Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Transmisja LXII nadzwyczajnej sesji Rady Miasta Tarnobrzega (zdjęcia oraz video)

Sierpień 19, 2018 8:22 PM

LXII nadzwyczajna LXII sesja Rady Miasta Tarnobrzega odbędzie się w poniedziałek 20. sierpnia, w sali 201 UM Tarnobrzeg. Początek godz.10.

Porządek obrad :

1. Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
2. Przyjęcie porządku obrad.
3. Rozpatrzenie projektów uchwał w sprawie:

3.1 zmiany nazwy i ustalenia statutu Żłobka Miejskiego nr 1 w Tarnobrzegu,
3.2 zmian w budżecie na 2018 rok,
3.3 zmian w budżecie na 2018 rok,
3.4 zmian w budżecie na 2018 rok.

4. Sprawy bieżące.
5. Zamknięcie sesji

LIVE:

29 Responses to Transmisja LXII nadzwyczajnej sesji Rady Miasta Tarnobrzega (zdjęcia oraz video)

  1. Cyrulik Dzikowski Odpowiedz

    20 sierpnia 2018 at 17:36

    Panie PO Prezydencie Kalinka ! Teraz jest panski czas i pora aby zadbac o wygranie najblizszych wyborow i aby zostal Pan wybrany samodzielnym Prezydentem Tarnobrzega ….A mianowicie za wszelka cene nalezy wychodzic,wyprosic ,wyblagac u Marszalka Ortyla i przy pomocy posla Webera oraz obecnie rzadzacych z PiS pieniedzy na budowe prawdziwej obwodnicy wzdluz torow kolejowych od strony Chmielowa ! Obecne plany sa nic nie warte i tylko powoduja gniew wyborcow ,dlatego ma Pan szanse na pokazanie na co was stac …?! W innym przypadku wedlug mojego rozeznania nie ma Pan szans nawet minimalnych na wybor na Prezydenta miasta….! A wiem co mowie dosyc dokladnie ….Ma Pan niepowtarzalna szanse aby zamknac wszystkim oponentom usta i wygrac wybory poprzez wykazania sie i sila przebicia u wladz wojewodzkich i wladz centralnych i zalatwieniem dotacji na takie rozwiazanie ! Panie Kalinka to jest panski czas aby sie wykazac ,a czas ucieka szybko…….Mam nadzieje ze sie to panu uda ! Powodzenia !!!!!!!!!!!!!!!!!!

    • mieszkaniec Odpowiedz

      20 sierpnia 2018 at 20:57

      A ja proszę Pana już nic od Kalinki nie oczekuję Nawet ja caly budżet wojwództwa przywiezie to nie chcę aby mnie reprezentował Jest to po prostu zły cxłowiek i wiem to nie tylko z obserwacji ale po jego mentalnosci i czynach

    • Stach Odpowiedz

      21 sierpnia 2018 at 18:00

      Wituś. Idź do lekarza. Albo cyrulika.

  2. Owen Odpowiedz

    20 sierpnia 2018 at 20:54

    Ja tez uważam, że jak już budować to obwodnicę z prawdziwego zdarzenia a nie jakąś drogę, która tylko zniszczy bardzo atrakcyjne tereny zielone w mieście
    i za 5-10 lat będzie przebiegać przez centrum. Trzeba mieć trochę wyobraźni i myśleć perspektywicznie! Tymczasem pan Kamilka chce nam wybudować pseudoobwodnicę.

  3. Gosciu Odpowiedz

    20 sierpnia 2018 at 22:36

    A po co droga obwodowa. Miasto się zeija. Pan napisał że za 5 lub 10 lat te tereny po których planuja drogę obwodowa to będzie centrum….hehe dobry żart. Powiem tak jak powstanie droga obwodowa to już nikt do tego miasta nie zagladnie bo po co tylko gładko i szybko ominie szerokim łukiem…

  4. Owen Odpowiedz

    20 sierpnia 2018 at 22:59

    Gościu, nie widzisz w jakim tempie budują domy jednorodzinne w Tbg? Przejedź się po mieście i popatrz. A na Miechocinie, który przylega do tych terenów zielonych, najwięcej. Ciekawe kto te domy buduje? No chyba nie biedacy???

    • Gosciu Odpowiedz

      21 sierpnia 2018 at 15:11

      Co nie znaczy że miasto się rozwija… Wystarczy zapytać młodzież czy wiąże swoją przyszłość z tym miastem… nie chcę być złym prorokiem ale czarno widzę to miasto w perspektywie 10 najbliższych lat.

  5. garbus Odpowiedz

    20 sierpnia 2018 at 23:05

    nic kalinka nie dostanie bo kasa poszla juz na Kudłatego do Stalowki i na Mielec , a nas rozprowadzila poprzednia władza – Pluta sie łasił do Skowronskiej i nie podskakiwal razem z mastalerzem a obecna jeszcze bardziej , Ortyl to traktuje Klainiakow jak zlo konieczne i nic juz im przed wyborami nie da , a potem zobaczymy sie … kto sie przebije to pogadamy a jak nie to po starym i bibliotekarzu nawet smrod nie zostanie … skaranie boskie z nimi

  6. Owen Odpowiedz

    21 sierpnia 2018 at 00:52

    Ortyl da kase ale tylko Kamilce żeby było że „cuś” zrobił, ale że to byłaby parodia obwodnicy to już ich nie obchodzi bo ta inwestycja nie ludziom ma służyć tylko propagandzie sukcesu partii PiS. Znacie polityka, który sie ludźmi przejmuje?

  7. Tarnobrzeżanin Odpowiedz

    21 sierpnia 2018 at 01:13

    Moim zdaniem, obecne szanse kandydatów wyglądają następująco:
    mgr K. Kalinka – 30%
    mgr G. Kiełb (a właściwie osoba kandydująca z Jego komitetu) – 25%
    dr n. hum, mgr inż. W. Zych – 25%
    mgr D. Bożek – 15%
    mgr Ł. Dybus – 5%
    K. Wianecki – mniej niż 1%

    • Staszek Odpowiedz

      21 sierpnia 2018 at 10:50

      „Samorządowiec Roku 2017″ ma „namaścić” swojego następce i ten na białym koniu ma ograć wszystkich pozostałych ….

      Dajcie spokój. Nie osądzam czy winny czy nie winny. Czy to była korzyść majątkowa, łapówka czy pożyczka też mnie to mało interesuje.

      O osobie Pana Prezydenta świadczą jego czyny i zachowanie:

      - kasowanie niewygodnych komentarzy, pytań na publicznym prezydenckim profilu na FB;
      - pozostawianie na profilu tylko wpisów pozytywnych, dodających otuchy i tych które jadą po przeciwnikach (Kalinka, Kołek, PiS itp);
      - wysłanie 433 sms-ów z całej liczby 523 sms-ów na swoją osobę w „konkursie” z służbowego telefonu;
      - prezentacja faktury za owe sms-y premium bez daty jej wystawienia;
      - przetrzymywanie w szufladzie dokumentów po kontrolnych dotacji szkoły katolickiej;
      - przetrzymywanie w szufladzie dokumentów po kontrolnych dotacji sekcji koszykówki i pomimo tej wiedzy przelewanie kolejnych środków na sekcję;
      - podpisywanie umów (np. rowery miejskie) bez przetargu z złamaniem przepisów;
      - dogadywanie finansowania kampanii z przedsiębiorcą i zaraz radnym miejskim;
      - kasa w kopercie w kieszeni marynarki;

      I to tylko informacje z kilku ostatnich dni, tygodni.

      Osoba publiczna godna zaufania ??

      P.S.
      Podobno ma na Prezydenta kandydować Pani Bożena Kapuściak. Jeśli to prawda to może „przebić” wynik Pana Wianeckiego.

      • kawka Odpowiedz

        21 sierpnia 2018 at 14:14

        Znawco wyników nie ośmieszaj się zagraj w totka i pokaż kupon

        • Staszek Odpowiedz

          21 sierpnia 2018 at 15:15

          Masz na myśli liczbę głosów oddanych na Człowieka Roku 2017 ??

          Samorządność i społeczność lokalna:

          1. Grzegorz Kiełb, prezydent Tarnobrzega – 523 głosy
          2. Marian Tomczyk, radny Nowej Dęby – 87 głosów
          3. Marcin Pilarski, dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tarnobrzegu i nauczyciel akademicki – 81 głosów

          Źródło to news z 26 stycznia: http://www.echodnia.eu/podkarpackie/czlowiek-roku-2017/a/wybieramy-czlowieka-roku-2017-w-powiecie-tarnobrzeskim-glosowanie-zakonczone,12882813/

          P.S.
          W lotto czasem gram ale nigdy nie przyszło mi do głowy robić zdjęcia kuponów. Po co ??

        • Staszek Odpowiedz

          21 sierpnia 2018 at 15:16

          No chyba, że to pytanie było do postu wyżej @Tarnobrzeżanina a nie do mnie :D

          • Tarnobrzeżanin

            21 sierpnia 2018 at 21:58

            A jeśli było do mnie, to też nie jestem znawcą wyników, podałem tylko swoją subiektywną opinię jak mogą się rozłożyć głosy w I turze :) Jasnowidztwem się jednak nie zajmuję, czarnowidztwem tym bardziej :D

  8. Owen Odpowiedz

    21 sierpnia 2018 at 02:08

    To wysokie masz zdanie o Kiełbie i…..Wianeckim :)

  9. Nauczyciel Odpowiedz

    21 sierpnia 2018 at 04:43

    Kiełb do więzienia na 8 lat a nie do wyborów

  10. tow walter Odpowiedz

    21 sierpnia 2018 at 07:30

    zestaw kandydatów przeraża.
    nawiedzony zych,okarżony kiełb,pchany na siłę i za uszy młody pisowski partyjniak,styropianowy wianecki i w miarę pobożny bożek.a i jeszcze dybus.bez żadnych szans.brakuje tylko dyktatora z jajecznicy.

  11. Tarnobrzeżanin Odpowiedz

    21 sierpnia 2018 at 12:28

    Intelektualnie największy potencjał ma Pan Zych, jeśli przy takich kontrkandydatach mieszkańcy Tarnobrzega nie postawią na niego, to potem nie dziwmy się, że mamy to co mamy.

  12. Grucha Odpowiedz

    21 sierpnia 2018 at 12:41

    jasne.nikt Ci tyle nie da co zych Ci obieca.

    a potem aquaparki,mosty nad Wisłą i planty po drugiej stronie rzeki oraz tereny inwestycyjne.
    za marzenia wszak nie biją.

    • Tarnobrzeżanin Odpowiedz

      21 sierpnia 2018 at 13:22

      Daj Mu szansę, a oceniać można po 4 latach (teraz po 5). Po latach gdzie mieliśmy miernych prezydentów, mamy wreszcie kogoś, kto ma dużo większe ambicje dla miasta, chce dla niego pracować i robi to. Przecież tych inwestycji nie będzie robił za pieniądze miasta, ale będzie jeździł z wnioskami o dofinansowania, o udział Tarnobrzega w strategicznych programach rządowych i wojewódzkich. W świecie unijnym połową sukcesu jest dobrze napisany wniosek i aktywność na rzecz danej inicjatywy. Można zrobić naprawdę wszystko, trzeba tylko chcieć i mieć na to plan. Dlatego ja głosuję na Pana Zycha.

      • Grucha Odpowiedz

        21 sierpnia 2018 at 13:54

        dawałem mu szansę przez ostatnie lata gdy bije pianę na fb.
        facet jest solistą zakochanym w sobie i skrajnym wręcz populistą.

        wyróżnia się na tle kandydatów ale jak mam dawać szansę jemu i cepeliadzie jaką promuję to wolę zostać w domu.

  13. mieszkaniec Odpowiedz

    21 sierpnia 2018 at 13:16

    Ale ten Bożek bez twarzy
    Lata koło Kalinkiaby w II turxe zawrzeć orozumienie co do stołków.

  14. kawka Odpowiedz

    21 sierpnia 2018 at 14:08

    Po co była ta sesja ? Podejrzewam że nawet bezRADNI nie wiedzieli bo nikt o nic nie pytał ,nie zabierał głosu, nawet ten najaktywniejszy z nowym wizerunkiem (zarost siwawy)odpuścił se mównicę

  15. Stach Odpowiedz

    21 sierpnia 2018 at 18:03

    Witold zejdź z tego forum ty dr hab mgr inżynierze. Co za człowiek…

  16. obywatel Odpowiedz

    21 sierpnia 2018 at 21:19

    Nie będzie całkiem nowych ludzi – nie będzie zmian.
    Będzie miernota, tępota, układy towarzyskie, pchanie swoich do rad nadzorczych
    itd.

    Tych wszystkich partaczy obecnych (radnych , byłych prezydentów, podstawionych przez PO) jak najszybciej odwalić – wystarczy to co do tej pory zrobili
    a zrobili prawie NIC tylko administrowali, brali diętę, pensje i żadnych cudów nie było – wniosek z tego że może być radnym , prezydentem byle menel (nie zaskodzi miastu bardziej niż”jajecznica” prawnik nieuk co do trzech nie potrafi liczyć , podstawiony gość przez PO (za nim całe poprzednie towarzystwo).

    Po co komu budżet – przeprowadzić wszystko w ramach tego obywatelskiego budżetu (miernoty nie wiedzą co robić) !!!!

  17. Sauron Odpowiedz

    21 sierpnia 2018 at 22:48

    Do obywatelu. Weź się chłopie, w garść odpuść zależności partyjne! Wystaw odważnie swoją twarz i zabaw nas ode złego. Tego, którym nas tak straszysz.

    • wyborca Odpowiedz

      22 sierpnia 2018 at 07:45

      Ja jako mieszkaniec tego miasta am wybór .Partyjni działacze pisu wsxystko robią na rozkaz lub z polecenia
      Kalinka już teraz się boo co będzie jsk przegra w I i w II turze.Taki był pewny że areszt prezyfenta otworzyl mu drzwi Jego zdaniem wystarczylo pokiwać szabelką ściągnąć Ortyla ,Zwiać z uroczystej sesji pod pozorem załatwiania ważnych spraw dla miasta,zastraszyć radnych .Nie wystarczyło i kandydat pisu boi się przegranej bo partia mu nie wybaczy takigo upokorzenisa jej władz
      To bo roni pluje na około szaleje i robi dziwne konferencje.PrzezygentStslowej Woli tak nie robi
      No ale trzeba mieć trochę klasy politycznej .

  18. ania Odpowiedz

    22 sierpnia 2018 at 07:51

    Kalinka nie wygra tych wyborow bo tylkk krytykuje Kiełba i wszystkich pozostałych .Przykład jak zachowuje się do Zycha.Teraz w taki sposób nie wygrywa się .