Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Zapraszamy na transmisję konferencji prasowej W. Ortyla i S. Kruczka, dotyczącej sytuacji w szpitalu w Tarnobrzegu (LIVE)

Sierpień 5, 2018 10:59 PM

Portal NadWisłą24.pl zaprasza na transmisję konferencji prasowej z udziałem Władysława Ortyla Marszałka Województwa Podkarpackiego oraz  Stanisława Kruczka Członka Zarządu Województwa Podkarpackiego.

Tematem konferencji będzie bieżąca sytuacja w Wojewódzkim Szpitalu w Tarnobrzegu oraz stan realizacji inwestycji pn. “Poprawa dostępności do leczenia onkologicznego mieszkańców województwa podkarpackiego. Rozwój Centrum Onkologicznego Wojewódzkiego Szpitala im. Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu” (projekt realizowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020).

Konferencja odbędzie się  w poniedziałek 6 sierpnia, początek godz.9.30.

12 Responses to Zapraszamy na transmisję konferencji prasowej W. Ortyla i S. Kruczka, dotyczącej sytuacji w szpitalu w Tarnobrzegu (LIVE)

 1. Tarnobrzeżanin Odpowiedz

  5 sierpnia 2018 at 23:37

  Panie Marszałku,
  A co z dworcem PKP w Tarnobrzegu? Co programem wojewódzkim dla Jeziora Tarnobrzeskiego, które służy całemu regionowi? Co z kwestią S74 i S9 (ta druga nie jest nawet zaprojektowana)? Dla Stalowej Woli przeznaczyliście tyle środków, stadion nowy będą mieć, a czy dla Tarnobrzega coś się znajdzie? Zawsze jesteśmy na uboczu, to się nie dziwcie, że tu nie wygrywacie. Jakby PiS pomógł naszemu miastu, to ludzie byliby zadowoleni i głosowali za prezydentem z Waszej partii. A tak to nadal będzie to samo…

 2. NW24 Odpowiedz

  6 sierpnia 2018 at 09:38

  Czekamy kilka minut na jedną ekipę telewizyjną

 3. Wojciech Odpowiedz

  6 sierpnia 2018 at 09:52

  Stasiak jak uczniak kartony przez Ortyla. PiS obiecuje i nic z tego nie będzie.

 4. Wojciech Odpowiedz

  6 sierpnia 2018 at 09:56

  Ha ha już po podwyżkach, które są uzależnione od sytuacji finansowe szpitala.

 5. zuzia Odpowiedz

  6 sierpnia 2018 at 12:36

  Stasiak ratuje się jak może. A dla przypomnienia sprawa mandatu radnego Pana Stasiaka nie zakończona.

 6. pielędniarka Odpowiedz

  7 sierpnia 2018 at 00:06

  Historia się powtarza.4 lata temu ptzed wyborami Pan Kruczek ze Stasiakiem podpisali porozumienie x pielęgniarkami.I co wybory sie skończyły porozumienie zerwane.Jak trzeba być butnym aby znowóż przed wyborami przyjechac i obiecanki.I Ortyl to firmuje.Żadnej pokory szacunku nic tylko wladza.Nie trzeba dużo mówic tylko pomyśleć Jakie to nie honorowe .Władza misiu władza a po wyborach znowóz mają nas tak jak Kruczek pielęgniarki.No gdzie?

 7. Owen Odpowiedz

  7 sierpnia 2018 at 00:37

  „Znowóż” się pielęgniarka odezwała!

 8. ziom Odpowiedz

  7 sierpnia 2018 at 11:00

  do pracy ludzki życie jest ważniejsze!
  U mnie w pracy tak israjk by nie przeszedł, podwyżki nie było 6 lat i nie narzekam za 1600 trzeba zapierniczac cały miesiąc a wy macie więcej i wciąż wam mało i mało. Nikt wam nie da takiej podwyżki bo 1200 zł przez 4 lata czy 3 to chyab jesteście niepoważne, jak wam nie pasuje praca to idźvcie na hute zapierniczać….

 9. janTKorona Odpowiedz

  7 sierpnia 2018 at 13:43

  chyba juz nikt w puste obietnice wyborcze Stasiaka nie wierzy … to juz było panie senatorze … solidarnośc miedzyludzka to gdzie ??? A ten Wiącek od budowy to jest zięć Brzezowskiego Wojciecha ???

 10. tarnobrzeżanin pyta. Odpowiedz

  7 sierpnia 2018 at 14:03

  Ile misiewiczów w szpitalu? Może ktoś odpowie.

 11. Adam Odpowiedz

  8 sierpnia 2018 at 21:11

  .

 12. Każdy ma wybór Odpowiedz

  11 sierpnia 2018 at 22:14

  komuś nie pasuje może odejść wolna ręka i tak nie można się dostać do szpitala bo doktorzy nie chcą terminu wyznaczyć niech coś się stanie poważniejszego to zamkną szpital i będzie stał pusty budynek bo nikt go nie wykupi bo sporo kasy ktoś musiałby wydać a korupcja rządzi w tym mieście i nie tylko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>