Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

W poniedziałek konferencja prasowa prezydenta Grzegorza Kiełba

Lipiec 18, 2018 7:13 PM

Na poniedziałek 23 lipca br. prezydent Grzegorz Kiełb zwołał konferencję prasową. Na wolności prezydent Tarnobrzega jest od wczoraj, kiedy to Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu uchylił zastosowany wobec niego areszt tymczasowy.

Jednocześnie sąd zastosował wobec Grzegorza Kiełba środek zapobiegawczy w postaci zawieszenia w czynnościach służbowych z dniem 18 lipca 2018 roku.

Już dziś zapraszamy na transmisję z tego wydarzenia.

16 Responses to W poniedziałek konferencja prasowa prezydenta Grzegorza Kiełba

  1. aye Odpowiedz

    18 lipca 2018 at 19:17

    Ależ Kamil i palik będą śledzić:) da się im wyłączyć dostęp? ;)

  2. Ciekawy Odpowiedz

    18 lipca 2018 at 20:10

    Prezydent Kielb jest dosyc wyrazisty na konferencjach.Ponirwaz nie ma juz nic do stracenia to.mysle ze dowiemy sie ciekawych info.

    • Bratek Odpowiedz

      18 lipca 2018 at 20:40

      Szkoda że tylko na konferencjach !

      • Ciekawy Odpowiedz

        18 lipca 2018 at 21:15

        Ale sie stresujesz ze uslyszysz o sobie.Jakim trzeba byc czlowiekiem zeby znecac sie nad osoba ktora nie moze sie bronic POMYSL

        • Bratek Odpowiedz

          18 lipca 2018 at 22:12

          Nic nie usłyszę, bo na szczęście mnie to nie dotyczy !

  3. Jola Odpowiedz

    18 lipca 2018 at 21:32

    Grześ, to mistrzowski bajkopisarz, kłamał prawie bez przerwy i bez mrugnięcia powieką. Tym razem, miał aż 5 miesięcy na obmyślenie legendy – stawiam, że będzie fascynująca, nawet Turbodymomen się zawstydzi :) )))

    • Do Joli Odpowiedz

      19 lipca 2018 at 07:51

      spokojnie jolu kochana Dla miasta teraz najwazniejsze Kazdy prezydentem byle nie Kalinka.Pokazal co potrafi Kasa dla swoichnp Majchrzak od razu dostala kase dodatkowa w rafzie nadzorczej A problem smieci nie rozwiazany bo wazniejszy interes partyjnego kolegi ze Stalowej Woli.Pis sobie strzelil w kolano ze powolal Kalinke na p.o.Tak by wygral wybory a tersz na pewno nie Pycha tak sie konczy.

  4. EW Odpowiedz

    19 lipca 2018 at 08:05

    rzeczywsicie wymiatanie w radach naszych spółek było ale co moze uzasadniac wstawianie Majchrzakowej do rady … chyba ze odpala kase … trzeba by to sprawdzic … prawdziwe twarze „dojnej zmiany” , a co z baska kłeczek ?? chyba niedługo krus sie przewroci

  5. rejtan Odpowiedz

    19 lipca 2018 at 08:08

    Grzegorz czekamy na wyjasnienia !!! Jestesmy z Tobą ale tez chcemy usłuyszec co to była za kasa i skąd tam sie znalazł Kołek !!! To musisz ludziom wyjasnic . Nikt przyzwoity nie chce JKalinki na stołku ale sprawy musza byc wyjaśnione – a najlepiej chcemy usłyszec te nagrania co podobno ma CBA

    • Janusz Odpowiedz

      19 lipca 2018 at 11:55

      dla mnie Kalinka może być Prezydentem, bo nie ma się co oszukiwać, że strategiczne decyzje dla miasta zapadają przy umocowaniu partyjnym, a na tym polu PIS w wyborach jest partią niezagrożoną i nie ma się co łudzić że ktokolwiek im władze odbierze.

  6. P. Moje Miasto Odpowiedz

    19 lipca 2018 at 10:06

    Ciekawy jestem „show” Grzegorza Kiełba – zawieszonego w czynnościach Prezydenta Miasta Tarnobrzega :P
    Kłamie i mąci perfekcyjnie, bez mrugnięcia okiem.

    • No coz Odpowiedz

      19 lipca 2018 at 10:42

      Ty wiesz najlepiej.

  7. Abc Odpowiedz

    19 lipca 2018 at 15:44

    Ten człowiek na prawde nie ma honoru

    • honor Odpowiedz

      19 lipca 2018 at 20:58

      honor to ma Kalinka i radni ktorzy z powodow politycznych niszczą ludzi szafując wartościami.?

  8. czy proboszcz serbinowa bedzie oglądał Odpowiedz

    19 lipca 2018 at 21:01

    Dobrze by było aby proboszcz serbinowa ogłądnął tę konfrencję i tak po bożemu uderzył sie w pierś.

  9. irka Odpowiedz

    19 lipca 2018 at 21:43

    Konferencja może być cool jak dziennikarze zaczną zadawać pytania o rzeczy interesujące wszystkich typu słynne zdjęcia spod prysznica, wysokość kredytu na budowę domu czy ilość wyjazdów zagranicznych i krajowych z pewną panią naczelik. Może też warto zaprosić przedsiębiorcę Dariusza K i skonfrontować to co panowie mówią.
    Czekamy z niecierpliwością na konferencję !