Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Cisza wyborcza. Ani słowa o wyborach

Październik 19, 2018 1:10 PM

Cisza wyborcza rozpoczyna się na 24 godziny przed dniem głosowania, tj. od piątku, 20 października od godz. 0.00 i trwa do zakończenia głosowania, tj. do niedzieli 21 października do godz. 21.00, o ile żadna z obwodowych komisji wyborczych, w wyniku nadzwyczajnych wydarzeń, nie podejmie uchwały o przedłużeniu głosowania.

W czasie ciszy wyborczej kandydaci nie mogą rozdawać swoich ulotek, wieszać plakatów, organizować spotkań wyborczych. Zakazem objęte są wszelkie wystąpienia polityczne i manifestacje. Nie mogą również występować przeciwko innym kandydatom.

Z założenia cisza wyborcza ma być czasem, w którym obywatele, po kampanii, mogą zastanowić się, jakiego chcą dokonać wyboru.

UWAGA!

W czasie ciszy wyborczej obowiązuje zakaz agitacji, prezentowania sondaży itp. również poprzez wpisywanie komentarzy na forach internetowych i serwisach informacyjnych. Każdy kto złamie zakaz, musi się liczyć z odpowiedzialnością karną, jak w przypadku wpisywania komentarzy obraźliwych, pomówień, itp. Zgodnie bowiem z obowiązującymi przepisami to autor komentarza/opinii odpowiada osobiście za opublikowany wpis, nie redakcja serwisu, na którym został on umieszczony.

15 Responses to Cisza wyborcza. Ani słowa o wyborach

 1. Tarnobrzeżanin Odpowiedz

  19 października 2018 at 21:00

  Mam nadzieję, że w naszym mieście zwycięży rozsądek i wraz z panem Bożkiem do drugiej tury przejdzie także pan dr Witold Zych, w przeciwnym wypadku wyłoni się bardzo smutny obraz naszego tarnobrzeskiego społeczeństwa, a dla mnie osobiście stanie się jasne, dlaczego w poprzednich kadencjach mieliśmy tak słabych włodarzy (mowa o panach Dziubińskim, Mastalerzu oraz Kiełbie), a samo miasto znajduje się w tak smutnej rzeczywistości. Obyśmy jako obywatele podjęli jednak mądre decyzje, również jeśli chodzi o wybór radnych, nie kierując się danym komitetem, a tym, co dany kandydat reprezentuje samym sobą i czy mamy w niego wiarę jako osobę, która będzie przez 5 lat robiła wszystko na rzecz dobra miasta.

 2. Alf Odpowiedz

  19 października 2018 at 21:26

  Panie Witku spokojnie.Za 2 dni okaże się ,jakim cieszy się Pan poparciem.Matrix się skończy.

  • Tarnobrzeżanin Odpowiedz

   19 października 2018 at 22:31

   To już robi się śmieszne – nie jestem ani Panem Witkiem, ani członkiem jego sztabu, nie kandyduję też do rady miasta z innej listy. Czy nie można po prostu popierać jakiegoś kandydata? Tym bardziej, że właśnie w nim widzę największy potencjał.

 3. siarkowiec Odpowiedz

  19 października 2018 at 21:36

  A ja wiem że Tarnobrzeżanie nie są naiwni i na nabiorą się na słodkie słówka i nie wybiorą PO/PSL/SLDowskiej bandy i wiceprezydenta z Woli Baranowskiej z kitą wokół ktorej unosi się zapaszek benzyny.
  Ani mostu do wód siarczkowych !!!!

  • Zyguś Odpowiedz

   19 października 2018 at 23:57

   A ja myśle że są naiwni- niestety!!! Jakby nie byli to by nie wybierali takiej postaci jak pan Kiełb, nie wnikając już w samych radnych jacy byli wybierani do tej pory. Obym się jednak mylił tym razem, bo jednak szkoda tego miasta!

 4. kulfon Odpowiedz

  19 października 2018 at 22:02

  Program dla Tarnobrzega

 5. kulfon Odpowiedz

  19 października 2018 at 22:03

  Program dla Tarnobrzega to pan W.Zych

 6. myśłacy Odpowiedz

  19 października 2018 at 22:05

  A ja myślę ze mieszkańcy nie wybiorą Kalinki za którym stoi całe stado misiewiczów , że już z litości dla tych misiów nie wymienię ich z imienia i nazwiska. Nie dał rady dyktatorek.Nie ogarnął problemów ani śmieci ani zastawów wodociągów ani inwestycji.zwłaszcza drogowych. wszystko to wirtualne na oświadczenie władcy. Jedno co mu się udało to znokautować całą radę z Bożkiem na czele. Ma duża satysfakcję z tego powodu. To było widać na wczorajszej sesji. Niemoty ci radni odchodzącej kadencji tak dać się zastraszyć . Chybione jest też jak doszedł do tego 6 miesięcznego rządzenia.Jak chciał być poważnym politykiem to nie zgłosiłby się sam na komisarza na 6 miesięcy. No cóż to trzeba klasy pokroju Ślęzaka ze Stalowej Woli .który umie przewidywać skutki każdej decyzji. Miasto zasługuje w końcu na porządnego gospodarza. Nie politruka który mami z,e dokona cudów . Cudów w Tarnobrzegu dostatek przez 4 lata.
  Zatem do poniedziałku.

 7. Myślący inacze Odpowiedz

  19 października 2018 at 22:34

  Myślący powinienes nazywać siebie raczej Nienawidzacy. Postawiles sobie za cel na koniec,tuż przed ciszą wyborczą, obrzucic KK gow…em. A nuz się coś przyklei. To żałosne, niekonstruktywne…Zdradza jak bardzo obawiasz się…

 8. Dylemat Odpowiedz

  19 października 2018 at 22:54

  Pewnie niektórzy wyborcy mają dylemat: posłuchać intuicji czy głosu rozsadku? Sleslajac krzyżyk na karcie wyborczej warto pamiętać, że jest to wybór na aż 5 lat. Dlatego powinien bydc racjonalny i pragmatyczny, a nie podyktowany emocjami.

 9. kelo Odpowiedz

  20 października 2018 at 00:19

  o co chodzi z tym paliwiarzem?

  • Stach Odpowiedz

   20 października 2018 at 21:31

   Paliwiarz to zaplecze DB czyli pan z kitką z Woli Baranowskiej plus przedsiębiorca oskarżony malwersacje paliwowe.

 10. Maranatha Odpowiedz

  20 października 2018 at 08:43

  Jakie notowania dla bigosu, Mai, bałwana i oscyloskopu?

 11. lolek Odpowiedz

  21 października 2018 at 19:28

  a mnie kurewsko swędzą jaja i jaki to znak wyborczy ???

  • smile Odpowiedz

   21 października 2018 at 23:17

   To znak, żebyś jak najprędzej udał się do ginekologa…. nie zapomnij też wstąpić do psychiatry… :) :) :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>