Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

UWAGA KIEROWCY. Kolejna zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulic Wisłostrada, Sikorskiego i Mickiewicza

Październik 12, 2018 1:35 PM

Po porannych testach na remontowanym skrzyżowaniu ulic Wisłostrada, Sikorskiego i Mickiewicza, od dzisiaj tj. od piątku 12 października wprowadzona została możliwość skrętu w lewo z ul. Wisłostrada w ul. Mickiewicza w kierunku centrum miasta, dla pojazdów do 8 ton.

Wcześniej, bo od środy 10 października nastąpiła zmiana organizacji ruchu na remontowanym skrzyżowaniu ulic Wisłostrada, Sikorskiego i Mickiewicza, według wariantu II. Otwarty został pas drogi od strony centrum miasta, umożliwiający skręt w prawo dla wyjeżdżających ulicą Mickiewicza w kierunku Nagnajowa. Natomiast zamknięty został pas od strony Miechocina.

1. Zamknięty zostanie wjazd od strony ulicy Wisłostrada i ulicy Sikorskiego w ulicę Mickiewicza w kierunku osiedla Miechocin.

2. Na Osiedle Miechocin od strony Wisłostrady będzie możliwy wjazd tylko:

 • ul. Żeglarską – ul. Siarkową do ul. Mickiewicza
 • ul. Dworską do ul. Mickiewicza

3. Na Osiedle Miechocin od ul. Sikorskiego będzie możliwy wjazd:

 • ul. Św. Barbary-Gruntową- Stanisława Orła-Długosza do ul. Mickiewicza
 • ul. Sienkiewicza-Zamkowa- Ocicka- Orląt Lwowskich-Mickiewicza
 • ul. Sikorskiego-Wisłostrada-Dworska do ul. Mickiewicza

4. Wyjazd z Osiedla Miechocin:

 • z ul. Mickiewicza w ul. Graniczną, która na czas organizacji będzie ulicą jednokierunkową. Ruch pojazdów będzie się odbywał od ulicy Mickiewicza (osiedle Miechocin) w kierunku ulicy Wisłostrada
 • ul. Mickiewicza-Długosza-Stanisława Orła-Czerwonego Krzyża do ul. Sikorskiego
 • ul. Mickiewicza-Długosza-Stanisława Orła – Gruntowa- św. Barbary do ul. Sikorskiego

5. Wyjazd z centrum miasta:

 • otwarty zostanie wyjazd z parkingu przy centrum Handlowym Dworca PKS ( obok wejścia na cmentarz)
 • od strony centrum miasta przy ulicy Mickiewicza dla pojazdów udostępniony zostanie skręt w prawo w ulicę Wisłostrada
 • od strony ulicy Sikorskiego udostępniony zostanie wjazd w ulicę Mickiewicza w stronę centrum miasta Tarnobrzega
 • zostaną zlikwidowane tablice informacyjne o objeździe ulicą Szpitalną

Poruszając się ul. Wisłostrada od Mielca możliwa jest tylko jazda na wprost w kierunku Sandomierza lub skręt w lewo w ul. Mickiewicza do centrum miasta.

Z ul. Rusinowskiego nie ma możliwości wjazdu w ul. Sikorskiego.

Z uwagi na fakt, że remont odbywa się na jednym z głównych skrzyżowań w mieście, należy liczyć się z czasowymi utrudnieniami w godzinach szczytu. Prosimy to uwzględnić przy planowaniu podróży.

info: UM Tarnobrzeg

4 Responses to UWAGA KIEROWCY. Kolejna zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulic Wisłostrada, Sikorskiego i Mickiewicza

 1. Marek Odpowiedz

  12 października 2018 at 18:13

  I co ten skręt w lewo ma pomóc? Przecież to jeszcze bardziej zakorkuje tych co chcą jechać na wprost, a ci co będą chcieli skręcić w Mickiewicza będą stać i muszą przepuścić tych od Sandomierza!! Po za tym wg mapy opis się nie zgadza bo wyjazd przy cmentarzu zamknięty, od wislostrady zakaz skrętu w lewo, i z Sikorskiego zakaz skrętu w prawo w Mickiewicza.
  Widać, że nikt tam mądry nie myśli i nie ma pomysłu na usprawnienie przejazdu co chwila tylko kolejne zmiany i robienie z kierowców idiotów.
  Ps niech policja stanie na orlenie i wlepia mandaty tym co skracają od mielca, i tym co z wisłostrady skracają w prawo w czerwonego krzyża.

  • lipa Odpowiedz

   12 października 2018 at 18:33

   Dałeś popis głupoty.Jak umiesz kopać doły,to ucz tych co chcą kopać doły .Ruch drogowy jest dla Ciebie nie osiągalną umiejętnością.

  • technolog Odpowiedz

   14 października 2018 at 21:46

   Marku… a wiesz, że tam jest ruch wahadłowy? nikt z naprzeciwka nie nadjedzie, pewnie nie rozumiesz tego, a mapka? tu jest nieaktualna bo taki tu redaktor ale na stronie urzędu i innych portalach już tak, ogarnij się „znafco”

 2. Wyborca nie pisu Odpowiedz

  15 października 2018 at 09:37

  Dość już tej niekompetencji buyy ze tylko Kalinka wszystko wie najlepiej.Fakt ze bez zastanowienia przyjął stanowisko i ta deklaracja ze bedzie nowa zmiana swiadczy o totalnym braku dystansu i odpowiedzialności.Jak widac nawet na ruchu drogowym sie zna najlepiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>