Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Wybory samorządowe 2018. Kandydaci do Rady Miasta z list KWW Nowy Tarnobrzeg Witolda Zycha

Wrzesień 18, 2018 4:51 PM

Mariola Litkowiec, Witold Zych, Daniel Chabzda oraz Czesław Zioło – to „jedynki” na listach do Rady Miasta Tarnobrzega z list KWW Nowy Tarnobrzeg. Liderem tego komitetu jest radny Witold Zych.

Okręg 1:

1. LITKOWIEC Mariola
2. MAZURKIEWICZ Marcin Eugeniusz
3. KOLASA Lidia Anna
4. WÓJCIK Krzysztof Tadeusz
5. BELKA Waldemar Bolesław

Okręg 2:

1. ZYCH Witold Andrzej
2. FIERCZYŃSKA-SIEDLECKA Zenona Ada
3. MIRACKA Krystyna Anna
4. MACH Małgorzata Helena
5. SIEDLECKI Tomasz

Okręg 3:

1. CHABZDA Daniel Bogdan
2. WIĄCEK Krystyna Helena
3. KMUK Paweł Robert
4. GIELAREK-MALECKA Małgorzata
5. SMYKLA Lidia Stanisława
6. WISZNIOWSKI Kazimierz Leopold

Okręg 4:

1. ZIOŁO Czesław
2. NAZARUK Małgorzata Izabela
3. TRĘBIŃSKA-HUDELA Dorota Barbara
4. DYL Jolanta Barbara
5. WÓJCIK Adam Władysław

26 Responses to Wybory samorządowe 2018. Kandydaci do Rady Miasta z list KWW Nowy Tarnobrzeg Witolda Zycha

 1. Klara Odpowiedz

  18 września 2018 at 16:54

  Widać że ludzie bliscy Panu Witkowi a nie wędrowicy z jednego ugrupowania do drugiego, twarze nowe ale trzeba wierzyć że są to ludzie którym Pan Zych ufa i którzy są gotowi do działania, pełni optymizmu, którzy chcą coś zrobić dla miasta, trzymam kciuki i powodzenia

  • ... Odpowiedz

   19 września 2018 at 13:59

   Jak Pani to zauważyła? Ja osobiście tego nie widzę, a chciałbym

 2. Bonucci Odpowiedz

  18 września 2018 at 17:00

  Nie chce głosować na partie a niestety na innych listach samopartyjniactwo i kliki, tutaj ludzie z niczym nie związani, zupełnie nowi, mają mój głos, popieram nowość, dość stagnacji i ludzie weźcie Tarnobrzeg w końcu w swoje ręce, pokażcie że tu też coś można zrobic

 3. Kamil Odpowiedz

  18 września 2018 at 17:12

  Znam Tomka Siedleckiego osobiście i uważam, że świetnie nadawał by się to nowej funkcji. Nie znam lepszej osoby która mogła by więcej zdziałać na tej posadzie. Życzę powodzenia ;)

 4. Marcin Odpowiedz

  18 września 2018 at 17:20

  Trzymam kciuki! To lokalni patrioci i bardzo kompetentni ludzie. Zawsze dotrzymuja słowa!

 5. Filip "PQ" Odpowiedz

  18 września 2018 at 17:22

  Tomasz Siedlecki… Nie mógł trafić się lepszy kandydat na to stanowisko, znam go osobiście i naprawdę można liczyć na takiego człowieka jakim jest Tomasz. Pozdrawiam

  • Wyborca Odpowiedz

   18 września 2018 at 19:14

   Czym ten wybitny, wg Ciebie człowiek się tak wyróżnia? Czym się zajmuje? Co osiągnął? Pytam serio

 6. Gość Odpowiedz

  18 września 2018 at 18:44

  Ale autoreklanę na stronie robią .

 7. super Odpowiedz

  18 września 2018 at 19:26

  najważniejsze ,ze im się chce .Trzymam kciuki. A Ci z pisu niech dalej uważają ,ze są najlepsi.

 8. Paleczka Odpowiedz

  18 września 2018 at 20:19

  Troche szkoda ze nie połaczyli sił z Kapusciakową. Bardzo słabi kandydaci nic z tego nie będzie…

  • Tarnobrzeżanin Odpowiedz

   18 września 2018 at 20:26

   To niestety pytanie do Pana Prezydenta de iure – Grzegorza Kiełba. Natomiast nie uważam, że to jest jakiś minus. Liczę, że mieszkańcy będą głosować na konkretnych ludzi, z różnych komitetów.

 9. Zorba Odpowiedz

  18 września 2018 at 20:23

  Jakie połączenie sił jak obydwoje muszą być prezydentami.

 10. Owen Odpowiedz

  18 września 2018 at 23:31

  Jaką autoreklamę? Nie rozumiem. Czy jak ktoś popiera pana Zycha to jest autoreklama? Ja popieram i panem Zychem nie jestem.

 11. trupek Odpowiedz

  19 września 2018 at 08:41

  mizeria i głód.

 12. tylko Zych Odpowiedz

  20 września 2018 at 07:09

  niech pan się nie poddaje.Pokona pan Kalinkę .Wytwałości

 13. tramp Odpowiedz

  20 września 2018 at 07:41

  Kiedy czytam niektóre krytyczne komentarze, nie mogę się nadziwić. Przez całą kadencję większość komentujących narzeka i krytykuje, głównie dlatego, że do tej pory w RM zasiadali radni wielu kadencji. Niezbyt aktywni, nie mający za wiele ciekawego, albo i nic do zaproponowania. Rzeczywiście, niektórzy za długo byli radnymi. I gdy teraz Pan dr. W.Zych, kandydat na prezydenta, przedstawia listę swoich kandydatów, którzy nie byli dotąd radnymi, znowu jest lament i ujadanie. To kogo byście chcieli ? A może właśnie ci nowi kandydaci okażą się kompetentni i zaangażowani w sprawy miasta?

 14. kolo Odpowiedz

  20 września 2018 at 08:53

  Nikt niczego nie zrobi w zadnym miescie czy miasteczku,zadnej inwestycji i dotacji z rzadu nie dostanie jesli nie bedzie z opcji wiekszosciowej rzadzacej realnie w kraju.Taka opcja jest PIS .I taka opcja pozostanie PIS.Nawet malpa na stanowisku prezydenta miasta bedzie dobra aby tylko nalezala do opcji rzadzacej a w tym wypadku do PIS.To jest normalne i tak jest wszedzie na swiecie.Jesli tego nie pojmiecie Tarnobrze kolejne lata bedzie na zadupiu .A PIS wygra wybory >Tak bylo ,jest i bedzie.Ale co ja sie bedze wymadrzal.Nie jestem z Tarnobrzegu i mi to lata kogo wybierzecie.

  • Antek Odpowiedz

   20 września 2018 at 13:15

   Zych,podobnie jak Kapusciak to PIS,tylko odsunieci przez klan Kaalinkow.W razie wygranej nie bedzie problemow.

 15. Witold Zych Odpowiedz

  20 września 2018 at 10:23

  Tarnobrzeżanki i tarnobrzeżanie!
  Wczoraj Miejska Komisja Wyborcza zarejestrowała listy kandydatów na radnych KWW Nowy Tarnobrzeg. Rozpoczynamy kolejny etap walki wyborczej. Chciałbym bardzo podziękować tym wszystkim mieszkańcom, dzięki którym mamy możliwość wystartowania w wyborach. Ponad 1000 podpisów, jakie zebraliśmy świadczą o tym, że droga, jaką zmierzamy ku zmianom w Tarnobrzegu jest słuszna. Bardzo dziękuję w swoim imieniu i wszystkich kandydatów na radnych z KWW Nowy Tarnobrzeg za Wasze wsparcie. Czujemy wdzięczność, ale jednocześnie obiecujemy ciężko pracować na sukces wyborczy, dzięki któremu będziemy mieli możliwość realizacji naszego programu. Bardzo dziękuję wszystkim kandydatom na radnych z Nowego Tarnobrzega za odwagę i decyzję o podjęciu trudu budowy lepszego Tarnobrzega. Proszę kandydatów z naszego komitetu o ciężka pracę w kampanii wyborczej i dotarcie z naszym programem do jak najszerszej liczby mieszkańców. Bądźcie optymistami. Nie zniechęcajcie się pomimo trudności, jakie Was spotkają w najbliższym miesiącu. Pamiętajcie, że KWW Nowy Tarnobrzeg jest grupą ludzi zjednoczonych tak szlachetnym uczuciem, jak miłość do miasta. Jesteśmy pospolitym ruszeniem, osobami, które zawiązały Konfederację Nowego Tarnobrzega w celu obrony honoru naszego miasta, które potrzebuje zmian w wielu dziedzinach życia. „Nowy Tarnobrzeg” jest właśnie próbą odnowy życia społeczno-gospodarczego miasta oraz zapowiedzią budowy miasta zarządzanego w sposób uczciwy, rzetelny, profesjonalny oraz sprawiedliwy w stosunku do wszystkich obywateli. „Nowy Tarnobrzeg” symbolizuje nadzieję na lepszą przyszłość naszego miasta. Proszę o głosowanie na Nowy Tarnobrzeg w nadchodzących wyborach.
  dr Witold Zych
  Kandydat na Prezydenta Tarnobrzega
  http://www.witoldzych.com

 16. krokiet Odpowiedz

  20 września 2018 at 18:31

  Kalinka na prezydenta! inne mozliwości dla miasta nie widzę

 17. krokiet Odpowiedz

  20 września 2018 at 18:32

  tylko Kalinka na prezydenta! w innym wypadku w mieście nic się nie zmieni!

 18. k2 Odpowiedz

  21 września 2018 at 08:34

  Najwazniejsze ze ludzie PISu maja na kogo głosować : na Witolda Zycha !!! Nigdy na kalinke ani starego ani młodego ani na Motyke ani starego ani młodego … jestescie niebezpiecznymi szowinistami !!!

 19. k2 Odpowiedz

  21 września 2018 at 08:37

  ja plus około 20 osob ktore do tego przekonam zagłosujemy na kandydata prawicowego ALE NIGDY NA KALINKE ANI NA PREZYDENTA ANI NA POSŁA ANI NA OPERATORA KIBLA MIEJSKIEGO … ))

 20. do pana Witolda Zycha Odpowiedz

  21 września 2018 at 09:58

  Jeżeli przed wyborami będzie sesja to niech Pan zapyta Kalinke jak w Warszawie załatwia sprawy sprzedaży udziałów Wodociągów, o co wynika z jego działań dla miasta.Tylko fakty i prawdę.Strach się bać.

  • kura Odpowiedz

   22 września 2018 at 15:57

   Twoje prostackie i nieprawdziwe sensacje wyjaśniaj sam – nie bój się swojej niewiedzy. Nie wykorzystuj wrednie do tego Pana Witolda Zych

 21. mała Odpowiedz

  21 września 2018 at 20:42

  Powodzenia życzę Wam wszystkim Kochani

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>