Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

UWAGA KIEROWCY. Od środy zmiana organizacji ruchu na remontowanym skrzyżowaniu ul. Wisłostrada i Sikorskiego

Październik 8, 2018 6:02 PM

Informujemy kierowców, że od środy 10 października br. nastąpi zmiana organizacji ruchu na remontowanym skrzyżowaniu ulic Wisłostrada, Sikorskiego i Mickiewicza, według wariantu II. Otwarty zostanie pas drogi od strony centrum miasta, umożliwiający skręt w prawo dla wyjeżdżających ulicą Mickiewicza w kierunku Nagnajowa. Natomiast zamknięty zostanie pas od strony Miechocina, po którym poruszały się pojazdy w wariancie I.

 • Dla pojazdów poruszających się od strony Miechocina zaleca się objazd w kierunku Sandomierza ul. Długosza, Orła i Czerwonego Krzyża. W kierunku Mielca zaleca się objazd ul. Graniczną.
 • Dla pojazdów poruszających się ul. Mickiewicza od strony centrum miasta możliwy jest skręt tylko w ul. Wisłostrada – w prawo.
 • Poruszając się ul. Sikorskiego od Sandomierza możliwy jest przejazd na wprost w kierunku Mielca z uwzględnieniem ruchu wahadłowego. Jadąc ul. Sikorskiego od Sandomierza w kierunku Miechocina zaleca się objazd ul. Czerwonego Krzyża, Orła i Długosza w kierunku ul. Mickiewicza.
 • Poruszając się ul. Wisłostrada od Mielca możliwa jest tylko jazda na wprost w kierunku Sandomierza, z uwzględnieniem ruchu wahadłowego.
 • Z ul. Rusinowskiego nie ma możliwości wjazdu w ul. Sikorskiego.

foto&info: UM Tarnobrzeg

6 Responses to UWAGA KIEROWCY. Od środy zmiana organizacji ruchu na remontowanym skrzyżowaniu ul. Wisłostrada i Sikorskiego

 1. o co chodzi Odpowiedz

  8 października 2018 at 22:57

  Dlaczego ten komunikat nie jest podpisany. czy chodzi o to aby nie było autora i aby nie było do kogo skierować słowa krytyki. Tzw chowanie głowy w piasek .

 2. Ewa Odpowiedz

  9 października 2018 at 06:45

  A jaka to jest zmiana w stosunku do tego co dotychczas bylo? ????

  • Marek Odpowiedz

   9 października 2018 at 08:44

   ty tak na serio???

  • technolog Odpowiedz

   9 października 2018 at 10:43

   Ewciu, pooglądaj obrazki czyli mapka sprzed miesiąca i obecna i znajdź różnice, będziesz miała satysfakcję, że sama to zauważyłaś

  • Alicja Odpowiedz

   9 października 2018 at 15:42

   Moze blondynka

 3. rumcajs Odpowiedz

  9 października 2018 at 15:48

  Rozmawiaja dwie blondynki. Jedna pyta drugiej: -Ej,gdzie tu jest druga strona ulicy? – No tam – To niemozliwe,jak tam bylam to powiedzieli mi ze tu :D

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>