Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Mirosław Pluta wiceprezydentem Tarnobrzega

Listopad 19, 2018 2:03 PM

Były poseł Platformy Obywatelskiej i były starosta Powiatu Tarnobrzeskiego Mirosław Pluta, będzie pełnił funkcję wiceprezydentem Tarnobrzega. O swojej decyzji poinformował dzisiaj podczas I sesji Rady Miasta prezydent Dariusz Bożek.

Prezydent Tarnobrzega nie wyklucza powołania drugiego zastępcy. – Drugi zastępca zostanie powołany w takiej sytuacji, jeżeli okaże się, że przybędzie nam zadań realizowanych dla dobra naszego miasta – tłumaczył D. Bożek.

foto: archiwum

23 Responses to Mirosław Pluta wiceprezydentem Tarnobrzega

  1. Tropiciel Odpowiedz

    19 listopada 2018 at 14:54

    Właściwie tego oczekiwała wikszość tarnobrzeżan.Pan Pluta ma bardzo dobrą opinię z Baranowa S-skiego gdzie gospodarzył.Liczymy na takie samo zaangażowanie w Tarnobrzegu.Doświadczenie o wiele większe niż pana Bożka, który na pewno z niego skorzysta.Powodzenia.

    • zgroza Odpowiedz

      19 listopada 2018 at 15:46

      Nie napisałeś (ta opcja ma to we krwi) prawdziwego doświadczenia tego pana, ale nie wysilaj się wszyscy go znają i dlatego nie wybrali go ponownie do sejmu!!!

  2. Maranatha Odpowiedz

    19 listopada 2018 at 16:37

    Nie zrobił nic dla miasta jako poseł. Zobaczy się co zadziała jako vice. Był już jeden z Sandomierza i jak było to wiemy.

  3. Alex Odpowiedz

    19 listopada 2018 at 16:44

    To najgorszy scenariusz dla rozwoju naszego miasta, czekają nas lata zastoju i jeszcze większego zadłużenia, ja rozumiem, że pan Bożek spłaca długi ale nie tędy droga, jeśli się nie opamięta to wszyscy na tym stracimy i nawet pan Dziubiński nie pomoże

    • .Panienka z okienka Odpowiedz

      19 listopada 2018 at 17:06

      Najgorszym scenariuszem było by wybranie Malinki, Wesołej Ani i reszty maskarady ;)

      • kara Odpowiedz

        19 listopada 2018 at 17:10

        Ale najlepszym był pan W.Zych i będzie Wam mieszkańcom-wyborcom śnił się po nocach za krzywdę jaka mu wyrządziliście!!!

        • .Panienka z okienka Odpowiedz

          19 listopada 2018 at 17:12

          Na tym polega demo(N)kracja, pozdrawiam :)

          • kara

            19 listopada 2018 at 17:18

            NIE– to nazywa się brak rozeznania albo głupota!

  4. Spam Odpowiedz

    19 listopada 2018 at 17:24

    W komentarzu jednego z lokalnych dziennikarzy przeczytałem że Pan Bożek zamierza powołać na swego zastępcę P. Kalinkę aby miasto nie dostało po d.. ie od władz wojewódzkich (czytaj PIS ). Szkoda że tak nie zrobił. Pan Pluta nie zrobił zbyt wiele dla miasta, więcej powiem że nie zrobił nic kiedy był posłem. Teraz pewnie też tak będzie. Obym się mylił. Tylko patrzeć jak zaraz zaczną się roszady na stanowiskach w UM i miejskich spółkach bo każdy będzie chciał obsadzić swoich. Najbardziej na tych wyborach skorzystają Stalowa i Mielec a Tarnobrzeg o znowu w czarnej du… e.

    • Janusz Odpowiedz

      21 listopada 2018 at 10:44

      człowieku co tym piszesz przecież p. Pluta jest jednym z najbardziej aktywnych wyjadaczy pierogów w okolicznych siołach. Odwiedził wszystkie remizy, koła gospodyń wiejskich, festyny więc pokaż mi drugiego takiego aktywnego polityka co by mu dorównał ilością wizyt w terenie.

      • Spam Odpowiedz

        21 listopada 2018 at 11:33

        Co fakt to fakt. Jeździć to on lubi.

  5. Ob. Odpowiedz

    19 listopada 2018 at 18:22

    Ja gratuluję mądrego wyboru prezydenta mieszkańcom Stalowej Woli i kibicuję St.Woli Tarnobrzeg wraz rządami PO mam daleko w d….

  6. Poinformowany Odpowiedz

    19 listopada 2018 at 18:22

    Teraz to w końcu wezmą się za nierobów z urzędu, najpierw zweryfikować wszystkie decyzje personalne GK, tam nikt nie wziął się z przypadku. Panie Mirosławie trzymamy kciuki

  7. r Odpowiedz

    19 listopada 2018 at 18:24

    ha,ha,ha ale jaja

  8. gość Odpowiedz

    19 listopada 2018 at 19:31

    W kampanii było o tym raczej cicho.Zobaczymy , czy to dobra decyzja….

  9. Tarnobrzeżanin Odpowiedz

    19 listopada 2018 at 19:44

    Panie Darku, szkoda że Panu Zychowi nic Pan nie zaproponował, ale widać układy liczą się bardziej, zaś jeśli ktoś nie ma odpowiednich pleców, to nie ma szans na przebicie.

    • gość Odpowiedz

      19 listopada 2018 at 22:14

      Trochę godności .

  10. kurka Odpowiedz

    19 listopada 2018 at 20:47

    Tym powołaniem powołał pan równocześnie Komitet Referendalny.Teraz on też pracuje dla dobra miasta z pewnością osiągnie lepsze efekty .

  11. porzadkowy Odpowiedz

    19 listopada 2018 at 20:54

    Porzadek w urzedzie trseba zrobic po Mastalerzu i Kalince.Po Kielbie to Kali ka zrobil co mu zaszkodziło bo przyszedł na 6 miesiecy.A jak widac niektórzy jak sekretarz to.mysla ze jak ona wykurzyla poprzednika i przysiegła wiernosc Kalince to nikt jej nie ruszy.Do gratulacji pierwsza Co za obłuda i fałsz.Mysle ze Bożek jest rozsadny i pozwalnia tych od Kalinki
    Inaczej będą rozwalać urząd od środka.
    Bozek to zrobi ale bez fajerwerków.

  12. Markiz Odpowiedz

    19 listopada 2018 at 22:55

    Chyba każdy rozsądnie i trzeźwo myślący wiedział, czym pachnie obecność p. M. Pluty obok p. Bożka na wstępnym etapie kampanii.
    Nie przyszedł postać obok niego, bo akurat nie miał nic ciekawszego do roboty, albo ot znalazł się przypadkiem, to już został.
    W momencie kiedy okazało się, jak rozkładają się głosy w powiecie kwestią czasu było, kiedy gruchnie info o nowym vice (???) prezydencie.
    Przecież nie zostałby tam, bo jako kto ?
    Gawędziarz opowiadający sejmowe anegdoty ?
    Te głosy, które się teraz pojawiają:
    „ale jak to Pluta”, „nie on” – haha jakie to zabawne.
    Zabawnie jest popatrzeć na tych naiwniaków, którzy ślepo wierzyli w p. Dariusza Bożka – lidera.
    Chyba nie macie złudzeń kto tam jest kto?
    Z całym szacunkiem do nowego prezydenta, ale pierwsze skrzypce są zarezerwowane – w moim odczuciu – dla kogoś innego.
    Jeżeli ktoś dalej twierdzi, że p. Pluta będzie jedynie pomocą i wsparciem sorry, ale … no jest dzbanem.
    Jeżeli natomiast ktoś wiedząc ocb hołduje zasadzie „każdy lepszy byle nie PiS” no to przepraszam, ale kurła wyje…. Januszometr!!!
    P. Mirosław sprytnie się schował, odszedł w cień, ale to konkretny gracz i za to mu chwała.
    P. Bożek ładnie mówił, społeczeństwo łykało, a ktoś inny pewnie uśmiechał się ukradkiem.
    Dla tych, którzy nie mogą się z tym pogodzić … to jest polityka, tutaj nie ma miękkiej gry.
    Do pełni szczęścia panu Mirkowi zabrakło tego powiatu, ale i tak nie jest źle.
    „Dostał” przecież miasto.
    Biorę popcorn i czekam na ten niesamowity rozkwit miasta, na te inwestycje, remonty, na ten SZAŁ sprawczy.
    To oczywiście tylko moje osobisty zdanie, moje przemyślenia, refleksja.
    Śmiem jednak twierdzić, że będzie to po prostu szara rzeczywistość.
    Trzymajcie się zdrowo!
    PS. Mam w rodzinie osobę typowo „pro Bożkową”. zagorzałą, że hej.
    Kiedy mówiłem kto zostanie vice (???) po jego tryumfie słyszałem, że to niemożliwe, że p. Bożek taki nie jest.
    Już wiem, że jej reakcja na to info wyglądała w sposób: „a …. mówił, jak Bożek mógł to zrobić”.

  13. Gość Odpowiedz

    19 listopada 2018 at 23:16

    Rządy Pluty w Baranowie to była świetna gra pozorów, a realnie to był marazm. Dlatego czarno widzę przyszłość Tbg. Za 5 lat to Nowa Dęba będzie najsilniejszym ośrodkiem w tym rejonie.

  14. Miro Odpowiedz

    20 listopada 2018 at 06:59

    Nie tak panie Bożek się Pan z suwerenem umawiał. Nie tak…

  15. r Odpowiedz

    20 listopada 2018 at 15:39

    Do porządkowy
    Ty nie jesteś porządkowy tylko totalnym mścicielem.