Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: W niedzielę charytatywny koncert muzyki gospel w wykonaniu GOod News Group

Listopad 14, 2018 9:15 AM

W niedzielę 18 listopada o godzinie 18:00 w Kościele pod wezwaniem Chrystusa Dobrego Pasterza na tarnobrzeskim osiedlu Mokrzyszów odbędzie się charytatywny koncert muzyki Gospel w wykonaniu GOod News Group. Cały dochód z wydarzenia zostanie przekazany na rzecz podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Mokrzyszowie.

Jest to kolejna inicjatywa mieszkańców osiedla Mokrzyszów, współorganizowana przez Centrum Edukacji i Agencję Artystyczną POSITIVE, Stowarzyszenie „Mokrzyszów”, Dom Pomocy Społecznej w Mokrzyszowie oraz Parafię p/w Chrystusa Dobrego Pasterza- na czele z Księdzem Proboszczem, Wojciechem Adamczykiem.

Miejsce koncertu nie jest przypadkowe, ponieważ Kościół – Parafia p/w Chrystusa Dobrego Pasterza i Dom Pomoc Społecznej, są ze sobą nierozerwalnie połączone nie tylko duchowo, ale również poprzez lata współpracy i wspólnych doświadczeń, również w zakresie niesienia pomocy. Nie jest to jednak jedyny powód, dla którego ww. świątynia została wybrana na miejsce tego wydarzenia. Koncert Good News Group, to piosenki o tematyce religijnej w niecodziennej formie i aranżacji wpisującej się w styl jakim jest Gospel.

Grupa „GOoD News” powstała w Kielcach w listopadzie 2009 roku. Jej istnienie zapoczątkowały Warsztaty Gospel w Łodzi. Na przestrzeni kilku lat chór rósł w siłę i zdobywał doświadczenie podczas wielu koncertów w ośrodkach kulturalnych i kościołach. Wykonywane przez nich pieśni gospel, to dynamiczne utwory pełne treści i ducha. Członkami chóru są zarówno licealiści, studenci i osoby pracujące na co dzień zajmujący się swoimi pasjami, zainteresowaniami, których połączyła chęć niesienia dobrej nowiny – „GOod News”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>