Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Przygotowania do rundy wiosennej w toku. Siarka Tarnobrzeg sprawdza Janka Kowalskiego (fotoreportaż oraz video HD)

Styczeń 23, 2019 12:10 PM

Do rundy wiosennej przygotowują się drugoligowi piłkarze Siarki Tarnobrzeg. Od wczoraj na testach w zespole przebywa 29-letni pomocnik Jan Kowalski, który w Siarce grał przez dwa sezony, w latach 2012-14.

W minioną sobotę Siarka rozegrała pierwszy sparing, w który pokonała Resovię 1:0. Następne mecze kontrolne podopieczni trenera Gąsiora zagrają w najbliższą sobotę, w Staszowie, z Pogonią oraz KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Z jednego z tych sparingów planujemy przeprowadzić transmisje.

SZCZEGÓŁY W MATERIALE VIDEO. ZAPRASZAMY

video: Agnieszka Nycz

foto: Piotr Morawski

9 Responses to Przygotowania do rundy wiosennej w toku. Siarka Tarnobrzeg sprawdza Janka Kowalskiego (fotoreportaż oraz video HD)

  1. Uklady Odpowiedz

    23 stycznia 2019 at 13:16

    Patrzac na testowanych zawodnikow to trudno byc optymista o utrzymanie. Siarka potrzebuje zawodnikow z dolnej polowki 2 ligi / 1 ligi ktorzy faktycznie cos tutaj pomoga. Janek kowalski moze pomoc ale rezerowm w okregowce awansowac do 4 ligi co najwyzej bo to nie ten poziom.

  2. pascha Odpowiedz

    23 stycznia 2019 at 14:38

    Wedlug Gasiara Gebalski tez mial byc ogromnym wzmocnieniem .Tylko w Stalowej Woli poznali sie na nim..Gebalski tak jak ta cala Siarka to max 4 liga. Sezon się skończy, a klub ogłosi upadłość. Koniec kasy na sport są ważniejsze rzeczy w tym mieście

  3. Olek Odpowiedz

    23 stycznia 2019 at 15:38

    Oby chłopaki dali rade. Sezon krotki, może być ciężko, tym bardziej ze wzmocnienia nie pozwalają.

  4. JANEK Odpowiedz

    23 stycznia 2019 at 22:13

    Janek już grał w siarce i latała jak przecinka na pomocy to jest dobry zawodnik a że grał tam gdzie grał to nie świadczy że jest za słaby na drugą ligę a tu nie tylko geba powinien być jechany bo inni napastnicy tez się nastrzelali nie bede ich wymieniał mróz przynajmiej w 2 siarce strzela bo w 1 nie moze a pozostali? tez drugi skład?

    • Markiz Odpowiedz

      24 stycznia 2019 at 16:51

      Latał, ale wiosną 2014 roku, czyli jakieś pół dekady temu.
      W międzyczasie bodajże rok przerwy w grze.
      Dziwi mnie, że prezes Dziedzic wspomina o rundzie wiosennej, skoro za nami jesienna nowego sezonu ?
      Z tego co widziałem to w IV lidze wiosną – wspomnianą przez prezesa – 14/3/5 – spotkania/bramki/asysty.
      Jesienią obecnego sezonu 14/3 – asyst nie znalazłem, ale może jakieś miał.
      Jeżeli dobrze widziałem, to ostatnie trafienie … 26.08 !!!
      Spotkanie 4.kolejki z Klimontowianką.
      Nie wiem, czy jest się czym „jarać” ???
      Jeżeli już faktycznie doszłoby do tego transferu, to taki bardziej „zapchajdziura”, a nie gość, który ma wiosną bramki dające utrzymanie gwarantować.
      Takie moje zdanie.

  5. Z!arzont Odpowiedz

    24 stycznia 2019 at 16:53

    Z takimi transferami to lecimy do 3 ligi na pysk.

  6. pascha Odpowiedz

    25 stycznia 2019 at 10:06

    I no slusznie.3 liga to jedyne odpowiednie miejsce dla takiego klubiku w grajdole.

    • #@!^& Odpowiedz

      25 stycznia 2019 at 12:19

      Nikt cię nie pytał o zdanie geju z pławo.

  7. konrad Odpowiedz

    26 stycznia 2019 at 09:42

    Kolejny sukces młodego bramkarza Stali Stalowa Wola. Łukasz Konefał otrzymał powołanie do reprezentacji Polski do lat 18 na zgrupowanie, które odbędzie się w dniach od 4 do 13 lutego w Hiszpanii.Bramkarz Stali Stalowa Wola, otrzymał również powołanie na towarzyski turniej „La Manga Cup” w dniach do 7 do 12 lutego. Polacy zmierzą się z: Portugalią (8 lutego), Norwegią (10 lutego) oraz Słowacją (12 lutego).

    Czytaj więcej: https://echodnia.eu/podkarpackie/2-liga-lukasz-konefal-bramkarz-stali-stalowa-wola-powolany-do-reprezentacji-polski/ar/13837198#sport