Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: Opóźniony „Bilans otwarcia” (video HD)

Styczeń 7, 2019 5:45 PM

Do końca stycznia br. mamy poznać tzw.’bilans otwarcia”, którego przygotowanie Dariusz Bożek zapowiedział tuż po zaprzysiężeniu na urząd prezydenta Tarnobrzega. Dokument ten ma być raportem o tym, w jakim punkcie znajduje się nasze miasto.

- Byłem święcie przekonany, że przygotowanie tego bilansu zajmie mi góra półtora miesiąca – mówi dziś prezydent Bożek.

- Przerosła mnie jednak liczba problemów, które wydaje mi się, że tarnobrzeżanie powinni poznać, powinni wiedzieć, z czym my się tutaj spotykamy w urzędzie – dodaje.

Więcej w materiale video.

17 Responses to Tarnobrzeg: Opóźniony „Bilans otwarcia” (video HD)

  1. Marc Odpowiedz

    7 stycznia 2019 at 18:02

    O matko najslodsza

  2. krystian Odpowiedz

    7 stycznia 2019 at 18:03

    8 sierpnia na konferencji Kalinka ujawnił wały na koszu. Przedstawił chronologię i pokazał kwity. Bożek dowiedział się o tym dziś, gdyż urodził się 19 listopada…

    • zima Odpowiedz

      7 stycznia 2019 at 20:54

      A wały w szkle katolickiej znasz. Temu też powinna się przyglądnąć odpowiednia służba .

      • zimno Odpowiedz

        7 stycznia 2019 at 21:21

        to też jest w rekach p.Bożka ale ma to głęboko schowane jak wszystko inne.

  3. dymisja Odpowiedz

    7 stycznia 2019 at 18:50

    Wydawało mi się ?? P.prezydencie ja jestem pewien że nie masz pan pojęcia o funkcji jakiej się podjąłeś.Siedział 2 lata w radzie miasta,przewodniczył jej a teraz wszystko mu spadło z nieba–ludzie toż to kpina i świadectwo jego zaangażowania w problemu w mieście!!

    • olga Odpowiedz

      7 stycznia 2019 at 20:43

      Myślę, że każdy z nas, gdyby zagłębił się w dokumenty ( do których przewodniczący, radni czy inni obywatele nie mają dostępu)też by się nieco zdziwił. Łatwo jest krytykować i czepiać się.

      • nietak Odpowiedz

        7 stycznia 2019 at 20:49

        Robicie paskudną robotę- okłamując i motając fakty .Rdni atym bardziej przewodniczący ma takie możliwości nawet obowiązek!!!

  4. ręce opadają Odpowiedz

    7 stycznia 2019 at 20:52

    Ale amatorszczyzna. Nie wiedzą jak rządzić . Na przetrwanie. Żadnych zmian. Żadnych rozliczeń rady nadzorczej w TBS .W normalnym mieście juz dawno byłby porządek z władzami spółki a zwłaszcza radą nadzorczą ,która w TBS nie działa . Niech powiedzą co zrobiła rada nadzorcza. W Mielcu prezydenta zrobił oszczędności właśnie na radach nadzorczych. A u nas wszyscy mają się dobrze. Niech w końcu ktoś wtym mieście weźmie się do roboty. Bożek reprezentuje a Pluta miał pracować a nie pracuje tyko mówi że się przygląda. Matko Boska Dzikowska ? co z nami będzie.?

  5. tadek Odpowiedz

    8 stycznia 2019 at 10:33

    Co rusz z ust p.Prezydenta Bożka pada słowo „przerosło mnie”, rany boskie jeśli pana wciąż przerasta to czy tamto już na początku kadencji, kiedy był pan PRM i miał pan dostęp do wszelakich dokumentów i spraw miasta, to co będzie dalej :( ? Czy oby za rok lub 2 albo na koniec , powie pan z rozbrajającym uśmiechem i smutkiem jednocześnie, sorry mieszkańcy, prezydentura przerosła mnie i nie wiedziałem, że nie dam rady… :(

  6. Zuzu Odpowiedz

    8 stycznia 2019 at 11:24

    Dla wyjaśnienia pamiętam konferencję pana Kalinki, gdzie mówił, że audyt z koszykówki był zamknięty w szufladzie, więc nawet kontrola stwierdziłaby brak dokumentacji a nie jego wynik. Zapodziało się, trzeba zrobić jeszcze raz.
    Pytania:
    Co zrobił pan KK w sprawie kosza?
    Co zrobił pan KK i pani AP zarządzając miastem w sprawie TTBS i śmieci?
    Co robili radni wielu kadencji?
    Co chcecie jeszcze obecnemu zarzucić, bez względu na to kim by nie był? Musi odgrzebać to co było poupychane, przeanalizować. Każdy normalny następcą tak by zrobił.

    Dajcie p. Bożkowi trochę czasu.
    Panie Prezydencie, podjął się pan funkcji to trzeba działać ii formować szczerze mieszkańców. Musi wreszcie wszystko wypłynąć, bo będziemy dalej babrać się w …. i potwierdzi się ogólna opinia, że Tbg tylko zaorać pozostało.

    • kuku Odpowiedz

      8 stycznia 2019 at 11:53

      Chłopie(-aro) na Twoje pytania i jeszcze na parę innych już dawno prezydent powinien udzielić odpowiedzi. To on teraz jest odpowiedzialny za wszystko, za wszystko co żle zrobili poprzednicy i co sam nie zrobił a on udaje zaskoczonego że takie czy inne sprawy były i są a trzeba je rozwiązać .On jest jakby z innego świata.Może to dla niego za trudne i nie podoła to jest wyjście –dymisja.

      • porażka Odpowiedz

        8 stycznia 2019 at 13:20

        Ten prezydent to totalna porażka. Wychodzi na konferencje i nic nie mówi i nawet zapomina czego nie powiedział. Zastępca ma przynajmniej swój plan. Startować wyżej za kasę miasta a Bożek ma trwać . Vice to spryciula.

  7. elemelek Odpowiedz

    8 stycznia 2019 at 20:10

    Spokojnie jak na wojnie.

    Pan Przewdoniczący Rady Miasta jako kandydat podnosił swoje doświadczenie samorządowe, twierdził, że jest teraz gotowy bo posiada odpowiednią wiedze i kompetencje. Ktoś powie, że mówił prawdę?

    Radny, a nawet przewodniczący rady, który nie wie co się dzieje w mieście i teraz jest zdziwiony, że przyszło mu po kims sprzątać bałagan, którego nie widział wcześniej w takiej skali. Ciekawostka.

    Zamiast wydawać grube tysiące na nic nie zmieniające strategie czy płacić firmom zewnętrznym za ułożenie planu lekcji w szkołach teraz te pieniądze mógłby przeznaczyć na porządny audyt wykonany przez specjalistyczny podmiot. Mniejsza byłaby szansa, że coś umknie, cos zostanie zamiecione pod dywan w konkretnym wydziale. Wewnętrzny audyt da z pewnością mniej miarodajne wyniki i nie ujawni wszystkich niedociągnięć lub nawet nieprawidłowości w ciągu ostatnich 4 lat. Sam mógłby cieprliwie czekać na wnioski końcowe a samodzielnie miałby czas na zajmowanie się realizacja własnego programu wyborczego.

  8. dziala Odpowiedz

    8 stycznia 2019 at 21:21

    Ależ Bozek działa Zatrudnil w urzedzie kancelarie prawną z Rzeszowa za sporą kasę To jest realizacja wyborcza Obecał komuś w Rzeszowie to realizuje Smiech ta kancelaria to bedzie na telefon a nie w mieście.Urzednicy dra włosy na głowie od tych pomysłow uzdrowicielskich.

  9. Co dalej Odpowiedz

    8 stycznia 2019 at 21:24

    Co z tym audytem Na razie przed audytem zatrudnił z Rzeszowa kancelaire i powołał pana W Stepien do kopalni Jedyne słuszne ruchy które dla miasta nic nie wnoszą.

  10. Maranatha Odpowiedz

    8 stycznia 2019 at 23:20

    Pudelek to był dobry ruch? Napewno?

  11. Audytor Odpowiedz

    9 stycznia 2019 at 04:27

    Bożek nie ma koncepcji zarzadzania .Dwaj wiecznie żywi Dziubinski razem z serdecznym kolegą WW omamili ze beda pomagać w zdobywaniu środków dla Tarnobrzegu po linii sejmiku i zmusili do pozostawienia ich ludzina stołkach.To samo bylo z Kalinka Kalinka Teraz staje się jasne dlaczego zostają rady nadzorcze i sekretarz i mecenas Dec To ludzie WW. po przyjażni