Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

UWAGA, odwołany koncert SŁAWOMIRA w Tarnobrzegu

Wrzesień 5, 2018 1:20 PM

Zaplanowany na 5 października koncert Sławomira w tarnobrzeskiej hali MOSiR został odwołany z przyczyn niezależnych od organizatora.

Osoby, które kupiły bilety mogą je zwrócić w miejscu, w którym bilety nabyły.

10 Responses to UWAGA, odwołany koncert SŁAWOMIRA w Tarnobrzegu

  1. trupek Odpowiedz

    5 września 2018 at 13:32

    wielka szkoda.była szansa,że coś się w tej wsi w końcu by działo.a tak dalej smutek i nostalgia.

  2. Ewelina Odpowiedz

    6 września 2018 at 19:38

    Bardzo dobrze że odwołali.Facet nagrał jedna piosenkę i już Wielka gwiazda.Czekamy na konkretne zespoły np.Eney.

  3. Batman Odpowiedz

    6 września 2018 at 22:37

    szkoda bo liczyłem, że poznam żonę Sławomira

  4. Zyguś Odpowiedz

    6 września 2018 at 23:34

    Bo miłości w Tbg- ni ma?

  5. tramp Odpowiedz

    7 września 2018 at 21:52

    Dobrze, ze”koncert” tej, pożal się Boże, „gwiazdy” został odwołany. Chałtury i szmiry wszędzie jest za dużo !

  6. Kosynier BARTOSZ Odpowiedz

    8 września 2018 at 15:47

    Jak mogl sie odbyc ten koncert jak sprzedano 25 biletow a 12 biletow darmowych otrzymali tzw.oficjele z miasta ….!!!! Milosc,milosc w Tarnobrzegu ….kazdy bzyka sie tu w biegu….nie ma kasy na bilety bo tu bieda jest niestety …! Milosc ,milosc w Tarnobrzegu to w Machowie koc na brzegu i kapiel w siarkowodorze ludziom nie potrzene morze ….! …….tralala …….

  7. Dzielnicowy Odpowiedz

    9 września 2018 at 03:44

    Koncert odwolano gdyz tarnobrzeski zlodziej i kryminalista Andrzej Jonko ukradl wszystkie bilety !!!! Ten urodzony zlodziej pochodzacy z Ukrainy kradnie wszystko wokol siebie i za to juz za kratami w Wisniczu byl polowe zycia gdzie byl i jest kapusiem i cwelem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  8. Slawomir Odpowiedz

    10 września 2018 at 11:14

    Milosc,milosc w Tarnobrzegu nawet psy sie du.cza w biegu a do tego Mirek Pluta z Dymitrowa ciagnie druta …… w Tarnobrzegu wielka bieda nawet Kolek ,Kielbia sprzeda ……i Kapusciak na wybory ,wyszukane ma amory …a Kolano z Wymyslowa nic nie mowi nawet slowa ,bardzo glupie ma pomysly i juz jego szanse prysly ….a do tego ten Wianecki co jest bardzo staroswiecki …..i Zych Witus nawiedzony bardzo uczciwy ale pomylony….i dochodzi na Purpurka ktorej juz zarosla dziurka ….tralala…….

  9. sempre Odpowiedz

    15 kwietnia 2019 at 14:39

    Jakby ktoś się wybierał do Zielonej Góry na jego koncert 12 maja to chętnie się podłączę. Wejściówki jeszcze są na EmpikBilety. Lubię tego gościa. Może i gwiazda jednej piosenki, ale potrafi zrobić fajne show ;-)

  10. gruby Odpowiedz

    15 kwietnia 2019 at 15:45

    A odbędzie się weekend z Food Truckami w Tarnobrzegu 26-28.VII.czy też odwołają?