Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

“Człowiek jest najlepszą inwestycją”. Wicestartosta Krzysztof Pitra kandydatem na urząd Burmistrza Miasta i Gminy Baranów Sandomierski

Wrzesień 18, 2018 2:15 PM

Wicestarosta Tarnobrzeski Krzysztof Pitra jest kandydatem na urząd Burmistrza Miasta i Gminy Baranów Sandomierski. Do wyborów K. Pitra startuje z ramienia Komitetu Wyborczego Wyborców „Wspólna Przyszłość dla Gminy”.

- Moja decyzja jest głęboko przemyślana. Znam od podszewki realia naszej gminy (mieszkam w niej od urodzenia), problemy i troski mieszkańców. Znam także nasze atuty, możliwości i szanse rozwoju. Mam długoletnie doświadczenie samorządowe w różnych instytucjach. Ostatnie osiem lat przepracowałem jako starosta i wicestarosta tarnobrzeski – dzięki czemu mam kontakty w instytucjach wojewódzkich i centralnych – co ma duże znaczenie w pracy samorządowej. To wszystko sprawia, że jestem w stanie zaplanować i wdrożyć pozytywne zmiany w naszej gminie – informuje K. Pitra.

“Człowiek jest najlepszą inwestycją” – tak brzmi najważniejszy cel kandydata na burmistrza MiG Baranów Sandomierski.

- Cel ten determinować będzie moje wszystkie działania. Słuchając potrzeb mieszkańców, wytyczać będę kierunki pracy burmistrza i radnych. Obiecuję ciężką, wytrwałą i przemyślaną pracę na rzecz ludzi – oświadcza Krzysztof Pitra. – Stawiam na otwartość, współpracę, uczciwość i konkrety, z których wyborcy łatwo mnie rozliczą. Proszę Państwa, abyście 21 października wzięli odpowiedzialność za nasze miasto i naszą wspólną przyszłość – dodaje.

Do Rady Miejskiej w Baranowie Sandomierskim KWW Wspólna Przyszłość dla Gminy zarejestrował następujących kandydatów: Henryk Róg, Piotr Chwałek, Zbigniew Lasek, Marek Piela, Katarzyna Malinowska, Wojciech Mazur, Waldemar Chwieja, Ryszard Trela, Waldemar Stępień, Leszek Tomanek, Bolesław Lombara, Bogusław Ślusarz, Dariusz Wąchała, Jacek Policht oraz Jacek Piękny.

14 Responses to “Człowiek jest najlepszą inwestycją”. Wicestartosta Krzysztof Pitra kandydatem na urząd Burmistrza Miasta i Gminy Baranów Sandomierski

 1. ona z tbg Odpowiedz

  18 września 2018 at 14:18

  Brawo Krzysztof! naprawdę mocno trzymam kciuki :)

 2. nareszcie Odpowiedz

  18 września 2018 at 15:13

  Jak ulga ,ze wreszcie w Baranowie pojawił się ktoś kto może przegonić tego nieudacznika i gbura Mazureczka. Tylko niech Pan Pitra zgłosi się do parafii i powie jaki jest naprawdę Niech nikt nie wierzy co o Pitrze mówi Mazureczek. Bo Mazureczek jest z jednej słusznej partii i jest zarozumiałym człowiekiem .

 3. klocek Odpowiedz

  18 września 2018 at 16:26

  Krzysztof – porażka, przez 2 kadencje starosty i wicestarosty bredził ciągle o nordic walkingu, ścieżkach po zwałce i nic nie zrobił, ZERO inwestycji, ZERO aktywności, ZERO, ZERO i jeszcze raz ZERO. No i względem Mirka też się nie fair zachował…

 4. zuzia Odpowiedz

  18 września 2018 at 19:31

  Pitra będzie Burmistrzem ,bo ten obecny to tylko zbiórki patriotyczne w Gminie urządzał a sam na tych wiecach prężył się i aktywistów ścigał.
  I urząd trzeba przewietrzyć od tych żołnierzy pisowskich.

 5. polka Odpowiedz

  18 września 2018 at 22:59

  Baranów bez mazura lepiej zatańczyć polkę.

 6. Rowerzysta Odpowiedz

  18 września 2018 at 23:47

  przez 8 lat kadencji starosty 320m chodnika z Baranowa do Suchorzowa, o tym że miała byś ścieżka rowerowa a wyszedł chodnik nie wspomnę – szkoda gadać nie wystarczy chcieć być

 7. Mieszkaniec Odpowiedz

  19 września 2018 at 08:41

  Krzysiek_320metr ma jeden zasadniczy problem, brak efektów swojego bycia starostą, to że się lubi pokazywać to jednak trochę za mało. Z tej mąki nie było, nie będzie chleba

 8. mazureczek Odpowiedz

  19 września 2018 at 09:17

  Ale zabolało. A Mazur juz był w ogródku już witał się z gąską. Do 21 pażdziernika . Pozdrawiam

 9. kolo Odpowiedz

  20 września 2018 at 08:53

  Nikt niczego nie zrobi w zadnym miescie czy miasteczku,zadnej inwestycji i dotacji z rzadu nie dostanie jesli nie bedzie z opcji wiekszosciowej rzadzacej realnie w kraju.Taka opcja jest PIS .I taka opcja pozostanie PIS.Nawet malpa na stanowisku prezydenta miasta bedzie dobra aby tylko nalezala do opcji rzadzacej a w tym wypadku do PIS.To jest normalne i tak jest wszedzie na swiecie.Jesli tego nie pojmiecie Tarnobrze kolejne lata bedzie na zadupiu .A PIS wygra wybory >Tak bylo ,jest i bedzie.Ale co ja sie bedze wymadrzal.Nie jestem z Tarnobrzegu i mi to lata kogo wybierzecie.

 10. k2 Odpowiedz

  20 września 2018 at 11:58

  Kolo oczywiscie nie masz racji , wypisujesz to samo w tarnobrzegu i innych gminach … srodki sa dla Gmin zapewnione a reszta zalezy od jakosci , aktywnosci i skutecznosci Burmistrza i jego ekipy – przeciez pitra jest lepszy niz jakis tam gosc z Rzeszowa co go mianował marszał

 11. Sąsiad Odpowiedz

  20 września 2018 at 22:50

  Po pierwsze nie „marszał” mianował, tylko ludzie wybrali, bo mieli dość dotychczasowego dziadostwa. Po drugie, burmistrz jest, od wielu pokoleń, tak mocno wrośnięty w tą ziemię, że sugerowanie czegoś innego jest żałosne.

 12. ma Odpowiedz

  21 września 2018 at 10:01

  Mazurowi już dziękujemy , Proszę wracać do marszałka do rzeszowa

 13. Mieszkaniec Odpowiedz

  21 września 2018 at 12:22

  Oj wielu przykręcono kurek z gminną kasą, dlatego też wielu będzie stawać na głowie, żeby było tak jak było

 14. kibic z Baranowa Odpowiedz

  26 września 2018 at 19:11

  mazur to ciota i gbur

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>