Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Zimowe Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego 2018 w pływaniu. 14 medali pływaków tarnobrzeskiego Delfina

Grudzień 7, 2018 3:18 PM

W miniony weekend na pływalni w Sanoku odbyły się Zimowe Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego. Kolejny raz swój udział w zawodach mocno zaakcentowali pływacy z tarnobrzeskiego Delfina, którzy wywalczyli łącznie 14 medali.

W mistrzostwach uczestniczyło 208 zawodników z 20 klubów całego województwa podkarpackiego, w tym 10 osobowa grupa UKS Delfin Tarnobrzeg. Podopieczni trenerów Angeliki Michalik i Krzysztofa Dydo wywalczyli jeden złoty, pięć srebrnych i osiem brązowych medali.

Poniżej prezentujemy wyniki naszych zawodników:

Szymon Skulski ( kategoria 13 lat)

  • 2 miejsce na 50 m stylem dowolnym srebrny medal
  • 2 miejsce na 100m stylem dowolnym srebrny medal
  • 2 miejsce na 50 m stylem motylkowym srebrny medal
  • 3 miejsce na 200 m stylem dowolnym brązowy medal
  • 3 miejsce na 100 m stylem zmiennym brązowy medal

Mateusz Szklarz (kategoria 14 lat)

  • 2 miejsce na 100 m stylem dowolnym srebrny medal
  • 2 miejsce na 200 m stylem dowolnym srebrny medal
  • 3 miejsce na 50 m stylem dowolnym brązowy medal
  • 3 miejsce na 50 m stylem motylkowym brązowy medal
  • 3 miejsce na 100 m stylem zmiennym brązowy medal
  • 4 miejsce na 200 m stylem zmiennym

Agata Gładysz ( kategoria 14 lat).

  • 1 miejsce na 100 m stylem motylkowym złoty medal
  • 3 miejsce na 50 m stylem motylkowym brązowy medal
  • 3 miejsce na 100 m stylem zmiennym brązowy medal
  • 6 miejsce na 50 m stylem dowolnym

Kamila Skwara ( kategoria 14 lat).

  • 3 miejsce na 50m stylem dowolnym brązowy medal
  • 4 miejsce na 100 m stylem dowolnym
  • 5 miejsce na 50 m stylem motylkowym
  • 5 miejsce na 100 m stylem zmiennym
  • 6 miejsce na 50 m stylem grzbietowym

Maciej Guściora (kategoria 15 lat i starsi)

  • 4 miejsce na 50 m stylem grzbietowym
  • 4 miejsce na 100 m stylem grzbietowym
  • 5 miejsce na 200 m stylem grzbietowym
  • 9 miejsce na 100 m stylem zmiennym
  • 13 miejsce na 50 m stylem dowolnym

Marta Meksuła ( kategoria 15 lat i starsi)

  • 7 miejsce na 50 m stylem grzbietowym
  • 8 miejsce na 100 m stylem grzbietowym
  • 9 miejsce na 50 m stylem dowolnym

Szymon Brzozowski ( kategoria 12 lat)

  • 5 miejsc na 50 m stylem motylkowym
  • 8 miejsce na 100 m stylem motylkowym
  • 9 miejsce na 100 m stylem dowolnym
  • 11 miejsce na 50 m stylem dowolnym
  • 16 miejsce na 100 m stylem zmiennym

Jakub Kalita ( kategoria 12 lat).

  • 9 miejsce na 200 m stylem zmiennym
  • 11 miejsce na 100 m stylem dowolnym
  • 11 miejsce na 200 m stylem dowolnym
  • 11 miejsce na 50 m stylem motylkowym
  • 15 miejsce na 50 m stylem dowolnym
  • 17 miejsce na 100 m stylem zmiennym

Piotr Szczepan ( kategoria 12 lat).

  • 9 miejsce na 100 m stylem motylkowym
  • 10 miejsce na 200 m stylem zmiennym
  • 15 miejsce na 50 m stylem motylkowym
  • 17 miejsce na 50 m stylem dowolnym
  • 17 miejsce na 100 m stylem zmiennym

Marcelina Zięba (kategoria 13 lat).

  • 5 miejsce na 50 m stylem grzbietowym
  • 6 miejsce na 100m stylem grzbietowym
  • 6 miejsce na 200 m stylem grzbietowym
  • 14 miejsce na 50 m stylem dowolnym

Wszystkim naszym zawodnikom gratulujemy osiągniętych wyników i życzymy pomyślności i czerpania przyjemności z pasji pływania! :-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>