Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Michał Szymczak: Znam swoje miejsce w szeregu (video HD)

Grudzień 27, 2018 11:05 AM

Od 1 stycznia 2019 r posadę asystenta trenera Włodzimierza Gąsiora obejmie Michał Szymczak. Na stanowisku tym zastąpi Łukasza Nadolskiego.

Jednocześnie M. Szymczak pozostanie trenerem drugiej drużyny Siarki Tarnobrzeg, która z powodzeniem rywalizuje na boiskach stalowowolskiej klasy okręgowej.

18 Responses to Michał Szymczak: Znam swoje miejsce w szeregu (video HD)

  1. Roni Odpowiedz

    27 grudnia 2018 at 14:12

    Wspaniale trener sukcesu powrócił. Może mi ktoś przypomni jakie to sukcesy jako trener odniósł ten człowiek?
    Tylko nie piszcie że awans z Siarką, bo to wywalczył A.Mażysz.

    • s Odpowiedz

      27 grudnia 2018 at 14:31

      a kogo z sukcesami byś widział w zamian?

    • Tarnobrzeżanin Odpowiedz

      27 grudnia 2018 at 14:31

      1. Awans z rezerwami do klasy okręgowej (mistrzostwo A-klasy w poprzednim sezonie)
      2. Puchar Polski na szczeblu Podokręgu Stalowa Wola
      3. Finał Pucharu Polski na szczeblu Podkarpackiego ZPN
      4. I miejsce rezerw jako beniaminka na koniec rundy jesiennej w klasie okręgowej w obecnym sezonie i szansa na awans do IV ligi

      mało?
      To jest bardzo dobry trener, a przy tym młody. Jak będzie robił taki progres jak dotychczas to za kilka sezonów może być trenerem w Ekstraklasie. Dla mnie to jest wymarzony następca trenera Gąsiora, od którego może się dużo nauczyć, a jeszcze więcej jako jego asystent w I drużynie. Co by nie mówić, dobry ruch Siarki. Obawiam się tylko, czy rezerwy w okręgówce na tym nie ucierpią, skoro trener Szymczak będzie miał teraz obowiązki również w pierwszej drużynie.

      • Marek Odpowiedz

        28 grudnia 2018 at 12:14

        no pewnie to sztuka wygrywac mając zawodników z 1-ego składu hahahaha

  2. davey Odpowiedz

    27 grudnia 2018 at 14:26

    W zasadzie skład miał ustalany to i „sukcesy” miał…

  3. Roni Odpowiedz

    27 grudnia 2018 at 14:33

    Raczej mi to wygląda na przygotowanie pod spadek. Gąsior odejdzie a na jego miejsce Szymczak co nie zmienia faktu że marny z niego trener.

  4. Roni Odpowiedz

    27 grudnia 2018 at 14:37

    Dobrze to ująłeś tarnobrzeżaninie to trener max na okręgòwkę. Zwracam honor.
    Może przypomnisz jakie sukcesy odniósł z seniorami np. Siarki czy Unii?

    • pewnyswego Odpowiedz

      27 grudnia 2018 at 15:10

      a może kulisy rozwiązania umowy z Unią ktoś przybliży ? :)

  5. pewnyswego Odpowiedz

    27 grudnia 2018 at 15:09

    tarnobrzeski mourinho.

  6. Tarnobrzeżanin Odpowiedz

    27 grudnia 2018 at 16:30

    Zamiast wspierać Siarkowca i tarnobrzeżanina, to oczywiście w komentarzach musi pojawić się jad i złośliwość. To jest właśnie polskość. Ja trenerowi życzę wszystkiego dobrego, mam nadzieję, że od trenera Gąsiora się sporo nauczy, niezależnie od tego będzie się kształcił i robił nowe, coraz wyższe kursy trenerskie i osiągał sukcesy. Powodzenia Panie Trenerze!

    • pewnyswego Odpowiedz

      28 grudnia 2018 at 07:56

      wystarczy,że pamiętają mu jak się nosił gdy został trenerem Siarki,kim się obwoływał,jak awansował pełzając do 2 ligi,jakiej dokonał rewolucji i jak sam przedkładał poleconych pseudokopaczy nad wychowanków Siarki właśnie.
      a to było spore wyzwanie wtedy to wszystko tak dokumentnie spartolić.

  7. Kaziu Odpowiedz

    27 grudnia 2018 at 18:48

    Ten klub ,ta spolka moze sobie grac nawet w lidze mistrzow ale niech robi to za swoje pieniadze ,ewentualnie podpalonymi prywatnymi sponsorami.Ja jesli chocby zlotowka pojdzie na pilkarzykow to zapewniam ze zle sie to skonczy .

    • sd Odpowiedz

      27 grudnia 2018 at 22:13

      spiepszaj dziadu

  8. gol Odpowiedz

    28 grudnia 2018 at 12:26

    Jeżeli sekcja piłkarska w przyszłym sezonie ma występować w III lidze to mi Pan Szymczak nie przeszkadza. Może trenerem być nawet Żwirek a asystentem Muchomorek. Dla mnie liczy się tylko II liga (albo wyżej)

  9. Kaziu Odpowiedz

    28 grudnia 2018 at 12:49

    Ani zlotowki na to dziadostwo.Jesli prezydent chce zadymy to niech spróbuje dac pieniadze z budżetu.Wszyscy ci co dostali podwyzki za smieci wyjda na ulice.

    • s Odpowiedz

      28 grudnia 2018 at 13:13

      Kazio, Ty to możesz co najwyżej wyjść wytrzepać dywan

    • gol Odpowiedz

      28 grudnia 2018 at 14:34

      Przecież pieniądze na Siarke idą zawsze z puli pieniędzy przeznaczonej na kulturę fizyczną i żadne śmiecie czy pomoc ubogim nie ma tu żadnego wpływu. Można co najwyżej obniżyć dotacje I drużyny i więcej przeznaczyć na szkolenie dzieci i młodzieży. Mi nic do tego, jak podzielą tak będzie.

      • ja Odpowiedz

        29 grudnia 2018 at 00:08

        nie tłumacz mu, to jakiś oszołom