Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

LIVE: Konferencja prasowa kandydatki na prezydenta Tarnobrzega Bożeny Kapuściak (zdjęcia oraz video)

Wrzesień 27, 2018 8:18 PM

Portal NadWisłą24.pl zaprasza na transmisję konferencji prasowej kandydatki na prezydenta Tarnobrzega Bożeny Kapuściak. W trakcie wydarzenia zaprezentowani zostaną kandydaci do Rady Miasta z ramienia KWW Dla Zgody i Rozwoju Tarnobrzega.

Konferencja odbędzie się w piątek 28 września, początek godz.16

LIVE

32 Responses to LIVE: Konferencja prasowa kandydatki na prezydenta Tarnobrzega Bożeny Kapuściak (zdjęcia oraz video)

  1. Dla Zgody i Rozwoju Tarnobrzega Odpowiedz

    27 września 2018 at 20:30

    Bożena Kapuściak na Prezydenta Tarnobrzega
    https://www.youtube.com/watch?v=qxrxkFXaCAQ&feature=youtu.be

  2. rrr Odpowiedz

    28 września 2018 at 00:24

    Jak sie nazywa ta Pani stojaca z tyłu,ta ładna w różowym?jak ktos wie to prosze napisac bo ta PANI TO DLA MNIE IDEAŁ KOBIETY!

    • wrr Odpowiedz

      28 września 2018 at 06:49

      daj spokój, już zajęta przez Grześka

  3. annahamera Odpowiedz

    28 września 2018 at 06:52

    dobra ekipa , bedzie sie działo, pani Bożeno ma pani 2 głosy na Pania i te same dwa przeciw kalince – potem moze pani robic koalicje ale tylko nie z kalinkami prosze …
    hania

    • Zenek Odpowiedz

      28 września 2018 at 09:13

      Pani haniu, tu ma być „dla zgody”, a pani zieje nienawiścią do pana Kalinki! Nieładnie…

  4. annahamera Odpowiedz

    28 września 2018 at 10:44

    no dobrze , głos rozsądku jest zawsze potrzebny szczególnie w okresie wyborczym,,, zostawiamy p kalinke w spokoju , zajmijmy sie tym czego chcą ludzie czyli komitetem wyborczym Bożenki ))
    pozdrawiam

  5. HaHaHa Odpowiedz

    28 września 2018 at 11:35

    To jakieś wolne żarty – Pani Kapuściak na Prezydenta ???
    Przecież ta pani nie potrafi się wysłowić i na niczym się nie zna. Wystarczy przeglądnąć archiwalne obrady sesji rady miasta.

  6. Kruk Odpowiedz

    28 września 2018 at 13:19

    Zdziwiłbyś się, widocznie nie znasz tej osoby, obrzucić kogoś zawsze można, tym bardziej jeśli ktoś jest płatnym hejterem. Na coś czekasz?

  7. Zbyszek Odpowiedz

    28 września 2018 at 16:08

    Zapytajmy: czego się boi pani Kapuściak?

  8. Zoe Odpowiedz

    28 września 2018 at 16:19

    Czy to było w slowmotion? Skąd pani Bożenka bierze te sukienki? Czy potrzebny nam desant działaczek przykościelnych? Mam teraz o czym myśleć ;) :D

  9. agapa Odpowiedz

    28 września 2018 at 16:28

    Pani Bożeno!
    Niech się Pani zlituje nad mieszkańcami Tarnobrzega. Na miłość Boga czy Pani siebie słyszy? Czy Pani siebie ogląda? Proszę natychmiast się wycofać. To ostatni moment, żeby się Pani do końca nie ośmieszyła.

  10. wyborca Odpowiedz

    28 września 2018 at 16:39

    to jak ta pani się wypowiada jest dla mnie jasnym sygnałem: nie ma opcji, nie zagłosuję na tą osobę, gdyby to był Kiełb to inna sprawa ale samo poparcie to za mało.

  11. Alf Odpowiedz

    28 września 2018 at 18:11

    Ogólnie słabo. Miasto pilnie potrzebuje reformy oświaty i cięcia kosztów.Czy lobby nauczycielskie to poprze? Wątpię.

  12. tadek Odpowiedz

    28 września 2018 at 18:58

    Jakaś masakra ta Pani Kapuściak i jej ludzie , jak się Panią słucha to odnosi się wrażenie, że ma Pani sorry ( źle dopasowany aparat ortodentyczny lub źle dobraną protezkę)oczywiście to by się dało przełknąć ale wysławianie się i treść wypowiedzi jest bardzo słaba jak na kandydatkę na takie stanowisko. Przecież będzie Pani reprezentowała miasto, gdyby to chodziło o stanowisko sołtysa, wójta to jeszcze ale chodzi o Prazydenturę, litości ! Panie też słabiutkie, co te Panie są w stanie uczynić by miasto ożywić, jaką mają na ten temat wiedzę, strasznie to smutny obraz naszego miasta … :( . Dziś drugą konferencję posłuchałem i załamka co do kandydatów. Jedynie Pan dr Wójcik coś prezentuje, ma dorobek i osiągnięcia, Zamek i jego piękno to jego WIELKA ZASŁUGA !

    • gość Odpowiedz

      28 września 2018 at 19:10

      Przynajmniej bez malego fiata już

      • tadek Odpowiedz

        28 września 2018 at 19:22

        Nie bardzo rozumiem, można jaśniej ?

  13. Emilka Odpowiedz

    28 września 2018 at 20:47

    Szkoda mi tych Pań które występują, omamiła ich niewiadomo czym, że mogą coś zdziałać. Kobietki Kochane tak mi Was szkoda. Przemyślcie to wszystko czy warto…

    • tadek Odpowiedz

      28 września 2018 at 21:09

      Raczej kasa proszę pani, dietka radnego plus kasa za udział w komisjach, dlaczego nie spróbować a później przez 5 lat co miesiąc brać 1,5 tysiaka za nic, zero odpowiedzialności i nikt nikogo nie rozliczy co zrobił a tak powinno być, wtedy każdy kandydat mocno by się zastanowił …

  14. ola Odpowiedz

    28 września 2018 at 21:19

    Każdy może startować, część zostaje radnymi, niektórzy po 5 kadencji i nie chcą ustąpić miejsca młodszym i może lepiej przygotowanym.

    • tadek Odpowiedz

      28 września 2018 at 22:29

      W mądrych społeczeństwach, gdzie świadomość społeczna jest duzo większa niż u nas, wybiera się ludzi co potrafią i mają wiedzę by stworzyć lepsze warunki dla społeczności lokalnej, u nas byle miernota się pcha dla kasy a inni mierni wybierają ich bo znajomi bo może coś z tego będę miał … Słabo droga pani trzeba umieć analizować sytuację …

  15. Owen Odpowiedz

    29 września 2018 at 02:59

    Zdjęcie sprzed chyba 30 lat jest przykładem, że zaczyna pani od oszukiwania wyborców, udawania kogoś kim pani już nie jest i być może wstydzeniem się swojego wyglądu. Wszystkie te cechu moim zdaniem dyskwalifikują panią do objęcia urzędu prezydenta miasta. A podpieranie się wielce znanym na całą Polskę specjalistą od uczciwości to już kropka nad i wizerunku kandydatki.

  16. as Odpowiedz

    29 września 2018 at 07:13

    Pani Bożeno jest Pani najlepszą kandydatką na prezydenta, potwierdzeniem tego jest atakowanie Pani przez zawistnych konkurentów. Niech Pani robi swoje i osiąga cele dla dobra wszystkich. Mieszkańcy znają Pani od wielu lat, karierowicze, dorobkiewicze niech uczciwie popracują na swój wizerunek a nie opluwają Pani.

  17. gerçekler Odpowiedz

    29 września 2018 at 15:33

    Czy wy nie rozumiecie zasadniczej rzeczy? PIS jest liderem w tym kraju,rządzi dla jednych zle (mniejszość)dla większości bardzo dobrze.Miastem ,gmina,województwem powinien zadzic ktos kto wywodzi sie z rządzących krajem.Wówczas nawet gdyby prezydentem Tarnobrzega byl szympans to Tarnobrzeg bedzie dostawal pieniądze.Jesli bedzie ktos nie z PIS to tez będzie dostawał ale tylko ustawowe marne grosze na przeżycie a nie na rozwój.Nie wazne czy ktos jest madry,dobry,kompetentny.Wazne aby byl z partii ktorza rzadzi w Polsce.W tym wypadku tylko Kalinka moze zmienić,rozwinąć i pozyskać pieniądze dla Tarnobrzega.Inni tylko beda udawac ze rzadza i cos roba.Nie beda mieli wsparcia z nikad.A nawet beda miec przeciwnikow.To samo byloby z każda inna wygrana partia.Nikt nie bedzie wspierac przeciwnika politycznego.Przecież to oczywiste.A rządzi i bedzie rządzić
    PIS.I faktycznie dobrze rzadsza.Tak uwaza większość w całej Polsce .

  18. Boss Odpowiedz

    29 września 2018 at 21:04

    Bożena może być ale ten kiełp to żenada koleś bez honoru pcha się do koryta, do pierdla bo tam jego miejsce. Mam nadzieję że posiedzi trochę ku uciesze towarzyszy z celi.

  19. Wojciech Odpowiedz

    30 września 2018 at 00:14

    A przedsiębiorcom i inwestorom coś Pani obieca??

  20. Angel Odpowiedz

    30 września 2018 at 17:38

    Czym to biedne miasto zasluzylo sobie na tak miernych kandydatów??? Rada miasta to chórek przykoscielny.Odnoszę wrazenie, ze nikt wartosciowy nie chcę wchodzić w to miejskie błotko.Kobitki…dowartosciowac mozecie się w inny sposób, ale nie kosztem mieszkańców.

  21. Angel Odpowiedz

    30 września 2018 at 17:44

    A tak reasumując, to wieś tańczy i śpiewa na tej scenie, ale to tylko moje odczucie.

  22. smile Odpowiedz

    30 września 2018 at 18:35

    Potrzebuję paru bab do lepienia pierogów…. :)

  23. ksara Odpowiedz

    30 września 2018 at 19:54

    Piękne i mądre panie biorą sprawy Tarnobrzega w swoje ręce.

    • Angel Odpowiedz

      30 września 2018 at 20:30

      A gdzież one są????

  24. AA Odpowiedz

    30 września 2018 at 23:14

    Pijaczka na prezydenta, łapówkarz ją popierający i po boku kierujące miotłami a za plecami Paruzel co wszystkie firmy rozłożył. Rynsztok w realu!

  25. resko Odpowiedz

    1 października 2018 at 07:07

    Kto się boi tych wyborów?.Wiadomo kim jesteś, będziesz się musiał zmierzyć z problemem i odsłonić swoją twarz. Już nie długo się okaże jakim łgarzem jesteś.