Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

G:Kiełb: „Kamil Kalinka nie życzy sobie mojej obecności w urzędzie”. K.Kalinka: „Absolutnie takie słowa nie padły” – starcie polityków na facebooku

Lipiec 21, 2018 10:03 AM

- (…) Przebywając w budynku Urzędu Miasta Tarnobrzega załatwiając swoje sprawy organizacyjno-finansowe, nagle swoją obecnością zaszczycił mnie Pan Kamil Kalinka twierdząc, że nie życzy sobie mojej obecności w urzędzie – napisał wczoraj na facebooku prezydent Grzegorz Kiełb. – Absolutnie takie słowa ani nawet podobne ani nawet zbliżone nie padły! – odpowiedział w komentarzu zastępca prezydenta Kamil Kalinka.

WPIS PREZYDENTA GRZEGORZA KIEŁBA:

„W dniu dzisiejszym po godz. 9.00 przebywając w budynku Urzędu Miasta Tarnobrzega załatwiając swoje sprawy organizacyjno-finansowe, nagle swoją obecnością zaszczycił mnie Pan Kamil Kalinka twierdząc, że nie życzy sobie mojej obecności w urzędzie. Jednym zdaniem mam dezorganizować pracę urzędu i demoralizować pracowników a jeżeli sytuacja się powtórzy to załatwi to w inny sposób :) Poinformował mnie, że został w dniu dzisiejszym powołany na stanowisko zastępcy prezydenta miasta. Myślałem, że sobie jaja robi, po godzinie 12.00 okazało się to prawdą. Cóż stanowiska gratuluję chociaż nie zasłużone.

Konstanty Ildefons Gałczyński kiedyś napisał „GDY WIEJE WIATR HISTORII, LUDZIOM JAK PIĘKNYM PTAKOM ROSNĄ SKRZYDŁA, NATOMIAST TRZĘSĄ SIĘ PORTKI PĘTAKOM”.”

ODPOWIEDŹ ZASTĘPCY PREZYDENTA KAMILA KALINKI:

„Kłamstwa Prezydenta Grzegorza Kiełba: „swoją obecnością zaszczycił mnie Pan Kamil Kalinka twierdząc, że nie życzy sobie mojej obecności w urzędzie”. – ABSOLUTNIE TAKIE SŁOWA ANI NAWET PODOBNE ANI NAWET ZBLIŻONE NIE PADŁY!!!
„Jednym zdaniem mam dezorganizować pracę urzędu i demoralizować pracowników a jeżeli sytuacja się powtórzy to załatwi to w inny sposób”. – ANI JEDNYM ANI WIELOMA INNYMI ZDANIAMI TAKIE SŁOWA ABSOLUTNIE NIE PADŁY!
FAKTY „Grzegorz proszę Cię, żebyś tego nie robił, bo nie myśl tylko o sobie tylko pomyśl jak czują się pracownicy w tej sytuacji! Rób co chcesz i spotykaj się z kim chcesz, tylko proszę nie rób tego w urzędzie. W jakiej stresującej sytuacji ich stawiasz. Jesteś Prezydentem i nikt tego nie kwestionuje, ale nie możesz pełnić swoich obowiązków. Jak oni mają się czuć w takiej sytuacji. Swoje sprawy prywatne załatwiaj, OK. Tylko po co takie spacery po obu budynkach urzędu, czemu ma to służyć? Proszę Cię tylko o to, OK?”
Żadnej słownej odpowiedzi nie usłyszałem tylko skinienie głowy, że tak. Po czym rozumiejąc, że Ok wyszedłem!
Pomijam, że patrzyliśmy sobie prosto w oczy i po Twojej postawie w stosunku do mnie zapytałem jak możesz w całej tej sytuacji mieć choćby najmniejszy żal do mnie, niby o co?!!!!!!!! I nawet nie byłeś w stanie jednego słowa powiedzieć, bo kto jak nie Ty zna całe kulisy sytuacji, którą stworzyłeś?!
P.S.
Jak już w poniedziałek spotkasz się z mediami, to zachowaj się jak „Mężczyzna w portkach” i zamiast czcionką nr 5 w Tygodniku Nadwiślańskim wykonaj prawomocny wyrok sądu!”

50 Responses to G:Kiełb: „Kamil Kalinka nie życzy sobie mojej obecności w urzędzie”. K.Kalinka: „Absolutnie takie słowa nie padły” – starcie polityków na facebooku

 1. s Odpowiedz

  21 lipca 2018 at 10:30

  przecież Kamil, od niedawna ma kuzyna naczelnego tygodnika, nie mógł go poprosić aby zrobił omyłkowo czcionką 20?? :)

 2. s Odpowiedz

  21 lipca 2018 at 10:35

  poza tym głupkom trzeba zawsze przytakiwać :)

 3. Taka sytuacja Odpowiedz

  21 lipca 2018 at 10:39

  Wrócił kłamca do miasta i robi wokół siebie gównoburzę

  • Teoś Odpowiedz

   21 lipca 2018 at 18:21

   Na fb Kiełba ktoś mu napisał, że już ma jeden wyrok za zniesławienie a po 2 dniach od wyjścia z aresztu zaczął pracować na kolejny :-) Normalnie mistrz!

 4. krokiet Odpowiedz

  21 lipca 2018 at 11:28

  kiełb się boi Kalinki, dlatego go tak atakuje…

  • Stach Odpowiedz

   21 lipca 2018 at 12:06

   Raczej na odwrót.

   • Maria Odpowiedz

    21 lipca 2018 at 12:27

    No raczej nie, bo to Kiełb zaczął, a ludzie zamiast zająć się sprawami miasta muszą bronić swojego dobrego imienia… Przykre, ale komuś się chyba nudziło

 5. Dero Odpowiedz

  21 lipca 2018 at 13:40

  Kiełb siedź w domu i zajmij się rodziną, Jolką i przydupasami. Robisz z siebie męczennika a jesteś łapówkarzem i oszustem. Troche pokory do mieszkańców się należy za to co zrobiłeś.

  • ziomek Odpowiedz

   21 lipca 2018 at 19:09

   hahah Syn Marnotrawny wrócił!to musi być o tym głośno…sam wokół siebie robi otoczkę pokrzywdzonego chłopca… w rzeczywistości sam sobie na to wszystko zapracował.

 6. Justyna Odpowiedz

  21 lipca 2018 at 13:58

  Panie Kalinka, nie kompromituj się Pan do końca, i tak przegrasz wybory…

  • Luiza Odpowiedz

   21 lipca 2018 at 18:37

   Z całym szacunkiem ale przegranym w obecnej chwili jest G.K a nie Pan Kalinka. G.K to typ zaczepny, który podburza tylko ludzi.

  • Batman Odpowiedz

   22 lipca 2018 at 17:00

   Justyna idź gotuj pierogi

 7. future Odpowiedz

  21 lipca 2018 at 14:53

  przekopiowywanie wszystkiego co pojawia sie na czyims FB zwłaszcza bez udzielenia zgody obu stron konwersacji to lekka przesada …przez takie artykuły na poziomie Pudelka czy Plotka ten serwis zamiast byc informacyjnym stanie sie zwykłym brukowcem na siłe szukajacym wyimaginowanych sensacji.

  • Tarnobrzeżanin Odpowiedz

   21 lipca 2018 at 15:51

   Nie jest wymagana żadna zgoda jeśli informacja pojawia się na profilu publicznym, tym bardziej – na oficjalnym profilu Prezydenta Miasta (a nie np. na prywatnym koncie Pana Grzegorza Kiełba). Jeśli coś piszemy publicznie, to musimy się liczyć z tym, że może to zostać wykorzystane.

   Natomiast gra polityczna obu Panów jest już męcząca i dziecinna. Dlatego przyszłym prezydentem powinien zostać ktoś, kto nie stoi po żadnej stronie tej wojenki, jest osobą neutralną i bez jakichkolwiek zarzutów, jak np. Pan Radny Witold Zych.

 8. Daris1697 Odpowiedz

  21 lipca 2018 at 15:42

  Kiełb, zanim się sobą………… już tyle szkód narobiłeś…………

 9. Janneh Odpowiedz

  21 lipca 2018 at 16:34

  Dosyc tego kłamstwa. Precz z kalinka co sie czepia urzedu ze wszystkich sił

  • pytanie Odpowiedz

   21 lipca 2018 at 16:48

   co panu panie Kalinka takiego zrobil Kielb ze walczy Pan z nim na śmierć i życie.Jeżeli jest Pantaki wspanialy jak Pan twierdzi to się obroni samo.Po co ta walka osobista nie mająca nic wspólnego z miastem i jego problemami.

 10. Gabana Odpowiedz

  21 lipca 2018 at 17:03

  Kiełb zachowuje się niczym mały chłopczyk- jak uważacie ?- po co taki wpis na fb?
  A władnie po to, żeby inni mu współczuli jaki on to biedny !
  Facet jest już skończony i nie ma nic do stracenia, więc teraz wszelkimi metodami będzie próbował zaszkodzić innym !
  Ludzie, nie dajcie się omamiać takim durnym wpisom !
  MAMO,KAMIL ZABRAŁ MI LIZAKA !!!

  • ania Odpowiedz

   21 lipca 2018 at 18:02

   MAMO MUSZĘ ZOSTAĆ PREZYDENTEM.TO BĘDZIE PIERWSZY PREZYDENT Z MOKRZYSZOWA.MARZYŁAŚ O TYM Z TATUSIEM OD DAWNA.KOCHANY PISIE ZREALIZUJ MOJE MARZENIA .

   • Kukułka Odpowiedz

    21 lipca 2018 at 19:05

    Temu kto zostanie prezydentem to tylko współczuć urzędowania w takim mieście, gdzie nikomu nie dogodzi i cokolwiek by nie zrobił dobrego to i tak będzie źle !

 11. Gabana Odpowiedz

  21 lipca 2018 at 17:31

  I jeszcze jedno- jakoś dziwnie znikł z profilu Kiełba na fb wpis w którym były komentarze nie bardzo mu sprzyjające….przypadek, czy celowe działanie ???

  • do gabana Odpowiedz

   21 lipca 2018 at 17:57

   dlaczego uważasz ze Kielb jest skończony a Twój pupil Kalinka ma świetlaną przyszłość.Trochę pokory .Nie siedż juz przy komputerze idż nad jezioro.

 12. Rzeczywistość bywa brutalna Odpowiedz

  21 lipca 2018 at 19:24

  Panie Kalinka, niech Pan przejrzy sobie listę osób, które LUBIĄ profil FB niejakiego Pana GK. i dają mu pozytywne komentarze. Bo okazuje się, że bliscy Panu wydawałoby się zaufani ludzie, którzy z uśmiechem na twarzy klepali Pana po plecach odkryli swoje dotychczasowe prawdziwe oblicza. Warto znać, warto wiedzieć z kim się ma doczynienia. Mimo wszystko życzę powodzenia i samych życzliwych ludzi na swej drodze. Będzie ciężko się obronić przed fałszerstwem, zniesławieniem, oszczerstwami. Ale wierzę, że się uda. Sprawiedliwość w końcu zwycięży!!!

  • Tarno Odpowiedz

   21 lipca 2018 at 20:16

   Bez przesady, w żadnym razie K.Kalinka nawet nie wygląda na bezsilnego i pokrzywdzonego. I na pewno taki nie jest. Partia PIS mu to gwarantuje; więcej, partia nawet myśli za niego.

 13. Zuzu Odpowiedz

  21 lipca 2018 at 20:02

  Co STOŁEK i namiastka władzy ( bo o obowiązkowości tu nie wspomnę ) w takim miasteczku jak Tarnobrzeg robi z ludźmi. Każdy z Panów nie mają na swoim koncie znaczących dla mieszkańców dokonań. Co jest zrobione, aby młodzi chcieli tu zostać. Emeryci umrą taka kolej rzeczy. Kim, czym i dla kogo bedziecie rządzić. Prześcigujecie się w kopaniu po kostkach w gonitwie do fotela, bo inaczej naprawdę tego nie można nazwać.
  Trochę spokoju i godności choćby ze względu na urząd, który piastowaliscie.
  Panie K.K każdy mieszkaniec może korzystać z urzędu w swojej sprawie, a każdy urzednik może rozmawiać i sympatyzować z kim chce,co nie może wpływać na jego pracę. Rzetelni urzędnicy nie mają się co źle czuć, bo czy to będzie zwykły Kowalski, czy radny, czy którykolwiek z włodarzy przez normalnego urzędnika traktowani są jednakowo.
  Panie G.K wlało się mleko i tyle. Proszę załatwić swoją sprawę jak zwykły mieszkaniec, spotkania towarzyskie mają swój czas po pracy urzędników. Zobaczył i odczuł Pan jak to wygląda. Już pewnych rzeczy Pan nie odwróci nawet przy namaszczeniu innego kandydata(tki), już coś się stało, już nawet z za pleców nie da się sterować.
  Troszkę powagi i powsciagliwosci Panowie. Władzy nie trzeba utrzymywać za wszelką cenę.

 14. Tarno Odpowiedz

  21 lipca 2018 at 20:08

  W tej sprawie wierzę K.Kalince a nie G.Kiełbowi. Dla mnie G.Kiełb jako prezydent Miasta to ponad wszelką miarę prostak, kręt i intrygant… i to od dawna.
  Bardzo liczę na sprawiedliwy wyrok Sądu w jego sprawach prowadzonych przez prokuraturę.

  • Rudzielec Odpowiedz

   21 lipca 2018 at 20:19

   Ja też tak uważam. Ma na swoim koncie już kilka spraw sądowych, jedną z nich np. jest sprawa z Panem W. Brzezowskim o zniesławienie. Nie dość, że GK. nie pojawiał się na rozprawach sądowych to jeszcze przedstawił zwolnienie lekarskie na druku L-4 ze wskazaniem „chory powinien leżeć” po czym pojawił się na oficjalnym spotkaniu w tarnobrzeskim przedszkolu nr 4. To jest jeden z przykładów gdzie GK. pokazał swoje krętactwo.Czy takich krętaczy powinno się popierać?

 15. ludzie Odpowiedz

  21 lipca 2018 at 20:33

  ale jesteście idiotami popatrzcie co się dzieje w tbg-u śmieci nie ubywa tylko przybywa bo nie mam podpisanych umów z firmami( kto chciał zrobić wysypisko w zakrzowie pan k.k czy g.k?) dwa nie biała oświetlenie drogi w kierunku stalowej woli (czyja wina?) ludzi nie stać na opłaty to śmiecą gdzie popadnie? no to są nowe etaty czy jest problem aby się na to pieniądze znalazły? i najśmieszniejsze darmowy szalet płatny

  • Pyton Odpowiedz

   21 lipca 2018 at 20:44

   Jakby G.K upoważnił choć jednego swojego człowieka do podpisania umowy, Tarnobrzeg nie miałby problemu ze śmieciami. Ponadto procedury przetargowe trochę trwają i mają określone terminy. Z resztą tak właśnie o Nas zadbał GK. więc nie oczekuj, że Kalinka będzie po nim zbierał te śmieci, które troszczący się niby o dobro miasta, Włodarz Nam zostawił.

   • artysta-pływak Odpowiedz

    23 lipca 2018 at 14:44

    Poprzednikom GK zarzucano, że ustawiają na stołkach zastępców a ci wyciągają kasę z miasta.
    Być może GK mając na uwadze właśnie taki scenariusz i dlatego nie powołał zastępcy.

    Z drugiej strony tak uszyta intryga nie mieści się w głowie – a mimo tego została wdrożona.

    W tej sytuacji tylko współczuć wszystkim naiwnym wyborcom PIS, którym się wydaje, że zbawiciel KK uratuje miasto…

    Całość została namaszczona z góry – swego czasu w RZ mówiono o tym w kuluarach i to w organach, które zrealizowały plan.

    To, co dzieje się aktualnie w TBG jest wycinkiem tego, co dzieje się w Polsce.

    Gdyby w latach 70-tych socjaliści ewoluowali intelektualnie i „pojednali” się z kościołem, dzisiaj bylibyśmy taką Koreą Północną…

    Dzisiaj ten plan realizują neo-socjaliści, którzy wyciągnęli wnioski z przeszłości.

    Ubolewam nad tym, że część, wydawać by się mogło inteligentnych ludzi, wierzy w ideologię PISu – przyklaskując na wszelkie skoki na własność Państwa itd.

    Osobiście znam kilka chorągiewek, którym KK naobiecywał (…) zmian i nagle GK stał się tym złym…

    Współczuję wszystkim, którym wydaje się, że to bez znaczenia, kto rządzi miastem…
    Niestety – to nie jest bez znaczenia.

  • Stefan Odpowiedz

   21 lipca 2018 at 22:09

   Od kiedy płatny a jeśli płatny to kto wprowadził tę opłatę?

 16. Myszka Agresorka Odpowiedz

  21 lipca 2018 at 20:35

  Nie rozumiem dlaczego jest taka nagonka na Pana Kalinkę? Co on Wam ludzie takiego zrobił?. Przecież to nie on wręczył łapówkę G.K. a mam wrażenie, że go ciągle linczujecie jakby to on był temu winny. Ponadto obiektywnie patrząc na to wszystko, osoba która dopiero co wyszła z więzienia jeszcze przed rozprawą i właściwym wyrokiem sądowym jest przez większość Tarnobrzeżan „wychwalana pod niebiosa”.To tak jakby zło było dozwolone i to jeszcze nagradzane A skąd wiecie jaki będzie wyrok. A jak wyjdzie, że to jednak prawda, że przyjął łapówkę? Tylko nie zganiajcie wtedy,że wyrok to wina sądów PISowskich, bo teraz to niby jaki sąd go wypuścił?.

 17. Zanussi Odpowiedz

  21 lipca 2018 at 22:58

  Kiedyś były zatrudnione w urzędzie psiury masztalenki teraz nie wiadomo czy w urzędzie, ale psiury tej panienki w pseudoportkach Kamilki działają aż gwizd. FAKTY wyjdą na jaw cierpliwości. Żal i pretensje Kiełba niektórzy uważacie ZA NIEUZASADNIONE??? Jeśli to nie była łapówka TO K..WA MAĆ winnym miałby prawo zęby powybijać jeśli w sprawiedliwym wyroku winni nie trafią za kratki. Pytanie czy pisowskie układy będą działać mniej lub bardziej sprawnie. Poczekajmy. A to słodkie pierdzenie Kamilki jest tak niewiarygodnie słodkie jak trzepot rzęs i chrzanienie tej specjalistki co w dwa dni opanowała pracę urzędu i jak stwierdziła WIEDZĘ MA i w mieście zapanował spokój :) ))))
  Boże patrzysz na to i nie grzmisz :( Mam nadzieję , że sprawiedliwość ich DOPADNIE i będzie BUM i zęby się posypią.

  • Maria Odpowiedz

   22 lipca 2018 at 23:20

   Hmmm… zapytam z czystej ciekawości… czy kiedy okaże się (bo tak może się okazać), że to była jednak łapówka i p. Kalinka nie ma z tym nic wspólnego, to czy przeprosicie wówczas p. Kalinkę, za to, że go teraz pomawiacie i oczerniacie… Tak się zastanawiam, czy będziecie mieli odwagę przyznać się do błędu i przeprosić…
   I oczywiście ja też mam nadzieję, że sprawiedliwość dopadnie winnych…

 18. Basia Odpowiedz

  22 lipca 2018 at 07:54

  Ja też mam nadzieję że sprawiedliwość ich dopadnie… mówię o GK i tych w który w tym mieszają. Wiemy że pan GK pięknie ubiera w słowa wszystko nawet największą bzdurę i tak jest i teraz. Czytam te wpisy na FB i śmiać mi się chce z tego profesjonalizmu pana GK szczególnie słowa „myślałem że jaja sobie robi” takie słowa z ust prezydenta i to publicznie? Zgodzę się z kimś piszącym wcześniej, czepiliscie się Kalinki jakby to on podłożył te pieniądze, śmiejecie się że czepil się stołka, a może tylko dobrze wykonuje swoją pracę. Śmiejecie się z pani prezydent bo brzydka bo nie potrafi się wypowiedzieć, ale panu który sporo ma za kołnierzem i jeszcze przyczynił się do całej tej sytuacji bijecie pokłony po ziemię. Jesteście jak wojsko Voldemorta, tamci ślepcy też wodzeni byli za nosy, a ich koniec był marny. Tylko tamto to fantasy, a my żyjemy w realnym świecie. Trochę pokory i zastanowienia czy nie warto poczekać na finał sprawy zanim opluje się wszystkich

 19. urzędnik UM Odpowiedz

  22 lipca 2018 at 08:39

  A moja babcia stwierdziła że gówna to jest GKiKK wypłynęły na wierzch i to jest ” wartość” naszego miasta. Nikt szanujący urząd oraz siebie tak nie postępuje.Pan radny Stanisław Uz.to człowiek o trzy klasy wyżej od was pod każdym względem.Czy wy macie choć troszeczkę honoru???. Panowie waszego zachowania „ciemny lud nie kupi”. Ludzie z Tarnobrzega się wstydzą za wasze zachowanie bo nie zasłużyli na takich „prezydentów” jak wy dwaj.Do przedszkola!!!

 20. Duda Odpowiedz

  22 lipca 2018 at 08:39

  hm…a może zamiast ciągnąć temat Kiełba,Kalinki, Pekar…powołać tatusia Kalinki na wice przed wyborami, on by pogonił tą chołotę,a potem poszedłby do kościoła w niedzielę po rozgrzeszenie ze swoimi kolegami….I miasto znów płynęłoby mlekiem i miodem, gdzie siłą przywódczą miasta mógłby się stać Tatuś Kalinki z rodziną, jesteście za??….

 21. Kabaret Odpowiedz

  22 lipca 2018 at 10:09

  Myślicie, że jakbym „wziął” łapówkę i trafił do więzienia tak jak G.K. to też bym miał tyle lików na facebooku i pozytywnych komentarzy?

  • Ania Odpowiedz

   22 lipca 2018 at 12:00

   Kabaret – Jak byś, tak samo, tworzył puste niepotrzebne etaty dla znajomych, pozwalał na złodziejstwo, dziadostwo i korupcje w urzędzie, to przynajmniej poparli by cię wszyscy wspólnicy.
   Przelicz, zastanów się, rekord czeka na pobicie. ;)

 22. antoś Odpowiedz

  22 lipca 2018 at 10:53

  KK pokazał swoje oblicze mściwy i wyrachowany aby usiąść na stołku tam jest jakiś układ państwo pis chroni wielu z otoczenia po to by osiągnąć władzę najbliżsi pomocnicy to prezio z Stw i senatorka nie wspomnę o wojewodzie! ale się porobiło po trupach do zwycięstwa nie masz pan głosu panie KK nawet jak tutaj będą wpisy ludzi którzy robią z pana boga i nowym przywódcą taki właśnie umiera politycznie bardzo szybko gratuluję tych wpisów

 23. Markiz Odpowiedz

  22 lipca 2018 at 12:05

  Po ostatnich wydarzeniach mogę jedynie zapytać:
  Panie Grzegorzu, serio :/ ???

 24. AntyHooliganKCB Odpowiedz

  22 lipca 2018 at 13:39

  Kiełb nie ma nic do stracenia. Będzie dalej mącił aż do wrześniowej rozprawy.
  Widać rękę polonistki w gotowaniu Konstantwgo Ildefonsa

 25. A kysz! Odpowiedz

  22 lipca 2018 at 16:08

  Zgadzam się, facet ma tupet 5 m-cy pod celą, sprawa w sądzie ale dalej mąci i robi z siebie ofiarę. Wszyscy się nagle sprzysięgli przeciw niemu i postanowili zniszczyć (radny PO, radny PiS, do kupy z CBA a sąd radośnie to przyklepał) Żeby chociaż gdy był prezydentem się czymś specjalnie zasłużył ale oprócz szumnych obietnic było naprawde mizernie. I nagle wielki spisek przeciw w sumie mało ważnemu prezydentowi prowincjonalnego miasta. Sorry ja tego nie kupuję…

 26. Mania Odpowiedz

  22 lipca 2018 at 18:04

  A co ma robić dewiant, który starą babę, moczem cuchnącą posuwa?
  Wrócił na noc i następnego dnia po urzędzie się plącze? zamiast zabrać żonę, dziec – są wakacje i gdzieś pojechać, odreagować to debila do koryta ciągnie gdzie w ryja już raz dostał!

  • oburzony Odpowiedz

   23 lipca 2018 at 08:28

   Waż słowa.W internecie od dwóch lat nikt nie jest bezkarny.Tak sie pochylałes na losem Brzezowskiego i nie wyciągnołeś właściwych wniosków .

 27. jola Odpowiedz

  23 lipca 2018 at 09:01

  w meczu PIS kontra Polska póki co na stadionie Siarki prowadzi PIS 3;1 ale kolejna połowa zaraz sie zaczyna , PIS wykorzystal wszystkie swoje zmiany a druzyna Reszty Polski dopiero sie rozkreca , bedzie ciekawie … i śmiesznie i wstyd … a kibice pytaja dlaczego na Nęcka poszło wiecej kasy niz na piłkarzy i koszykówke razem wzięte ??? kto o tym zdecydował ???

 28. Tarnobrzeg nie dla pisu. Odpowiedz

  24 lipca 2018 at 00:09

  Nikt tutaj nie chce zauważyć ,ze Kalinka tak dla honoru i czystości nie powinien wziąść po raz drogi p.o. To też sie kiedyś wyjaśni dlaczego tak się stało. Ale chcę zwrócic na jedno uwage . Po co i dlaczego premier nie dał Kalince upowaznienia na cały czas nie możności sprawowania urzędu. Rozmyślna gra czy sprawdzanie Kalinki. Kalinka jeszcze dużo sie musi uczyć Tragiczne jest to ,ze on już wszystko wie w swoim mniemaniu a ludzie wynajęci za pieniądze urzędu dostali zadanie pisać dobrze na forum tylko utwierdzają go , że nie przegra tych wyborów. Maćku chyba jednak wrócisz skąd przyszedłeś ale wczęśniej zostaniesz rozliczony z tych wpisów na forum w czasie godzin pracy. To samo dotyczy pedro z biura rady. Jest gorzej niż za Mastalerza jeżeli chodzi o tworzenie dworu bezkrytycznego. Jak skończyl Mastalerz ? . Ja jednak widze różnicę Mastalerz trochę się liczył z opinią a Kalinka nic ale to nic. WODZ i tyle.. ?

  • Staszek Odpowiedz

   24 lipca 2018 at 09:16

   Po pierwsze nie przyjął roli p.o. tylko został mianowany pełnoprawnym vice.

   Po drugie jeśli chodzi o upoważnienie to wydaje się, że nie przemyśleli sprawy do końca i popełnili „błąd” pisząc, że będzie pełnił funkcję do momentu opuszczenia aresztu zamiast do momentu ustania niemożliwości pełnienia funkcji.

   Po trzecie to mam wrażenie, że Pani Anna by zrezygnowała bo wg mnie to by było dla niej za dużo i to ona być może poprosiła by Kamil jej pomógł. Wyobrażacie sobie cyrk jakby zrezygnowała nie mając vice ? Znowu byśmy wpadli w paraliż i znowu władze wojewódzkie z Marszałkiem Ortylem na czele musiały by pisać do Premiera w sprawie wyznaczenia pełniącego obowiązki. Już widzę tą burzę ….

   Po czwarte to akurat mogła wyjść Kamilowi Kalince na dobre taka „przerwa”. Mógłby lekko się „schować” i prowadzić kampanię bez oskarżeń, że wykorzystuje stanowisko do prowadzenia gry politycznej. Wg mnie jest to dla niego ze szkodą ten powrót do urzędu.

   I na końcu należy pamiętać, że całej sprawie WINNY jest Pan Grzegorz Kiełb. I winny nie temu czy wziął pieniądze czy może pożyczył bo to rozstrzygnie sąd. Gdyby nie jego brak wyobraźni to nie dyskutowalibyśmy od kilku miesięcy o Kamilu Kalince, Annie Pekar, PiSie itp. Brak zastępcy spowodował ten cały cyrk.

  • Owen Odpowiedz

   24 lipca 2018 at 12:25

   Mastalerz się liczył z opinią publiczną???? A to dobre! Ha, ha ha…

 29. zgoda Odpowiedz

  24 lipca 2018 at 12:32

  można ze to był błąd Kielba.Ale w takiej sytuacji Kalinka zachował się skandalicznie Caly czas atakoeal Kielba podvzas jeho nieobecności w stylu WINA TUSKA.Nawetw sprawie śmieci w śmieci w tudnym problemie nie umie eykazać że się strs tylko płacze że to wina Kiełba .To takie dziecinne.To po co przyjął na siebie trudne sprawy.Tak po pisowsku krzyczał ze paraliż to wina Kielba a przecież mógł załatwic natchmiast upoważnienie u premiera Szkopuł w tym ze przewlekanie było na rękę pisowi.I tu uwaga najbardziej mnie wkurza u Kalinki brak umiejętnośvi przyznania się do błędu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>