Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: Rzecznik prasowy wybrany

Luty 20, 2019 3:30 PM

Poznaliśmy nazwisko rzecznika prasowego w tarnobrzeskim magistracie. Stanowisko to obejmie Wojciech Lis.

Wyboru dokonała komisja, w składzie której znaleźli się prezydent Tarnobrzega Dariusz Bożek, sekretarz miasta Jolanta Majchrzak oraz skarbnik Urszula Rzeszut.

W uzasadnieniu wyboru czytamy cyt:

„Pan Wojciech Lis spełnił niezbędne kryteria formalne w ogłoszeniu o naborze na stanowisko Rzecznika Prasowego w Urzędzie Miasta Tarnobrzega. Pan Lis posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe, w tym wieloletnie doświadczenie w pracy w mediach, a także w jednostkach samorządu terytorialnego.

Podczas rozmowy kwalifikacyjnej wykazał się wysokim poziomem wiedzy na temat zadań wykonywanych na powyższym stanowisku pracy. Jest osobą kompetentną, posiadającą odpowiednie predyspozycje osobowościowe, umiejętności i doświadczenie, konieczne do podjęcia pracy na powyższym stanowisku, co gwarantuje prawidłowe wykonywanie powierzonych mu obowiązków.

Pan Wojciech Lis był jedynym kandydatem, który spełnił wymagania niezbędne wskazane w ogłoszeniu o naborze” – koniec cytatu

Informacja_o_wyniku_naboru_na_stanowisko_pracy_Rzecznika_Prasowego

66 Responses to Tarnobrzeg: Rzecznik prasowy wybrany

  1. Rudy Odpowiedz

    20 lutego 2019 at 15:36

    Nie placz Rejczel bo tu miejsca brak…

    • jolka Odpowiedz

      21 lutego 2019 at 09:52

      … na twe boskie łzy :) :D

  2. John Odpowiedz

    20 lutego 2019 at 15:36

    Kto czytal komentarze zz przed kilku dni ten wiedzial ze ten ktos wygra ptaszki dobrze cwierkaly

    • do John Odpowiedz

      20 lutego 2019 at 16:11

      A w jakim biurze poselskim pracował .Może ktoś wie. To byłoby ciekawe.Na zdjęciu przemawia w czyimś imieniu w Bibliotece.

  3. owen Odpowiedz

    20 lutego 2019 at 15:43

    Panie Pluta, czy pan aby nie przesadza? Cały urząd i spółki miasta chce pan swoimi ludźmi obsadzić? Tak sie traci resztki sympatii. To jest Tarnobrzeg,
    a nie pana prywatny folwark.
    Kiedy prezydent obsadza stanowiska swoimi ludźmi to jest zrozumiałe bo musi pracować z kimś komu ufa ale pan?

  4. Bandazyl Odpowiedz

    20 lutego 2019 at 15:49

    Umówmy się, jeżeli Rzecznikiem zostałaby osoba o której tak głośno było w komentarzach to byłby jeden wielki skandal.
    Tylko jak to jest możliwe, że chodziła po urzędzie i mówiła, że ma już tę robotę, wytłumaczy mi to ktoś? Trochę powagi…

    • Wiciu Odpowiedz

      20 lutego 2019 at 16:22

      Bo króluje beszczel.Ze wstydu bym się spalił.

  5. zyta Odpowiedz

    20 lutego 2019 at 15:53

    I znowu szukanie dziury w całym, byle bić pianę. Moim zdaniem na pierwszy rzut oka robi dobre wrażenie. Powodzenia życzę.

    • gość Odpowiedz

      20 lutego 2019 at 17:00

      Tylko po co ta funkcja? Jaki zakres obowiązków. Czy to nie jest przypadkiem pompowanie balonika i snach o potędze. Po co w takim małym miasteczku taki etat? Żeby leczyć małomiasteczkowe kompleksy czy co?

  6. wyborca Odpowiedz

    20 lutego 2019 at 16:03

    a moim zdaniem jakby nie szum to rzecznikiem była by kobieta

  7. John Odpowiedz

    20 lutego 2019 at 16:03

    Zyta pseudonim ci sie pomylil ustaw wera jak bylo wczesniej

    • Wera Odpowiedz

      20 lutego 2019 at 16:19

      Błąd.. Wera to ja.. Sprawdź po numerze. Przecież wiem, że możesz..

  8. John Odpowiedz

    20 lutego 2019 at 16:09

    Ja uwazam ze to jest chore rzecznik prasowy w tarnobrzegu !!! Media w tbg to echo dnia i internetowe nadwisla . Komu i co , do kogo i w jakim celu ten czlowiek ma wystepowac . Prezydencie i zastepco czy odechcialo wam sie tlumaczyc co robicie i macie plan taki zeby przekaz do wszystkich docieral z drugiej reki ? Chyba tak bo po wystapieniu pluty ktory zapewnial ze ttbs ma pieniadze czlowiek ten ukryl sie jak maly chlopczyk ktory niechcacy wybil szybe !! I jak panie pluta fajnie kirowac z tylnego siedzenia ?

  9. Wojtuś Odpowiedz

    20 lutego 2019 at 16:17

    Co teraz będzie z Maciusiem od Kalinki. Przecież był najlepszy w kreowaniu wizerunku swojego chlebodawcy.

  10. Chudy Odpowiedz

    20 lutego 2019 at 16:32

    Dobry wybór, rozsądny, spokojny i otwarty na argumenty.

    • oliwa Odpowiedz

      20 lutego 2019 at 19:53

      Popieram.

  11. redaktor Odpowiedz

    20 lutego 2019 at 16:36

    zaczynał jako serwisant w Leliwie, więc wie jak przekazywać wiadomości z kartki, po co więcej?

  12. Stasiu Odpowiedz

    20 lutego 2019 at 17:00

    Prowadził Plucie biuro poselskie. Tyle w temacie. I też nie wiem, po co w takim mieście rzecznik.

    • pytanie Odpowiedz

      20 lutego 2019 at 17:09

      A gdzie mieszka ten rzecznik W Durdach czy Baranowie

  13. Ja Odpowiedz

    20 lutego 2019 at 17:23

    Następny darmozjad

  14. John Odpowiedz

    20 lutego 2019 at 17:33

    Darmozjad i kolejny klakier

  15. owen Odpowiedz

    20 lutego 2019 at 17:34

    Mieszka w Tarnobrzegu i do samego W.L. raczej nie można mieć zastrzeżeń bo to spoko gość. W kilku poprzednich odsłonach pokazał się jako człowiek kulturalny, inteligentny i spokojny, z dobrą komunikacją interpersonalną. Ja osobiście absolutnie nie mam mu nic do zarzucenia i zdecydowanie będzie lepszy na tym stanowisku niż pożal się Boże ta pani, która się tak ubiegała.
    Rzecz więc nie w tym, że rzecznik jest „be” tylko to rozpasanie Pluty jest irytujące.

    • Stasiu Odpowiedz

      20 lutego 2019 at 18:07

      no wszystko ok, tylko po co kolejny urząd w 30 tyś mieście?

  16. mieszkaniec Odpowiedz

    20 lutego 2019 at 18:15

    I bardzo dobrze, miasto i Prezydenci potrzebuja rzecznika. Wybrany kandydat ma bardzo duże kompetencje. Może mało z Was wie ale jest autorem ciekawych publikacji. Zanim zaczniecie krytykować warto sie z tym zapoznac.
    Trzymam kciuki i życzę powodzenia !

  17. Stasiu Odpowiedz

    20 lutego 2019 at 18:29

    Ja osobiście nie krytykuje osoby tego Pana, tylko zasadności powołania tego urzędu. W mojej ocenie jest to tak potrzebne jak rybie obroża.

  18. John Odpowiedz

    20 lutego 2019 at 18:47

    A ja skrytykuje i rzecznika i prezydenta bo to ze on rzecznikiem zostanie wiedzial i prezydent tez wiedzial a skad ano stad ze sami zrobili sobie konkurs i sami zdecydowali kto wygra i dokladam potrzebny im rzecznik tylko dlatego ze nie potrafia sie komunikowac a ze zaufanie do nich spadlo do zera niemalze to niech sie teraz ktos inny tlumaczy

    • mieszkaniec Odpowiedz

      20 lutego 2019 at 18:58

      Pani Johny dlaczego Pan nie startowal na Prezydenta :( ?

      Przecierz dzisiaj mielibysmy juz po 5 miesiacach Las Vegas Poludnia przy Pańskich kompetencjach, możliwosciach, pomysłach, doborze kadry i w ogole….

  19. owen Odpowiedz

    20 lutego 2019 at 19:05

    Niektórzy może pamiętają do czego sprowadzała się rola poprzednich rzeczników
    UM. Otóż było tak i za Dziubińskiego i za Mastalerza i za tego nastepnego też, że rzecznik otwierał konferencję prasową podając jej temat i przekazując głos prezydentowi. Były to na ogół dwa, w porywach trzy zdania. Poza tym hulał po forach internetowych, przeglądał prasę i mówił prezydentowi kto jes „be” a kto „cacy”. Czy tym razem będzie inaczej? Według mnie szkoda pana W.L. bo w naszym mieście każdy rzecznik odchodzi w niesławie. Ciekawe czy jest tego świadomy. To inteligentny człowiek i jak przyjdzie mu kręcić, głupa z kogos robić (albo z siebie), czy też szerzyć opinie sprzeczne w własnym przekonaniem to zagotuje się w nim nie raz. Czy warto tracić sympatię i dobrą opinię dla stołka i wyższej pensji? No ale zobaczymy czy historia sie powtórzy. Na razie ma carte blanche.

  20. John Odpowiedz

    20 lutego 2019 at 19:15

    A no zapewne dlatego ze mi sie nie chce babrac w tym gownie wiec postanowilem pozwolic aby w gownie bawili sie inni a ja zostalem tu gdzie jestem !!! I zrozum czlowieku ze mam prawo do wyrazania mojej opini bo jest moja !!! Powolali rzecznika i co teraz juz bedzie w miescie lepiej , beda mieszkania , bedzie obwodnica , bedzie raport ? Czyja sytuacje zmienilo powolanie rzecznika ? Sytucje miasta ? Odpowiadam nie , zmienilo tylko sytuacje finansowa samego powolanego !!! Naprawde takie sa twoje oczekiwania ? Chyba ze ciebie tez musimy utrzymywac

    • mieszkaniec Odpowiedz

      20 lutego 2019 at 20:12

      Ale ja to rozumiem i szanuje Twoja opinię bardzo mocno. Dla mnie jesteś jedną z najmądrzejszych i najbardziej kompetentnych osób na tym forum. Bijesz wszystkich o pięć głów. Każda Twoja wypowiedz jest na najwyższym poziomie. Jesteś poprostu bardzo mądrą i kompetentną osobą.
      Dlatego poniekąd ( nie znajać CIebie oczywisćie ) żałuję ze nie startowałes na urząd Prezydenta… Miasto naprawde bardzo dużo na tym traci. Brakuje takich fachowców jak Ty :(

  21. Ja Odpowiedz

    20 lutego 2019 at 19:23

    Po co kolejny pasożyt?

    • lolek Odpowiedz

      20 lutego 2019 at 20:00

      Żeby ci co piszą i nie mają się czym zająć mieli kolegę ( w temacie pasożyt).

  22. gość Odpowiedz

    20 lutego 2019 at 19:50

    NO WŁAŚNIE PO CO? ZAPYTAJMY O TO PANA PREZYDENTA

  23. ireneusz Odpowiedz

    20 lutego 2019 at 20:17

    A dla Norberta nic nie ma ? nawet malutkiego stołeczka ? Raz na wozie raz pod wozem – może warto jeszcze Norberta przygarnąć PO-magając mu.

    • poinformowany Odpowiedz

      21 lutego 2019 at 16:13

      Ty się nie martw o Mastalerza .To kolega Pluty specjalisty od spraw kadrowych.

  24. Stasiu Odpowiedz

    20 lutego 2019 at 20:42

    No nie, jeszcze ktoś broni tego urzędu, a gdzie wielce wygadany pierwszy i drugi? Zdrajcy, zdrajcy, po trzykroć zdrajcy!!! Aby wasze rody wygasły, abyście skonali w rozpaczy !!! Ty niby tarnobrzeżaninie słuchający niedomytego patałach z wiochy!

  25. John Odpowiedz

    20 lutego 2019 at 21:18

    Wiesniaki i nieudaczniki opanowaly Tarnobrzeg urzedy spolki i jada z dojeniem nie mozna od nich niczego wymagac bo oni nie zamierzaja nic zrobic dla miasta czy wszyscy juz oslepli ?

  26. John Odpowiedz

    20 lutego 2019 at 21:33

    Proponuje przeprowadzenie sondazu zaraz po 100 dniach rzadow tych kogos i zweryfikujmy nastroje lokalne troszke odwagi i sami sobie odpowiemy czy wszystko jest ok

  27. Rozgoryczenie Odpowiedz

    20 lutego 2019 at 21:43

    Komisja do.naboru zawsze ta sama Bozek sekretarz skarbnik Po latach trzeba się będzie z tego rozliczyć Dlaczego w komisji nie ma tego.kto decyduje o kadrach

    • gość Odpowiedz

      20 lutego 2019 at 22:01

      Jak powiedział Franc Mauer Komisje się zmieniają , ale Pan jest zawsze w komisjach

  28. Aska Odpowiedz

    20 lutego 2019 at 21:47

    Właściwa osoba na właściwym miejscu, super człowiek i mądry facet. Powodzenia! Nie daj się lokalnemu zrzedostwu i malkontenctwu – a wiem,ze się nie dasz ;) trzymam kciuki!!!!!

    • gość Odpowiedz

      20 lutego 2019 at 21:56

      ZROZUM CZŁOWIEKU, NIE CHODZI O TEGO CZŁOWIEKA. CHODZI O TO ,ŻE MAMY PRZEROST FORMY NAD TREŚCIĄ. w TAKIM MAŁYM MIASTECZKU Z TAKIM DŁUGIEM TO NIEPOTRZEBNE STANOWISKA, GENERUJĄCE JESZCZE DODATKOWE KOSZTY.

  29. John Odpowiedz

    20 lutego 2019 at 21:52

    Aska ty trzymasz.kciuki a ja sie za glowe lapie

  30. owen Odpowiedz

    20 lutego 2019 at 22:25

    Za rządów „człowieka Roku”, który nie miał zastępcy, rolę rzecznika pełnił naczelnik wydziału organizacyjnego.

  31. John Odpowiedz

    20 lutego 2019 at 22:58

    Oni nie zrozumieja bo nawet o tym nie mysla teraz maja wladze wiec chca sie nachapac ile wlezie zanim ludzie sie kapna i ich wywala

  32. Pracownik Odpowiedz

    21 lutego 2019 at 00:15

    W kampanii mówiliście, że rzecznika nie będzie potrzeba. Dotrzymaliście słowa, nie ma co.

  33. Józiek Odpowiedz

    21 lutego 2019 at 05:54

    Ludzie, czym wy się podniecacie? Przecież to tylko rzecznik prasowy.
    Weźcie maść na ból tyłka, może rozum wam przywróci…

    • Maciuś Odpowiedz

      21 lutego 2019 at 06:59

      Tu nie chodzi o osobę rzecznika a o to że to Płuta rządzi jak chce i to nie drodzy dobrze A Bozek na którego ludzie głosowali nie ma nic do gadania Mieszkańcy chcieli nowych rozwojowych rządów a nie zatrudniania ludzi którzy albo pomogli lub pomogą Plucie O to Kozieczku chodzi.

      • mieszkaniec Odpowiedz

        21 lutego 2019 at 07:32

        z tej mowy nienawiści aż sie czerowny z samego rana robisz…

  34. bonzo Odpowiedz

    21 lutego 2019 at 08:45

    Gratulacje , stanowisko absolutnie niepotrzebne ale jesli juz to W Lis jest gosc z klasą i sie nadaje ))

    Moze byłby tez dobrym sekretarzem miasta …

    • jestem za. Odpowiedz

      21 lutego 2019 at 10:19

      Jeżeli to mądry facet z tzw. głową to koniecznie powinien zostać sekretarzem. Opinie facet ma jak najlepsze. Miały być zmiany ale ich nie widać . Może w osobie tego pana pojawiła się sposobność zagospodarowania go zgodnie z mądrością i kompetencją.

  35. alga Odpowiedz

    21 lutego 2019 at 10:19

    Od początku zastanawiało mnie to, po co komu rzecznik z wykształcenia socjolog lub psycholog. Nawet napisałem gdzieś na forum o tym, że szukają speca od m,manipulacji społecznych. No to teraz już wiadomo po co. To ciekawy był konkurs, oj, bardzo ciekawy.

  36. poinformowany Odpowiedz

    21 lutego 2019 at 11:07

    Nowy rzecznik to rocznik liceum 204-205 nasz tarnobrzeski i autor książki „Decybelowy obszar radiowy” .Sugestie na tym forum aby poszedł wyżej na sekretarza zasługują na uwzględnienie Po pierwsze skoro zdecydował się być urzędnikiem to dać mu stanowisko sekretarza na którym wprowadzi nowy styl .pracowitość i otwartości na mieszkańca. Po drugie należy promować i zatrudniać mieszkańcow czego do tej pory nie zauważał Pluta. Lista osób zatudnionych przez Plute z innych gmin rozległa. I nie chodzi tutaj o fachowców > Bo prosze odpowiedzieć dalczego radca prawny jest zatrudniony z Rzeszowa . Takich samych specjalisów ma Tarnobrzeg aż nadto. Pan Pluta powinien posłuchać co w sprawie jego ruchów kadrowych mówią mieszkańcy. Wydaje sie że może słyszał bo rzecznik spełnia oczekiwania mieszkańców i dalej będzie już tylko dobrze.

  37. John Odpowiedz

    21 lutego 2019 at 11:23

    Rzecznik spelnia oczekiwania mieszkancow , ze smiechu pekne pani Jadzia taka fajna taka mila i kulturalna niech ministrem kultury zostanie bo spelnia oczekiwania mieszkancow , niewiadomo ktorych mieszkancow ale spelnia bo tak pusze !

  38. John Odpowiedz

    21 lutego 2019 at 11:25

    A rejczel w tdk czyje oczekiwania spelnila ze ja tam wcisneli

  39. Stasiu Odpowiedz

    21 lutego 2019 at 11:35

    Bożek nie rządzi tylko Pluta. Ciekawe co ma na niego? :-) Ale żeby być sekretarzem, trzeba spełniać ustawowe kryteria, których pan Lis nie spelnia. I się powtórzę, na co w takim mieście rzecznik. Wisłę poglębiać?

  40. John Odpowiedz

    21 lutego 2019 at 11:49

    Jasiu ta cala druzyna i bozka i pluty wpiela sie do urzedu teraz wala chwalebne komentarze o samych sobie typu spelnia oczekiwania mieszkancow probujac nic nie robieniem wplynac na mieszkancow aby miec uzasadnienie spojrzcie dostal lepsze stanowisko bo spelnia oczekiwania mieszkancow ma czarujacy usmiech i jest taki sympatyczny wiec odwalcie sie od niego bo zazdroscicie mu kariery ! Mniej wiecej tak to wyglada

  41. ku przestrodze Odpowiedz

    21 lutego 2019 at 12:33

    Obrażanie sie prezydentów na krytykę nie ma sensu. Należy pamietać ,ze wszyscy dotychczasowi prezydenci odchodzili w niesławie. Można porównać np.Rzeszów gdzie szanowany prezydent może rządzić do śmierci.

  42. John Odpowiedz

    21 lutego 2019 at 13:01

    Prezydent rzeszowa nie rzadzi rzeszowem on nim umiejetnie administruje , tak jak w stalowej woli czy w mielcu

  43. Janusz Odpowiedz

    21 lutego 2019 at 16:58

    Ma prezencję i dobrą dykcję.Dobry wybór.

  44. Doda Odpowiedz

    22 lutego 2019 at 11:01

    Dobry wybór ! Człowiek z pasją, kulturalny, zrównoważony ,z nienaganną polszczyzną.Na to stanowisko wybór idealny.

    • Olo Odpowiedz

      22 lutego 2019 at 18:55

      Tylko po co w takim miasteczku takie stanowisko .Ktoś przy okazji powinien to robić

  45. Jan Odpowiedz

    22 lutego 2019 at 17:44

    Służył wiernie Plucie wcześniej jak ten był posłem widać służyć będzie wiernie nadal.

  46. Józiek Odpowiedz

    22 lutego 2019 at 19:29

    Pomóżcie Kornelci, dobrzy ludzie: https://www.siepomaga.pl/zycie-kornelki

  47. Przedsiębiorca Odpowiedz

    24 lutego 2019 at 21:13

    W Tarnobrzegu nie ma ludzi kompetentnych na stanowiska??? Cóż, co chcieliście to macie. Amen

    • obywatel Odpowiedz

      25 lutego 2019 at 08:13

      Jest mnóstwo osób kompetentnych i uciwych
      = ale ządeń z nich nie będzie współpracował z oszustami, kłamcami
      i złodzielami z tego miasta i okolic.
      A że jest tu zorganizowana grupa przestępcza (pod ochroną Kasty)
      to tacy wolą pracować w miastach i wsiach osciennych.