Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

LIVE: „Taniec sztuką wolności”. Koncert FRAM w TDK. Zapraszamy na transmisję (video HD)

Luty 9, 2019 5:24 PM

Portal NadWisłą24.pl zaprasza na transmisję koncertu Studia Tańca i Ruchu „FRAM”.  Transmisja odbędzie się w niedzielę 10. lutego br., początek godz.16.30.

Karnawałowe koncerty FRAM-u to już tradycja. Ich celem jest zaprezentowanie umiejętności wszystkich grup tanecznych, od najmłodszych, po najstarsze. Tegoroczny koncert odbywa się pn. „Taniec sztuką wolności”.

LIVE

11 Responses to LIVE: „Taniec sztuką wolności”. Koncert FRAM w TDK. Zapraszamy na transmisję (video HD)

  1. julitka Odpowiedz

    10 lutego 2019 at 18:09

    jakas masakra nie da się oglądać. Długie i nudne

    • Ja Odpowiedz

      10 lutego 2019 at 19:07

      Julitka – zdecydowanie masz rację, w dodatku niedopracowane. Czyli
      szkoda czasu i atłasu.

  2. wiocha Odpowiedz

    10 lutego 2019 at 21:39

    Żenujący popis zachrypniętego „wodzireja” robiącego sobie święto kosztem dzieci . Co tacy ludzie tam robią? Kiedyś to był zespół pieśni i tańca a teraz?

  3. turbo Odpowiedz

    10 lutego 2019 at 22:08

    Ja byłem innego dnia i wydawało mi sie że pan Ch jak to mówią dodał sobie odwagi.

  4. Przywiśle Odpowiedz

    11 lutego 2019 at 07:24

    Bardzo mi się podobało, dobrze że komuś jeszcze w tym mieście się chce działać, bo najłatwiej ograniczyć się do destrukcyjnych komentarzy.

    • ote Odpowiedz

      11 lutego 2019 at 22:04

      Wybacz ale owo działanie jest płatne i to z budżetu miasta .Jakoś ostatnio dużo głosów „wygładzających” takie niezbyt efektywne działania i gotowe tolerować je. (ręka rękę myje?)

  5. Warynski Odpowiedz

    11 lutego 2019 at 07:30

    Jak piszecie że byliście to znaczy że mieliście pewnie zaproszenie od któregoś dziecka występującego, więc takimi komentarzami pokazujecie wsparcie tym małym artysto. Ludzie piszecie o występie małych dzieci, do tego tam nie prowadzi się żadnej selekcji, zastanówcie się czemu służą jakie komentarze.

    • Stasiu Odpowiedz

      11 lutego 2019 at 12:36

      W pełni się zgadzam. Dzięki dzieciom i kolorom świat jest piękniejszy. Komuś się nie podoba, że dzieci mają troszkę mniej zgrabne ruchy? Dobrze, że dorośli są perfekcyjni…Jak się komuś nie podoba, to niech nie przychodzi tylko idzie na Mazowsze.

  6. mieszczuch Odpowiedz

    11 lutego 2019 at 08:05

    To już facet nie może się powyglupiać trochę? Mi się podobało. Zacne występy. A moja córcia najlepsza była

  7. mieszczuch Odpowiedz

    11 lutego 2019 at 08:07

    Zjadlo połowę posta wiec… nie no wszystkie dzieci dały radę. Brawo Wy brawo fram.

  8. BenyHill Odpowiedz

    11 lutego 2019 at 21:17

    Nie dowartościowujcie się, kicha i tyle.