Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

TTBS zapewnia przyszłych najemców: Oględziny mieszkań od przyszłego tygodnia

Luty 15, 2019 10:14 PM

Na stronie internetowej Tarnobrzeskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego opublikowane zostało oświadczenie, skierowane do przyszłych najemców przy ul. Św. Barbary 9.

Jak poinformował portal NadWisłą24.pl Łukasz Mędrykowski, prokurent TTBS: „Niniejsze oświadczenie zostało dziś wysłane do wszystkich mieszkańców bloku przy ul. Świętej Barbary 9 B, jeszcze przed publikacją Państwa artykułu” (tj. przed godziną 13.20, kiedy to opublikowaliśmy pismo głównego wykonawcy do prezydenta Tarnobrzega – przyp.red) – szczegóły tutaj

Jednocześnie prokurent poinformował nas, że prezydent Dariusz Bożek przebywa na urlopie i nie ma możliwości wystosowania komentarza o który prosiliśmy, a dotyczącego pisma od głównego wykonawcy, czyli spółki Marcom. – Oficjalne stanowisko w przedmiotowej sprawie zajmuje TTBS w osobie prokurenta – wyjaśnia Ł. Mędrykowski.

TREŚĆ PISMA

„Zarząd TTBS sp. z o.o. Pragnie poinformować, że została złożona dokumentacja mająca na celu uzyskanie pozwolenie na użytkowanie budynku przy ul. Św. Barbary 9B w Tarnobrzeg.
Od przyszłego tygodnia udostępniamy Państwu mieszkania do wstępnych oględzin. Planujemy z Państwem umawiać się sukcesywnie (codziennie po 10 mieszkań – począwszy od numeru 1), w kolejnych dniach przyszłego tygodnia.

Z wyrazami szacunku
Prokurent TTBS Sp. z o.o.
Łukasz Mędrykowski”

71 Responses to TTBS zapewnia przyszłych najemców: Oględziny mieszkań od przyszłego tygodnia

 1. ehhh Odpowiedz

  15 lutego 2019 at 22:33

  no przecież nauczyciele mają ferie ale z tego co pamiętam pan teoretyczny zastępca jest równie decyzyjny

 2. Gość Odpowiedz

  15 lutego 2019 at 23:05

  Wygląda to na tani blef

 3. Tarnobrzeżanin Odpowiedz

  15 lutego 2019 at 23:25

  Urlop? W takim czasie? Kiedy jest tyle pracy w mieście? Rozumiem, że w okresie letnim Pan Prezydent będzie ciężko pracował w pocie czoła (dosłownie i w przenośni). Bo jednak od wyboru (a właściwie dnia objęcia urzędu, co nastąpiło przecież później), to chyba wiele się Pan nie napracował, nawet nie ma 4 miesięcy (a w międzyczasie były Święta, Sylwester…).
  Dla mnie to jest po prostu nieodpowiedzialne. Wiadomo, że odpoczynek należy się każdemu, ale to już jest trochę przesada. Mieszkańcy wybrali Pana, żeby coś Pan zrobił dobrego dla tego miasta, a nie uciekał na urlop. I oczywiście, że każdemu się on należy, ale zrobił Pan w czasie tych niecałych 4 miesięcy coś, co polepszyło życie mieszkańców? Ja mam wrażenie, że Tarnobrzeg stoi tam, gdzie stał, a może nawet jest gorzej.
  A najłatwiej schować głowę w piasek i nie widzieć, nie słyszeć, a w ostateczności powiedzieć, że ja się na tym nie znam. Miał Pan być liderem jako prezydent, Panie Darku. Ja na razie nie widzę żadnego przywództwa w Pańskim kierowaniu tym miastem. Szeroki uśmiech i zabawne żarty tu nie wystarczą! Mi by było zwyczajnie głupio w takiej sytuacji jechać na urlop, ale widać każdy ma inne standardy.

  • darko Odpowiedz

   16 lutego 2019 at 06:49

   Aleś ty głupi malkotent nie masz nic wspólnego z tą sprawą a jedziesz po człowieku ogarnij się i postaw siebie w roli prezydenta myślisz że jednym podpisem można wszystko załatwić to nie te czasy to nie komuna i poza tym to nie ty będziesz mówił kiedy ma iść na urlop nie masz do tego prawa jęśli więc myślisz że jesteś tym wpisem podjarany to pisz dalej z wiekiem ludzie tracą rozum i piszą co im ślina na jęzor przyniesie albo zasłyszą na ulicy odpowiednio z swoim komentarzem!

   • wolt Odpowiedz

    16 lutego 2019 at 08:58

    Przesadziłeś, każdy mieszkaniec ma z tym wspólnego bo ta sprawa hańbi nasze miasto od pół roku i ma racje każdy ,komu się ten urlop nie podoba, bo to tym bardziej że p.prezydent obiecał je rozwiązać już dawno („stanę na głowie”) .To ty się podjarałeś i piszesz tu niedorzeczności i obrażasz.

    • do Wolt Odpowiedz

     16 lutego 2019 at 12:00

     Daj sobie spokój Wolt .Wszyscy wiedzą kto sie za twoimi wpisami kryje .Ten sam styl pod każdym postem w odpowiedzi na krytykę prezydentów.. Kiedy wreszcie nowa władza zrozumie ,ze będzie oceniana i krytykowana. Obrażanie to można zakwalifikować : buta albo narcyz.

     • wolt

      16 lutego 2019 at 12:15

      Nie omieszkam powiadomić cię że jak we wszystkim tak i tu twoja wiedza i inteligencja kto się ukrywa za tym wpisem jest dogłębnie i całej rozciągłości nieprawdziwa i byle jaka.Nie błażnij się więc i przeproś za obrażanie nie mnie, tylko powyższego adwersaża

   • Tarnobrzeżanin Odpowiedz

    16 lutego 2019 at 17:11

    I.
    @darko:
    Kto jest głupi, nie mi oceniać, ale po przeczytaniu takiego komentarza jak Twój, niektórzy mogą mieć zgoła odmienne zdanie na ten temat.
    Co do mojego komentarza, może i jest napisany we wzburzonym tonie, ale nigdzie nie obraziłem Pana Prezydenta, tak jak Ty mnie.
    Malkontentem również nie jestem, gdyż narzekam tylko wtedy, gdy występują rażące uchybienia i afery przynoszące miastu negatywną promocję, jeśli widzisz jakieś pozytywy tej afery to proszę, wypowiedz się.
    Nigdzie nie napisałem, że jednym podpisem można wszystko załatwić, po prostu oczekuję od władz w tym mieście sprawnego działania, bo przeciągające się afery nie służą reputacji Tarnobrzega. Gdybyś potrafił czytać ze zrozumieniem, na pewno tak byś zinterpretował moje intencje. Nie zamierzam też nikogo wysyłać na urlop, ani go zakazywać. Nic takiego zresztą nie napisałem, podkreślając, że każdy ma do tego prawo. Jednak mam prawo krytykować, gdy coś mi się nie podoba (o ile robię to w sposób nie naruszający czyichś dóbr osobistych) i z tego też prawa korzystam. Będąc prezydentem, na pewno nie korzystałbym teraz z urlopu, gdyż zbyt dużo jest do zrobienia, a kapitan powinien czuć się odpowiedzialny za okręt, który steruje.

    II.
    @wolf:
    Dziękuję za słowa wsparcia, to miłe, że niektórzy dostrzegają przekroczenie pewnych granic. Innym z kolei nie przemówimy do rozsądku – dla tych osób ja i Pan/Pani jesteśmy jedną osobą, która używa różnych nicków. To smutne, ale nie warto się tym przejmować.

    III.
    @Zuzu:
    Tak gwoli ścisłości – to jest mój drugi komentarz, a Tarnobrzeżanin, który z Panem/Panią dyskutował to inna osoba. Niemniej jednak przeczytałem również Pańskie komentarze i w pełni się z nimi zgadzam. Termin „oględziny” ma w prawie wymiar przede wszystkim karnistyczny, lepszym określeniem byłoby po prostu „obejrzenie”, czy nawet „sprawdzenie”. Również tak sformułowany termin rodzi szereg wątpliwości. Pozdrawiam serdecznie!

  • jara750 Odpowiedz

   16 lutego 2019 at 23:37

   JEDEN dzień urlopu a Pan sraczki dostajesz ……………

  • jara750 Odpowiedz

   17 lutego 2019 at 13:36

   Panie tarnobrzeżanin…. Nie robiłbym szumu z powodu JEDNEGO dnia urlopu Prezydenta. Swoją drogą dziwne, że właściciel portalu nie poinformował o tym JEDNODNIOWYM urlopie. Szumu i hejtów – cała śmierdząca kupa ……..A mieszek właściciela tegoż portalu pęcznieje .

 4. Wiola Odpowiedz

  15 lutego 2019 at 23:28

  Proszę bardzo da się ?
  Nie trzeba wylewać tyle Hejtu. Jednak ktoś w TBS pracuje na dobro przyszłych lokatorów w tej trudnej sytuacji.

  • mieszkaniec Odpowiedz

   16 lutego 2019 at 12:04

   Pani Wiolu. Czy Pani zauważyła że Prezesa Goliszka nie ma . Jest prokurent Mędrykowski. To kto rozliczy kogoś za decyzje kadrowe nietrafione. Czekaja mieszkańcy i pozdrawiają . Zazdroszczą również dobrego samopoczucia.

   • Wiola Odpowiedz

    19 lutego 2019 at 01:21

    Spokojna twa rozczochrana, Zanim się obejrzysz prezes wróci do kolejnych zadań w TBS a prokurent znajdzie inne zajęcie.

  • Leon Odpowiedz

   19 lutego 2019 at 01:29

   A Prezes Goliszek nic nie zrobił ? KPINA !!!
   Przecież to Prezes rozpoczął i kontynuował wszelkimi metodami zakończyć etap budowy i przekazać klucze przyszłym lokatorom !!!

 5. Amjment Odpowiedz

  16 lutego 2019 at 00:01

  Alleluja radujmy się i do przodu. Chwała Zarządowi i pokurentowi. Jest cudownie. Amen.

  • figa Odpowiedz

   16 lutego 2019 at 09:07

   Z czego ty się radujesz z tego:”została złożona dokumentacja mająca na celu uzyskanie pozwolenie na użytkowanie budynku”Takich i podobnych bzdurek to już były stosy, a rezultat jaki każdy widzi, więc kolejne pisane bzdety mają być panaceum?Przecież było już uzgodnione POROZUMIENIE I CO MAMY; kolejną notkę siejącą nadzieje – ALE TU już nie ma głupich.

 6. Benia Odpowiedz

  16 lutego 2019 at 01:51

  Teraz sa ferie,potem wakacje,a to dla nauczyciela swięta rzecz…

 7. Tbg Odpowiedz

  16 lutego 2019 at 10:10

  Bo Tarnobrzeg to jednak Tarnobrzeg……

 8. Wyborca Odpowiedz

  16 lutego 2019 at 10:23

  Panie Mędrykowski nie można tego pisma po polsku napisać.

  • Zuzu Odpowiedz

   16 lutego 2019 at 10:55

   No cóż, oględziny to pojęcie najczęściej spotykane w procedurze karnej. Bywa, że wyuczone na pamięć „mądre” terminy nie są przekładane na język prawniczy i pozostają w ujęciu prawnym.
   Będziecie Państwo mogli wstępnie obejrzeć, zobaczyc, swoje mieszkania, zaczynając od „przyszłego tygodnia”.
   Nie wiem jak rozumieć to sformułowanie. Ogólnie przyjęte jest, że pierwszy dzień tygodnia to poniedziałek. Brak wskazania daty konkretnego dnia, z datą pisma z dnia 15.02.19r. może sprawiać wątpliwości, który dzień lub przyszły tydzień jest tym właściwym. Tym bardziej, że wiadomość powinna dotrzeć do adresatów z odpowiednim wyprzedzeniem pozwalającym na przygotowanie się ( urlop, opieka dziecka). Jednak planowane jest umawianie się z Państwem po kolei,w grupach po 10-ciu przyszłych mieszkańców, więc myślę, że szanując Państwa czas i życie prywatne, dostaną Państwo oddzielne pisma z wyznaczeniem daty i godziny tego WSTĘPNEGO oglądania przyszłego mieszkania.
   Życzę powodzenia.

   • rara Odpowiedz

    16 lutego 2019 at 11:59

    Na jakiej podstawie życzysz powodzenia ? Jeśli sam podniosłeś w wątpliwość to powiadomienie .Następna wątpliwość nasuwa się z samej treści „mająca na celu uzyskanie pozwolenie na użytkowanie budynku” a osiągnięcie tego celu to przecież dwie różne sprawy.Tu widoczna jest spekulacja(następnego oszustwa) a nie ewidentne , realne osiągnięcie .Więc życzmy im uporu w walce z tymi podłej jakości urzdędnikami.

    • Zuzu Odpowiedz

     16 lutego 2019 at 13:02

     rara też to widzę, ale jak w odpowiedzi poniżej dla Tarnobrzeżanina mam nadzieję, że ta sprawa się zakończy, czy szybko? Wątpię. Spekulacji się nie doszukuję. Zwracam jedynie uwagę na nieścisłości i pompowanie balonika. Życzę powodzenia w takim samym znaczeniu jak Pan(i), gdzieś został popełniony błąd, za który jakby nie patrzeć MOGĄ zapłacić wszyscy mieszkańcy miasta.

   • Tarnobrzeżanin Odpowiedz

    16 lutego 2019 at 12:07

    Zuzu! czy Ty nie widzisz nieudolnośc tego pisma. Gdzie jest ten nowy prawnik w TBS . Został ztudniony niech pracuje i pisze po Polsku do mieszkańców .Z tego pisma nie wynikają żaden zobowiązania po stronie TBS. Przeczytaj to pismo ze zrozumieniem.

    • Zuzu Odpowiedz

     16 lutego 2019 at 12:53

     Widzę, ale daję szansę i nie doszukuję się głównie działania w złej wierze. Czytam,ze zrozumieniem, odpowiedź była skierowana do Wyborcy i ewentualne wskazanie nieścisłości informacyjnych. Czy cel jakim jest pozwolenie na użytkowanie budynku zostanie osiągnięty – nie wiem. Jednakże padło zobowiązanie, że budynek zostanie udostępniony do oględzin i to WSTĘPNYCH – czyli będą kolejne(jakby to nie brzmiało), w przyszłym tygodniu (niedoprecyzowanym czasie).
     Myślę, że to pismo jest skierowane do opinii publicznej ( robimy, działamy, praca wre), a nie samych mieszkańców. Taką mam przynajmniej nadzieję, bo taki sposób informowania zainteresowane strony, że to ujmę delikatnie – jest troszkę niegrzeczny.

 9. Hela Odpowiedz

  16 lutego 2019 at 12:13

  Moim zdaniem prezydent Bożek zmęczył sie kampanią wyborczą a nie pracą na rzecz miasta. Mieszkańcy muszą zrozumieć ,że wybrali nauczyciela a to oznacza obowiązkowy odpoczynek w wakacje i w ferie. Tak będzie do końca kadencji. Tylko pytanie czy jest jeszcze inne miasto w Polsce ,z epow yborach w terminie 4 miesięcy wybrany Prezydent i jego zastępcy idą na urlop w sytuacji kiedy na decyzje czekają nabrzmiałe społecznie sprawy. To kto w końcu podjął decyzje o zmianie zarządzającego w TBS. Podpis syndyka w miejsce prezesa jest w tej sytuacji bardzo znaczące.

  • Wera Odpowiedz

   16 lutego 2019 at 13:53

   O jakim urlopie ty piszesz osobo? Chyba coś Ci nie stykło na złączach?

   • Weronika Odpowiedz

    16 lutego 2019 at 16:38

    Wera weź sobie okulary i przeczytaj na samej górze jak portal nadwisłą24 chciał porozmawiać z Bożkiem to uzyskał odpowiedź ,ze prezydent Bożek jest na urlopie. To Ty nie masz aktualnych wiadomości i powinnaś dostać naganę od zleceniodawcy na temat pisania tylko prawdę o prezydencie.

    Prezydent poszedł na urlop i tyle.

    • Wera Odpowiedz

     16 lutego 2019 at 16:46

     Jeżeli piszą tylko zlecdniobiorcy, to wybacz ja do nich nie należę. Dlatego pewnie nie wiem, że jest na urlopie, ale ciekawa jestem w czyim imieniu ty hejtujesz, bo ja nie miałam skojarzeń o zleceniodawcach..?

     • rozbawiony

      16 lutego 2019 at 17:43

      Wera nie czyta artykułu a pisze komentarze do niego w tym na temat urlopu prezydenta . No cóż bywa i tak na tym forum.

 10. Jerzy Odpowiedz

  16 lutego 2019 at 12:50

  Moim zdaniem dzisiaj jest ładna pogoda a jutro chyba pójdę z rodzino do kościoła

 11. Jerzy Odpowiedz

  16 lutego 2019 at 12:51

  Tak ja na Panio bym głosował

 12. człon-ek Odpowiedz

  16 lutego 2019 at 13:57

  idzie wiosna, damy przyszłym najemcom namioty, butle gazowe, toalety będzie można zażyć u członków zarządu tych z nowego nadania jak i poprzedników, postawimy toya przy bolku. Dzięki temu nie będziecie musieli płacić kredytu + czynsz z odstępnym w wynajmowanym a w między czasie będziemy się starać rozwiązać problem, będziemy odpisywać listy w ten sam dzień (no chyba że będzie po 15), robimy co możemy, zmieniamy ludzi, rozmawiamy, mamy pomysły no ale wybaczcie mamy też urlopy do odebrania, naprawdę nas zrozumcie, są ferie a na nartach w lecie nie da się przecież jeździć. Już niedługo, już tusz tusz, cierpliwość jest cnotą

  • Wera Odpowiedz

   16 lutego 2019 at 14:02

   O jakich urlopach ty piszesz? O jakich nartach? Piszecie brednie i tyle…

   • Łukaszek Odpowiedz

    16 lutego 2019 at 16:43

    Wera daj spokój .Przecież wiesz ,ze prezydent na urlopie z rodziną. Nie pisz nie prawdy bo się potem czepiają.

    Oj Wera przecież wiesz jak pisać .do tej pory nie miałaś wpadki . No czasami ale żeby nie wiedzieć gdzie aktualnie przebywa prezydent naszego miasta to poważne uchybienie . Dlaczego wcześniej dałaś informacje nadwisłą24 ,ze jednak jest na urlopie. Popraw sie koniecznie.

    • Wera Odpowiedz

     16 lutego 2019 at 16:48

     Ja??? Coś nie stykło ci jednak

     • Łukaszek

      16 lutego 2019 at 17:19

      O to przepraszam nie widziałem, że jednak nie masz wiedzy a piszesz.Nie rób tego bo wprowadzasz opinie publiczną w błąd.

 13. ekonomista Odpowiedz

  16 lutego 2019 at 17:16

  Czytam i po prostu nie wierzę. Pan Prezydent powtarza o trudnej sytuacji finansowej miasta.
  Mając to na uwadze co czyni;
  1 -zatrudnia w spółce TBS prokurenta za wynagrodzeniem prezesa ponieważ prokurent pełni czynności zarządu. Wcześniej nie bylo prokurenta był jednoosobowy zarzad P. Z janiec. To Teraz jest prokurent i prezes Goliszek . Obaj z porządną pensja . Sa oszczędności ?? .Ja nie widzę .Kto zapłaci . Mieszkańcy TBS .Dodatkowo zarówno prokurent jak i Prezes byli w sztabie wyborczym prezydenta Bożka
  2 zwiększa zatrudnienie w urzędzie miasta bez zmiany organizacji Patrz trzeci prawnik radca prawny z Rzeszowa i rzecznik prasowy. Pani naczelnik od inwestycji z Nowej Dęby. A tak dodatkowo to dlaczego sięgamy po mieszkańców innych miast skoro jesteśmy urzędem danego miasta .Dziwna to polityka kadrowa. Pamiętam ,ze o to aby zatrudniani byli mieszkańcy Tarnobrzega dbał Kiełb ,Mastalerz i Dziubiński. A teraz to wszystko z ościennych gmin. Nawet Stępień z Wrzaw ale to inna bajka Ten Pan to przynajmniej zna się na Kopalni. .
  Poprzedni prezydenci dbali o to aby podwykonawcy lub wykonawcy byli lokalni z Tarnobrzega. Takie działanie nazywa się gospodarskie. Prezydent Stalowej Woli nie zatrudnia osób poza jego miastem. A mógłby bo ma lepszą sytuacje na rynku pracy.

  • kopiec Odpowiedz

   16 lutego 2019 at 22:13

   Twoje wywody dobitnie wskazują na nienawiść p.prezydenta do mieszkańców naszego miasta,Ja to potwierdzam bo takie w/w działanie musi być powodowane tylko takim uczuciem. Etaty dla obcych , nieudolność i obstrukcja dla mieszkańców.

   • Gość Odpowiedz

    16 lutego 2019 at 22:20

    A nie pomyślałeś ,że może to pisać ktoś , kto sromotnie przegrał i leczy swoje chore ambicje?

    • kopiec Odpowiedz

     16 lutego 2019 at 22:26

     Musisz mieć powody do takiej interpretacji(twoje postępowanie prawdopodobnie takie by było ) bo te powody i sytuacja opisane i oceniane przez mieszkańców nie mają dla ciebie żadnego znaczenia.

  • obywatel Odpowiedz

   16 lutego 2019 at 22:37

   Stępień zna się na Kopalni – co ty bredzisz – kłamierz,
   on nidgy nie pracował na Kopalni – to wieczny związkowiec.

 14. zainteresowany Odpowiedz

  16 lutego 2019 at 17:30

  Może ktoś wyjaśni co to są wstępne oględziny. Może jakiś prawnik odpowie co ten termin znaczy i co to daje przyszłemu mieszkańcowi mieszkania. Kiedy będą właściwe oględziny. Bo mnie się wydaje,że to nie są oględziny a wstępny odbiór. Ciekawy jestem czy to pismo pisał sam prokurent i czy to pismo czytał prezydent.

  • owen Odpowiedz

   16 lutego 2019 at 21:00

   To pismo to chyba pisał nie prokurent tylko prokurator i mu się pomyliło z oględzinami miejsca przestępstwa. Chociaż….? Co do urlopu prezydenta to wielce niefortunny czas wybrał sobie na odpoczynek. Myślę, że w sytuacji opublikowania przez wykonawcę pisma, które stawia prezydenta w bardzo dwuznacznej sytuacji, człowiek sprawujący tak honorowy urząd powinien natychmiast zareagować. Obojętnie czy przerywając urlop czy wydając jakies oświadczenie. Takie posunięcia jak najbardziej się praktykuje,poza Tarnobrzegiem. Ale co robi nasz prezydent? Można odnieść wrażenie, że po prostu chowa się za jakims prokurentem. I nagle nie ma zastępcy? Nie ma prezesa TTBS ? Cos mi się kojarzay przemówienie prezydenta na temat powoływania zastępcy żeby nigdy nie doszło do takiej sytuacji aby pod jego nieobecność w mieście nie było osoby decyzyjnej. Tak jak to było że śmieciami. To dopiero kabaret! Te hasła wyborcze, te frazesy, te zapewnienia. Może miastem rządzą sołtys z celebrytą? Pytać zawsze wolno!

 15. Dawid Paściak Odpowiedz

  16 lutego 2019 at 19:52

  Mędrykowski,kolejny ktory nie dostal sie do rady ale dostal stolek od Bozka Hhaha-Jak to bylo? Nie idziemy po stanowiska hahahahah.Wstyd nauczycielu,koryto i koryto cymbały.

 16. Alan Odpowiedz

  16 lutego 2019 at 19:53

  Oględziny po to aby wiedzieć gdzie grzyba skrobać a gdzie nie

 17. John Odpowiedz

  16 lutego 2019 at 20:08

  Teraz to bedzie !!pokazal kielbu a teraz pokaze bozek jeden zbudowal kibel drugi skwer na kopernika !!! Jak wytrzymamy piec lat to tu bedzie tyle gnoju ze nastepnym razem to na soltysa beda wybory

 18. Najmądrzejszy mieszkaniec Odpowiedz

  16 lutego 2019 at 20:10

  Spoglądając na Państwa komentarze zadaję sobie pytanie ..

  Skąd w Was tyle nienawiści ?

  #stophejtowi @stopmowienienawisciwtbg

  • kopiec Odpowiedz

   16 lutego 2019 at 21:59

   Ja to widzę w tym postępowaniu nienawiść p. prezydenta do mieszkańców. Tylko dlaczego nie ujawnił jej przed wyborami ,chyba nie miał w ekipie tylu „Najmądrzejszych mieszkańców” na etatach.

   • obywatel Odpowiedz

    16 lutego 2019 at 22:40

    W pełni nalezy podzielić twój pogląd
    - pełna nienawiść ekipy z której został wybrany Bożek
    i pogarda dla mieszkańców wsadzając swoich za zasługi
    w kampanii.
    Całą tarnobrzeska prostacka prowincjonalna elita polityczna.

  • mieszaniec Odpowiedz

   16 lutego 2019 at 22:00

   Negatywne komentarze to nie jest hejt. Mieszkańcy którzy znów poczuli się oszukani i bezradni mają prawo wyrazić swoje zadowolenie. Część komentarzy jest podszyta nienawiścią ale myślę, że ta nienawiść bierze się z bezsilności wobec swojego losu. Jeżeli negatywnie komentujący nie mają racji to należy wytłumaczyć i pokazać sens działań. Jeżeli mają rację to lepiej się przyznać i zabrać do roboty. Jeżeli sieją nienawiść dla samego siania nienawiści zignorować to boli hejtera najbardziej. Akcje „Stop hejt” nie zmienią sytuacji w mieście tylko uczciwa i rozsądna praca ludzi wybranych do zarządzania nim.

 19. Tbg Odpowiedz

  16 lutego 2019 at 20:31

  A ile taki prokurent zarabia?

  • kadrowy Odpowiedz

   16 lutego 2019 at 20:39

   Dużo bo to jest osoba pełniąca obowiązki prezesa Ale chyba będzie prezesem bo prezes rozchorował się po dwóch tygodniach. A do TBS trzeba mieć zdrowie.

 20. Maciuś Odpowiedz

  16 lutego 2019 at 20:51

  Nie rozumiem dlaczego w artykule jest napisane ,ze oficjalne stanowisko zajmuje prokurent . Przecież do tej pory nie było żadnego prokurenta. I taka osoba zajmuje oficjalne stanowisko podczas nieobecności prezydenta. Czy to oznacza ,ze jak oględziny będą okey to mieszkańcy sie wprowadzą. Czy będą jakieś siłowe wejścia. Dlaczego ten prokurent nie mówi wprost o co chodzi.Takie decyzje podejmuje prezydent razem z organami spółki. Gdzie te organy ?nowe rada nadzorcza i prezes .Z nienacka pojawia się jeszcze jedn organ prokurent .. Nikt już tego nie zrozumie . A może o to chodzi?.

  • obywatel Odpowiedz

   16 lutego 2019 at 22:42

   Rozumien, że nierób prezes nie bierze kasy
   chyba tak bezczelnie do tej pory nie okradał ludzi
   w tym mieście.

   • odnas Odpowiedz

    16 lutego 2019 at 22:56

    No to zrozum że mamy teraz takiego pierwszego ochotnika ,”odważnego szeryfa” i on podejmuje „trudne decyzje”.

 21. John Odpowiedz

  16 lutego 2019 at 20:54

  m.youtube.com/watch

 22. John Odpowiedz

  16 lutego 2019 at 20:58

 23. John Odpowiedz

  16 lutego 2019 at 20:59

  Przypomnijcie sobie te brednie z przed kilku miesiecy

  • grzesiu Odpowiedz

   16 lutego 2019 at 21:32

   tarnobrzeskie owce są łatwe do strzyrzenia

   • obywatel Odpowiedz

    16 lutego 2019 at 22:49

    Pewnie – tu okradają wszyscy :
    - czytaj o członkach RN w TSM okradających bezprawnie pobierających diety,
    - czytaj uchwały w sprawie podziału nadwyżęk w SM Siarkowiec od roku 2008
    i dalej ( czytaj protokuł lustracyjny za lata 2007-2009
    złodzieje bezczelni ),
    - czytaj wyrok baranów z tutejszego sądu w sprawie nielegalnie wybranych
    do RN w TSM,
    - czytaj uchwały w Siarkowcu (policjant z tutejszej komandy w Radzie Nad)
    zwykły obywatel by siedział ale dla sędziów z tutejszego sądu to nic
    mogą okradać w interesie zorganizowanej grupy przestępczej.
    To jest prawdziwe oblicze miasta i elit (niejednokrotnie dawnych PZPR i TW).

 24. jara750 Odpowiedz

  16 lutego 2019 at 23:27

  Ponad 50 „komentarzy” i wynika z nich, że Prezydent Bożek wybrał się na urlop mimo, że wg. niektórych nie powinien. Prezydent Bożek „nienawidzi mieszkańców” … LUDU HEJTUJĄCY !!! Takiego wypuszczonego bąka, sami wąchajcie . No i najciekawszeczego można się dowiedzieć to, że Prezydent jest nauczycielem. Arcy wiadomość. Otóż wziął urlop i tyle. Gdyby sytuacja była naprawdę tak tragicznie gorąca, jestem przekonany, że wróciłby natychmiast. Proszę zwrócić uwagę, że pismo , o którym mowa jest datowane /15.02. 2019/ . „Przyszły tydzień” zaczyna się 17.02.2019 r. Właściciel portalu rozpętał burzę w szklance wody a teraz tańczy na własnej kicie z radości, że nabijacie mu hejtami mieszek. Toż to stary numer tego portalu. Tyle bzdetów, hejtu, nienawiści rozpętanych by licznik się kręcił. Forma, kolejność informacji jest typową manipulacją tego . Większość z was pisze jak aborygeni. „Bożek nienawidzi mieszkańców” … A może tak zrobić spotkanie z Prezydentem i hejterami ? Jestem pewien, że Prezydent zgodziłby się , żebyście przyszli w kominiarkach i gadali mu w oczy a nie robili śmierdzącą kupę buszmeny jedne . Dopiszcie jeszcze, że Żwirek już nie kręci z Muchomorkiem .

  • owen Odpowiedz

   17 lutego 2019 at 00:03

   Cześć Bonika.

  • Jan Odpowiedz

   17 lutego 2019 at 02:50

   Dla prezydenta i jego służb najlepiej będzie jeżeli mieszkańcy będą dowiadywać się o wydarzeniach w mieście z merkuriusza słono przepłacanego z pieniędzy UM czyli nas wszystkich. Każdy inny dziennikarz który przedstawia bolesne fakty jest zły, bo podjudza ludzi do hejtu, ja pierdzielę… Czym podjudza? Bo pisze o faktach? Sztabowcy prezydenta weźcie się do roboty za którą miasto wam płaci a nie biadolcie na forach. Słabi jesteście dlatego takie kwiatki wychodzą. Każdy mający rozum to widzi.

 25. Hey Odpowiedz

  16 lutego 2019 at 23:53

  Ale merytoryczny komentarz .Winni jak zwykle dziennikarze.

 26. owen Odpowiedz

  17 lutego 2019 at 00:13

  Atak na jedynych wolnych dziennikarzy już się zaczął? Niepokorni? Za dużo informacji udostępniają? No i jeszcze ta możliwość komentowania! Trudno przełknąć, prawda? Nadwisla24-niezawisła- szacun!

 27. owen Odpowiedz

  17 lutego 2019 at 00:23

  Poczytał sobie pan prezydent, poczytał, no i proszę: jest zapowiedź konferencji. Chociaż nigdy sie do tego nie przyzna a jego klakierzy zaraz tu wyleją hejt, zwany też przez nich samych nienawiścią. Ku pamięci: każda władza kiedyś się kończy. Mastalerz w to nie wierzył, kiełb chyba też.

 28. Wiola Odpowiedz

  17 lutego 2019 at 11:02

  A Ja uważam że trzeba dać szanse nowej władzy. Oczywiście jeszcze się taki nie urodził aby wszystkim dogodził aczkolwiek to dopiero 100 dni.

  Panie Prezydencie proszę się nie poddawać ludzie oczekiwali zmian i proszę robić swoje !

 29. owen Odpowiedz

  17 lutego 2019 at 17:57

  Panie prezydencie, proszę wreszcie na tej głowie stanąć. Przecież pan obiecywał.

 30. AlkoHolik Odpowiedz

  17 lutego 2019 at 18:19

  Urlop ma”Chłop” dajcie mu się wyloozowac. ZDROWIE NA BUDOWIE!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>