Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Transmisja sesji Rady Miasta Tarnobrzega (video)

Listopad 16, 2018 9:20 AM

Komisarz Wyborczy w Tarnobrzegu zwołuje na dzień 19 listopada br (poniedziałek), na godz. 12.00 sesję Rady Miasta Tarnobrzega, w celu złożenia ślubowania przez radnych i prezydenta, wybranych w głosowaniu w dniu 21 października 2018 r. Sesja odbędzie się w Zamku Tarnowskich w Tarnobrzegu.

Porządek obrad:

  1. Otwarcie sesji przez najstarszego wiekiem radnego obecnej sesji.
  2. Złożenie ślubowania przez radnych Rady Miasta Tarnobrzega wybranych w głosowaniu w dniu 21 października 2018 r.
  3. Wybór Przewodniczącego Rady Miasta Tarnobrzega.
  4. Wybór Wiceprzewodniczącego/ych Rady Miasta Tarnobrzega.
  5. Złożenie ślubowania przez Prezydenta Miasta Tarnobrzega wybranego w dniu 21 października 2018 r.
  6. Zamknięcie obrad sesji.

LIVE:

13 Responses to Transmisja sesji Rady Miasta Tarnobrzega (video)

  1. Wojt Odpowiedz

    16 listopada 2018 at 22:15

    A co z Grzegorzem?? zapuszkowany bez dostępu do sieci?? Kocha Tarnobrzeg. Ugrał na ile naiwni pozwolili i cisza do następnych wyborów.

    • Stasiu Odpowiedz

      17 listopada 2018 at 00:14

      Wójt…chyba zza torów.

    • darek Odpowiedz

      18 listopada 2018 at 02:41

      Ty się o Grzegorza nie martw martw się o siebie!

  2. obserwator Odpowiedz

    17 listopada 2018 at 08:29

    A czy 18 zł/osobę za miesiąc za śmieci zostanie uchwalone już na pierwszym posiedzeniu ? Myślę, że tuż po ślubowaniu trzeba będzie oskubać mieszkańców, podnieść cenę śmieci o 100%, podnieść podatki od nieruchomości tak o 50% i zwiększyć dług maisteczka.

  3. wkurzony Odpowiedz

    18 listopada 2018 at 09:31

    Pis przegral a Bozek uklada sie z Kalinka Zobaczymy jakie stanowiska dostanie I znow Kalinka wykorzystuje slabosc Bozka szantazujac ze miasto nie dostanie kasy.Wybory wygral Pluta ktory chce z pisu startowac do sejm
    nNajwyzszy czas aby mieszkoncy powiedzieli ze zostali oszukani z zmanipulowani.

  4. owen Odpowiedz

    19 listopada 2018 at 02:44

    Jeśli to prawda to Bożek został mistrzem manipulacji i paskudnie zadrwił z wyborców! Jeśli to prawda, bo w tak paskudną intrygę jednak trudno uwierzyć.

    • L74 Odpowiedz

      19 listopada 2018 at 14:07

      A czy Pan Bożek obiecywał komukolwiek że nie będzie współpracował z PIS’em? Owen o jakiej manipulacji i intrydze ty piszesz?

  5. Mieszkaniec Odpowiedz

    19 listopada 2018 at 08:08

    Oczywiście ze jest na rzeczy.Kalinka zachowuje się tak jakby nie przegrał Bożek wręcz zachęca go do aktywnosci Jezdzi z nim do Warszawy i Rzeszowa do spraw juz zalatwionych aby stworzyć wrażenie ze Kalinka to taka wpływowa osoba.Ponadto Kslinka do ostatniego dnia reprezentuje miasto na wsxystkich spotkaniach np krwiodawcow podczas gdy powinien byc tylko Bozek jsko elekt
    W zadnym miescie tak.nie ma A u.nas Bożek to dodatkowo przewodniczący.Ale tak postanowil Pluta bo chodzi o to ze Pluta dązy do koalicji formalnej bądż nieformalnej z pis.To jest strategia marszałka bo w zamian Pluta bedzie startowal z pis do parlamentu.To jak.nie bedzie w koalicji z pis jako wiceprezydent to pis go nie wystawi.Proste jak radziecki albo zdradziecki drut.

  6. Stefan Odpowiedz

    19 listopada 2018 at 12:52

    Kończ Pan już, kampania wyborcza się skończyła! Do roboty!

  7. kulfon Odpowiedz

    19 listopada 2018 at 14:14

    KUPA FRAZESÓW I NIEKONSEKWENCJI czyli LANIE WODY-NOWEGO PREZYDENTA Cytaty-”sukces mój jest waszym”..”sukces opłacony potem! smakuje tym bardziej”..”od 35lat pracy zawodowej starałem się dbać o ten nasz dom (TBG).. ale dzisiaj czuje odpowiedzialność za następne 5lat”..czuje wagę tego trudu pracy… na podjęcie tego trudu zdecydowałem się wtedy gdy zdecydowałem ubiegać się o prezydenturę”…”mam świadomość że nie wszystkie nasze problemy uda się rozwiązać ale aby rozwiązać te najważniejsze potrzebna jest nasza wspólna praca” .. razem zbudujemy!! nasze miasto”..w ludziach widzę sukces naszego miasta”..dziś jestem w lepszej sytuacji niż on( G.Cooper W samo południe) bo mam drużynę” (chyba jestem szeryfem? moja wątpliwość)

  8. 789 Odpowiedz

    19 listopada 2018 at 15:34

    Artur Kiper…myślałam że zrezygnujez Mandatu

  9. zgroza Odpowiedz

    19 listopada 2018 at 15:53

    Taka nowa rada powstała na rachunek pana Kamila Kalinki .Niech ma tego świadomości,bo rachunki trzeba regulować!!!!

  10. Lilly Lopsy Odpowiedz

    19 listopada 2018 at 18:07

    Kiełb ślubował kolejny raz Co zrobił za I razem wszyscy wiemy. Co będzie za II razem to strach się bać. Bez honoru, twarzy~ żenada po prostu dno.