Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

LIVE: Konferencja prasowa zastępcy prezydenta Tarnobrzega Kamila Kalinki. Zapraszamy na transmisję (videoHD)

Wrzesień 18, 2018 2:19 PM

Portal NadWisłą24.pl zaprasza na transmisję konferencji prasowej zastępcy prezydenta Tarnobrzega Kamila Kalinki. Tematem konferencji będą bieżące sprawy miasta.

Konferencja odbędzie się w środę 19 września, początek godz.11.30.

LIVE

60 Responses to LIVE: Konferencja prasowa zastępcy prezydenta Tarnobrzega Kamila Kalinki. Zapraszamy na transmisję (videoHD)

  1. Wanda Odpowiedz

    18 września 2018 at 14:22

    Pani zastępca nic nie ma do powiedzenia? Dawno nie organizowała żadnej konferencji, tęsknię.

  2. Kamilka Odpowiedz

    18 września 2018 at 15:08

    Pekar choruje czy jest w pracy ?. Dlaczego kandydat na prezydenta prowadzi kampanię wyborczą za nasze mieszkańców pieniądze. To brak stylu i klasy aby iść na całość i wyborcze przechwałki przedstawiać za urzędowe pieniądze . Kalinka dużo nauczył się od Mastalerza.

  3. Halina Odpowiedz

    18 września 2018 at 15:18

    Zobaczycie, jeszcze broszurę na kredowym papierze z podsumowaniem pół roku pracy dostaniemy do skrzynek gdzieś w połowie października. ;)

  4. Babka Odpowiedz

    18 września 2018 at 15:58

    Miasto żyje swoim życiem! Ty już w nim lepiej nie mieszaj.

  5. Adams Odpowiedz

    18 września 2018 at 17:48

    Zobaczycie, jeszcze broszurę na kredowym papierze z podsumowaniem pół roku pracy dostaniemy do skrzynek gdzieś w połowie października. ;)

    Przeciek z UM?

  6. żałosne Odpowiedz

    18 września 2018 at 22:57

    Żałosne co wyprawia Kalinka. Dostał stołek bez wyborów.Bez doświadczenia : patrz nie rozwiązany problem komunikacyjny. Bez charyzmy : dziwne uśmiechy bez patrzenia ludziom w oczy. Bezkrytyczny. Słabiutkie otoczenie bez doświadczenia ,klasy i poziomu ale za to hałaśliwe na forach .Jak wygra strach się bac .Wymieni wszystkich w urzędzie do sprzątaczki włącznie.Na konferencjach plecie. A jutor to będzie przechwałka ile to zrobił beż Kiełba i ile jeszcze do wyborów zrobi .
    Tylko uważać ,aby nie wypalił z remontem kolejnego skrzyżowania bo zaraz będzie wina Kiełba.
    Jest Żałosny

    • żałosne być załosnym Odpowiedz

      19 września 2018 at 14:34

      jaki paraliż komunikacyjny? Nie podoba ci się, że budują to przeprowadź się do murzyńskiej wioski z klepiskiem i ścieżką do lasu. Tam jest twój poziom paraliżu.

  7. misiu Odpowiedz

    18 września 2018 at 23:01

    A te bieżące sprawy to kampania wyborcza. Wszyscy widzą jak się pręży .To po co jeszcze konferencję zwoływać.

  8. Zorba Odpowiedz

    18 września 2018 at 23:24

    Stawiam, że być może będzie się szczycił bohatersko rozwiązanym problemem, który powstał w wyniku działań przez niego przeprowadzonych.

  9. Norbercik Odpowiedz

    18 września 2018 at 23:52

    A ja to już nic nie mam do powiedzenia.

  10. Bolek Odpowiedz

    19 września 2018 at 11:46

    Ciekawe czy ktoś to ogląda online ???

  11. trupek Odpowiedz

    19 września 2018 at 12:43

    miałeś młody całą kadencję,nie przywiozłeś góry kasy do miasta.
    mami cię tylko ortyl i reszta byś mógł zrobić dobrze koledze ze stalowej,za którym cały czas teczkę tylko nosisz.

  12. remus Odpowiedz

    19 września 2018 at 13:23

    Pan Kalinka chwali się nie swoimi projektami, dobre.

    • Mandragora Odpowiedz

      19 września 2018 at 19:22

      A czyimi ty tępy matole?! Może twoimi?!

  13. Janusz Odpowiedz

    19 września 2018 at 13:29

    Nie ma to jak zacząć kampanie wyborczą. Za niedługo usłyszymy być może coś takiego: jak mnie nie wybierzecie to figa z makiem z tego będzie.

    • Pola Odpowiedz

      19 września 2018 at 22:05

      Raczej nikt tego nie powie ale patrząc na prezydentury Mastalerza i Kiełba albo na innych kandydatów to dla mnie i wielu moich znajomych jest całkowiecie oczywiste że raczej nikt inny nie będzie w stanie tyłka wychylić poza urząd miasta żeby coś załatwić dla tego miasta

  14. kolo Odpowiedz

    19 września 2018 at 15:14

    Wiec mam rozumieć ze nad zalewem będzie jeden wielkiiiii parking i kible .O tak ,w kiblach to Tarnobrzeg ma doświadczenie buuuuuu.Hmmm..no wprost super.Nad j.Białym k/Włodawy nie ma żadnego wielkiego parkingu a o miejsca postojowe zadbali inwestorzy budujący tam swoje hotele,pensjonaty i domki letniskowe oraz slepy.I tak powinno byc.Tu widocznie nie ma planów na takie rzeczy a jedynie na jednodniowe wypady pod sama wodę aby czasem skarpety w sandałach sie nie okurzyły .Parkingi jesli juz to powinny powstać co najwyżej przy samej drodze jak najdalej od wody.Ale co ja sie tu będę wymądrzał.Rób ta jak chce ta.Ja na parking odpoczywać nie bede jeździć.

  15. Markiz Odpowiedz

    19 września 2018 at 15:42

    Drogi nie są remontowane – źle, bo przecież nic się nie robi.
    Remont trwa – źle, bo dlaczego teraz, bo korki.
    Przepraszam świat się zawalił z powodu tych korków ?
    Rozumiem, że niektórych stać było tylko na zdjęcia i płytkie frazesy, ale po takich nie można oczekiwać nic więcej.

    Czytam tak te komentarze i totalnie was nie rozumiem.

    Czy wy nie potraficie spojrzeć na świat inaczej, niż tylko przez pryzmat: „dobrze, że jest jak jest”, „po co coś zmieniać” ???

    Dla mnie to tak wygląda.

    Ktoś pisze, że miasto żyje swoim życiem, ty lepiej nie mieszaj.

    Mylę się ;) ?

    Ktoś inny sugeruje, że dostaniemy do skrzynek broszurę z podsumowaniem półrocznej pracy.

    „Dobrze, że jest jak jest, nie zmieniajmy nic” – wtedy do skrzynek też będziemy otrzymywać broszury z sukcesami. Tylko, że w formacie karteczki samoprzylepnej.

    To miasto musi się rozwijać. Jak tak dalej pójdzie okolica odjedzie nam w siną dal.

    Serio tego nie widzicie ???

    • Mandragora Odpowiedz

      19 września 2018 at 19:25

      Zgadzam sie z Tobą całkowicie

  16. Tylko pis zapewni ci rozwój Odpowiedz

    19 września 2018 at 15:48

    Tylko pis zbawca Polski każdego miasta i Gminy. Do czego to doszło ,ze nikt się nie liczy kto nie z pisu. Taki sobie Markiz coś bełkocze na tym forum ,ze ja już nie wiem czy kocha Kalinkę czy nie .?

    • Markiz Odpowiedz

      19 września 2018 at 16:45

      Bełkot ?

      Człowieku jak Cię czytam to mam wrażenie, że używasz słów, których znaczenia do końca nie rozumiesz ;) .

      Możesz oczywiście śmiać się z tego co piszę, sam niczego mądrego nie wnosząc do dyskusji.

      Nic ciekawego nie jestem w stanie powiedzieć, to chociaż w żart obrócę, ośmieszę – pomyślał „Tylko pis zapewni ci rozwój” i machnął swą „twórczość”.

  17. kampania Kalinki Odpowiedz

    19 września 2018 at 16:41

    To to przekręt.Termin wyborow ogloszony.Kalinka zgłoszony na prezydenta A tu konferencje na ktorym leci program wyborczy Bo.skoro mówi co się będzie robić w miescie to nalezy roxumiećtak Zostane prezydentem to będzie Nie zostanę nie będzie nic.To jest kampania na koszt urzęduDlaczego tego nie widzą inne komitety i nie składaja sprzeciwu.Nawet Jaki w Warsxawie takich jaj nie robi i wziąl urlop z ministrestawa A Kalinka każe kandydatce Kukurka wziąsc urlop a sam siedzi kampanię robi za pieniadze podatników.Na ostatniej sesji radni powinni to podnieść Tylko nie liczę na Bożka.

  18. Leo Odpowiedz

    19 września 2018 at 16:56

    Logicznie myśląc tylko Kalinka gwarantuje żeby się coś zmieniło w tym mieście. Już widzę ten strumień pieniędzy płynących do miasta gdyby prezydentem został Bożek. Ciekawe czy wystarczyłoby na bieżące funkcjonowanie. Reszta kandydatur to bardziej cyrk. A przezorni tarnobrzeżanie pewnie wybiorą Bożka a potem będą marudzić, że miasto się nie rozwija.

  19. Owen Odpowiedz

    19 września 2018 at 17:38

    Leo, czyli proponujesz sankcjonowanie szantażu? – jak Kalinki nie wybierzemy to niczego mieć nie będziemy! A skąd wiesz??? Uważasz, ze PiS jest nieśmiertelny i po wsze czasy będzie rządzić? Za rok mamy wybory parlamentarne, już przesądziłeś ich wynik? A Pan Bożek może mieć tak de facto 4 lata (a nie 5) na ściąganie kasy do Tarnobrzega, czyli od wyborów parlamentarnych. Nie zapominaj o tym, ze nikt nie lubi być szantażowanym!

    • Markiz Odpowiedz

      19 września 2018 at 17:55

      Przepraszam możesz mi wskazać ten fragment, w którym Leo wspomina o PiS ?

    • Leo Odpowiedz

      19 września 2018 at 18:28

      Fakty: PiS rządzi minimum następny rok. Przed wyborami parlamentarnymi na pewno popłynie strumień pieniędzy szczególnie tam gdzie pozycja PiSu jest silna aby utrzymać poparcie zdobyte wcześniej. Prawdopodobieństwo wygrania następnych wyborów parlamentarnych bardzo wysokie przy niewyraźnej opozycji, a pamiętajmy o niby antysystemowcach Kukiz, którzy na pewno w razie co się dla PiSu podłożą i wstąpią do koalicji. Chłodno kalkulując Kalinka jest kandydatem o najwyższym potencjale pozyskiwania pieniędzy ze środków centralnych czy wojewódzkich. A wiadomo, że bez tych miasto czeka stagnacja.To tylko logiczne myślenie. Szantaż? Nie to tylko pozbawiona uczuć chłodna kalkulacja.

      • Zorba Odpowiedz

        19 września 2018 at 19:05

        Logika dość pokrętna. Jeśli marszałek pisowski będzie miał dylemat czy dać złotówkę na Tarnobrzeg lub Mielec lub Stalową Wolę to Tarnobrzeg będzie na szarym końcu szans. Każdy kto twierdzi inaczej jest fantastą.

        • Leo Odpowiedz

          19 września 2018 at 19:14

          Czyli potwierdzasz że w przypadku wygranej Bożka tych pieniędzy dla Tarnobrega na pewno nie będzie.

          • Zorba

            19 września 2018 at 19:34

            Może będą. Czuję nosem że Bożek wejdzie w koalicję z Pisem. Jeśli tylko wygra wybory.

        • Markiz Odpowiedz

          19 września 2018 at 19:43

          K. Kalinka to młody gość, który nie będzie siedział zamknięty w czterech ścianach i czekał na mannę z nieba.
          Jestem pewien, że bez względu na to do kogo będzie musiał się udać (jaka partia polityczna)zrobi to, bo dobro miasta jest najważniejsze.
          Tarnobrzeg już miał jednego włodarza „spod” żyrandola.
          Tyle chyba wystarczy.
          D. Bożek fajnie się prezentuje, ładnie, składnie mówi, ma marzenia.
          Tylko co z tego ?
          Jak dla mnie będzie to kolejna prezydentura prowadzona z poziomu fotela w gabinecie.
          Poza tym pełno wokół niego doradców branych zewsząd, którzy nie mogą dojść do porozumienia, czy w końcu go popierają, czy nie.
          Jeżeli już teraz mają z tym problem, strach pomyśleć co będzie potem.

  20. Stach Odpowiedz

    19 września 2018 at 17:40

    Miasto spokojnie da sobie radę. Bez Kalinki.

    • Antek Odpowiedz

      19 września 2018 at 20:01

      Bez Bozka tbg tez przezyje.

  21. Alf Odpowiedz

    19 września 2018 at 19:41

    Ludzie przestańcie bujać wreszcie w obłokach i zejdzcie na ziemię. Miasto , które nie płaci już nawet części składek ubezpieczeniowych za swoich pracowników, żeby mieć na wkład własny na remont dróg daleko nie zajedzie. Zastawienie udziałów w wodociągach,żeby mieć na wkład własny na budowę tysięcy miejsc parkingowych ,toalet i dróg dojazdowych do miejsca , z którego korzysta się góra pięć miesięcy w roku nic miastu nie da.Z czego potem będą pieniądze na zwrot zastawu?. Może zawieszą wypłatę pensji?.Nie było i nie ma gospodarza…

    • trutu Odpowiedz

      19 września 2018 at 21:31

      Składki ubezpieczeniowe ratują remont dróg i Ty nie bujasz w obłokach?NO GOŚCIU –trzepnij się się sam między uszy!!!A akcje Wodociągów Miejskich zastawione są za zaprojektowaną drogę wokoło jeziora tzw.drogą opaskową a parkingi to wymysł zastępcy zastępcy prezydenta i kandydata

      • Alf Odpowiedz

        19 września 2018 at 22:29

        Obejrzyj dzisiejszą konferencję.Droga opaskowa to nie autostrada z bramkami poboru opłat .Miasto z takimi problemami nie znajdzie kilkudziesięciu milionów ,żeby spłacić zastaw.Rozumiem ,żeby te pieniądze poszły na inwestycje , które potem zaczną się zwracać, Niestety droga opaskowa do nich nie należy.Mówienie ,że dzięki tej drodze pojawią się inwestorzy to szczyt hipokryzji.To miasto zaprzepaściło swoją szansę lkta temu.Teraz potrzebny jest człowiek ,który opóźni tą stagnację.Ja takiego nie widzę.

  22. Adams Odpowiedz

    19 września 2018 at 19:52

    Miasto , które nie płaci już nawet części składek ubezpieczeniowych za swoich pracowników, żeby mieć na wkład własny na remont dróg daleko nie zajedzie.

    I to jest podsumowanie rządów od 1999 roku.
    Teraz to i małpa może siedzieć na Kościuszki/

  23. krzysiek Odpowiedz

    19 września 2018 at 21:11

    Jakiż te n nasz marszałek jest łaskawy – szkoda że na 5 tygodni przed wyborami. Dlaczego nie dał tej kasy wcześniej? Wiadomo chce pokazać że K Kalinka coś może. Żenujący jest ten poziom przedwyborczych rozgrywek.

    • trutu Odpowiedz

      19 września 2018 at 21:44

      To nie marszałek winny ale rada Tarnobrzega a zwłaszcza P.Prezyedent G.K i przewodniczący rady K.K .Zmarnowali i zhańbili cała kadencję na pokazywaniu kto ważniejszy.A teraz czas poddać się z honorem i skończyć to żenujące dzieło a miasto oddać ludziom z Nowy Tarnobrzeg.

    • Owen Odpowiedz

      19 września 2018 at 23:49

      I tu się z tobą Krzysku zgadzam! I podtrzymuję swoje zdanie (powyżej), że takie podejście do sprawy jest szantażowaniem mieszkańców, albo jak kto woli: ultimatum. Oczywiście, że marszałek trzyma kasę dla Kalinki. A przesądzanie już dziś wygranej PiS w wyborach parlamentarnych chyba jest jasnowidzeniem. Poza wybory, czy to samorządowe czy parlamentarne, nie raz przynosiły spore niespodzianki, chociażby wygraną Kiełba. A może przegraną Mastalerza bo ludzie nie lubią arogancji?

  24. wyborca Odpowiedz

    19 września 2018 at 21:55

    Kalinka pójdzie z każdym kto mu pomoże wygrać wybory, Jest tak zaprogramowany na sukces ,ze idzie jak koń z klapkami. Ponieważ charakterologicznie jest złym człowiekiem to do polityki się nadaje. .Nie lubię obcować z przemądrzałymi i bezwzględnymi ludźmi to powiem tak :
    DRODZY TARNOBRZEŻANIE KAŻDY BYLE NIE KALINKA>

    • Pola Odpowiedz

      19 września 2018 at 22:02

      Charakterologicznie to ty jesteś po prostu głupi. Prawdę mówiąc to Kalinka jako jedyny nie wchodzi w żadne ciemne układy czy interesy, tak jak Krukurowa z Lenartem, Bożek z PO-Nowoczesną albo Kapuściakowa z Kiełbem.

      • Markiz Odpowiedz

        19 września 2018 at 22:36

        Brawo Pola.

        Widzę, że są jeszcze ludzie, którzy umieją dostrzec pewne sprawy ;) .

  25. do Markiza Odpowiedz

    19 września 2018 at 22:42

    Macius odpocznij sobie mały chloptasiu.Sprzedałeś sie za marzenia pisowskie.

    • Markiz Odpowiedz

      20 września 2018 at 14:15

      Jeżeli o mnie chodzi, to „Jeszcze będzie czas, by odpoczywać” ;) .

      Sprzedałem się ?
      Niby w jaki sposób ?
      Kiedy ?

      Marzenia to ma ktoś inny – używając Twojej terminologii – chłoptasiu.

      Wracając do odpoczynku, fakt.
      Może rzuć to wszystko i wyjedź w Bieszczady ;) … chłoptasiu :D .

  26. Cyrulik Odpowiedz

    19 września 2018 at 23:54

    Szanowny Panie Kamilu Malinka ! Jesli panska opcja chce wygrac wybory nie tylko obecne ale I nastepne to powinien pan zamieszkac w Rzeszowie blisko ORTYLA I nie wracac dopoki nie otrzyma pan pieniedzy na prawdziwa obwodnice wzdluz torow kolejowych od strony Ocic I Chmielowa. !!!!! Wtedy pan I panska opcja przekona ludzi. ze jest w stanie cos zalatwic dla TARNOBRZEGA !!!!! Prosze zobaczyc na Podkarpaciu jaki even „dziury” Maja obwodnice z prawdziwego zdarzenia …..?! A ten plan drogi przez dzialki to Chyba dla Kielbia I Kapusciak zeby rowerami jezdzili a nie obwodnica. !!!!! Inaczej przepadnie pan razem z PIS-em .w wyborach Jak ” KIELB” !!!!!!A nie jest to nie mozliwe …….! Poruszyc kontakty I siedzi pan na tronie I w koronie. !!!!!!

  27. rozumienie sytuacji Odpowiedz

    20 września 2018 at 07:04

    Kalinka nie rozumie dwojej sutyacji .Ludzie go nie lubia Jest sam z maleńkim dworem.Jego siła to siła tatusia.ktora też się kończy.Co to przypomina .A no w takiej samej sytuacji był Mastalerz .Powtarzam był bo już go nie ma.

  28. spokój Odpowiedz

    20 września 2018 at 07:08

    W miescie potrzeba prezydenta ktory wprowadzi spokój.A tego nie zapewnia Kalinka Czlowiek bezwzgledny.kłotliwy i upartyjniony który bedzie tylko meldował Ortylowi meldunki.Dlatego mieszkancy mówią Kazdy byle nie Kalinka.

    • upartyjniony Odpowiedz

      20 września 2018 at 08:42

      W mieście potrzeba gospodarza, taki co wprowadzał spokój już siedział w ciupie. Nic nie robił, przekładał inwestycje i był spokój – czyli nic się nie działo w mieście poza żenadą. Kalinka kłótliwy??? To kulturalny i wyważony człowiek. Popatrz jak się wypowiada, zawsze miło i życzliwie.
      Poza tym lepsi są ci co wiadomo po jakiej stronie się opowiadają i mają stałe poglądy niż latawce i latawice, którzy tylko patrzą aby doczłapać się do koryta na 4 latka, a w międzyczasie coś się pozałatwia

  29. słuchacz Odpowiedz

    20 września 2018 at 08:39

    Co za konferencja.Same przechwałki przedwyborcze. Słuchać się tego nie da,chyba że się człowiek napije i to dużo.

  30. kolo Odpowiedz

    20 września 2018 at 08:52

    Nikt niczego nie zrobi w zadnym miescie czy miasteczku,zadnej inwestycji i dotacji z rzadu nie dostanie jesli nie bedzie z opcji wiekszosciowej rzadzacej realnie w kraju.Taka opcja jest PIS .I taka opcja pozostanie PIS.Nawet malpa na stanowisku prezydenta miasta bedzie dobra aby tylko nalezala do opcji rzadzacej a w tym wypadku do PIS.To jest normalne i tak jest wszedzie na swiecie.Jesli tego nie pojmiecie Tarnobrze kolejne lata bedzie na zadupiu .A PIS wygra wybory >Tak bylo ,jest i bedzie.Ale co ja sie bedze wymadrzal.Nie jestem z Tarnobrzegu i mi to lata kogo wybierzecie.

    • bajer Odpowiedz

      20 września 2018 at 11:26

      Mowa Trawa Nie jestes z Tarnobrzegu tylko siedzisz na Sandomierskiej takiej tarnobrzeskiej Nowodrodzkiej i piszesz głupoty.

  31. k2 Odpowiedz

    20 września 2018 at 09:48

    Opcja nie ma wielkiego znaczenia bo Miasto ma zagwarantowane wiekszosc srodkow a reszta to jest inicjatywa i aktywnosc Prezydenta i jego otoczenia , w tym zakresie kalinka miał 4 lata jak Przewodniczacy i PO Prezydent i nic poza nienawiscią nie pokazał , wyrzucil wraz ze starym kalinka najlepszych ludzi z PISu , nie zapewnil srodkow na Obwodnice ani nie wybudowal niczego . jakim jest fachowcem to widac po organizacji aktualnych remontow , jest bardzo zła i nielogiczna . Precz z takim niekompetentnym bibliotekarzem. Już Łukasz Nowak byłby o niebo lepszy !! A najlepiej żeby przyszedł nadberezny wie jak robic show i szybko wydac 100 mln zł na bajery , aż ludziom sie oczy świeca z radości !!

    • Markiz Odpowiedz

      20 września 2018 at 19:34

      Aż screen`a zrobiłem, bo taki absurd czyta się naprawdę rzadko.

      Człowieku co znaczy, że miał 4 lata ???
      Jako kto, przepraszam ?
      Władzę w mieście sprawuje chyba prezydent, jeżeli dobrze pamiętam ?

      PRE-ZY-DENT !!!

      Przypomnieć Ci kogo na włodarza wybrał lud ???
      Tutaj zgodzę się z jednym „inicjatywa i aktywność”!
      Pierwsze marne, drugie dramatyczne!
      Powtórzę się, ale prezydentura „spod” żyrandola.

      …ale skoro większość ładuje jak padło, to dorzuci się i to, że przecież był przewodniczącym.

      Temat remontu drogi oraz wszelkich perturbacji z nim związanych to klepanie tego samego na okrągło.
      Nuda, nuda, nuda.
      Tego fragmentu, że nie wybudował niczego, to już nawet żal komentować. ŻAŁOSNE !!!
      Ojciec z synem powyrzucali ludzi na zbity pysk.
      To wiesz z autopsji, ktoś Ci powiedział, kryształowa kula ???
      Tak we dwóch wzięli i stwierdzili: „ten nie pasuje, wywalamy” !
      Nieźle, Ci powiem.
      W całym kraju wygląda to chyba trochę inaczej,tylko tutaj Kalinka&Kalinka robią co chcą.
      Zejdź z tego K2 na ziemię, bo Ci rzeczywistość odjeżdża!

  32. co tak cicho w sztabie Kalinki Odpowiedz

    20 września 2018 at 11:31

    W sztanie Kalinki cisza bo czekają na desant w postaci autobusu pisowskiego z Morawieckim i Kaczynskim.Jedno pewne pis ładuje w Kalinkę ovromne pieniądze Jak przegra to po nim jak po Dziubińskim po jego porażce.

  33. Pola Odpowiedz

    20 września 2018 at 13:22

    Ludzie zostawcie Tarnobrzeg z dala od PiSu o czym wy piszecie? Czy ktoś z was oglądał ta konferencje? Zniesie opłaty za wjazd na jezioro i będą kible i parkingi? Ku…żenada za darmo to wpier…można dostać. Ludzie łykacie to a gość co najwyżej zadłuży miasto jak cały PiS to robi. Niech tbg zostanie uratowany każdy ale nie kalinka

  34. Cadyk Dzikowski Odpowiedz

    20 września 2018 at 16:04

    Tylko srodki na budowe prawdziwej obwodnicy moga zapewnic Kalince wygrana ….! W przeciwnym razie zostanie on zmieciony przez innych „wizjonerow” i czarodzieji ktorzy takze nic nie potrafia i nic nie moga . ! Tak ze Kalinka musi uderzyc natychmiast do Ortyla i przywiezc fundusze na prawdziwa obwodnice wzdluz torow i poprzez nieuzytki …..w innym przypadku nawet radnym moze nie zostac…???!!!! Co jest bardzo prawdopodobne ?!!!

  35. krokiet Odpowiedz

    20 września 2018 at 18:34

    ja tam uważam, że to K. Kalinka powinien wygrać wybory. To jest najlepsze rozwiązanie dla tego miasta. I tylko wyłącznie na tego człowieka będę głosował!

  36. Tarnobrzeżanin Odpowiedz

    20 września 2018 at 18:40

    Co to kurcze za konferencja . To ściema na temat :jaki jestem ładny ,jaki jestem mądry. Tylko mnie wybierzcie !!!! cz y ten Tarnobrzeg już nigdy nie będzie miał inteligentnego ,pracowitego prezydenta .Dość tych nieudaczników . Ale podobno mamy takiego prezydenta na jakiego zasłużyliśmy. Co po Kalince jak jego celem będzie parlament albo europarlament Bo oczywiście nie wygra drugiej kadencji ponieważ wszystkie obietnice są partyjne. Przegra pis przegra miasto. Tylko kto to powie wyborcą.

  37. PRAWDA Odpowiedz

    21 września 2018 at 20:26

    Tylko Kalinka jest gwarantem ze w TBG cokolwiek powstanie – blondynki i stary dziadek nic tu nie zadziałają tylko kasę będą brać…

  38. Waldek Odpowiedz

    21 września 2018 at 21:42

    Na PKW twierdzą że ktoś jest za młody.