Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Mecz Siarki z Olimpią Elbląg przełożony

Listopad 30, 2018 10:29 AM

Warunki pogodowe panujące w Tarnobrzegu spowodowały, że murawa na stadionie miejskim nie nadaje się do gry. PZPN przychylił się do wniosku Siarki o przełożenie sobotniego spotkania.

Decyzję Departament Rozgrywek Krajowych PZPN podjął po konsultacjach z zainteresowanymi klubami.

AKTUALIZACJA

Mecz rozegrany zostanie w środę 5 grudnia br., początek godz.13

źródło: Olimpia Elbląg

8 Responses to Mecz Siarki z Olimpią Elbląg przełożony

  1. Septilion Odpowiedz

    30 listopada 2018 at 12:22

    Marzec. Mecz powinien być w marcu. Może chłopaki przez zimę zmienią podejście do gry.

  2. michal Odpowiedz

    30 listopada 2018 at 12:26

    Ten klub to jakas porazka.Klepisko jak w A klasie (chociaz A kasowcy maja nieraz lepsze boisko)Ten klub nie nadaje sie nawert do III ligi .Okregówka to max co tu moze byc.

    • sd Odpowiedz

      30 listopada 2018 at 20:58

      spiepszaj dziadu

  3. Rozum Odpowiedz

    30 listopada 2018 at 12:49

    Brak wyobraźni decydentów oraz projektantów wychodzi. Na wiosnę to samo, cień z trybuny nie pozwala słońcu pracować. Ale tak to jest w naszym grajdole gdzie politycy biorą się inwestycje. Jaki prywaciarz za swoje pieniądze pozwolił by sobie na taką tandetę?

  4. mix Odpowiedz

    30 listopada 2018 at 13:45

    bo sie boją grać bo by było w dupala i tak spadek będzie nie nadają sie do tej ligi dziady dziadostwo nie umią grac ani nie mają kibiców

  5. wyborca -dozorca Odpowiedz

    30 listopada 2018 at 14:25

    Wywalic na zbity pysk zlodzieja ktory zajmuje sie plyta boiska „Gumofilca” Wojtka Jugo !!!! Za co sie placi temu zlodziejowi Jugo….????

  6. gigula Odpowiedz

    1 grudnia 2018 at 21:30

    W Mielcu jest a w Stalowej Woli będzie juz od czerwca 2019 stadion spełniający wszystkie wymogi licencyjne i to nie tylko Polskie ale i UEFA.Wiec będzie dwa stadiony spełniający wymogi licencyjne na Podkarpaciu.

  7. AlkoHolik Odpowiedz

    2 grudnia 2018 at 14:16

    Chyba na łyżwach będą grać w środę…No cóż ale jak lubią nikt im nie zabroni A na pewno nie PZPN.Zdrowie!!!