Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Zapraszamy na transmisję konferencji prasowej wiceprezydent Anny Pekar (video)

Lipiec 20, 2018 9:35 AM

Portal NadWisłą24.pl zaprasza na transmisję konferencji prasowej wykonującej zadania i kompetencje Prezydenta Miasta Tarnobrzega wiceprezydent Anny Pekár.

Konferencja odbędzie się w dzisiaj tj. 20 lipca, o godzinie 12.00.

52 Responses to Zapraszamy na transmisję konferencji prasowej wiceprezydent Anny Pekar (video)

  1. edek Odpowiedz

    20 lipca 2018 at 09:38

    Proszę się zapytać pani „prezydent” co miała z polskiego i czy przeczytała w swoim życiu jakąś książkę?

    • Pedro Odpowiedz

      20 lipca 2018 at 11:04

      Przeczytała trzy razy więcej książek, niż ty masz znajomych na facebooku.

      • edek Odpowiedz

        21 lipca 2018 at 10:06

        tak myslalem ze zero. Zero razy trzy daje zero, chyba ze twoja matematyka mowi innaczej

  2. Ciekawy Odpowiedz

    20 lipca 2018 at 11:02

    Poproszę o pytanie: Ile to jest 2+3*4?

    • Pedro Odpowiedz

      20 lipca 2018 at 11:05

      O odpowiedź zapytaj swoją supernaczelniczkę Kociubową.

      • do roboty predro Odpowiedz

        20 lipca 2018 at 12:38

        popracuj trochę chłopie.

  3. rejtan Odpowiedz

    20 lipca 2018 at 11:21

    tajemniczy pedro z biura rady walczy …ale za co walczysz ?? tu nie ma czego bronic … warto bronic ale wartosci

    • Ciekawy Odpowiedz

      20 lipca 2018 at 11:49

      walczy pisiak… ale to już ich ostatnie podrygi w tym mieście. Nie ma szans by zdobyli prezydenta i więcej niż 6 mandatów w radzie.

    • Tarnobrzeżanin Odpowiedz

      20 lipca 2018 at 12:31

      Właśnie widzę że z waszymi wartościami walczy CBA i prokuratura :)

  4. edek Odpowiedz

    20 lipca 2018 at 11:44

    Powinna powołać na zastępcę Kalinkę, a wtedy tytuł „Durnoty Roku” ma jak w banku :-)

    • Stary niedźwiedź Odpowiedz

      20 lipca 2018 at 11:46

      I tak tez bedzie :) niby po co ta konferencja. Kamil zastepca zastępcy po :)

  5. Tarnobrzeżanin Odpowiedz

    20 lipca 2018 at 11:50

    Mnie tylko zastanawia, czy będzie mianowany zastępca, bo jeśli tak to może nim zostać P. K. Kalinka, który nie ma na chwilę obecną zatrudnienia, a dzięki któremu P. Pekar pełni obecną funkcję. Z perspektywy mieszkańców byłaby to oczywista bezczelność i mam nadzieję władza też ma tego świadomość, więc mam nadzieję, że taka haniebna zamiana ról nie będzie miała miejsca.
    Z jednej strony dobrze, że wybory już niedaleko, z drugiej jednak nie wiadomo za bardzo na kogo głosować, by Tarnobrzeg w końcu wyszedł z tego bagna. Wydaje się, że najlepszym rozwiązaniem jest Pan Radny dr n. hum., mgr inż. bud. Witold Zych – uczciwość, pracowitość, bezpartyjność, ambicja, pomysłowość oraz wysokie wykształcenie powinny dawać rękojmię dobrego wykonywania funkcji prezydenta. Również Jego program przekonuje najbardziej, choć ciężko się wypowiadać, gdy pozostali kandydaci nie przedstawili właściwie tego, co mają do zaoferowania (P. Kalinka, P. Bożek i P. Dybus – nie wiem kto jeszcze zamierza startować, ale do wyborów zostało około 3 miesięcy, a to nie jest dużo czasu).

  6. edek Odpowiedz

    20 lipca 2018 at 11:51

    Jeśli tak się stanie to jedyne co mi przychodzi na myśl to tytuł

    GŁUPIA I GŁUPSZY

    • Moni Odpowiedz

      21 lipca 2018 at 00:34

      Ależ mądrością się wykazałeś… tak cię Kiełb nauczył ludzi obrażać?

  7. olo Odpowiedz

    20 lipca 2018 at 12:06

    Przykład pani Pekar to dowód, ,że język polski to trudny język, można mieć 49 lat, studia wyższe i straszliwie go kaleczyć, że uszy bolą.

    • Wojtek Odpowiedz

      20 lipca 2018 at 12:34

      To nie słuchaj! W poniedziałek posłuchasz swojego guru

  8. owen Odpowiedz

    20 lipca 2018 at 12:19

    Skąd ten jad, stąd ta nienawiść?! Ludzie, opamiętajcie się! I pomyślcie, że na miejscu Pani Pekar mogła być Kociuba bo niewiele brakowało żeby ją Kiełb powołał.

    • normalny Odpowiedz

      20 lipca 2018 at 12:28

      Cały problem w tym, że większość tych komentarzy piszą ludzie tej samej ekipy co pani Kociubowa. Ludzie oderwani od koryta – krótko mówiąc.

  9. rejtan Odpowiedz

    20 lipca 2018 at 12:25

    HAŃBA

  10. olo Odpowiedz

    20 lipca 2018 at 12:26

    Kalinka zastępcą. Kabaret Tarnobrzeg wita :-)

  11. ania Odpowiedz

    20 lipca 2018 at 12:28

    Porażka. Czy Tarnobrzeg nie zasłużył na więcej.?

    • Moni Odpowiedz

      21 lipca 2018 at 00:36

      Zasłużył i dlatego jest Pani Pekar i Pan Kalinka ☺ Powodzenia!

  12. Zofia Odpowiedz

    20 lipca 2018 at 12:37

    Brawo Pani Prezydent za powołanie Pana Kalinki!
    A teraz szczekacze Kiełba… czas… START!!!!

    • Taka sytuacja Odpowiedz

      21 lipca 2018 at 00:55

      Haha, no i szczekają…

  13. co to za konferencja Odpowiedz

    20 lipca 2018 at 12:37

    Jeden chaos. Pani Pekar sama sobie zadaje pytania i odpowiada nie czekając jak pytający skończy . Czegoś takiego w tym mieście jeszcze nie było. Były różne konferencje różni prezydenci ale to co dzisiaj było to oceńcie tarnobrzeżanie sami. Wg mnie ani ładu ani składu.

    • Xyz Odpowiedz

      20 lipca 2018 at 13:01

      Bardzo pozytywny przekaz i decyzja o powołaniu Pana Kalinki również. Brawo! Tak trzymać i postawcie w końcu to miasto na nogi, tarnobrzeżanie na to zasługują

  14. LOL Odpowiedz

    20 lipca 2018 at 12:57

    Ten łysy ziomek co zadawał pytanie jest tak zaangażowany w życie miasta, że nawet nie zmienia koszulki.

  15. paniwrona Odpowiedz

    20 lipca 2018 at 13:31

    WIĘKSZOSC „PODJĘTYCH DECYZJI”" TO PLANY P. KIEŁBA – JEŻELI CHODZI O SZKOŁY, ALE ONA NAWET NIE ROZUMIE O CZYM MÓWI… ICZEMU CIĄGLE SIĘ ŚMIEJE???

    • Pansroka Odpowiedz

      20 lipca 2018 at 14:27

      Nie śmieje się, tylko uśmiecha. Ma piękny uśmiech i nie ma się czego wstydzić, więc się uśmiecha

      • paniwrona Odpowiedz

        20 lipca 2018 at 20:37

        Nie zgodzę się uśmiech jest przyjemny dla otoczenia a to co widzę to zakrawa o szaleństwo albo diabli chichot…brrrr

    • Pansroka Odpowiedz

      20 lipca 2018 at 14:32

      A jeśli chodzi o szkoły, to właśnie Pani Pekar robi porządek po Kiełbie i jego naczelniczce i naprawia to co (delikatnie mówiąc) zepsuł swoimi „planami”

      • paniwrona Odpowiedz

        20 lipca 2018 at 20:38

        zobaczymy jak to naprawianie skończy się w praktyce we wrzesniu

        • Taa Odpowiedz

          21 lipca 2018 at 00:43

          Myślę, że skończy się dobrze, bo w końcu ktoś poszedł porozmawiać z rodzicami uczniów i z nauczycielami i ich wysłuchał, a teraz wdraża to, co było ustalone. Ale oczywiście wszystko okaże się we wrześniu…

  16. jola Odpowiedz

    20 lipca 2018 at 13:37

    co to za przekaz bez ładu i składu i nie po polskiemu … no i powołanie kalinki to już przypomina bolszewickie zwyczaje , raz putin miediwdiewa a raz miedwiediew putina … a kasy ni ma , brakuje 10 tys zł na obowidnice , smieci syf , w szkołach bałagan , dyrektorzy poukrywali etaty , nad jeziorem słabo

    • Zofia Odpowiedz

      20 lipca 2018 at 14:16

      No… a za Kiełba było tak super wszystko poukładane… kasy nie brakowało na nic, zwłaszcza na obwodnicę 10 mln zł. ☺ jezioro było super zagospodarowane, infrastruktura i w ogóle… Nawet śmieci zabezpieczył, żeby bałaganu nie było, o paraliżu miasta nie wspomnę… Nie to co teraz…
      Oczywiście to ironia

  17. Sauron Odpowiedz

    20 lipca 2018 at 14:23

    Raz za kasą, raz przed kasą

  18. Sauron Odpowiedz

    20 lipca 2018 at 14:25

    Raz za kasą, raz przed kasą

  19. Ciekawy Odpowiedz

    20 lipca 2018 at 15:01

    Pani Pekar na prezydenta!

    Ona ma kompetencje większe niż Zastępca Zastępcy Byłego Pełniącego Obowiązki Prezydenta Miasta. No i mężczyznom się z pewnością bardziej podoba kobieta niż facet.

  20. Sauron Odpowiedz

    20 lipca 2018 at 15:13

    Obydwoje z wyboru społeczeństwa!,:) ot taka roszada

  21. Alicja Odpowiedz

    20 lipca 2018 at 15:37

    Haha przynajmniej wstep sympatyczny:)

    • paniwrona Odpowiedz

      20 lipca 2018 at 20:39

      raczej żenujący

  22. Zanussi Odpowiedz

    20 lipca 2018 at 21:47

    To naprawdę masakra. Czym mieszkańcy Tbg na to zasłużyli ?
    1) Tym że na siebie plują – ZAWSZE
    2) Tym, że w kółko wybierają takich radnych jak Mastaler i Kolek – ludzi
    rządnych władzy, podłych i podstępnych – sami tego chcą
    3) Tym, że teraz niektórzy dla władzy liżą się aby być w łaskach pożal się boże kilkumiesięcznej żenującej władzy uzurpatorów
    4) Tym, że jak już mieli normalnego prezydenta to nikt go nie bronił przed atakami tej swołoczy partyjnej

    I tak będzie zawsze, dopóki wniosków nie wyciągną.
    To niestety jeszcze może potrwać.
    Choć jednak na ulicach słychać inne głosy niż tu na arenie szczekaczy – postęp jest.

    • Taka sytuacja Odpowiedz

      21 lipca 2018 at 00:53

      Normalnego prezydenta? Serio? A czy ktoś bronił Kalinkę, gdy Kiełb układał się ze wszystkimi (łącznie z Mastalerzem i Kołkiem, o których wspominasz) przeciwko PiSowi i zlecił odwołanie Kalinki z przewodniczącego RM? Co? Tego się nie pamięta?

  23. ewa Odpowiedz

    21 lipca 2018 at 08:40

    czy nie mozna by pytan zadawac do mikrofonu????????????????????????pierwszy raz takie cos organizowali?

    • Taka sytuacja Odpowiedz

      21 lipca 2018 at 09:28

      Nie, nie pierwszy raz i ZAWSZE tak było ☺

  24. Ataner Odpowiedz

    21 lipca 2018 at 11:59

    Cytat: jestem podczas rozmów z ORGANEM PROWADZĄCYM PARAFII na Serbinowie Nieustającej Pomocy .POMOCY dla Pani Pekar.Może jakieś korepetycje z j.polskiego.Pani Anno jest Pani pewnie sympatyczną osobą ale proszę skupić się ,przesłuchać swoje wypowiedzi.W pracy ktoś podpowiada,że jest Pani nauczycielem.Myślę, że nie jest to prawda ponieważ nauczyciel nie może robić tylu błędów językowych.Nie byłem w stanie wysłuchać konferencji dłużej.

  25. bez nadzieji Odpowiedz

    21 lipca 2018 at 12:44

    po wysluchaniu konferencji Pani Pekar ręce opadają Nie było jednego zdania poprawnie wymówionego bełkot zero merytoryczności.Czy ludzie nie mają do siebie dystansu.I taka osoba nas reprezentuje.I co najdziwniejsze wygrywa. i bierze dużą kasę.Trzeba się od tego odciąć bo mnie to ubliża jakomieszkańcowi.

  26. panie Boze Odpowiedz

    21 lipca 2018 at 16:52

    Panie Boze daj nam wreszcie prezydenta ktory nie będzie nienawidził ,bez kompelsów z zadadami i kulturą osobista. Panie Boze wysłuchaj tej modlitwy.

  27. Sauron Odpowiedz

    23 lipca 2018 at 09:07

    W dobrym kierunku idziesz panie Boże, to tylko Dariusz Bożek

  28. RODO Odpowiedz

    23 lipca 2018 at 10:43

    Właśnie Pani Prezydent swoją wypowiedzią na temat budynku przy SP1 i prawowitym właścicielem podając z nazwiska, naruszyła ustawę o ochronie danych osobowych. Wg mnie powinna sama zgłosić naruszenie RODO …

  29. ewa Odpowiedz

    23 lipca 2018 at 13:56

    PANI PEKAR OGLOSILA WIELKIE ZWYCIESTWO BO WBREW WOLI WIEKSZOSCI RODZICOW I NAUCZYCIELI SP10( W TYM TEZ NAUCZYCIELI GIMNZAJUM NR 3) CHCE PRZENIESC UCZNIOW KLAS 8 Z SP10 DO BUDYNKU GIMNAZJUM NR 3 .
    W SZKOLACH CZWORCE I TROJCE DZIECI BEDA SIE UCZYC W PIWNICACH A GIMNZAJUM NR 2 I 1 BEDZIE SWIECILO PUSTKAMI A ONA UWZIELA SIE NA SP10 . CIEKAWE CZY CHCIALABY ZEBY JEJ DZIECI BYLY PRZENIESIONE DO INNEJ SZKOLY NA JEDEN ROK . NIE MYSLI O TM JAKIE TO BEDZIE DLA UCZNIOW MIALO KONSEKWENCJE WYCHOWAWCZE

  30. tomek Odpowiedz

    23 lipca 2018 at 14:18

    MOZE TE PRZENOSINY SA ZWIAZANE Z TYM ZE JAK BY BYLO ZA MALO UCZNIOW GIMNAZJUM TO NIE MOZNA BY PRZEPROWADZIC REMONTOW BUDYNKU GIMNZAJUM NR 3 I DLATEGO PRZENOSI SIE UCZNIOW KLAS 8 Z SP10
    A TAK SZKOLA KATOLICKA PRZEJMIE W PRZYSZLYM ROKU WYREMONTOWANY BUDYNEK

    A UCZNIOWIE W TYM ROKU BEDA MIELI REMONTY KANALIZACJI WYMIANE OKIEN I DRZWI I TERMOOCIEPLENIE SUPERWARUNKI DO NAUKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!CZEGO SIE NIE ROBI DLA WIELEBNEGO KOSZTEM UCZNIA