Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

W najbliższą niedzielę rusza Pierwszy Bieg Szklarski

Wrzesień 12, 2018 11:21 AM

W niedzielę 16 września o godzinie 11.00 spod oddziału Pilkington Automotive Poland w Chmielowie wystartuje Pierwszy Bieg Szklarski. Promująca zdrowy tryb życia impreza sportowa nie tylko wspiera integrację mieszkańców Tarnobrzega i Sandomierza, ale ma również wymiar charytatywny.

Uczestnicy Biegu będą mieli do pokonania 25 km. Tyle mierzy trasa łącząca dwa oddziały Pilkington Automotive Poland – w Chmielowie i Sandomierzu – należące do NSG Group, organizatora Biegu. Dystans ten można pokonać indywidualne lub w sztafecie 13 km + 12 km. Wszyscy biegną w szczytnym celu, ponieważ fundusze zebrane podczas biegu przekazane zostaną na wsparcie wybranej organizacji lub instytucji służącej lokalnej społeczności.

Każdy uczestnik biegu otrzyma pakiet startowy oraz pamiątkowy medal. Na zwycięzców czekają natomiast nagrody rzeczowe.

Biegaczy zapraszamy w niedzielę od godziny 7.30 do Biura Zawodów – Port Kultury (ul. Portowa 24, Sandomierz), po odbiór pakietów oraz numerów startowych. Na miejscu będzie możliwość zaparkowania samochodu, a także pozostawienia rzeczy w depozycie. O godzinie 9.30 wszyscy uczestnicy Biegu zostaną przewiezieni autokarem na start w Chmielowie. Bieg rusza o godzinie 11.00. Zachęcamy do dopingowania biegaczy zarówno na trasie, jak i na mecie przy oddziale Pilkington Automotive Poland w Sandomierzu.

Elektroniczne zapisy trwają do czwartku, do końca dnia, na stronie wydarzenia na Facebooku – Bieg Szklarski – https://www.facebook.com/events/1568263843291848/?active_tab=about. Możliwość zgłoszenia swojego udziału w Biegu będzie jeszcze w niedzielę – 16 września, w Biurze Zawodów – http://www.esceka.pl/port-kultury, w godzinach 7.30-9.30.

Organizatorem imprezy jest NSG Group, właściciel marki Pilkington oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji im. Alfreda Freyera w Tarnobrzegu i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sandomierzu.

info: organizator

2 Responses to W najbliższą niedzielę rusza Pierwszy Bieg Szklarski

  1. Ja Odpowiedz

    12 września 2018 at 12:11

    Lepiej niech dziady wesprą najpierw swoich pracowników zamiast płacić im tą jałmużnę!

  2. Novak Odpowiedz

    13 września 2018 at 05:48

    Dobra inicjatywa, może czas najwyższy na jeden Klub np. piłkarski lub koszykarski w 1 lidze, grając na zmianę w raz Tarnobrzegu raz w Sandomierzu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>