Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Zawirowania wokół poparcia kandydatury Dariusza Bożka przez PSL

Wrzesień 14, 2018 6:53 PM

O poparciu kandydatury Dariusza Bożka w wyścigu o fotel prezydenta Tarnobrzega przez Polskie Stronnictwo Ludowe, poinformował podczas dzisiejszej konferencji prasowej Władysław Stępień, radny wojewódzki z ramienia PSL. Z kolei poparcia takiego D. Bożek nie ma od zarządu miejskiego PSL w Tarnobrzegu.

- Jestem upoważniony przez kierownictwo Polskiego Stronnictwa Ludowego zarówno wojewódzkie jak i regionalne aby przedstawić formułę bezwarunkowego poparcia dla kandydata na prezydenta Tarnobrzega Dariusza Bożka – deklarował dziś Władysław Stępień.

Z kolei na adres redakcji otrzymaliśmy oświadczenie ZM PSL w Tarnobrzegu, podpisane przez prezesa Józefa Kornatowskiego:

Zarząd Miejski Polskiego Stronnictwa Ludowego w Tarnobrzegu oświadcza, że nie udzielił poparcia Panu Dariuszowi Bożkowi – kandydatowi na urząd Prezydenta Tarnobrzega.

Tym samym, deklarowane poparcie przedstawiciela PSL dla kandydatury Pana Dariusza Bożka jest prywatną inicjatywą tej osoby, nie mającą żadnego umocowania w strukturach i procedurach  partii - czytamy w oświadczeniu

65 Responses to Zawirowania wokół poparcia kandydatury Dariusza Bożka przez PSL

  1. edek2 Odpowiedz

    14 września 2018 at 19:02

    Rudy to żaden PSL, przebieraniec. Koniunkturalista.

    A Dareczek to ślizgacz, próbował nam wcisnąć kit jak to go wszyscy popierają.

    Pinikio!

    • Dzepetto Odpowiedz

      14 września 2018 at 22:37

      Im bliżej wyborów to nosy coraz dłuższe, byle by dostać się do koryta :)

    • Amadeusz Odpowiedz

      14 września 2018 at 23:08

      Licz się że słowami internetowy pismaku, bo Cię pozwą.

  2. Teoś Odpowiedz

    14 września 2018 at 19:26

    I runął misterny projekt „Bóstwo dla każdego”. Całe to poparcie krajowych partii podszyte jest kłamstwem i dezinformacją.
    PO – poparcie udziela jakiś no name, który mieni się członkiem zarządu w mieście. Brak szefa PO, brak jakiegokolwiek radnego miejskiego z tej partii (wiemy, że zwiali do Kurki).
    Nowoczesna – 1,5 roku temu jej „lider” Dybus ogłosił start w wyborach w obecności obecnej szefowej partii. Dziś jakiś no name ogłasza, że kandydatem na prezydenta Nowoczesnej jest nadal Dybus ale przekazuje głosy na Bożka (jakie głosy, przecież żadnych nie ma bo wyborów jeszcze nie było).
    Kukiz – w mieście nie istnieje, nawet jedynego posła z podkarpacie nie byli w stanie skołować na poparcie.
    Korwin – kanapa jak wyżej, tylko poza parlamentarna.
    SLD – paradoks, najbardziej znana twarz tej partii występuję z ramienia PSL. A pani mieniąca się szefową SLD w mieście w ostatnich wyborach do rady miasta otrzymała 30 głosów.
    PSL – samowolka Stępnia, który ma w dupie miejskie struktury i łże jak pies, tylko dlatego, że jest jednym z trzech tenorów, którzy wymyślili projekt „Bóstwo dla każdego”.

    Bańka pękła Bożek to krętacz i zwykły leszcz, którego jedyną koncepcją na wygranie tych wyborów jest w jego opinii niechęć do PiSu i że ludzie wg niego zagłosują na mniejsze zło. Tylko kto nim jest Kalinka, który staje z otwartym szyldem i nie ściema skąd jest i czyje poparcie ma w urzędzie marszałkowskim i rządzie, czy Bożek który łże, że jest niezależny a przytula miejski zsyp, który de facto nikogo nie reprezentuje poza nimi samymi?

    • aye Odpowiedz

      14 września 2018 at 20:10

      Dokładnie

    • Karol Odpowiedz

      14 września 2018 at 21:51

      Czyli Twoim zdaniem Bożek powinien odmawiać poparcia tak?

    • Miki Odpowiedz

      15 września 2018 at 00:20

      Człowieku ogarnij się burdel i walka w PSL to nie wina Bożka tylko tych co go popierają. Trzeba mieć nie po kolei w głowie żeby zarzucać komuś kłamstwo. Na czyje zlecenie piszesz……

  3. Ja Odpowiedz

    14 września 2018 at 19:26

    Jak widzę komentarz zaczynający się od „Rudy” gdy na konferencji wystąpił W. Stępień były poseł, obecnie radny sejmiku to wiem, że komentarz pisze jakiś troll, poczekajmy nie podniecajmy się Dariuszowi Bożkowi wierzę i nos mu nie urósł od czasu ostatniej konferencji. Tonący T.G. brzydko się bawi.

  4. awer Odpowiedz

    14 września 2018 at 19:32

    Tak, Rudy był kiedyś posłem SLD, szanowaną postacią, ale nie wiedział kiedy ze sceny zejść i dziś jest chodzącą groteską.

    W zeszłych wyborach ten niby PSL-owiec nie poparł kandydata PSL tylko Mastalerza.

    Dziś ośmieszył i siebie i Bożka.

  5. Babka Odpowiedz

    14 września 2018 at 19:45

    Samowolka i bezmyslnym działaniem popisał się T. G. I jego marionetka J. K. Żal mi was chłopcy nie tędy droga.

    • do T.G. Odpowiedz

      14 września 2018 at 20:05

      Do pana T.G. Już nie jeden raz podjął pan złe polityczne decyzje. Atakowanie Bożka to ostatnia pana decyzja. Również zła.

  6. dorota Odpowiedz

    14 września 2018 at 19:57

    Zastanawiam się kto jeszcze poprze p.Bożka bo już wszyscy chcą niedługo go KK poprze ale farsa!

  7. Ja Odpowiedz

    14 września 2018 at 19:59

    Pytanie do administratora: czy taki obraźliwy komentarz anonima Cyrulika nie podlega ściganiu za obrażanie? Trzeba zacząć robić porządek w internecie, może gdyby trzeba było wystąpić pod swoim prawdziwym nazwiskiem Cyrulik by się 2 x zastanowił zanim zacząłby komentować w taki obraźliwy sposób?

    • do Ja Odpowiedz

      14 września 2018 at 20:10

      Styl tych obelg ,złośliwości pasują do jedynego słusznego ugrupowania. Chciałbym się mylić że stan polityki lokalnej sięga bruku.
      Myśle że pan Stępień rozważy wystąpienie o ujawnienie autora tego urągającego wpisu. Mieszkańcy na pewno chcę wiedzieć kto jaki poziom kreuje na tym forum.

    • wislocki12 z NY Odpowiedz

      14 września 2018 at 20:45

      Oczywiście osobnik podpisujący się „Ja” jest za wolnością i przeciwko cenzurze.

      • Ja Odpowiedz

        14 września 2018 at 21:57

        Jak będzie wymóg logowania pod nazwiskiem nie mam z tym problemów ale dopóki są takie zasady tak będę pisał nikogo nie obrażając z niezmienną wiarą, że ludzi dobrych jest więcej tylko zło się lepiej sprzedaje. Pozdrawiam wszystkich malkontentów i życzę D.Bożkowi zwycięstwa i niech się nie daje prowokować. Rób swoje Razem dla Tarnobrzega!

  8. tramp Odpowiedz

    14 września 2018 at 20:02

    A może już czas na to, by porzucić idiotyczne podziały na tle politycznym ? Czekają nas wybory na prezydenta miasta, a nie I sekretarza czy innego prezesa. Nie wybieramy partii politycznej, tylko radę miasta. To nie wybory do parlamentu! Normalni, przeciętni mieszkańcy nie należą do żadnych partii politycznych, co najwyżej mają swoje poglądy czy sympatie. Ale gdy potrzeba np. postawić latarnię na jakiejś ulicy, to nie ma znaczenia czy lpo ewej czy po prawej stronie. Ważne by było tam jasno.
    No i dobrze, że p. Dariusz Bożek budzi sympatię wielu środowisk. Tarnobrzeg jest tylko jeden.

    • aye Odpowiedz

      14 września 2018 at 20:16

      „Sympatię wielu srodowisk” zapomniałeś dodać środowisk, które są już spalone lub nieznane twarze, które chcą się również gdzieś podpiąć

      • Kazek Odpowiedz

        15 września 2018 at 09:30

        Znane twarze siedzą po kilka lat w Radzie i co z tego mamy? Kawałek chodnika i zwijające się miasto. PiS rządzi krajem dobre 3 lata i jaki rozwój nastąpił?. Ci znani to tylko pilnują aby dalej BYĆ znanym i nic więcej.

    • kpina Odpowiedz

      14 września 2018 at 21:08

      Co Ty bredzisz podziały polityczne są i będą, bo muszą być ,byśmy mieli z czego wybierać (ze złodziei ,z ateistów ,z przestępców ,z kłamców i z uczciwych)każdy według siebie .Jedno-paryjność to miniona epoka PZPR-u . A taki zbieracz poparcia u pseudo-działaczy w imię zjednoczenia bez jakichkolwiek osiągnięć, co miastu i ludziom zaproponuje (oprócz mieszania w mózgach),co osiągnie z takimi „potentatami” Przesiedzą kadencje w gabinetach przy jajecznicy albo innych frykasach i jednoczeniu się. Farsa

  9. gość Odpowiedz

    14 września 2018 at 20:16

    Wygląda na to ,że sztab Bożka wykonał kawał dobrej roboty.Wydaje się ,że PIS jest osamotniony.Przekaz jest jednoznaczny.Bożek zjednoczył różne środowiska.
    Teraz czas na wybory.

  10. z ostatniej chwili Odpowiedz

    14 września 2018 at 22:00

    Z ostatniej chwili !!! Źródła dobrze poinformowane donoszą że Pamela Anderson rozważa poparcie p.Dariusza Bożka na Prezydenta Tarnobrzega !

    • poinformowany Odpowiedz

      14 września 2018 at 22:26

      A Kalinke popiera DODA Własnie jedzie do Mokrzyszowa.

      • Zenek Odpowiedz

        14 września 2018 at 23:13

        A po co do Mokrzyszowa? Do Kiełba!?

    • Miki Odpowiedz

      15 września 2018 at 00:23

      POZIOM KOMENTARZY JAK ZWYKLE WYSOKI. ANONIMOWI GRACZE TAK MAJĄ.
      ŻENADA

  11. Tbg Odpowiedz

    15 września 2018 at 07:04

    Trudno nie zgodzić się z jednym faktem – p. D. Bożek w tym galopie po władzę mocno się pogubił.
    Popiera go Platforma Obywatelska – okey tylko gdzie jest przewodniczący lokalnych struktur tej partii? Czyżby wizerunkowo był niezbyt wygodny, a może p. Bożek się go wstydzi?
    Popiera go Nowoczesna – ba tym razem przewodniczący lokalnych struktur tej partii mówi że Ł. Dybus jako kandydat na preydenta miasta przekazuje swoje poparcie dla p. D. Bożka, czyli kandydat na prezydenta już nawet sam siebie nie popiera.
    Kolejny kwiatek – p. D. Bożka popiera również PSL (tzn jednoosobowo Wł. Stępień) a szef lokalnych struktur stwierdza, że PSL nie udzielił żadnego poparcia p. Bożkowi.
    O Kukizie, Korwinowcach i SLD nie wspomnę bo nawet nie kojarzę ludzi, którzy w tych strukturach działają.
    Pytanie czy poważny kandydat na urząd prezydenta – rzekomo niezależny i apolityczny pozwala na taki żałosny spektakl pod swoim adresem, a co niektórzy się zachwycają że jednoczy różne środowiska. Bądźmy poważni. Owszem może jako nauczyciel jest dla młodzieży okey, ale w samorządzie to na prezydenta miasta się nie nadaje.

  12. Bzyk Odpowiedz

    15 września 2018 at 07:27

    Nie interesuje mnie kto go popiera, czekam na konkretny program i informacje skąd na to weźmie pieniądze. Powtarzam konkretny program a nie ogólniki i dyrdymały które mówią wszyscy. Może być jeden ale konkret który się stanie jego celem jak np. wody siarczkowe u zycha. Mnie nie interesuje zgoda w polityce i ich ciepłe posadki dla mnie mogą się kłócić i pozabijac ale żeby miasto coś z tego miało i nie zmarnowało kolejnych 4 Lat jak za kielba.

  13. Terfan Odpowiedz

    15 września 2018 at 07:38

    Popierają Bożka:
    PO – czyli Pluta, Kołek, Potański
    NOWOCZESNA – Dybus
    PSL – Stępień i Gospodarczyk
    Czy takiej władzy chcemy przecież to już było kłamali, okradali i kombinowali 8 lat drenowali Polskę z wszystkiego . Afery za czsów PO i PSL to co teraz sie zmieni ? Bożek to tylko marionetka w rękach PO PSL i NOWOCZESNEJ .

    • ŻurBon Odpowiedz

      15 września 2018 at 09:54

      Na razie nie wyprowadzę Cię z błędu, ale trochę bzdur napisałeś. Na przyszłość lepiej sprawdzaj źródła i fakty zanim coś chlapniesz.

      • kara Odpowiedz

        15 września 2018 at 11:18

        Na razie? Albo wyprowadzasz albo nie czekaj na ułaskawienie po wyborach.Teraz kadencja trwa 5 lat.Oszuści i kłamcy czyli etatowi(zasiedziali) politycy muszą odejść!!

        • ŻurBon Odpowiedz

          15 września 2018 at 12:23

          Gołym okiem doskonale widać, że dotychczas udzielone poparcia, no może poza Kukizem i Wolność to niewiele znaczące gesty ponieważ członkowie tych partii znajdują się na listach innych niż ta DB. Znaczy to tylko jedno, że za poparciem stoją tylko pojedyncze osoby i logotypy a nie rzeczywiste poparcie całego środowiska tych partii. Szczegóły będą się pojawiały wkrótce i zobrazują wprost co były warte dotychczasowe deklaracje i poklepywania po ramieniu. DB jako kandydat jest dzisiaj kolosem na glinianych nogach.

          • Kazek

            15 września 2018 at 15:45

            Kolosem na glinianych nogach są Ci, którzy przygarnęli tych co co w imię pozycji zaprzedali własne poglądy i organizacje, które wcześniej wykorzystali dla stanowisk.
            Chyba co niektórych boli, że życie biegnie dalej, a partie dają sobie radę bez tak znakomitych działaczy, którzy je tylko wykorzystali. Następne ugrupowania też wykorzystają.
            Wszystkie partie, od prawa do lewą, popełniają jeden ważny błąd. Nie sprawdzają dobrze kogo maja w swoich szeregach, a cwaniacy zawsze się przerzucą, gdzie niby będzie lepiej, choć na chwilę, ale będzie lepiej.

            A my mieszkańcy musimy sami wyciągać wnioski z wpisów, gdzie jeden drugiego by tylko utopił, bo a nóż ludzie pomysla i sami dokonają rozsądnego wyboru.

  14. Leo Odpowiedz

    15 września 2018 at 10:14

    To Bożek startuje na wójta Gorzyc, sołtysa Wrzaw czy do Rady Powiatu?

  15. Alf Odpowiedz

    15 września 2018 at 11:59

    Nie da się ukryć ,że sztab Bożka wykonał kawał dobrej roboty.Przekaz jest prosty.PIS został osamotniony.Bożek ma poparcie wielu środowisk

    • kult Odpowiedz

      15 września 2018 at 12:49

      Tak. Sztabowcy już mogą brać premie. Już maja fajrant.Przekaz jest taki; ma poparcie kilkunastu miernych partyjniaków . Z takim rezultatem z takim podejściem mogą iść do domów,osiągnęli cel bo na więcej nie ma możliwości.

  16. awer Odpowiedz

    15 września 2018 at 12:03

    To prawda. Szczególnie pozyskanie poparcia PSL wyłącznie w osobie Rudego ma swoją wymowę.

    Taka dobra robota musi przynieść efekt. Sromotną porażkę nieudacznego radnego, który wciska kit, że stanie się świetnym prezydentem.

  17. Ja Odpowiedz

    15 września 2018 at 13:12

    Oj boli widzę wszystkich, że nie ma na Bożka haka. Sam sobie sterem, żeglarzem i okrętem. Do swojej obecnej pozycji doszedł wyłącznie swoją pracą a nie etykietą jakiejś partii. Sterowanym przekazem dnia ciężko to zrozumieć.

    • kult Odpowiedz

      15 września 2018 at 14:10

      Jakąż to ten pan ma „pozycję” że bierze jałmużnę od tłumów żebraków a Ty nazywasz go samotnikiem i sukcesorem .

  18. Babka Odpowiedz

    15 września 2018 at 13:42

    Terfan! Skoro spiesz nazwiskami, masz tak potężna wiedzę na temat w. Wymienionych to na litość boską, dla czego ich sprawy nie są jeszcze na wokandzie! Chyba że jesteś oszczerca, prymitywnym opluwaczem, lub też boisz się tych ludzi! Albo kazali pisać, bezmozgiemu slugusowi. Jak tak to fajnych masz Panów. Ty intelektualny niewolniku.

  19. kobra Odpowiedz

    15 września 2018 at 14:34

    Coś mi się zdaje że jakby Pan bożek został prezydentem to rozdał by mieszkancom skrzydła żeby fruwali i omijali korki bo się kurzy jak jeżdżą samochodami a ludzie którzy tego popierają i za nim stoją są jak chorągiewki na wietrze tam gdzie interes tam idą

  20. krzys Odpowiedz

    15 września 2018 at 16:21

    Pani siostra Dariusza, psycholog Bożena Andrychowicz to SLD czy psl ? ;) , nigdy bym się po Pani Bożenie nie spodziewał takich opcji politycznych, no chyba, że czujnym okiem psychologa próbuje wyczaić co knują politykierzy ha ha ha :D

  21. Elo Odpowiedz

    15 września 2018 at 16:27

    Pana Bożka poprą ludzie młodzi bo go znają i lubią a partyjne utarczki im wiszą. Liczy się człowiek

  22. garbus Odpowiedz

    15 września 2018 at 17:42

    Raczej słabe argumenty , ja będe głosował na Bożene Kapusciak , i nic mnie nie przekona do Bozka a juz na pewno nie sztandar PO , kompromitacja ostatnich 8 lat miałaby wrócic ?? Niby dlaczego ?? Mamy wybór kandydatow z obecnej władzy Kalinka Kapusciak i Zych i ich trzeba wybierac , powodzenia )))

    • Akor Odpowiedz

      16 września 2018 at 09:48

      Do Garbusa. Masz rację. Przynajmniej będzie śmiesznie choć zyski żadne. Przynajmniej dwoje ostatnich to gwarantuje.

  23. cleo Odpowiedz

    15 września 2018 at 19:58

    Ni cholery nie wiem o co chodzi wszyscy chcą popierać Bożka to jakiś żart czy obiecał im jakieś stołki? wszyscy rezygnują nagle ze swoich kandydatow ? co tu jest grane? albo to medialne inspiracje albo prawda która mnie przybija bo jęsli to prawda to zostaję w domu w dniu wyborów bo nie będę miała wyboru!

  24. z ostatniej chwili Odpowiedz

    15 września 2018 at 20:06

    Podobno Bartosz Głowacki i Tomasz Dąbal poparli kandydaturę p.dariusza Bożka !

  25. Donald Odpowiedz

    15 września 2018 at 20:22

    Donald Tramp może też poprze bozka :)

  26. Apel Odpowiedz

    15 września 2018 at 21:15

    Dokąd będą te prowincjonalno-mafijne układy w tym mieście!W spółdzielni mieszkaniowej rządzą i decydują pod dyktando prezesa – pracownicy T.S.M nie członkowie płacący na to całe dziadostwo. A w Urzędzie Miasta to samo pracownicy U.M robią całą propagandę wyborczą i agitują na wszystkich forach na swoich niekompetentnych ale swoich pupilów .Oczywiście w swój najczęściej prostacki i kłamliwy sposób. DOŚĆ ! DOŚĆ !DOŚĆ!

    • bez apelu Odpowiedz

      16 września 2018 at 08:20

      powiedx co Bożek ma wspólnego z Twoim wymyślonym układem w mieście. Z Twojego apelu nie wynika kto jest Twoim kandydatem Z treści Twojego apelu wynika ze Kalinki A pracownicy urzędu miasta to piszą na forach Maciuś zatrudniony w tym celu przez Kalinkę i Piotruś z biura rady zołnierz Kalinki.Widzisz nic nie jest takie proste jak myślisz Miom zdaniem to pis chce wygrac Jedynym.jrgo haslem jest Jak.nas nie wybierzecie to miasto nie bedzie miec pieniędzy A to jest falszywe haslo dla maluczkich.

      • kat Odpowiedz

        16 września 2018 at 12:45

        Dlaczego p.Bożek tytułuje komisarzy i ich zastępców- „p.Prezydent” Ja myślę że szuka pozycji do ukadu

        • jesień Odpowiedz

          16 września 2018 at 17:12

          Nie wiesz ,bo zawsze wszystkiego się boi. Jako przewodniczący mógł pokazać kalince ,ze jest od niego lepszy. Tymczasem nigdy się nie sprzeciwił nie miał własnego zdania i zawsze na niego czekał i był usłużny.Moim zdaniem Bożek nie wyklucza dogadać się z pisem . Ale najbardziej śmieszny był Mastalerz ,który miał atakować Kiełba a pis w zamian miał go wpisać na listy do rady.Tak myślał Mastalerz. Nie będzie bardzo dziwne jak jutro u komisarza wyborczego na listach pisu do rady miasta będzie Mastalerz. W tym mieście wszystko jest możliwe .

  27. Anka Odpowiedz

    16 września 2018 at 08:55

    Komitet Pana Bożka idzie dalej niż PO popierająca Acta2. Stosuje cenzurę na profilu kandydackim i blokuje użytkownika który w żartobliwy sposób komentuje umieszczony post. Tak wygląda promocja kandydata w internecie. Zablokowali mi chłopaka. Tacy są otwarci na dialog…

    • Akor Odpowiedz

      16 września 2018 at 09:53

      To co jeden uważa za dobry żart, może być obraźliwe dla kogoś innego. Więc się nie dziw. Twój kolega wie, gdzie jest Rada Miasta – może przyjść i pożartować z Bożkiem. Odwagi!

      • Anka Odpowiedz

        16 września 2018 at 10:34

        Co tak obraziło? Pytanie o nazwę? Czy może uświadomienie innym, że ktoś proponuje tworzyć obiekt turystyczny w pobliżu schroniska dla zwierząt, które ten sam kandydat chce jeszcze powiększyć? Konkretne pytania, zero obrażania kogokolwiek. No ale obraza, cenzura i blokada. PRL powraca.

        • Akor Odpowiedz

          17 września 2018 at 14:33

          Mówisz o konkretnych pytaniach, to ja powtórzę: rada miasta jest na Kościuszki.Tam z pewnością nikt nie usunie pytania.Bicie piany o cenzurze i PRL-u nie ma sensu.

      • kat Odpowiedz

        16 września 2018 at 12:37

        Dlatego dzieli się ludzi na mądrych i głupich i większość nie miewa z tym problemu. W tym przypadku decyduje demokracja czyli większość.

  28. LSP Odpowiedz

    16 września 2018 at 14:08

    Rudy to wyjątkowa kanalia, świnia i wieprz! Spie…j ści..wo!

  29. adam Odpowiedz

    16 września 2018 at 15:32

    Jak dla mnie to jest czysty cyrk powielanie kandydatów z całej Polski nic no może troszkę dla miasta i mieszkańców kazdy obiecuje złote góry a w rzeczywistości miasta na to nie stac powiem więcej nie może też liczyc na dofinansowanie bo coraz bardziej się zadłuża-mowienie typu zrobimy to zrobimy tamto przecież to banały za którymi nie idzie zadne wytłumaczenie skąd na to środki i czy akurat jest to potrzebne mieszkańcom nikt z kandydatów nie przedstawił wydatków na te swoje cele to co to znaczy -kiełbasa!

    • Seniorka Odpowiedz

      16 września 2018 at 17:52

      Akurat Pan Witold Zych powiedział skad zamierza wziąć pieniądze na zrealizowanie swojego programu, więc nie wszyscy bo jako jedyny powiedział otwarcie jak zamierza pozyskiwać pieniądze i brzmi to sensownie i racjonalnie, reszta poki co milczy pod tym wzgledem

  30. NI TO KRUK NI TO KURKURKA Odpowiedz

    16 września 2018 at 16:25

    A KTO MNIE PODEPRZE?

  31. Zorba Odpowiedz

    16 września 2018 at 22:05

    Kandydat milczy w temacie. Czekamy więc na wypowiedź Kosiniaka w tej sprawie.

  32. mam Odpowiedz

    17 września 2018 at 06:52

    Tadeusz G strasznie się napina na tym forum. Tylko szybko przypomnę karierę tego pana. W 2010 kandydat na prezydenta tbg i ok.2500 głosów. Mieszkańcy w niego uwierzyli przed I turą, bo przed II turą klapki z oczu opadły, bo pan Tadeusz z wielkiego przeciwnika prezydenta Dziubińskiego, kiedy to go opluwał i starał się go pokazać jak największe zło tego miasta, przed II turą stał się jego największym przyjacielem… Skąd takie zmiany? Bo tak się ułożyło głosowanie w I turze i tak mu doradził jego mentor, Jan Bury… Pozytywem tych wyborów był mandat radnego, jako szef swojego komitetu. Pominę wyniki wyborów do sejmu i europarlamentu, bo szkoda czasu i jak wiemy nie został TG posłem na sejm i do euro… Z namaszczenia PSL został zastępca dyr.WUP Rzeszów. W 2014 szedł do wyborów pod szyldem Tadeusz Gospodarczyk, będąc szefem PSL w TBG i powiecie. Wynik jaki osiągnął, to ok 2300 głosów na prezydenta i 125 głosów jako kandydat na radnego i nie został prezydentem TBG (4 miejsce) ale co dziwniejsze nie został nawet radnym. Z komitetu TG radnym został Dariusz Bożek. Inaczej mówiąc Tadeusz G nie pociągnął wyniku listy i nie został nawet radnym… Dalej to równia pochyła, bo w powiecie PSL poradził sobie bez niego wygrywając zdecydowanie wybory do rady powiatu i mając swojego starostę. A pan TG przestał być szefem struktur powiatowych PSL i wkrótce w mieście. Zawodowo też nie został ani kierownikiem, ani dyrektorem, bo pan TG z zawodu jest dyrektorem, a sam uwielbia się chwalić, że wszyscy chcą żeby został, a to dyrektorem, a to innym kierownikiem… No burmistrz Sandomierza podał mu rękę (sygnał poszedł z Kielc) i zrobił go swoim doradcą. Szybko jedna poznał się na jego pracy (podobno też na jego charakterze) i gdy tylko pis zlikwidował stanowiska doradców i asystentów, to burmistrz zostawił swoją asystentkę, robiąc ją swoim zastępcą burmistrza, a pan TG został na lodzie… Teraz pan TG jest zastępcą dyrektora MOSIR bo prezydent TBG, Grzegorz Kiełb podał mu rękę przed wyborami. Szkoda, że Ela MIernik-Krukurka, dała się wrobić w kandydaturę, mając za swoimi plecami TG, któremu się wydaje, że w ten sposób zostanie zastępcą prezydenta i będzie rządził rzeczywiście w mieście… To smutne, ale TG nie widzi, że ludzie już kilka razy pokazali mu jego miejsce.

    • PiernikDoWiatraka Odpowiedz

      17 września 2018 at 08:58

      Co ma ten TG do tych wyborów i tej kandydatki? Opisałeś bardzo obrazowo czyjś życiorys tylko nie za bardzo wiem po co. Choćby i z naszego podwórka znamy kilka spektakularnych karier, które nastąpiły po kluczu partyjnym lub po znajomościach z kluczem partyjnym. Ostatnio nawet taki jeden „Misiewicz” zrobił desant na miasto. Tylko po co o tym pisać w temacie poparcia czy też braku poparcia dla D.Bożka?

  33. Zuzu Odpowiedz

    17 września 2018 at 10:18

    Panie Darku pana otoczenie się czyści i dobrze.

  34. Edi Odpowiedz

    18 września 2018 at 11:55

    Cała ta awantura i wzajemna pyskówka nie ma sensu. Jakiż to % elektoratu stanowią piszący i czytający tę witrynę? Zawirowanie wokół poparcia ,bądź parcia na dupo-stołki, to cała filozofia rzekomo zielonych. wcześniej czerwonych( kornatowski,stępień,etc- pzpr) Przy okazji oberwało się tg-owi.Zastanawia mnie na ile realnego i skutecznego wsparcia niektórym z ukrycia udziela pluta. Niech pochwali się no – jakiego to wsparcia udziela mu w kolejnych wyborach rodzimy elektorat w woli baranowskiej? Dziwi brak do tej pory listy Pana Zycha, jedynego który przedstawił sensowny program (most niczym szklane domy) i wskazał realne źródła jego finansowania? A może w dotychczasowym jego stanowisku jako radnego należy upatrywać podobnej postawy jak u przyszłego cesarza Klaudiusza? Niektórzy przy okazji wylewają pomyje na Pana Kołka. Jemu należą się słowa uznania za odwagę i próbę czyszczenia miejskiej stajni augiasza. W końcu (jak kiedyś Niemcy w piłkę) i tak zwycięży pis-owska prawica.Tarnobrzegowi jest potrzebny gospodarz na miarę nieodżałowanego śp. proboszcza Józefczyka. Do boju.