Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Wybory samorządowe 2018. Kandydaci do Rady Miasta z list KWW Nowy Tarnobrzeg Witolda Zycha

Wrzesień 18, 2018 4:51 PM

Mariola Litkowiec, Witold Zych, Daniel Chabzda oraz Czesław Zioło – to „jedynki” na listach do Rady Miasta Tarnobrzega z list KWW Nowy Tarnobrzeg. Liderem tego komitetu jest radny Witold Zych.

Okręg 1:

1. LITKOWIEC Mariola
2. MAZURKIEWICZ Marcin Eugeniusz
3. KOLASA Lidia Anna
4. WÓJCIK Krzysztof Tadeusz
5. BELKA Waldemar Bolesław

Okręg 2:

1. ZYCH Witold Andrzej
2. FIERCZYŃSKA-SIEDLECKA Zenona Ada
3. MIRACKA Krystyna Anna
4. MACH Małgorzata Helena
5. SIEDLECKI Tomasz

Okręg 3:

1. CHABZDA Daniel Bogdan
2. WIĄCEK Krystyna Helena
3. KMUK Paweł Robert
4. GIELAREK-MALECKA Małgorzata
5. SMYKLA Lidia Stanisława
6. WISZNIOWSKI Kazimierz Leopold

Okręg 4:

1. ZIOŁO Czesław
2. NAZARUK Małgorzata Izabela
3. TRĘBIŃSKA-HUDELA Dorota Barbara
4. DYL Jolanta Barbara
5. WÓJCIK Adam Władysław

26 Responses to Wybory samorządowe 2018. Kandydaci do Rady Miasta z list KWW Nowy Tarnobrzeg Witolda Zycha

  1. Klara Odpowiedz

    18 września 2018 at 16:54

    Widać że ludzie bliscy Panu Witkowi a nie wędrowicy z jednego ugrupowania do drugiego, twarze nowe ale trzeba wierzyć że są to ludzie którym Pan Zych ufa i którzy są gotowi do działania, pełni optymizmu, którzy chcą coś zrobić dla miasta, trzymam kciuki i powodzenia

    • ... Odpowiedz

      19 września 2018 at 13:59

      Jak Pani to zauważyła? Ja osobiście tego nie widzę, a chciałbym

  2. Bonucci Odpowiedz

    18 września 2018 at 17:00

    Nie chce głosować na partie a niestety na innych listach samopartyjniactwo i kliki, tutaj ludzie z niczym nie związani, zupełnie nowi, mają mój głos, popieram nowość, dość stagnacji i ludzie weźcie Tarnobrzeg w końcu w swoje ręce, pokażcie że tu też coś można zrobic

  3. Kamil Odpowiedz

    18 września 2018 at 17:12

    Znam Tomka Siedleckiego osobiście i uważam, że świetnie nadawał by się to nowej funkcji. Nie znam lepszej osoby która mogła by więcej zdziałać na tej posadzie. Życzę powodzenia ;)

  4. Marcin Odpowiedz

    18 września 2018 at 17:20

    Trzymam kciuki! To lokalni patrioci i bardzo kompetentni ludzie. Zawsze dotrzymuja słowa!

  5. Filip "PQ" Odpowiedz

    18 września 2018 at 17:22

    Tomasz Siedlecki… Nie mógł trafić się lepszy kandydat na to stanowisko, znam go osobiście i naprawdę można liczyć na takiego człowieka jakim jest Tomasz. Pozdrawiam

    • Wyborca Odpowiedz

      18 września 2018 at 19:14

      Czym ten wybitny, wg Ciebie człowiek się tak wyróżnia? Czym się zajmuje? Co osiągnął? Pytam serio

  6. super Odpowiedz

    18 września 2018 at 19:26

    najważniejsze ,ze im się chce .Trzymam kciuki. A Ci z pisu niech dalej uważają ,ze są najlepsi.

  7. Paleczka Odpowiedz

    18 września 2018 at 20:19

    Troche szkoda ze nie połaczyli sił z Kapusciakową. Bardzo słabi kandydaci nic z tego nie będzie…

    • Tarnobrzeżanin Odpowiedz

      18 września 2018 at 20:26

      To niestety pytanie do Pana Prezydenta de iure – Grzegorza Kiełba. Natomiast nie uważam, że to jest jakiś minus. Liczę, że mieszkańcy będą głosować na konkretnych ludzi, z różnych komitetów.

  8. Zorba Odpowiedz

    18 września 2018 at 20:23

    Jakie połączenie sił jak obydwoje muszą być prezydentami.

  9. Owen Odpowiedz

    18 września 2018 at 23:31

    Jaką autoreklamę? Nie rozumiem. Czy jak ktoś popiera pana Zycha to jest autoreklama? Ja popieram i panem Zychem nie jestem.

  10. trupek Odpowiedz

    19 września 2018 at 08:41

    mizeria i głód.

  11. tylko Zych Odpowiedz

    20 września 2018 at 07:09

    niech pan się nie poddaje.Pokona pan Kalinkę .Wytwałości

  12. tramp Odpowiedz

    20 września 2018 at 07:41

    Kiedy czytam niektóre krytyczne komentarze, nie mogę się nadziwić. Przez całą kadencję większość komentujących narzeka i krytykuje, głównie dlatego, że do tej pory w RM zasiadali radni wielu kadencji. Niezbyt aktywni, nie mający za wiele ciekawego, albo i nic do zaproponowania. Rzeczywiście, niektórzy za długo byli radnymi. I gdy teraz Pan dr. W.Zych, kandydat na prezydenta, przedstawia listę swoich kandydatów, którzy nie byli dotąd radnymi, znowu jest lament i ujadanie. To kogo byście chcieli ? A może właśnie ci nowi kandydaci okażą się kompetentni i zaangażowani w sprawy miasta?

  13. kolo Odpowiedz

    20 września 2018 at 08:53

    Nikt niczego nie zrobi w zadnym miescie czy miasteczku,zadnej inwestycji i dotacji z rzadu nie dostanie jesli nie bedzie z opcji wiekszosciowej rzadzacej realnie w kraju.Taka opcja jest PIS .I taka opcja pozostanie PIS.Nawet malpa na stanowisku prezydenta miasta bedzie dobra aby tylko nalezala do opcji rzadzacej a w tym wypadku do PIS.To jest normalne i tak jest wszedzie na swiecie.Jesli tego nie pojmiecie Tarnobrze kolejne lata bedzie na zadupiu .A PIS wygra wybory >Tak bylo ,jest i bedzie.Ale co ja sie bedze wymadrzal.Nie jestem z Tarnobrzegu i mi to lata kogo wybierzecie.

    • Antek Odpowiedz

      20 września 2018 at 13:15

      Zych,podobnie jak Kapusciak to PIS,tylko odsunieci przez klan Kaalinkow.W razie wygranej nie bedzie problemow.

  14. Witold Zych Odpowiedz

    20 września 2018 at 10:23

    Tarnobrzeżanki i tarnobrzeżanie!
    Wczoraj Miejska Komisja Wyborcza zarejestrowała listy kandydatów na radnych KWW Nowy Tarnobrzeg. Rozpoczynamy kolejny etap walki wyborczej. Chciałbym bardzo podziękować tym wszystkim mieszkańcom, dzięki którym mamy możliwość wystartowania w wyborach. Ponad 1000 podpisów, jakie zebraliśmy świadczą o tym, że droga, jaką zmierzamy ku zmianom w Tarnobrzegu jest słuszna. Bardzo dziękuję w swoim imieniu i wszystkich kandydatów na radnych z KWW Nowy Tarnobrzeg za Wasze wsparcie. Czujemy wdzięczność, ale jednocześnie obiecujemy ciężko pracować na sukces wyborczy, dzięki któremu będziemy mieli możliwość realizacji naszego programu. Bardzo dziękuję wszystkim kandydatom na radnych z Nowego Tarnobrzega za odwagę i decyzję o podjęciu trudu budowy lepszego Tarnobrzega. Proszę kandydatów z naszego komitetu o ciężka pracę w kampanii wyborczej i dotarcie z naszym programem do jak najszerszej liczby mieszkańców. Bądźcie optymistami. Nie zniechęcajcie się pomimo trudności, jakie Was spotkają w najbliższym miesiącu. Pamiętajcie, że KWW Nowy Tarnobrzeg jest grupą ludzi zjednoczonych tak szlachetnym uczuciem, jak miłość do miasta. Jesteśmy pospolitym ruszeniem, osobami, które zawiązały Konfederację Nowego Tarnobrzega w celu obrony honoru naszego miasta, które potrzebuje zmian w wielu dziedzinach życia. „Nowy Tarnobrzeg” jest właśnie próbą odnowy życia społeczno-gospodarczego miasta oraz zapowiedzią budowy miasta zarządzanego w sposób uczciwy, rzetelny, profesjonalny oraz sprawiedliwy w stosunku do wszystkich obywateli. „Nowy Tarnobrzeg” symbolizuje nadzieję na lepszą przyszłość naszego miasta. Proszę o głosowanie na Nowy Tarnobrzeg w nadchodzących wyborach.
    dr Witold Zych
    Kandydat na Prezydenta Tarnobrzega
    http://www.witoldzych.com

  15. krokiet Odpowiedz

    20 września 2018 at 18:31

    Kalinka na prezydenta! inne mozliwości dla miasta nie widzę

  16. krokiet Odpowiedz

    20 września 2018 at 18:32

    tylko Kalinka na prezydenta! w innym wypadku w mieście nic się nie zmieni!

  17. k2 Odpowiedz

    21 września 2018 at 08:34

    Najwazniejsze ze ludzie PISu maja na kogo głosować : na Witolda Zycha !!! Nigdy na kalinke ani starego ani młodego ani na Motyke ani starego ani młodego … jestescie niebezpiecznymi szowinistami !!!

  18. k2 Odpowiedz

    21 września 2018 at 08:37

    ja plus około 20 osob ktore do tego przekonam zagłosujemy na kandydata prawicowego ALE NIGDY NA KALINKE ANI NA PREZYDENTA ANI NA POSŁA ANI NA OPERATORA KIBLA MIEJSKIEGO … ))

  19. do pana Witolda Zycha Odpowiedz

    21 września 2018 at 09:58

    Jeżeli przed wyborami będzie sesja to niech Pan zapyta Kalinke jak w Warszawie załatwia sprawy sprzedaży udziałów Wodociągów, o co wynika z jego działań dla miasta.Tylko fakty i prawdę.Strach się bać.

    • kura Odpowiedz

      22 września 2018 at 15:57

      Twoje prostackie i nieprawdziwe sensacje wyjaśniaj sam – nie bój się swojej niewiedzy. Nie wykorzystuj wrednie do tego Pana Witolda Zych

  20. mała Odpowiedz

    21 września 2018 at 20:42

    Powodzenia życzę Wam wszystkim Kochani

  21. Gość Odpowiedz

    18 września 2018 at 18:44

    Ale autoreklanę na stronie robią .