Niedosyt w Ocicach. Koniczynka – Płomień Chmielów 3:3 (fotoreportaż oraz video HD)

Remisem 3:3 zakończyło się spotkanie 3 kolejki B klasy, w ramach którego Koniczynka Ocice podejmowała Płomień Chmielów. Dla Koniczynki która do tej pory wygrała dwa spotkania był to pierwszy remis w sezonie, dla Płomienia zaś pierwszy punkt zdobyty w rundzie jesiennej.

Wynik spotkania otworzył w 20 minucie Łukasz Mazur, strzelając pierwszą bramkę dla Koniczynki. Zaledwie 6 minut później, zespół z Ocic prowadził 2:0, po trafieniu Jana Kołodzieja. W 36 minucie po golu strzelonym przez Kamila Łączkowskiego, goście zdobywają bramkę kontaktową i na przerwę piłkarze schodzą z wynikiem 2:1 dla gospodarzy. Korzystny wynik Koniczynka utrzymała do 63 minuty, kiedy to bramkę bezpośrednio z rzutu wolnego zdobywa Łączkowski, doprowadzając do wyrównania.

Remis utrzymał się do 80 minuty, kiedy to zamieszanie w polu karnym Płomienia wykorzystał Marcin Ordon, i Koniczynka znów w tym spotkania wyszła na prowadzenie. Goście jednak nie odpuścili i w ostatnich minutach meczu po trafieniu Damiana Kapały doprowadzili do wyrównania.

Efektowne zwycięstwo w 4 kolejce B klasy odniosła za to Iskra, która pokonała LZS w Tarnowskiej Woli aż 8:2. Przegrał za to Junior, z Płomieniem Trześń 0:5. W ramach 5 kolejki Koniczynka pojedzie do Żabna, Iskra do Furman, Junior zaś do Chmielowa.

KLASA OKRĘGOWA

Zadyszkę notują rezerwy Siarki, które po porażce z Sanem Kłyżów, tym razem tylko zremisowały w Ździarach 1:1. W ramach 9 kolejki rezerwy Siarki podejmą Słowianina Grębów.

KLASA A

W klasie A pozycję wicelidera obronił OKS Wielowieś, po zwycięstwie w Krzątce aż 5:1. Drugi remis w sezonie zanotował na swoim koncie zespół z Mokrzyszowa, który podzielił się punktami z Kępiem Zaleszańskim. Kolejną wysoką porażkę poniosła zaś Wspólnota Serbinów, tym razem w Lipie 1:5.

W ramach 7 kolejki do Wielowsi przyjedzie zespół z Koli Baranowskiej, do Mokrzyszowa Czarni z Lipy, do Wspólnoty zaś San Wrzawy.

foto&video: Piotr Morawski