Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Prezydent Grzegorz Kiełb wrócił do Tarnobrzega

Lipiec 18, 2018 7:31 AM

Niespełna godzinę temu, na oficjalnym profilu facebookowym Grzegorz Kiełb – Prezydent Tarnobrzega, pojawiła się ta fotografia wraz z opisem:

Jak się niesamowicie cieszę. Po prawie 5 miesiącach opuszczam Białołękę. Witajcie w Tarnobrzegu Kochani. Dziękuję za wsparcie to dzięki Wam przetrwałem. Zdjęcie wczorajsze już nieaktualne zarostu brak

Prezydent poinformował również dziennikarzy, że wyraża zgodę na publikację swojego imienia i nazwiska oraz wizerunku. Dodał również, że schudł 22,5 kg.

55 Responses to Prezydent Grzegorz Kiełb wrócił do Tarnobrzega

  1. Ines Odpowiedz

    18 lipca 2018 at 07:40

    No, k..wa z wakacji wrócił i trzeba się fota na facebook pochwalić… co za chora sytuacja, moze w Tarnobrzegu prezydenci graja w rankingu kto jest większym idiota…

    • Tarnobrzezanin Odpowiedz

      18 lipca 2018 at 07:59

      ale Ciebir xdenerwoealo ze przetresl i sie nie poddal Czekales ze wroci zlamany i zamknie sie w swoim mieszkaniu
      Okazuje sie ze jest twardym czlowiekiem i teraz ujawni co sie stalo. W Pisie widsc panika.

      • Apel do Kołka Odpowiedz

        18 lipca 2018 at 15:25

        Panie Kołek, niech się Pan nie chowa. Ja też chciałbym przyjąć od Pana 20 kpln, przelecieć pare naiwnych panien z UM, pojechać na 5 mies „do sanatorium” (wychodzi 4 tys netto na miesiąc), schudnąć 20 kg i zostać bożyszczem tarnobrzeskiego motłochu. Halo! Halo! Panie Kołek!

    • andrzej Odpowiedz

      19 lipca 2018 at 08:46

      Ciesz się że ciebie to nie spotkało a jak znienacka spotka to będziesz płakał że życie ci się zawaliło i chcesz otuchy bo masz zrytą psychikę -nie sądzcie abyście nie byli sądzeni-to działa w dwie strony a swoją drogą nie lubię debili którzy wszystko wiedzą o życiu i cieszą się że dotąd nie spotkała ich ręka boga-ech!

    • Są przecieki... Odpowiedz

      19 lipca 2018 at 22:17

      Jak donoszą dobrze poinformowani… wiadomo już, jak pan Grzegorz rozpocznie poniedziałkową konferencję prasową:
      „To nie była moja ręka! Przysięgam, na moją rodzinę i na miasto Tarnobrzeg!” ;) ))

  2. pdw Odpowiedz

    18 lipca 2018 at 07:47

    Najlepsze tło – PDW hahaha

    • Alicja Odpowiedz

      18 lipca 2018 at 16:18

      PDW – WSKAŹNIK ANIZOCYTOZY PŁYTEK KRWI, wykonują ją w każdym laboratorium również w Białołęce

  3. Antek Odpowiedz

    18 lipca 2018 at 08:01

    Pozdrowienia,alleluja i do przodu,jak mowi znane radio.

  4. do urzednikow Odpowiedz

    18 lipca 2018 at 08:03

    Jak sie czujecie .To do tych ktorzy na zspotrzebowanie Kalinki tworzyli negatywne opinie i krytykowali Kielba mimo ze tego nie musieli.Jesienia wszystko sie wyjasni

  5. Siarka Tarnobrzeg Hooligans Odpowiedz

    18 lipca 2018 at 08:16

    Witamy w Domu Panie Prezydencie !!!!!!

    • Raptus Moje Miasto Odpowiedz

      18 lipca 2018 at 08:41

      Podszywaj się dalej, hooliganie.
      Czekamy na rozprawę.

      • Siarka Tarnobrzeg Hooligans Odpowiedz

        18 lipca 2018 at 08:51

        a czekaj sobie na rozprawę pisowski konfidencie

    • Tbg Odpowiedz

      18 lipca 2018 at 08:42

      Żenada i wstyd, trzeba mieć tupet Panie Kiełb.

      • ZXX Odpowiedz

        18 lipca 2018 at 09:43

        Na co on niby liczy ?- na współczucie ?- żałosne !!!

        • Stasiu Odpowiedz

          18 lipca 2018 at 10:04

          Na ludzką zwykłą życzliwość. Idź posiedzieć Ty to zobaczysz jak to jest…

          • Gocha

            18 lipca 2018 at 14:49

            No tak, żałujmy i bądźmy życzliwi dla każdego, kto wychodzi z więzienia

        • Marta Odpowiedz

          18 lipca 2018 at 10:23

          Pewnie tak, już pokazuje swoje zdjęcia jak wygladał mając 22 kg. więcej. Pewnie zaraz ukażą się inne zdjęcia. Pojawił się w Tbg i już miesza.

          • art

            18 lipca 2018 at 11:03

            Mam do Pani pytanie: W czym niby miesza Pan Prezydent Kiełb wg. Pani? Umieścił zdjęcie to fakt, taka teraz jest ,,moda” i napisał kilka słów.
            Nie atakuję Pani tylko czekam na konkrety. Nie głosowałem na Pana Kiełba w wyborach. Jestem bezstronny.

  6. Stasiu Odpowiedz

    18 lipca 2018 at 08:31

    Dzień dobry Panie Prezydencie! Jesteśmy z Panem całą rodziną! Proszę pamiętać o tych, którzy prawdziwie przy Panu byli! Niech się Pan trzyma i walczy o swoje!

  7. wizjoner Odpowiedz

    18 lipca 2018 at 09:32

    od dzisiaj kilku „nażartym” personom w mieście waga zaczęła spadać, pożyczkodawca też „na diecie” :P . szybko dowiemy się jak to było z tym „pomysłem”

  8. dieta Odpowiedz

    18 lipca 2018 at 09:50

    każdemu brzuszek rośnie i każdemu spada jak nie ma co do garka włożyć więc się zastanów i nie komentuj (jak się ma głupio w głowie) to nie jest śmieszne albo jest

    • dietetyk Odpowiedz

      18 lipca 2018 at 11:29

      nie zrozumiałeś/łaś podtekstu, tu nie o zasobność lodówki chodzi

  9. Alex Odpowiedz

    18 lipca 2018 at 11:21

    Jako zwykły mieszkaniec naszego miasta cieszę się, że człowiek wrócił do rodziny.Pamiętajmy jednak dlaczego go wypuścili, to dopiero początek jego kłopotów, mimo wszystko życzę mu jak najlepiej by nie musiał wracać do więzienia. Ma wspaniałą rodzinę na którą może zawsze liczyć, otrzymał od życia nauczkę i poznał prawdziwych przyjaciół, a co go nie zabije to go wzmocni..

  10. Caryca Odpowiedz

    18 lipca 2018 at 11:38

    Pewnie szczęśliwa jest tez kochanka Magdalena dla której porzucił tę swoją rodzinkę.

  11. anna Odpowiedz

    18 lipca 2018 at 11:38

    Tak, Jolu ;)

  12. Antek Odpowiedz

    18 lipca 2018 at 11:49

    Dieta Kopenhaska,przepraszam Bialolęska.

    • zosia Odpowiedz

      18 lipca 2018 at 11:55

      to jest styl pisu Zniszczyc zakopac byle moje bylo na wierzchu Zadnej refleksji.Kalinka to powienien sie mafrze zachowywac a nie miec rafosc z faktu ze Kilbowi nie zosatalo udzielone absolutorium Haniebne i tyle a co w tym temacie ma do powiedzenia skarbnik.Podkulila ogon i donosila na Kielba np w sprawie sportu.

      • Zenek Odpowiedz

        18 lipca 2018 at 14:59

        A jaki jest twój styl? Zniszczyć zakopać Kalinkę, byleby go zdeklasować, oczernić mimo, że niczemu nie jest winien! Taki jest właśnie twój styl… żadnej refleksji i samodzielnego myślenia.

  13. Alex Odpowiedz

    18 lipca 2018 at 12:13

    Szanowni Państwo dajcie spokój z tą nienawiścią, jesienne wybory zweryfikują wszystko, miłego dnia życzę

  14. Mac Odpowiedz

    18 lipca 2018 at 12:43

    Kuźwa, niczym jakiś gwiazdor,od razu zdjęcia !

  15. owen Odpowiedz

    18 lipca 2018 at 13:54

    Nikt nikomu nie zabrania zamieszczania zdjęć na swoim profilu. Konto na fejsie jest do tego jak najbardziej odpowiednim miejscem. Co więc dziwnego widzą w tym niektórzy autorzy powyższych wpisów? Widocznie prezydent nie zamierza się ukrywać i chce pokazać to co ma najcenniejszego: RODZINĘ. Może zrozumiał, że nie ma wyższej wartości w życiu? Mnie i moją rodzinę prezydent skrzywdził ale wybaczam mu bo każdy może się pogubić i popełnić błędy.

  16. Dawid Odpowiedz

    18 lipca 2018 at 13:56

    Wygląda z ta brodą jak Kucharczyk z Legii ;)

  17. Yanusz Odpowiedz

    18 lipca 2018 at 14:56

    No to teraz taka mała rada z mojej strony: Jeżeli prawdą jest iż jest pan niewinny zostanie pan „gwiazdą” w nadchodzących wyborach parlamentarnych (samorządowe radzę sobie odpuścić) A mianowicie: powinien się do pana zgłosić specjalista public relations z partii opozycyjnej (PO, Nowoczesna , SLD lub PSL) i wypromować pana jak „ofiarę systemu okrutnego PiS” mandat poselski gwarantowany. Oczywiście musi pan udowodnić przed sądem że jest pan niewinny. Jeśli się to panu uda to w myśl przysłowia: „nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło” wygra pan.
    Tak czy inaczej gratuluję zrzutu nadwagi i życzę powodzenia… oczywiście jeśli jest pan niewinny. W innym przypadku czeka pana plajta polityczna jaką osiągnął pana poprzednik któremu po objęciu stanowiska po prostu odbiła palma. I ze łzami żegnał się z urzędem. Pozostając skompromitowanym bankrutem politycznym aktualnie zadręczającym wszystkim swą czczą paplaniną na sesjach rady miasta.

    • Patryk Odpowiedz

      18 lipca 2018 at 17:06

      Dziwne, że do tej pory nikt z góry się tym nie zainteresował. Przecież – bez względu na to czy prezydent jest winien czy nie – taka akcja odbiłaby się echem na całym demokratycznym świece! Dlaczego nie zajął się tym TVN? Gdzie mecenas Roman Giertych? (już widzę te tłumy obrońców demokracji witających prezydenta wracającego z więzienia u boku z mecenasem Giertychem wieszczącym zwycięstwo. Tłum obrońców demokracji spontanicznie skanduje ,,Giertych do wora, wór do jeziora” – nie, przepraszam, coś się pomyliło – przecież Giertych jest teraz po właściwej stronie – no chyba, żeby wodzirejem była posłanka Wielgus: to wszystko możliwe) Dlaczego tak nie było? Dlaczego obrońcy demokracji tym się nie zajęli? Acha: bo prezydent Kiełb nie był z PO…

  18. Katarzyna Skoczek Odpowiedz

    18 lipca 2018 at 17:34

    Jakie to zabawne, że na Facebooku pod postem Pana prezydenta, gdzie widać imię i nazwisko komentującej osoby, negatywów brak. Same słowa wsparcia, prawie 300 komentarzy. Ludzie nie kryją się za pseudonomami. Hejt tylko tu, anonimowo – brawo za odwagę. Chcecie bluzgać, grozić, wyzywać i oskarżać to proponuję mieć jaja się pod tym podpisać:-) to taka mała obserwacja ode mnie.

  19. Jola Odpowiedz

    18 lipca 2018 at 17:35

    Takiego cyrku jak w tbg nie ma nigdzie Bawimy się! Potem płacz i zgrzytanie zębami w tym mieście emerytów

    • O co chodzi? Odpowiedz

      18 lipca 2018 at 20:25

      Nikt sie nie bawi.Trzeba wizerunek miasta poprawic .I zrobi to kazdy oprocz Kalinki z Mpkrzyszowa.3 miesiace wystsrczyly aby zobaczyc co jest wart.NIC

      • Bratek Odpowiedz

        18 lipca 2018 at 20:47

        A czy kiełb coś zrobił w 3 miesiące ??- bo też były ciągle narzekania że nic nie robi tylko konferencje zwołuje !
        Ludzie, najpierw się zastanówcie czego wogóle chcecie i co jest dobre dla miasta ! – Bo z tego co obserwuję to na razie nikt nie jest dobry !!

  20. Dero Odpowiedz

    18 lipca 2018 at 21:11

    Mamy Kiełbowi współczuć za to że siedział czy za to że jak zwykły nieudacznik przyjął łapówkę w urzędzie ? Miasto powinno mu zapłacić premie za to że za 20 tys.zł miasto Tarnobrzeg przez kilka miesiecy miał promocje w TV i prasie bo normalnie musiałoby wydać kilkaset tysiecy. A na koniec Panie Kiełb troche pokory i szacunku dla mieszkańców wyszedł Pan z pierdla to niech Pan zajmie sie rodziną , budową, podbudową moralną Jolki, i regeneracja zdrowia.

  21. Ewelina Odpowiedz

    18 lipca 2018 at 22:31

    Szkoda że Prezydent ogolił brodę bo nawet mu pasuje choć i tak jest przystojnym facetem.

  22. Diana Odpowiedz

    18 lipca 2018 at 22:57

    Uroda to niestety nie wszystko….!!!

  23. Basia Odpowiedz

    18 lipca 2018 at 23:53

    Ja też uważam że to zdjęcie to lekka przesada szczególnie na profilu prezydenta miasta (na swoim prywatnym nie neguję) Zastanawiam się po co cały ten cyrk,chyba jeszcze nikomu z poprzedników nie udało się wywołać takiego zamieszania w mieście i to dwukrotnie. Może świętym okrzyknijmy pana już za życia. Nie rozumiem też czemu służyć ma owa konferencja no chyba że tylko oficjalnie wygłoszonym przeprosinom bo przypominam jest oskarżony o przyjęcie łapówki. Pewnie podziękuje wszystkim (szczególnie tym 3310 osobom z petycji, wybaczy swoim przeciwnikom….a wszystko po to żeby zamydlić oczy). Myślę że w tym momencie najważniejsza będzie pokora. Zastanawiałam się jak spojrzy w oczy ten pan mieszkańcom gdy opuści areszt, ale takiej szopki się nie spodziewałam. Ja go nie krytykuje,nie obwiniam ale uważam że robienie ludziom z głów sieczki jest nie na miejscu (już jeden pan w habicie zapanował nad społeczeństwem starszych osób i się udało, ale mam nadzieję że jednak mieszkańcy naszego miasta są odrobinę mądrzejsi) Czekam na rozwój sprawy ale na polu sądowym, bez względu na wynik bo uważam że winni powinni ponosić kary jeśli winnymi się okażą. Szanuję tego pana jako człowieka ale podchodzę do całej tej sprawy bardzo sceptycznie zwłaszcza że fakty jednak są takie jakie są.

    • Stasiu Odpowiedz

      19 lipca 2018 at 00:37

      Facet zachowuje się normalnie, dodaje zdjęcie z rodziną, wychodzi do ludzi na konferencje. Publikuje swój wizerunek, to co Ty jeszcze chcesz?

      • Basia Odpowiedz

        19 lipca 2018 at 06:28

        To jest normalność? Normalnie to siedziałby w gabinecie nadal gdyby właśnie wszystko było takie normalne jak być powinno, a nie poznawał świat zza okna krat.A jak nie opublikuje wizerunku to myślisz że ktoś go nie rozpozna? To miasto przecież go zna Ja oczekuje prawdy, nawet jeśli wziął (co nawet luba Jola potwierdziła), to oczekuję że spojrzy nam w oczy i powie że przeprasza. Bo oszukał nas nikogo innego. To nasze zaufanie nadszarpnął, to z nas śmiali się wszyscy i to my mamy teraz taki bajzel w mieście. Niczego innego ja nie oczekuje. Padały teksty… przecież wszyscy brali przez tyle lat panowania miasta, nie wiem,. Ile wnikam, być może tylko on jeden miał takiego pecha, ale niestety trzeba się z tym zmierzyć, napewno zna hasło „sam musisz wypić piwo które nawazyles”.

        • do Basi Odpowiedz

          19 lipca 2018 at 08:06

          odezwala sie milosniczka Kalinki W ktorej radzie nadzorczej jestes?

          • Basia

            19 lipca 2018 at 11:13

            Zaskoczę Cię Ktosiu, w żadnej radzie nadzorczej nie jestem, powiem więcej, pracuje w sklepie ciężko fizycznie ale przyjdź, obsłuze Cię i jeszcze ze szczerym uśmiechem podziękuję. Nie krytykuje tego pana jako człowieka, ale szopka którą wokół siebie stawia jest dalszą częścią śmiania się nam prosto w twarz, a to mnie już wkurza, Ty Ktosiu to łykasz i jeszcze się cieszysz że Twój idol wyszedł na wolność. Czyli pewnie to Ty masz jakieś ukryte wątki z owym panem lub ewentualnie ciche zamiary co do współpracy z nim

    • Diana Odpowiedz

      19 lipca 2018 at 08:30

      Masz rację Basia, bardzo dobrze napisałaś i popieram w 100% !!!

  24. Marti Odpowiedz

    19 lipca 2018 at 08:10

    Jesteśmy z Panem, Panie Grzegorzu !

    • Diana Odpowiedz

      19 lipca 2018 at 08:52

      Wita się tak, jakby co najmniej do władzy powrócił !
      Ale to już było…..I wystarczy !

  25. Corrado Odpowiedz

    19 lipca 2018 at 09:47

    O tempora, o mores !!! Kiedyś w normalnych czasach przestępca po czasowym wypuszczeniu go z kryminału do rozpoczęcia procesu chował się ze wstydem w najciemniejszym kącie bo miał chociaż tyle przyzwoitości aby uświadomić sobie swoją winę i przyznać się do tego przed samym sobą i przed społeczeństwem. A dzisiaj…? Proszę bardzo! Oto Grzesio-kłamczuszek niczym celebryta pokazuje swoje bezczelne oblicze jak gdyby nic się nie stało. No poprostu istny bohater. Jak to w ogóle możliwe, że prokuratura ośmieliła się oskarżyć takiego „porządnego” człowieka i bożyszcze wszystkich tych jedno i wielorazowych kochanek, które do dzisiaj po nim płaczą. A niechby sobie dalej kradł i robił przekręty razem ze swoim byłym sponsorem – niejakim „wujkiem” Tomkiem (którym to nota bene CBA też się już interesuje). Przecież część tarnobrzeskiego społeczeństwa (na szczęście zdecydowana mniejszość) jest tak bardzo wyrozumiała dla złodziei i kłamców, że nieomal sika ze szczęścia widząc na wolności swojego idola. Radzę jednak uspokoić tę euforię bo po rozprawie wasz „bohater” powróci do pudła i to już na dobre, co mu się zresztą bardzo słusznie należy. Następny w kolejce jest wspomniany „wujek” Tomek L. – super-lodziarz, skutecznie pociągający przez całe lata za sznurki miejscowych szumowin-marionetek z poprzedniego rozdania.

    • anita Odpowiedz

      19 lipca 2018 at 11:20

      Czy ty masz wpisane w dowodzie człowiek z ograniczoną odpowiedzialnością bo na mój wizus tak lepisz się do klawiatury i pod paroma nickami opisujesz swoje werbalne podniety że ktoś ucierpiał lub go zamknęli może zmień lekarza? wiem są wakacje wszystko wolno nawet odreagować może plaża woda piwo wyjazd gdzieś pozwoli ci normalnie zapanować nad swoim ego!

  26. anna Odpowiedz

    19 lipca 2018 at 11:14

    Jestem całym sercem z panem prezydentem wybranym w demokratycznych wyborach ci którzy chcieli z niego zrobić ofiarę niech się mają na baczności! będziemy patrzeć wam debile na ręce!

    • Diana Odpowiedz

      19 lipca 2018 at 11:53

      Niech Pani poczeka na proces i się okaże czy to ofiara !
      A określając innych epitetem debile wcale nie za dobrze świadczy o pani inteligencji!!

  27. Staniek Odpowiedz

    19 lipca 2018 at 23:09

    Darek vel Diana nie ujadaj.

  28. obywatel tbg Odpowiedz

    20 lipca 2018 at 08:37

    Jestem bardzo ciekawy który z przydupasów Grzesia wystąpi z nim razem na konferencji.Okaże się kto jest prawdziwym przyjacielem i czy wśród nich będzie naczelnik Marek B. Kamilku bacznie obserwuj i wyciągaj właściwe wnioski.