Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Jako wiceprezydent Tarnobrzega Mirosław Pluta liczy na dobrą współpracę z koalicjantami

Listopad 19, 2018 9:03 PM

W trakcie dzisiejszej sesji Rady Miasta prezydent Dariusz Bożek poinformował, że jego zastępcą będzie Mirosław Pluta. To właśnie z byłym posłem PO i byłym starostą, nowy włodarz naszego miasta powołał do życia inicjatywę „Razem dla Tarnobrzega”, która później przerodziła się w komitet wyborczy.

- W moich działaniach będzie mnie wspierać jeden zastępca prezydenta. Będzie to pan Mirosław Pluta, z którym znamy się od czterdziestu lat i to jest najlepsza gwarancja, że będzie mnie i Tarnobrzeg wspierać w tych działaniach – mówił dziś prezydent Bożek, my zaś zapytaliśmy Mirosława Plutę o jego plany i zamierzenia, związane z przyszłą funkcją, na którą zostanie powołany.

- Pierwsza rzecz, jaka jest po każdych wyborach – musimy przeglądnąć stan miasta razem z kompetentnymi ludźmi którzy pracują dla tego miasta i zobaczymy co trzeba będzie zrobić. Mamy program  i ten program będziemy realizowali – powiedział w rozmowie z portalem NadWisłą 24.pl Mirosław Pluta.

Realizację programu wyborczego ma zagwarantować szeroka koalicja w radzie miasta. – Mamy koalicjantów, którzy są chętni, rozmawiamy z nimi, jest 16 osób w koalicji czyli jest szeroka koalicja i potencjał radnych, przewodniczących osiedli i nas – urzędników, będzie miał służyć miastu. Taka jest nasza wizja – tłumaczył M. Pluta.

- Myślę, że będzie na razie jeden wiceprezydent, że będziemy się zajmowali obaj całym miastem, bo to nie ma sensu, żeby był prezydent od tego czy od tamtego. Mamy żyć tym miastem i mamy robić to co obiecaliśmy w trakcie wyborów – dodał.

foto: archiwum

41 Responses to Jako wiceprezydent Tarnobrzega Mirosław Pluta liczy na dobrą współpracę z koalicjantami

  1. Antykopacz Odpowiedz

    19 listopada 2018 at 21:36

    Powodzenia.Wreszcie swiatli ludzie u władzy

    • smile Odpowiedz

      19 listopada 2018 at 21:56

      Uważaj, żeby Cię nie oślepiło…. :) :) :)

  2. Lilly Lopsy Odpowiedz

    19 listopada 2018 at 23:22

    Kiełb na vice świetnie zaciąga pożyczki. To ekspert w tej dziedzinie.Tylko niech tym razem nie zapomni o umowie.

  3. Wasyl Odpowiedz

    19 listopada 2018 at 23:44

    Pierwszymi działaniami to będzie podwyżka cen śmieci ,zawsze od tego się zaczyna z 9 na 18 , będzie superowo i to będzie najważniejsze zadanie a potem zobaczymy na efekty tak wielkich zapowiedzi magistratu. Poprzedni nic nie nadzialal, nawet choinka usycha a święta zbliżają się wielkimi krokami.

    • igor Odpowiedz

      20 listopada 2018 at 09:41

      Choinka uschła z żalu ze pod nia kolęd nie bedzie spieeać Pekar i Kalonka Dla miasta to lepszy suchy świerk niż rządy tych dwoje

  4. OsadaTBG Odpowiedz

    20 listopada 2018 at 01:53

    Stawiam na to, że po opadnięciu kurzu bitewnego po wyborach, szumnych obietnicach, uściskach rąk i uśmiechach od ucha do ucha samo miasto będzie dryfowało jak do tej pory, powróci marazm a brak środków na spełnienie nawet najbardziej koniecznych inwestycji spowoduje, że w następne wybory za 5 lat z Tarnobrzega ubędzie kolejne kilka tys. mieszkańców…

  5. tarnobrzeżanin Odpowiedz

    20 listopada 2018 at 06:46

    Kilka tysięcy ubędzie jak zaczną roznosić 100 procentowe podwyżki za wywóz śmieci ;-)

  6. zenek Odpowiedz

    20 listopada 2018 at 07:50

    narobią tyle co dwaj wcześniejsi, czyli gów…o

  7. zosia Odpowiedz

    20 listopada 2018 at 09:44

    To zrozumialem ze dla Ciebie tylko Mastalerz Norbi to sie nie wróci.

  8. pytanie Odpowiedz

    20 listopada 2018 at 09:55

    Mam pytanie do Pluty.Jakie ma Pan plany dla Kalinki.Jest pan dobrym graczem Ale wszystko do czasu.Pamietam jak pan prowadzil konszachty z Mastalerzem.Ten jednak byl sprytniejszy .Zobaczymy co bedzie jesienia przyszlego roku.Bo ja mysle ze prze rok bedzie pan prowadzil kampanie wyborcza do sejmu razem z pis.

    • peowiec Odpowiedz

      21 listopada 2018 at 19:41

      A co Schetyna go nie lubi czy on Schetyny?

  9. zgroza Odpowiedz

    20 listopada 2018 at 10:20

    Tym powołaniem równocześnie prezydent powołał Komitet Referendalny.626 głosów to nie szczyt popularności.

  10. O co chodzi? Odpowiedz

    20 listopada 2018 at 10:42

    A o co chodzi z tym 626 głosów To przeciez glosy do powiatu Co to.ma wspolnego z miastem.

  11. KSS Odpowiedz

    20 listopada 2018 at 11:15

    Panowie, macie limit zaufania. Nie zmarnujcie go.
    Mały audyt w magistracie i spółkach miejskich na pewno się przyda ;)

  12. pipunia Odpowiedz

    20 listopada 2018 at 13:57

    Słaby starosta słaby poseł słaby v-ce prezydent basta !!!

  13. leo Odpowiedz

    20 listopada 2018 at 13:58

    POLITYKA to bagno – MP dawny członek PO i poseł dziś PISOWIEC i z listy PIS startuje do Europarlamentu za rok !!!

  14. cycolina Odpowiedz

    20 listopada 2018 at 13:59

    :D :D :D buahahahah

  15. rysio Odpowiedz

    20 listopada 2018 at 14:00

    Jak twierdzi Darek B prezydent to mój kolega który stał obok mnie * chyba sponsorował mu kampanie ) i dostał w zamian stołeczek na 5 sytych lat :) byle do emeryturki

  16. piernik Odpowiedz

    20 listopada 2018 at 14:01

    tak to już jest na tym świecie „ja tobie a ty mi „

  17. tramp Odpowiedz

    20 listopada 2018 at 14:16

    Wolę 100% podwyżki za wywóz śmieci, ale żeby było czysto, a i sprawy całego naszego miasta szły w dobrym kierunku. Dotychczasowa filozofia rządzenia „tylko nasi” ponosi klęskę za klęską. Codziennie dowiadujemy się, co daje totalne upartyjnienie i osadzanie stanowisk ludźmi niekompetentnymi. Jestem przekonany, że nasz nowy prezydent, przy całej swojej postawie przyjacielskiej wobec wszystkich tarnobrzeżan, nie pójdzie na chore układy. Trzymam za to mocno kciuki !

    • wiara Odpowiedz

      20 listopada 2018 at 14:43

      Naiwnych nie sieją,sami się rozrastają. STOP GŁUPOCIE!! Tym ludziom się nie wierzy, oni pokazali co potrafią.PO rozkradło Polskę.

      • tarnobrzeżanin Odpowiedz

        20 listopada 2018 at 18:22

        Ja bym proponował, żeby audytu za głęboko nie robić. O służbowym telefonie wykorzystywanym w konkursach już wiemy, a jak okaże się jeszcze coś więcej to i koalicja może się posypać ;-) Proponuję pozamiatać pod dywan ;-) ;-) ;-_

        • Stasiu Odpowiedz

          20 listopada 2018 at 20:01

          Matoł.

    • Rodowity tarnobrzeżanin Odpowiedz

      25 listopada 2018 at 14:32

      V-ce prezydent liczy na dobrą współpracę z szeroką koalicją. Nie powinien liczyć a być bezwzględnie pewnym. Przecież jest to koalicja typu UB-policja.

  18. r Odpowiedz

    20 listopada 2018 at 15:28

    Do tramp
    Teraz to będą ,,tylko wasi”

    • r i r Odpowiedz

      20 listopada 2018 at 19:03

      Tak będą nowi a Wasi pójda z rad nadzorczych i urzedu Chociaz w urzedzie twierdzą ze Kalinka w imieniu Bożka obiecal nikogo nie ruszyć To ja się cieszę Jak Bozek nikogo nie ruszy to będzie mial referendum

      • nauka Odpowiedz

        21 listopada 2018 at 09:17

        To jest cała polityka p….onych urzędasów tylko tyle widzą ; swoją d…e na posadce a ludzi bałamucą „dobrem dla miasta jego rozwojem” Nie mając pojęcia jak to się robi, udając szeryfa jak ten „nowy” nie maja nawet wyobrażni jego rozwoju.

  19. Genia50 Odpowiedz

    21 listopada 2018 at 06:51

    Prezydent nauczycielem, v-ce nauczycielem a więc miasto się „rozwinie” jak się patrzy. Wyborcy owego Bożka chyba nie powinni być dumni, że dali się wyryćkać bez mydła.

  20. Rodowity tarnobrzeżanin Odpowiedz

    23 listopada 2018 at 15:43

    Układ idealnie skonstruowany. Kampania wyborcza sfinansowana przez układ platfusowy. Nominacja wynikiem tegoż układu.Doświadczenie w szeregach PO zaowocuje w działalności na niekorzyść mieszkańców Tarnobrzega.Ciąg dalszy niszczenia Polski.

  21. Maciej partacz malarz_Remonty Odpowiedz

    24 listopada 2018 at 19:07

    Faktem jest, że dla Tarnobrzega obecna władza jest złym zwiastunem. Tak beznadziejnego i bezradnego składu od bardzo dawna nie było. Ale to nie jest wina ludzi, którzy dostali od losu stołki. Wina leży po stronie wyborców. Co wybraliście to macie. Chcecie im pompować jak balon kieszenie – to właśnie im robicie. Nie zrobią nic, bo skąd wezmą środki. Z Pele Morele??? Dopóki ludzie będą rozumować w ten sposób nic miasto nie osiągnie. A obwodnica powstanie? Może Prezydent z sąsiedniej gminy zadzwoni do Prezydenta Dudy i poprosi o wyjątek.

  22. Stach Odpowiedz

    25 listopada 2018 at 01:04

    Z duetu Bożek Pluta nic dobrego nie wyjdzie. Już w UM się mówi że rządzi Pluta. A Bożek to taka sardynka na imprezy. Ale uwaga Pluta też się lubi pokazywać. Kto w takim razie zapanuje nad urzędem?

  23. Sopel Odpowiedz

    25 listopada 2018 at 10:08

    Tarnobrzeg dał się ograć PO poprzez narrację nienawiści i pomówień do innych kandydatów(Zych Kalinka)oraz głupocie łatwowiernych mieszkańców.

  24. Rodowity tarnobrzeżanin Odpowiedz

    25 listopada 2018 at 10:45

    Miła sercu miejscowość,obrała sobie bożka i zaraz na starcie została przybłędą opluta. Ewidentnie skalano własne gniazdo,podając do szerokiej wiadomości,że Tarnobrzeg nie ma ludzi mądrych, uczciwych i odpowiedzialnych. Przyszłość rysuje się nam w czarnych kolorach.

  25. Jesien Odpowiedz

    25 listopada 2018 at 10:51

    Bożek tak Pluta nie Mam nadzieję ze Bożek nie odda pelni wladzy Plucie.A jednak chyba nie powinnam miec złudzen Bożek lubi tylko przecinac wstęgi Cała wladzę w tym w urzędzie oddal Plucie A należy pamietac że ludzie glosowali przeciw Kalince a nie za Plutą.

    • wiara Odpowiedz

      25 listopada 2018 at 12:15

      Naiwnych nie sieją,sami się rozrastają. STOP GŁUPOCIE!! Takim ludziom się nie wierzy, oni pokazali co potrafią.PO rozkradło Polskę.

    • Rodowity tarnobrzeżanin Odpowiedz

      25 listopada 2018 at 13:18

      Taki zawsze jest efekt, gdy głosuje się przeciw nie mając żadnych merytorycznych argumentów. Nastała jesień,liście i ręce opadają.

  26. Obserwator Odpowiedz

    25 listopada 2018 at 13:27

    Już niedługo Bożek bedzie wyskakiwał z lodówki jak Mastalerz i skonczy jak on.

  27. Zuzu Odpowiedz

    25 listopada 2018 at 16:35

    Jeszcze nic nie zaczęli robić, a tu już niezadowolenie. Mi też się dużo nie podoba, ale każdemu daję szansę. Poczekamy, zobaczymy.Nawet nie ma czego krytykować na tę chwilę patrząc poważnie.

    • Stach Odpowiedz

      25 listopada 2018 at 19:48

      Bo już wiadomo że goście pomysłu na miasto nie mają. Ot co. A jakby tego było mało to nie mieli ani przed ani w czasie wyborów.

  28. gosc Odpowiedz

    26 listopada 2018 at 09:47

    wszyscy to jedna banda obiecują obiecują o głupi lud to kupuje Bedzie tylko gorzej bo drożej.Swienie dalej beda siedziec przy korytach i sie smiac z plebsu i głupoty polaczkow

  29. Marek Odpowiedz

    30 listopada 2018 at 09:11

    Czy zastepca prezydenta może być jednocześnie radnym powiatu?