczenia w zarządzaniu ludźmi a tym bardziej prowadzeniu spraw miasta. Młody i nieopierzony polityk prowadzony przez swojego tatę. Poza tym jestem facetem w sile wieku nie ulegającym wpływom ani sprzedawcom garnków ani złodziejom z metodami na wnuczka.

        • Ja Odpowiedz

          13 lipca 2018 at 10:29

          Czyli po znajomości na niego zagłosujesz…
          A co do Kalinki to przypominam, że przez parę lat był dyrektorem WORD-u więc doświadczenie w zarządzaniu ludźmi ma, a sprawy miasta prowadzi teraz i bardzo dobrze mu to wychodzi. To, że młody to jego wielki plus.
          Wolę Kalinkę, niż starego, niedoświadczonego celebrytę Bożka…

          • Gerard

            17 lipca 2018 at 10:28

            Więc powiedz mi kim był przed stanowiskiem dyrektora WORDu – chyba tylko studentem. Więc na studiach zdobył niezbędne doświadczenie kierownicze …
            Będąc przewodniczącym Rady Miasta tylko ujadał do wszystkich opozycjonistów PIS-u jak niedorobiony kundelek.
            Jesteś śmieszny jak wszyscy którzy go popierają i na niego głosują

    • Tarno Odpowiedz

      12 lipca 2018 at 18:07

      Czy prezydent to jakiś celebryta? A odkąd to uprzejmość, elokwencja, i ciepło zagwarantują uczciwość i efektywność w rozwiązywaniu poważnych problemów naszego Miasta?

  12. Emi Odpowiedz

    12 lipca 2018 at 12:28

    Super popierm.
    A pisowska fala hejtu powinna zmotywować kandydata i jego sztab

    • Tarno Odpowiedz

      12 lipca 2018 at 18:02

      A za co to poparcie? Może jakieś konkrety?

  13. Tarnobrzeżanin Odpowiedz

    12 lipca 2018 at 12:28

    dwóch zabłąkanych starszych panów, którzy chcą dopaść się do władzy. bez pomysłu, bez zaplecza, bez wiedzy. dziękujemy następni kandydaci :)

    • Tarno Odpowiedz

      12 lipca 2018 at 18:01

      tylko po co im władza? Co oni z tą władzą potrafią zrobić?
      Czy po aresztowaniu prezyd. Kiełba przewodniczący Rady Miasta Bożek, kiedy powinien wziąć sprawy miasta w swoje ręce, coś istotnego dla miasta zrobił? Czy jakiś problem Miasta rozwiązał?
      Jeżeli tak, niech on albo ktoś z jego stronników poda przykłady!
      A może pan Pluta zajął jakieś stanowisko, zwołał choćby konferencję prasową i cokolwiek proponował?

  14. Sauron Odpowiedz

    12 lipca 2018 at 12:30

    Stary misiu Prezes nie popiera PO! Ale musi pracować trzy lata! Na jedną nagrodę, dla lepszej zmiany! Czytaj dobrej.

  15. Edward Odpowiedz

    12 lipca 2018 at 12:30

    Ta konferencja różniła się od poprzedniej jedynie garniturem potencjalnego kandydata.

    Całość mógłby zamknąć 2 pierwszych zdaniach i wypadło by to dużo korzystniej. No ale…jakimi doradcami dysponuje i na kim opiera swoją kampanię to niestety wszyscy zobaczyli.

  16. Gerard Odpowiedz

    12 lipca 2018 at 12:39

    Edward nie masz racji. Skoro jesteś takim dobrym doradcą i piarowcem to zobaczmy Twojego kandydata jak wypadnie na konferencji …

    • Edward Odpowiedz

      12 lipca 2018 at 13:08

      Kamil Kalinka nie potrzebuje takich konferencji. Ma tak silny sztab, że wygra w pierwszej turze.

      • Kamila Odpowiedz

        12 lipca 2018 at 13:43

        tak sztab silny niszczeniem ludzi Stary Kalinka Capala Kaczmarek Stasiak Kus Adas i Wiesiu ktory odswieza sie na wybory bo chlopaki na piwo dadza Ten sztab juz sie zuzyl panowie nawet Macius nie pomoze

  17. Gerard Odpowiedz

    12 lipca 2018 at 12:42

    Ponadto widzę tu młodych i gniewnych formumowiczów bez doświadczenia i kultury osobistej. Komu chcecie zaimponować swoimi wypowiedziami – chyba tylko swoim rówieśnikom i szydercom.

  18. Jojo Odpowiedz

    12 lipca 2018 at 13:18

    dramat, jeszcze myślą że są dowcipni – raczej śmieszni :/
    Jeden miał sukces przebicie drogi koło szela, drugi kible a tu by było odmalowanie „Bartka”. Czy mi się zdaje czy ludzie do zdjęcia jakby się wstydzili stanąć? Pójdę (naród zobaczy), nie pójdę (kandydat zobaczy), pójde, nie pójde a pójde raz się żyje najwyżej bedzie wstyd. Z kitką za plecami i tak nie ma szans. Pomnik zaniedbany? Od kiedy? Dzisiaj żeś Pan to zobaczył bo za długo dzwony biły? Jesteś Pan przecież przewodniczący, było zaproponować, rzucić temat wcześniej aby nie stał Bartosz z gilami na święto niepodległości przecież drugiego stulecia nie będzie. Śmiechu by było jakby Kamil jutro odremontował pomnik :)

  19. Sauron Odpowiedz

    12 lipca 2018 at 13:33

    Jola wstydzę się za Ciebie! W którym momencie stracilals rozum?

  20. Ciekawy Odpowiedz

    12 lipca 2018 at 13:39

    spokoj pisiory Kazdy byle nie Kalnka i tyle w temacie

  21. Karolina Odpowiedz

    12 lipca 2018 at 13:54

    Te dzwony byly niezwykle symboliczne !

    Panie Bożek bardzo słabo :( tak ogolnie mowie bardzo slabo. O konkretow, odgrzewane puste hasla, ktore moze 10 lat temu mialy jakas wartosc itd.. „przedsiebiorcy ble ble ble” Naprawde bardzo slabo :/

  22. Tbg Odpowiedz

    12 lipca 2018 at 15:10

    Po pierwsze wypowiadając się na publicznym forum nie obrażajcie ludzi. Po drugie należało się spodziewać hejtu bo jakby inaczej. Wszyscy tylko czyhają jak tu kogoś opluć. Przemyślcie ludzie to wszystko. Miasto zginie jak nie weźmie go w swoje ręce osoba doświadczona i zdeterminowana do tego, żeby krok po kroku wreszcie coś zrobić. Prawda jest taka, ze nasze miasto nie miało niestety szczęścia do prezydentów i dlatego jest jak jest. Nadszedł czas żeby w spokoju wreszcie można było tu pracować i budować wiele rzeczy na nowo bez względu na niewybredną krytykę. Wszyscy, którzy krytykują i tak stoją na straconej pozycji. Puste hasła mówicie. Tak do tej pory były puste i czas wreszcie żeby ktoś wcielił je w życie. Będziecie jeszcze gorzko żałować swoich słów…

  23. Tbg Odpowiedz

    12 lipca 2018 at 15:12

    I uważajcie w wypisywaniu nazwisk osób niepublicznych. RODO !!!!!

  24. Tito 108 Odpowiedz

    12 lipca 2018 at 16:20

    To jest na 100% przyszły prezydent TBG.
    Ma glos mój i całej mojej rodziny.To miasto już hest zadłużone po uszy jaj zaczną mim rządzić pobożni bolszewicy z PISu to zadłużenie zwiększy się w przeciagu 2-3lat o 200mln zł jak w Stalowe Woli.

  25. Sauron Odpowiedz

    12 lipca 2018 at 16:37

    Kochani więcejroesadku, mniej nienawiści, przecież walczymy o swoją przyszłość. Popieram Pana Darka

  26. Anka Odpowiedz

    12 lipca 2018 at 17:26

    Powiem tak. Gdyby p. Bożek startował z jakiegoś własnego komitetu to bym może i na niego zagłosowała. Ale jak widzę za jego plecami p. Plutę, który tylko czeka aż dostanie stołek wiceprezydenta a następni w kolejce pp. Potańscy to już mam mdłości.
    Kandydatura bardzo słaba. Osoba, która niczym szczególnym się nie wykazała. Jakim cudem pan B. był dyrektorem liceum tego nie wiem, ale wiem, że był bardzo kiepskim dyrektorem.
    Jeśli ma być takim prezydentem, który będzie z tylnego siedzenia sterowany (a tak na pewno będzie) przez eks posła i innych typu Lichota to już mam dość.
    Wystąpienie, żenada. Dogadywanie zza pleców przez p. Plute to jakaś farsa. Rozumiem że tak by było i po wyborach.
    Jak na razie to nie widzę osoby, która by sprostała temu wyzwaniu. Panowie Kalinka, Bożek, Dybus, Zych to raczej mierne kandydatury. Wybór miedzy dżumą, cholerą, kabaretem i cyrkiem.
    Nie sądzę również aby ludzie poparli prezydenta Kiełba, który może i jest niewinny ale smród się długo będzie ciągnął za nim.
    Szkoda, że Tarnobrzeg – jak wielokrotnie było przytaczane – nie ma szczęścia do prezydentów. Zawsze startują osoby albo niewiele potrafiące albo skompromitowane albo z poparciem jedynie słusznej partii, którzy są miernotami ale się pchają na stołki bo chodzi o wpływy i kasę.
    Nie zagłosuję ani na p. Bożka (niewiele potrafi), ani p. Kalinkę (karierowicz pchany przez partię), ani p. Zycha (utopista bez pojęcia) ani p. Dybusa (chłopie ogarnij się skoro masz startować – wzrok bazyliszka, łeb roztargany, kłaki brudne i powyciągane koszulki – wstyd).
    Czekam na poważnego kandydata ale się pewnie nie doczekam – niestety i bardzo żałuję.

  27. Tarnobrzeżanin Odpowiedz

    12 lipca 2018 at 17:51

    Tekst pana Bożka nieźle ułożony i wygłoszony. Wystawiony w tle komitet poparcia mizerny. Prezentowana postawa sprzeczna (a może kłamliwa?) – z jednej strony odcinanie się od polityki z drugiej politycy w tle (a nawet obok).
    A przecież wstydzić się trzeba jedynie ludzi nieuczciwych, kłamców, oszustów, złodziei

    • Tarno Odpowiedz

      12 lipca 2018 at 18:39

      Pan przewodniczący RM przedstawił swoje marzenia… Są urocze, nawet ckliwe. Tak oczywiście najłatwiej. Ja jednak oczekuję konkretów o tym co planuje zrobić aby te marzenia się spełniały! Krok po kroku, działanie po działaniu.
      Kiedy zaplanowana jest następna konferencja prasowa na której będziemy mogli te plany szczegółowo poznać?

  28. Zuzu Odpowiedz

    12 lipca 2018 at 18:15

    Popieram P. Bożka bez względu na osoby za plecami. Nie jest człowiekiem mściwym, nie był złym dyrektorem L.O. Z obecnych kandydatów On mówi głośno o współpracy i mieście obywatelskim, a nie narzucanym. Co miał w Radzie zrobić skoro cała Rada tylko się przepychala. Jako przewodniczący się sprawdził, każdego traktował w sposób kulturalny i sprawiedliwy. Czy w tym mieście musi być wieczna przepychanka? Ma Pan mój głos, a jeżeli Pan uspokoi choć trochę atmosferę w samorządzie to już będzie Pana wielki sukces.

    • Tarno Odpowiedz

      12 lipca 2018 at 18:23

      Jeżeli nie miał co zrobić, to jako prezydent też nic nie zrobi. Bo Rada zawsze się będzie przepychała! Miasto nie potrzebuje pięknej i miłej baletnicy, której przeszkadza ……..

  29. trampa ich plejada Odpowiedz

    12 lipca 2018 at 20:11

    Tym, którzy tak tu krytykują kandydaturę Pana Dariusza Bożka trzeba przypomnieć,że ponoć mamy demokrację, więc Pan Bożek ma prawo startować w wyborach jako kandydat na prezydenta. Nikt z krytykujących go nie jest zmuszony do głosowania na tego kandydata – w końcu zapowiada się cała ich plejada. Do wyboru, do koloru.
    Po drugie to, że Pan Bożek jest człowiekiem kulturalnym i z klasą, to chyba nie powinno być wadą ! Mamy w Polsce wystarczająco dużo chamstwa, kłamstwa, cwaniactwa, partyjniactwa, obłudy, hipokryzji i wielu wielu innych negatywnych rzeczy.
    Po trzecie – żaden z dotychczasowych prezydentów nie zrealizował tzw. własnego programu, choćby dlatego, że od czasów pana S. Żwiruka i przejęcia przez gminy oświaty miasto, jest totalnie zadłużone (jak większość miast i gmin w Polsce). Jeśli nawet którykolwiek kandydat ma swój program i autentycznie chce go zrealizować, to obiektynie nie ma na to jakichkolwiek szans. Z jednej strony jest bowiem tzw. krótka kołdra, z drugiej radni, którzy należą do różnych partii, a każda z ich i każdy radny chce co innego ugrać.
    Kilka kadencji temu był pewien radny z Sobowa, który „wyciągał” z budżetu miasta każde pieniądze – żartowano wtedy, że w Sobowie nawet ścieżki na pastwiska dla krów zostały pokryte asfaltem. Inny radny wyciągał w podobny sposób kasę dla Wielowsi, jeszcze inny dla Miechocina. Oczywiście, to też fragmenty Tarnobrzega i mają swoje potrzeby, ale tu było nieraz wyraźne „przegięcie”.
    I jeszcze jedno. Dopóki nasi „kochani” samorządowcy (prezydent i wszyscy radni) nie pojmą, że miasto jest całością i wchodząc na salę obrad prześwietnej rady miejskiej, nie zostawią za drzwiami swoich partyjnych legitymacji, przekonań i uzależnień, to cała ta zabawa nadal będzie przypominała powiedzenie „strzyżono – golono”. Pod tym kątem wybór prezydenta z klasą i kulturą ma zatem głęboki sens i może dobrze wróżyć naszemu miastu na przyszłość.

    • Tarno Odpowiedz

      13 lipca 2018 at 07:48

      1. Każdy oczywiście może startować na prezydenta jednak dyskutujemy tu kto powinien zostać prezydentem ze względu na szeroko rozumiany interes miasta i jego mieszkańców.
      2. Kultura i klasa nie są wadą jak tysiące innych cech: ładny głos, bycie przystojnym, dobrze ubranym itp.itd. ale jedynie z tych cech w żaden sposób nie wynika umiejętność pana Bożka skutecznego zarządzania miastem; przypomnę prezydentura to nie praca na wybiegu modelek a efektywna praca dla dobra miasta i mieszkańców.
      3. Dla mnie jest nic nie znaczącą zaletą pana Bożka to, że inni prezydenci Tarnobrzega byli kiepscy np. nie realizowali obiecywanego programu. Nie jest tak trudno rozróżnić program „pod publikę” od realistycznego programu rozwoju miasta – ten pod publikę będzie milutki i ckliwy, dobry dla absolutnie wszystkich i pozbawiony merytorycznych konkretów.

  30. Bartłomiej Odpowiedz

    12 lipca 2018 at 21:29

    Nie chce mi się tego komentować! porażka

  31. Kelo Odpowiedz

    12 lipca 2018 at 22:03

    Czemu Pan Pluta nie mógł kandydować? Mówi się coś o PB95 i ON, ale nie wiem o co chodzi.

  32. obiektywny Odpowiedz

    12 lipca 2018 at 22:18

    Szkoda, był duży ponadpartyjny potencjał, a teraz będzie wielka klapa. Wystarczy przeglądnąć wyniki wyborów samorządowych w Tbg żeby zobaczyć, że PO-PIS w naszym mieście wcale nie ma na tyle dużego poparcia, żeby warto było sprzedawać duszę jednemu czy drugiemu diabłu. Szkoda Panie Darku!

  33. owen Odpowiedz

    13 lipca 2018 at 03:01

    Może i wart jest pan mojego głosu ale to towarzystwo w tle to masakra panie Darku. Jeśli tacy ludzie mają panu „towarzyszyć” w sprawowaniu władzy to ja dziękuję, nie skorzystam z tej propozycji.

  34. owen Odpowiedz

    13 lipca 2018 at 03:03

    ….tam towarzysz towarzysza towarzyszem „wspiera”.

  35. Novak Odpowiedz

    13 lipca 2018 at 07:26

    Marzenia te małe i te duże

  36. obywatel tbg Odpowiedz

    13 lipca 2018 at 08:20

    Panie Darku Lichota w Pana wianuszku pasuje jak ,,garbaty do ściany”.Czy ten towarzysz nie przyniesie Panu więcej szkody niż pożytku.Jak najdalej od ludzi tego pokroju.

  37. tomasz Odpowiedz

    13 lipca 2018 at 09:02

    „Marzy mi się Tarnobrzeg sprawiedliwy, nowoczesny, otwarty i przyjazny”

    A dlaczego Pan nie powie przy kamerach wprost – Tak ja to zrobie i zrealizuje jak zostane prezydentem ? Marzenia kazdy ma, jak Pana wybiora to bedzie Pan ciagle marzyl za 10 tys brutto miesiecznie ?

    • zakoczona Odpowiedz

      13 lipca 2018 at 09:43

      Myślę, że wypowiedź p. Darka była bardzo adekwatna do jego możliwości, pomysłów, zaangażowania, wiedzy o samorządzie…”Marzy mi się” a niech ktoś to zrobi.

  38. mieszkaniec Odpowiedz

    13 lipca 2018 at 09:25

    Kandydat może nie najgorszy bo nasz z Tbg, ale osoby którymi się otacza nie wróżą dobrze, pomieszanie po, kodu, sld i innych maści na widok których człowiekowi niedobrze się robi. Panie Darku dlaczego nie stworzył Pan sam komitetu bezpartyjnego złożonego z ludzi z Tbg, którzy nie sa przesiąknięci partiami politycznymi, ludźmi młodymi z aspiracjami i chęcią rozwoju tego miasta a nie tylko wpływu kasy przez 4 lata, postawienia domu i może się uda na kolejna kadencję.

  39. zakoczona Odpowiedz

    13 lipca 2018 at 09:39

    Problem z panem Dariuszem nie dotyczy tego, że stoją za nim ludzie umoczeni politycznie, tylko tego, że on sam niewiele osiągnął. W LO, gdzie był dyrektorem, za jego czasów nic się nie zmieniło, nie zostały przeprowadzone żadne inwestycje, nie zostały wdrożone żadne pomysły. Przypomnę tez państwu o ściance wspinaczkowej, która kosztowała niemało i nie ma z niej żadnego użytku. Co jeszcze? Panie Darku, obywatelu tego miasta jakimi osiągnięciami może się pan pochwalić, żeby przekonać mnie do siebie?
    Jeśli nie umiał pan zrobić, za przeproszeniem, głupiej ścianki wspinaczkowej, to z jakim rezultatem będzie pan zarządzać miastem?

    A miasto, szczególnie takie jak Tarnobrzeg, nie jest prostą ścianką wspinaczkową, na którą dostał pan pieniądze z budżetu i chodziło tylko o to, żeby je wydać….

  40. B. Chrobry Odpowiedz

    13 lipca 2018 at 09:40

    …marzenia bardzo dobra rzecz
    ach życie, życie nudne,
    marzenia bardzo dobre są
    w niedzielne popołudnia… a tu rzeczywistość skrzeczy.

    Ha, ha, ha, też lubię pomarzyć, najlepiej w hamaku na wysokości
    sekwoi, ot takie małe priorytety.

    Czyżby nasz kandydat dostrzegł w marzeniach jakiś cud?

    • zakoczona Odpowiedz

      13 lipca 2018 at 09:45

      Ja bym powiedziała, ze tarnobrzeska rzeczywistość nie tylko skrzeczy, ale dramatycznie trzeszczy w szwach. Niewiele trzeba, żeby te szwy pękły.
      Tak czy tak do pracy na rzecz miasta nie potrzeba nam marzycieli.

  41. Zuzu Odpowiedz

    13 lipca 2018 at 09:50

    Dzięki forum nadwisli24 zrozumiałam dlaczego tak dużo ludzi opuszcza Tarnobrzeg. Przecież tu ścierają się różne grupy, które zamiast szukać porozumienia to kąsają innych byle ich było na wierzchu. Ludzie najwyższy czas na trochę pokory i współpracę. Nikt nie jest najlepszy, najmądrzejszy ect. Tu nie trzeba kopac zza komputera, a wyjść i powiedzieć to nam nie pasuje, lub ze widzimy to inaczej.
    Jak ktoś tylko walką i obrażaniem żyje, to co może wnieść do miasta?. To co jest jego życiem.
    Czy takie osoby, które uważają, że są najlepsze będą umiały rozmawiać z osobami o innych poglądach? Będą potrafiły schować swoje ego aby pozyskać coś dla miasta? Znowu mamy oglądać przez kolejne lata ścieranie się grup interesów?
    Opuścić trzeba ” gardy” i zabrać się do solidnej współpracy dla Wszystkich, a nie tylko dla siebie i swoich.
    Nie sądzę, aby P. Bożek majac świadomość, że cieszy się szacunkiem wśród bardzo dużej liczby mieszkańców, pozwoli sobie na jego utratę i zacznie wojować i wchodzić w grę pyskówek, obrażania i przepychania się łokciami. Nie w ten sposób żył przez tyle lat, aby teraz ku uciesze wielu to zmarnowac. W zły cel kopiecie, a im bardziej to robicie, to obnażanie swoje taktyki, sposoby jakie będą praktyką podczas Waszych rządów.
    Najwyższy czas zrozumieć, że prezydent ma scalać, ma być dla Wszystkich, współpracować ze wszystkimi bez względu na poglądy dla dobra Mieszkańców, a nie jak niektórzy sądzą Miasta.
    Zrozumcie wreszcie, że miasto to mieszkańcy, a nie budynki, praca urzędu ma być na rzecz mieszkańców, a nie kolejnej kadencji.
    Jesteście oderwani od rzeczywistości i nie słyszycie ludzi, lub nie chcecie słyszeć, bo to zwykli szarzy ludzie, którzy potrzebni są w roku wyborczym, kadencja po kadencji.
    Nie wiem jaka ewentualnie będzie kadencja P. Bożka, ale osobiście uważam, że zasługuje na szansę, ja oraz moja rodzina damy mu kredyt zaufania, może WRESZCIE coś ruszy do przodu, przy chęci współpracy, bo na tę chwilę nie wierzymy w Tarnobrzeg sprawiedliwy, otwarty i przyjazny, a to dzięki temu co dotychczasowe wladze pokazywały.

    • tomasz Odpowiedz

      13 lipca 2018 at 10:05

      to duzo Ci ZUZU do szczecia widze nie potrzeba ?

      Jak zadzwonia ankieterzy z darmowymi garczkami i posciela polecisz jako pierwszy na spotkanie ?

      • Zuzu Odpowiedz

        13 lipca 2018 at 10:31

        Jak widzisz tomasz (sam stosujes minuscole) bardzo niewiele i jak widać aż tylko tyle. Trochę więcej kultury i „powagi” w sprawowaniu urzędu,uczciwej pracy. Najwidoczniej pana tomaszu uszczesliwia całkiem coś odwrotnego, smutne.
        Jak mnie zaproszą nie polecę, a może pójdę, czy ktoś kto chodzi na takie spotkania w pana ocenie jest mniej wartościowy? W pana mniemaniu tomaszu tylko pan i pański pogląd jest wlasciwy. Wielki, dobry, ale nie ludzki pan tomasz. Przepraszam, ale już więcej nie poświęcę panu czasu, dla pana wynaturzeń.

  42. Wyspiański Odpowiedz

    13 lipca 2018 at 10:34

    Tarnobrzeg przede wszystkim potrzebuje miejsc pracy za godne pieniądze, nie obozów pracy gdzie człowiek traktowany jest jak śmieć. Tym przede wszystkim powinna się zająć władza w tym mieście czy to prezydent czy też rada miasta.

    • Zuzu Odpowiedz

      13 lipca 2018 at 11:04

      Zgadzam się całkowicie. Rada, Prezydent, urzędnicy muszą wszystko w tym kierunku robić, razem, bez rzucania kłód pod nogi jedni drugim.

  43. andrzej Odpowiedz

    13 lipca 2018 at 10:56

    Marzy mi się Tarnobrzeg Prawy i Sprawiedliwy -i wszystko w temacie!

  44. halinka Odpowiedz

    13 lipca 2018 at 11:07

    jak to nauczyciel duzo gada o niczym , jego dotychczasowe wystepy zarowno jako słabego dyrektora LO ( zobaczcie o ile wiecej zrobił Stroz w krotkim czasie ) jak i przewodniczacego ktorego klainka i Mastalerz deprecjonuja czały czas , nie napawaja optymizmem , na gospodarce sie nie zna , degustatora niech zatrudnia pelemele a nie miasto , ja jestem na nie + min 5 najblizszzych osob

  45. luba Odpowiedz

    13 lipca 2018 at 11:15

    Taak stoją za nim sfrustrowani koderasci ,którym nawet lewacki psycholog nie pomoże i historia Tarnobrzega /chociażby jak pomóc synkowi kapusia z lat stalinowskich co na kolegów doniósł/

  46. ania Odpowiedz

    14 lipca 2018 at 11:05

    bezbarwny kandydat

    • Dodu Odpowiedz

      14 lipca 2018 at 16:49

      Stwierdzenie wiele wnoszące do dyskusji, tyle co: Kolorowa Ania.

  47. owen Odpowiedz

    15 lipca 2018 at 11:31

    Szansę na pewno trzeba dać każdemu. Pan jednak pośród całego „asortymentu” byłych i pretendujących wyróżnia się wysoką kulturą osobistą, otwartością wobec ludzi a także na inny punkt widzenia ( no i nie „cierpi” przemawiając:) ). To bardzo ważna cecha bo taki człowiek rzeczywiście scala i buduje, a nie rujnuje. Przypomnijcie sobie poprzedników i obecnego gospodarza, pomijając „kali jeść, kali pić” to przede wszystkim wyznawali zasadę ” kto nie jest z nami, jest przeciwko nam”, a do tego mściwość, buta i egocentryzm. Tak więc pan Bożek naprawdę dobrze się zapowiada, choć może popełnia błędy w wypowiedziach typu”marzy mi się Tarnobrzeg…” zamiast ” Taki Tarnobrzeg zbuduję.” Ale z drugiej strony dla tych co nie chcą się czepiać słówek, sens jest przecież ten sam tylko forma do poprawienia. I pan Darek poprawi bo lubi się uczyć i jest ambitny. Jedynym zagrożeniem ( co już wielokrotnie powyżej wspomniano) jest tutaj towarzystwo, którym się otoczył.Słusznie ktoś wcześniej napisał, że powinien zdecydowanie założyć własny komitet i wystartować jako kandydat niezależny. Wtedy wygrałby w cuglach.

  48. Bogumiła Odpowiedz

    16 lipca 2018 at 10:01

    „Jeśli potrafisz o czymś marzyć, potrafisz także tego dokonać” powiedział Walt Disney i na tej koncepcji dokonuje się wielkich światowych przemian. Nie ma błędu w tym stwierdzeniu. O tym uczy się na poważnych studiach menedżerów.Szukajac kija zawsze można go znaleźć. Pozdrawiam

  49. niku Odpowiedz

    17 lipca 2018 at 12:24

    „Jest tylko jeden sposób na uniknięcie krytyki: Nic nie rób, Nic nie mów, Nikim nie bądź”. Arystoteles
    Proponuję pochwalić się własnymi osiągnięciami i podpisać z imienia i nazwiska.

  50. Tbg Odpowiedz

    17 lipca 2018 at 12:41

    Marzenia to podstawa egzystencji człowieka … Od marzeń zaczął i jestem przekonany, że będzie je realizował podczas prezydentury. Miałem okazję poznać go osobiście – wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Wg mnie to jedyny, konkretny i najbardziej wyrazisty kandydat na Prezydenta naszego Miasta.

  51. Zibi Odpowiedz

    1 września 2018 at 19:10

    Gerard co ci zrobił Kalinka że go tak nienawidzisz.A mnie się wydaje że jesteś kodziarską szumowiną.

  52. Patriota Odpowiedz

    1 września 2018 at 19:48

    Gdy wygra nizależnyPO Bożek to wiceprezydentami zostaną Pluta i Dybus.Zatrudnienie znajdzie się też dla Janusza Haby i jakiejś pani ubranej na czarno i z czarną parasolką by dożynać chrześcijańską watahę.Chroń nas Panie Boże przed tą postkomunistyczną zarazą.

    • freedom Odpowiedz

      1 września 2018 at 20:11

      Sprawdź dokładniej w czyich szeregach jest więcej postkomunistów czy też członków PZPR. Z DB idzie z tego co wiem część środowiska m.in. SLD, ale Panu Darkowi chyba daleko do np. Pana Piotrowicza. A od Pana Haby to się proszę odczepić, bo to dobry człowiek.