Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Mamy lidera! Siarka Tarnobrzeg – Rozwój Katowice 1:0 (video HD)

Sierpień 18, 2018 7:59 PM

Siarka Tarnobrzeg pokonała dziś Rozwój Katowice 1:0 i wskoczyła na pozycję lidera II ligi. Bramkę na wagę trzech punktów strzelił Adrian Gębalski w 19 minucie.

W najbliższą środę Siarka rozegra wyjazdowe spotkanie ze Zniczem w Pruszkowie, w sobotę zaś w derbowym starciu zmierzy się ze Stalą Stalowa Wola. Mecz w Pruszkowie rozpocznie się o godzinie 19, ze Stalową zaś o 17.

SIARKA TARNOBRZEG – ROZWÓJ KATOWICE 1:0 (1:0)

1:0 – Adrian GĘBALSKI 19′

SIARKA: 1. Krystian Krupa – 98. Jakub Głaz (34, 99. Kamil Woźniak), 23. Dawid Kubowicz, 4. Łukasz Nadolski, 14. Sebastian Duda, 11. Mateusz Janeczko – 51. Maksymilian Sitek (43, 20. Grzegorz Płatek), 18. Kacper Maik, 7. Kamil Radulj (85, 16. Eryk Galara) – 9. Krzysztof Ropski, 19. Adrian Gębalski (66, 8. Cezary Kabała).

ROZWÓJ: 12. Bartosz Golik – 27. Daniel Paszek, 16. Kajetan Kunka (74, 2. Damian Lepiarz), 13. Przemysław Gałecki, 6. Seweryn Gancarczyk (84, 20. Bartosz Marchewka), 7. Kamil Łączek – 9. Tomasz Wróbel, 19. Rafał Kuliński (71, 11. Mateusz Wrzesień), 10. Michał Płonka, 26. Przemysław Mońka (57, 21. Bartosz Baranowicz) – 8. Damian Niedojad.

żółte kartki: Głaz, Sitek, Gębalski – Łączek, Lepiarz.

sędziował: Marcin Szrek (Kielce)

źródło: 90minut.pl

video: Agnieszka Nycz

 

 

WYNIKI POZOSTAŁYCH SPOTKAŃ ROZEGRANYCH W RAMACH 5. KOLEJKI II LIGI : Resovia – Górnik Łęczna 2:2, Elana Toruń – ROW 1964 Rybnik 3:0, Widzew Łódź – Gryf Wejherowo 3:1, Błękitni Stargard – Stal Stalowa Wola 1:0, Pogoń Siedlce – Znicz Pruszków 0:3, Radomiak Radom – Olimpia Elbląg 5:0, Ruch Chorzów – GKS Bełchatów 2:2, Olimpia Grudziądz – Skra Częstochowa 4:0

AKTUALNA KLASYFIKACJA II LIGI ZA 90MINUT.PL

25 Responses to Mamy lidera! Siarka Tarnobrzeg – Rozwój Katowice 1:0 (video HD)

  1. kibic Odpowiedz

    18 sierpnia 2018 at 20:27

    Brawo Siarka!!! Przynajmniej mi oslodzila porażkę naszych drużyn w LE…

  2. Tarnobrzeżanin Odpowiedz

    18 sierpnia 2018 at 21:45

    No nasza Siarka by gorzej się w takich europejskich pucharach nie zaprezentowała, bo przynajmniej opiera się na rodzimych chłopakach, którzy wykazują ogromne serce do gry! Szkoda, że w klubach ekstraklasy nie myśli się podobnie (z pewnymi wyjątkami oczywiście).

  3. sd Odpowiedz

    18 sierpnia 2018 at 21:48

    Brawo Siarka !!!

  4. kolbuszowa dla Siarki Odpowiedz

    18 sierpnia 2018 at 23:02

    SIARKA TARNOBRZEG……LUDZIE ZACZNIJCIE CHODZIC NA MECZE…NASTEPNY MECZ Z CWELOWKA …WIELKIE DERBY…WSZYSCY NA MECZ MUSISZ TAM BYC

    • Dziwny jest ten świat Odpowiedz

      19 sierpnia 2018 at 09:31

      A ja myślałem że następny mecz jest ze zniczem Pruszków. ps co to za zespół cwelowka bo jakoś nie mogę go znaleźć, ani w Google ani w Wikipedii.

      • Bardwin Odpowiedz

        19 sierpnia 2018 at 09:41

        Użyj głowy tylko nie tej w kroczu

  5. Dorian Odpowiedz

    19 sierpnia 2018 at 00:23

    Jak to sie dzieje ze w Tbg nie ma dopingu? Potem jakieś pretensje ze pilkarze odchodzą bez zadnego sentymentu…

  6. PAWLAK M.... Odpowiedz

    19 sierpnia 2018 at 04:36

    Kto pozwala takiemu oszustowi i zlodziejowi jak Wojciech Jugo prowadzic jeszcze spikerke w klubie …???!!!!! Ten zlodziej razem z innym zlodziejem Galkiem zrujnowal i okradl klub ze wszystkiego !!!! Z takiego gumofilca Jugo z kopalni Machow alkoholika ,uszczanca,obrzyganca zrobili dzialacza pilkarskiego !!! To jest wstyd i skandal na skale krajowa !!!!! Taki zlodziej dostal posade w MOSIR od bylego adoptowanego prezydenta Mastalerza i ma za zadanie obserwowac jak szybko trawa rosnie na stadionie ! Czyli z Jugi debila zrobili fachowca !!!!!!!!!!!!!!Wstyd i hanba dla SIARKI !!!!!!!!!!!!!!!

  7. kolo Odpowiedz

    19 sierpnia 2018 at 07:31

    PAWLAK M..RACJA !!!!!!!!!!!!!A miasto upada.Wolalbym rozwoj miasta B klase od tych ”sukcesow” pilkarskich.

  8. Novak Odpowiedz

    19 sierpnia 2018 at 09:31

    Dwóch ostatnich cymbałòw przesiedlić do Stalowej, buraki tylko tam się nadajecie.

  9. Anka Odpowiedz

    19 sierpnia 2018 at 10:02

    Mecz ze stalową… jaaaaakie wydarzenie…!!!! normalnie, chłopaaaaki, to cud że możecie spać.. to takie fasycnujące … codziennie powinniście robic jeden drugiemu żeby ciśnienie was nie wykończyło do czasu meczu.
    co za kolesie..hahahhaha

    • ... Odpowiedz

      19 sierpnia 2018 at 12:37

      Anka tobie też wyraźnie brakuje bolca :)

  10. Patryk Odpowiedz

    19 sierpnia 2018 at 12:55

    A dla ,,prawdziwych kibiców” ważniejszy był jakiś mecz w Dębicy niż wspieranie naszej Siarki. Ciekawe czy na derby przyjdą bo Wisłoka ma wyjazd przecież do Sanoka i warto ich wesprzeć.

  11. kolo Odpowiedz

    19 sierpnia 2018 at 13:41

    Od zawszewiadomo ze tam gdzie bida i nedza gospodarcza tam motloch gra w pilke.Tarnobrzeg osiagnal dna gospodarczego wiec pilka jak najbardziej lekiem na nadmiar czasu i bidote.To tak jak w Brazyli hhah slumsy i boiska

    • sodofista Odpowiedz

      19 sierpnia 2018 at 17:09

      biedę to masz w głowie

  12. Y-44 Odpowiedz

    19 sierpnia 2018 at 13:45

    Gratuluję wygranej!
    Mam jedną uwagę co do oprawy meczu, a dokładnie spikera i całej tej otoczki. Jest beznadziejnie, fatalna muzyka puszczana w kółko ta sama (2 x despacito 2x miłość w Zakopanym to jedynie przykłady). Tyle fajnej polskiej muzyki nadającej się właśnie na takie okazje, ale DJ chyba nie ma o tym pojęcia.
    To ma być widowisko, a nie potańcówka na klepisku.
    Czas na zmiany!

  13. NIELBA W Odpowiedz

    19 sierpnia 2018 at 16:33

    Jednak wiele planow w swej szulerskiej dzialalnosci w PZPN-ie, Wojtkowi -Gumofilcowi Jugo pokrzyzowal wybor nowego Prezesa w PZPN-ie Zbigniewa Jubilera ktory zastapil Grzegorza Kedzierzawego z Mielca ! Wtedy gumofilc Wojtek wylecial z hukiem razem z corka z PZPN-u !!! I zaczal kariere przy obserwacji trawy !!! W czasie swej zlodziejskiej dzialalnosci w KS razem z Galkiem gumofilc Jugo zostawil spalona ziemie ! Okradli oni wielkie sumy przy transferach Kobylanskiego,Kucharskiego,Kielbowicz,Kukielki do innych klubow przy pomocy zarzadu oraz kochanki Galka Marii Iskrzyckiej okradli KS do dna !!! Sa na to jeszcze ciekawe dowody i dokumenty…….! Po transferze Kobylanskiego do FC Koln jest dowod na przelanie pieniedzy do jednego z bankow na wskazana osobe dla innego przekreta Franciszka Smudy ktory maczal w tym palce ! Po transferze Kucharskiego Zarzad klubu otrzyma pod stolem do podzialu pewna kwote { Ruszkowski,Buczkowski,Krzeminski,Dabek,Bis ,Jakubowicz }

  14. NIELBA W Odpowiedz

    19 sierpnia 2018 at 16:45

    I wtedy GALEK wraz z gumofilcem Wojtkiem Jugo zatkal geby wszystkim dzialaczom i kradl co sie dalo i ile sie dalo !!!! Na te sprawy sa rowniez dowody twarde….. Za kazdy z tych transferow istnialy i istnieja nieoficjalne umowy ze za kazdy nastepny transfer KS SIARKA otrzymuje dalsze pieniadze ! Ale pieniadze te ukradl Galek ,gumofilc Wojtek i Iskrzycka !! I pozniej adoptowany Mastalerz Norbert postanowil uczcic zlodzieja Galka ulica przy stadionie !!! To jest kabaret tarnobrzeski !!! I dlatego Galek jak zaczeli wozic przekretow do Wroclawia dostal ataku serca !!! I winnych brak……. A jeszcze byla afera z telewizorem dla Piotra Wernera w barazu z Belchatowem …zapytajcie LESZKA RUSKA ! Teraz miejsce gumofilca powinno byc ZK Zaleze !!!! A dowody czekaja na odtajnienie ………!

  15. wspomnienia Odpowiedz

    19 sierpnia 2018 at 17:05

    jak by nie gałek to nigdy by nie było pierwsze ligi, jak by kopalnia istniała to by nie spadli do 4 ligi co do kradzierzy to nie uniknione a doping umarł kiedy się stara ekipa rozleciała i przychodzą sami młodzi to zapomnicie o lepszych czasach

  16. NIELBA W Odpowiedz

    20 sierpnia 2018 at 00:09

    W taki sposob kupujac mecze lub sedziow kazdy by zrobil taki sam wynik jak zlodziej Galek !!! A do tego KiZPS dolozyl ….Zlodziej Galek najpierw okradl pieniadze z transferow i z klubu a pozniej KS pozyczal ta sama kase na procent przy akceptacji skorumpowanego zarzadu ktory nic nie mogl pisnac bo dostali ochlapy z 500DM za Kucharskiego !!! A do tego mieszkanie klubowe na Wianku ktore stalo na Adama Mazysza bylo wykorzystywane jako miejsce schadzek dla zarzadu ! Najczestszym bywalcem z tajemnicza zdzira byl M.Krzeminski ….. A gumofilc Jugo razem z sedzia z Bytomia Markiem Herjanem byl w stalym kontakcie biznesowo-lapowkarskim ! Jak by nie Galek to Siarka by dluzej grala w ! lidze na pewno !!! A slynny mecz w Krakowie z WISLA wygrany przez Siarke obserwowal w domu JANA GALUSZKI wraz z jego zona pauzujacy Marek Sadowski i po korzystnym wyniku wreczyl jej kase ktora Galek potracil zawodnikom !!!! I w taki sposob SIARKA byla w 1 lidze !!! Gumofilc Jugo Wynocha !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  17. Tarnobrzeżanin Odpowiedz

    20 sierpnia 2018 at 01:48

    @NIELBA W:
    Albo jesteś niespełna rozumu i pomawiasz ludzi, albo wiesz bardzo dużo o sprawach, o których zwykli tarnobrzeżanie nie mają pojęcia. Mam jedynie nadzieję, że jesteś w posiadaniu dowodów, które potwierdzają zdarzenia, o których piszesz. W przeciwnym wypadku narażasz się na odpowiedzialność odszkodowawczą (naruszenie dóbr osobistych), a nawet karną (pomówienie). Nawet jednak jeśli te wydarzenia były prawdziwe, to sądzę, że większość czynów mogła się już przedawnić.

  18. Grucha Odpowiedz

    20 sierpnia 2018 at 09:04

    albo w Siarce są po prostu geszefciarskie tradycje :)
    to by tłumaczyło karierę przemka em czy obecnego prezesa ;)

  19. Ryszard Odpowiedz

    20 sierpnia 2018 at 13:31

    Jeżeli rok 2018 zaczyna być rokiem audytów to prześwietlmy tą naszą promocję w tarnobrzeską poprzez sport -dogłębnie. Jest audyt w koszykówce, powinien być jeszcze w piłce nożnej ( bądź niech opublikują poprzedni- Grzesiek zapomniał no ale chłop zarobiony był). Nie zapomnijmy o tenisie stołowym. PS. NIELBA W -jeżeli twoja wiedza jest tylko po części na faktach to i tak mamy niezły rozpi…iel w TBG. Co by nie powiedzieć to jednak Tarnobrzeg to wytwórnia gwiazd.

  20. NIELBA W Odpowiedz

    20 sierpnia 2018 at 17:42

    A to jeszcze nie wszystko bo KS Siarka potajemnie pozbyl sie mieszkan ktore nalezaly do klubu w sekretny i potajemny sposob….?!!!! Nie wiadomo za ile ,w jaki sposob i komu zostaly sprzedane i do tego pieniedzy nie ma i nie wiadomo co sie z nimi stalo …!!!??? A bylo tego kilka sztuk i piniedzy bylo dosc sporo …kto ich przytulil i na co poszly ..???!!! Moze miasto i ta procedure sprawdzi…? To jest naprawde goracy temat…….!

  21. Scigany Odpowiedz

    20 sierpnia 2018 at 17:53

    A zeby jeszcze bylo pikanterii zwiazanej z KS Siarka to podczas budowy hali sportowej Marian Pl………. ukral z terenu budowy przy pomocy skorumpowanego zarzadu i gumofilca Wojtka material na budowe domu dla corki !!! Sa na to rowniez swiadkowie …..! Tak mniej wiecej dziala KS oraz uszczany gumofilc Wojtek Jugo !!!!!