Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Zapraszamy na transmisję konferencji prasowej zastępcy prezydenta Kamila Kalinki (video)

Lipiec 25, 2018 1:36 PM

Portal NadWisłą24.pl zaprasza na transmisję konferencji prasowej zwołanej przez zastępcę prezydenta Kamila Kalinkę. Konferencja odbędzie się dzisiaj, tj. w środę 25. lipca br., w UM Tarnobrzeg, początek godz.14.30.

33 Responses to Zapraszamy na transmisję konferencji prasowej zastępcy prezydenta Kamila Kalinki (video)

  1. po co? Odpowiedz

    25 lipca 2018 at 14:01

    nikt nie chce słuchać tych chłamów: mieście nić się nie zmienia śmiecie rządzą, trasa nad jeziorem tragedia o wypadek bardzo prosto a w tym stopniu żadnej poprawy, klub dostał telebim gdzie on jest skoro może być używany?

  2. s Odpowiedz

    25 lipca 2018 at 14:28

    kto jest „ważniejszy” Kamil czy pani Pekar? :)

    • Markiz Odpowiedz

      25 lipca 2018 at 15:15

      Kto wygłaszał oświadczenie po zatrzymaniu p. Grzegorza, a kto robił za „tło” ??
      Świetna hierarchia!
      „Spamowanie” komentarzy pod artykułami, kiepściutko kolego ;) !

  3. s Odpowiedz

    25 lipca 2018 at 14:32

    matko co za mina, bedzie płacz za chwile :)

    • Ambertusk Odpowiedz

      25 lipca 2018 at 19:24

      Kamil przynajmniej nie miał romansu z Panią byłą naczelnik oświaty i za to go szanuję w przeciwieństwie do Pana Grzegorza, który totalnie nie ma gustu!

      • wislocki12 z NY Odpowiedz

        26 lipca 2018 at 18:48

        Ty tak na poważnie, nadal wciągasz butapren, AmberThusk?

      • mieszkaniec Odpowiedz

        27 lipca 2018 at 07:58

        haniebny wpis.

  4. wayne Odpowiedz

    25 lipca 2018 at 14:40

    rozpłacz się kamilku :)

    • Markiz Odpowiedz

      25 lipca 2018 at 15:16

      Błyskotliwość – lvl hard !

  5. wayne Odpowiedz

    25 lipca 2018 at 14:45

    aś żeś się chłopczyku zakałupućkał :) zbędne pierdolenie :)

  6. wayne Odpowiedz

    25 lipca 2018 at 14:48

    on ma cos konkretnego do przekazania ?? czy w kółko będzie pie#dolił jak to uratował nasze miasto ??

  7. michał Odpowiedz

    25 lipca 2018 at 14:56

    A właściwie to na jakiej zasadzie pan Kalinka zapoznawał się z jakimiś sądowymi czy prokuratorskimi dokumentami?. Jest obrońcą czy może oskarżycielem posiłkowym?

    • Staszek Odpowiedz

      25 lipca 2018 at 15:08

      A no zapewne na takiej, że będąc wtedy pełniącym obowiązki Prezydenta dostał pismo z postanowieniem Sądu w sprawie. Pismo zapewne poszło dalej do Wojewody i na tej podstawie Kamil Kalinka przestał pełnić funkcję.

  8. wayne Odpowiedz

    25 lipca 2018 at 14:59

    nie było brudnej kampanii ?? człowieku a włażenie w dupe kościołowi ?? czy ty masz wszystkich ludzi za idiotów? czy jesteś na tyle głupi że nie rozumiesz że się sam pogrążasz??

  9. LaudateSapientia Odpowiedz

    25 lipca 2018 at 15:16

    Ani trochę mnie nie przekonał. Musi mocno nad sobą pracować. Z miną zbitego psa autorytetu i uznania nie zyska. Nic się nie zmieniło od lutego. Misiewicz się nie sprawdza?

  10. Staszek Odpowiedz

    25 lipca 2018 at 15:23

    26 lutego decyzja o aresztowaniu a 27 lutego Sekretarz Przemysła Rękas składa projekt pisma w Prokuraturze o wyznaczenie jego osoby jako zastępcy Prezydenta. I to miałby podpisać aresztowany Grzegorz Kiełb, który w momencie aresztowania utracił możliwość decyzji.

    Inaczej to Pan Prezydent w wywiadzie dla Radio Leliwa przedstawiał. Oj inaczej.

    Żartownisie !!!

  11. Mieszkaniec Odpowiedz

    25 lipca 2018 at 15:54

    A po jakiego były spotkania w Kameleonie z Wojciechem W. Po zatrzymaniu prezydenta.

    • odpowiedż Odpowiedz

      25 lipca 2018 at 17:05

      no właśnie całe miasto wie o tym spotkaniu.Jego cel czytelny nie da się zatrzymać prawdy.

    • mieszkaniec II Odpowiedz

      25 lipca 2018 at 17:50

      to teraz jasne dlaczego Kalinka zayrudnia ludzi Wąsika
      1 sekretarz Majchrzak
      2 mecenas Agnieszka Wielgus Dec
      3 ludzie w spólkavh komunalnych powiazani z powyższą osobą

      Spłata zobowiązań czy co.innego Tak na prawde to powinno sie to wyjasnic skąd taki powrót osób powiązanych z panem W.W Nie dziwia tez wypowiefxi pana Jana Dziubinskiego.
      wdxystko gra tylko zaineresowani udają że tego nie widać

  12. Boco Odpowiedz

    25 lipca 2018 at 15:58

    Gdzie dwóch się bije inni korzystają.

  13. ciekawy Odpowiedz

    25 lipca 2018 at 17:23

    czy facet w różowej koszuli który podpowaiada Kalince to ten gość od marszałka a zatrudniony w urzędzie.Strasznie ważny

  14. po co Odpowiedz

    25 lipca 2018 at 17:32

    po co była ta konfrencja.Czy pp to aby istnieć cxy po to aby opluwać Kiełba który został pogrążony politycznie.Po co pytam ?Kalikna przestań się bawic naszym.miastem
    .Do Mokrzyszowa i dalej do Stalowej.

    • Markiz Odpowiedz

      25 lipca 2018 at 19:01

      Nie mów, że ktokolwiek opluwa p. Grzegorza skoro on sam, zachowuje się tak, jakby – mówiąc kolokwialnie – pluł pod wiatr.

      PS. i nie „został pogrążony”. Otwórz trochę oczy, proszę.

  15. anna Odpowiedz

    25 lipca 2018 at 17:47

    Brawo, może w końcu poznamy prawdę. Niech prokuratura udostepnia.

  16. Zanussi Odpowiedz

    25 lipca 2018 at 18:06

    Prokuratura niech udostępnia, ale WSZYSTKO a nie jakieś powybierane pierdolanty. Okaże się, że nie mają co udostępnić i są w czarnej d…..e. I to będzie świadczyło o ich manipulacji i prowokacji. Prkuratura i CBA są na smyczy jaśnie panującej partii. Nadzieja w resztce może jeszcze niezależnych sędziów, że nie ulegną naciskom. Sędziowie nie dajcie się, oni wiecznie rządzić nie będą. Przyjdzie i na nich sprawiedliwość.

    • Markiz Odpowiedz

      25 lipca 2018 at 18:11

      Z takim podejściem to nic tylko pod Senatem. Tam te miliony (bez kilku zer) czekają z otwartymi ramionami.

      • ania Odpowiedz

        25 lipca 2018 at 19:14

        pod sejm to jedna pani mecenas zatrudniona przez Kalinke.Była na proteście w obronie sądów w Tarnobrzegu.Zdjęcia są w archiwum nadwisła24 stąd pamiętamy

  17. Stach Odpowiedz

    25 lipca 2018 at 19:14

    Kalinka ewdinetnie trzęsie portkami. To po prostu widać.

    • Kukułka Odpowiedz

      25 lipca 2018 at 20:45

      A niby dlaczego Kalinka ma trząść portkami ?- coś złego zrobił ??
      Bo wydaje mi się ze to akurat Kiełb powinien nimi trząść, a nie robić z siebie bohatera ! -Aktor z upadłego teatru !

      • Markiz Odpowiedz

        25 lipca 2018 at 21:24

        Do tego raczej słaby.
        Bawią mnie te wszystkie teksty w stylu:
        „Kalinka trzęsie portkami”
        „Kalinka się boi”
        „Grunt mu się pali pod nogami i dlatego”
        :D

  18. Ambertusk Odpowiedz

    25 lipca 2018 at 19:15

    Brawo Kamil. Kiełb zrobił z siebie męczennika ale wkrótce prawda o nim wyjdzie na jaw!

  19. mieszkanaka Tarnobrzega Odpowiedz

    25 lipca 2018 at 21:26

    Nie czepiajmy się wyglądu i sposobu mówienia Pana Kalinki. Trzeba mu przyznać bo jest rzeczowy. Pan Kiełb dziś w radiu przyznał, że przyjął pieniądze…. kto przyjmuje pieniądze w swoim gabinecie? jeśli Kołek chciał coś zasponsorować w mieście to powinien wpłacić pieniądze w kasie lub zrobić przelew a tak dał pieniążki w gabinecie…gdyby to była pożyczka prywatna powinna być przekazana poza gabinetem..

    • też tarnobrzeżanin Odpowiedz

      26 lipca 2018 at 13:31

      Nie czepiamy się wygłądu i sposobu mówienia. Czepiamy się ,ze cały czas nie myśli o załatwianiu spraw w mieście tylko cały czas się lansuje jako kandydat na prezydenta. Na konferencji cały czas podkreśla JA to zrobiłem i JA to jestem najlepszy. Co powie Kiełb to atak i krytyka. Ani jednym słowem nie zajęknął się ze Kiełb coś zrobił dla miasta. Ale ja już tego od Kalinki nie oczekuję . Już uwierzyłem ,ze jest naznaczony od Boga i ludzie go wybiorą w I turze. Po co to robi. Niech kążdy robi swoje. Panie Kalinka jak Pan wygra wyborwy to nie wiem czy Pan pozwoli na krytyke . Biorąc jak uwagę zachowywał się Pan jako radny to żle Pan znosi najmniejszą krytykę. Ponadto po co straszyć Kiełba ,ze opublikuje uzasadnienia sądu. To były tylko postanowienia o zastosowaniu środka zapobiegawczego a nie wyroki. Uzasadnienie o zwolnieniu z aresztu nie powinno być upublicznione jeżeli znajdują sie nim dowody osobowe. Sąd nie powinien sie zgodzić aby Kalinka uprawiał nierówna grę. On może mówić i oskarżać a Kiełb nie może sie bronić bo zabronił mu sąd . Obaj pełnia funkcje publiczne i reguły gry przed wyborczej powinny mieć charakter demokratyczny. Myślę ,ze obrońcy Kiełba zareagują .