Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

„Taniec sztuką wolności”. Karnawałowy koncert FRAM-u (fotoreportaż oraz video HD)

Luty 11, 2019 8:29 AM

Weekend w Tarnobrzeskim Domu Kultury upłynął pod znakiem karnawałowych koncertów w wykonaniu małych i dużych artystów z FRAM-u. To już tradycja, że początkiem nowego roku, dzieci i młodzież prezentują swoim bliskim to, czego nauczyli się uczęszczając na zajęcia.

Pierwszy z koncertów pn. „Taniec sztuką wolności” odbył się w piątek, w sobotę i niedzielę zaś młodzi artyści zaprezentowali się dwukrotnie. I jak zawsze, gdy występuje FRAM, sala w Tarnobrzeskim Domu Kultury pękała w szwach.

foto&video: Piotr Morawski

10 Responses to „Taniec sztuką wolności”. Karnawałowy koncert FRAM-u (fotoreportaż oraz video HD)

  1. izunia Odpowiedz

    13 lutego 2019 at 20:36

    Tańczyłam kiedyś we Framie i nigdy nie zdecydowałabym sie posłać tam swoje dziecko. Na szczęście mieszkam w dużym mieście gdzie wybór takich zajęć jest duży, pozdrowienia dla wszystkich kupelek !

  2. klepisko Odpowiedz

    13 lutego 2019 at 21:36

    Męczyli dzieci przez 3 dni ,bo dziwaczny „wodzirej” wdzięczył się sponsorom i bawił się sam aż zachrypł a wciskał że dzieci mają święto.

  3. tata Odpowiedz

    14 lutego 2019 at 20:57

    Gostek ma widać sakramenckie parcie na szkło i nie patrzy że swoim pajacowaniem psuje cała robote dzieci.Krzyczy bez ladu i składu ani to madre było ani smieszne. Szkoda 5 zetów na taki cyrk

  4. siarkowy Odpowiedz

    15 lutego 2019 at 20:34

    He He nareszcie ktoś dobrze opisał tego małego śmiesznego człowieczka !!!!!!!!!!!!!!

  5. doktor Odpowiedz

    16 lutego 2019 at 19:52

    Ja bym go prędzej wysłała na leczenie niż do dzieci …

  6. też mama Odpowiedz

    17 lutego 2019 at 14:36

    Córka koleżanki chodzi na Sambę i jest bardzo zadowolona, prowadzenie pełna profeska. Chyba też swoją przepiszę nie wiem jeszcze czy po feriach czy już dojechać do wakacji

    • ciocia Odpowiedz

      17 lutego 2019 at 15:30

      Wykazałaś się „pełną odpowiedzialności mamusieńką” opierając się na odczuciach dziecka.Gratulacje – „niezdrowe” owoce już niebawem.

  7. stara framówa Odpowiedz

    17 lutego 2019 at 20:18

    Przykro się czyta takie komentarze ale jeszcze barzdziej przykro mi było jak koleżanki z pracy chciały zabić mnie śmiechem kiedy pokazałam im nagranie z koncertu. Szefowa zapytała mnie czy wróciły lata 90 i program polonia 1 ? Rzeczywiście nic nie zmieniło się od lat 90 kiedy przyjechałam do Warszawy. Pan Darek (myślę, że ma juz koło 60tki) dalej tworzy z tyłu taki podest na którym tańczą maluchy a jak nie opanują układu to siedzą i machają rączkami, światło koniecznie niebieskie i czarno-białe stroje. Ktoś tam zaśpiewa i na finał wszyscy wyjdą na scenę. Tak już dawno nie robi się koncertów ! Trzeba pojechać tam gdzie są dobre szzkoły tańca i popatrzeć, Rzeszów jest najbliżej, ale zachęcam do obejrzenia tych warszawskich.

  8. pan elektryk Odpowiedz

    17 lutego 2019 at 21:58

    A może miał fazę i przez to spadek formy :) :) ????!!!!!

  9. krzysiek Odpowiedz

    18 lutego 2019 at 19:49

    Pierwszy raz byłem na takim koncercie i na tańcu sie nie znam ale chyba bardzo źle nie było. Niepotrzebnie tylko koncert był taki długi bo młodsza pociecha nie wytrzymywała i zupełnie niepotrzebnie pan Darek robił cała tą błazenadę. Jak chciał siebie wylansować to zupełnie nie wyszło, nikomu z kim rozmawiałem to sie nie spodobało. Może w przyszłym roku będzie lepiej.