Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: Nerwowa atmosfera podczas sesji. Wystąpienia radnych PiS przerywa przewodniczący (video HD)

Luty 20, 2019 3:15 PM

Nerwowa atmosfera towarzyszyła dzisiejszej, nadzwyczajnej sesji RM Tarnobrzega.  Przewodniczący Bogusław Potański chciał odebrać głos radnym Annie Pekar i Kamilowi Kalince uzasadniają , że w swoich wystąpieniach odbiegają od tematu.

Sesja zwołana była w celu rozpatrzenia projektu uchwały korygującej poprzednio przyjętą, jak się okazało z błędem. Głosowanie nad nią było „pro forma”, bowiem już wcześniej radni zgodzili się na poręczenie przez gminę kredytu dla spółki TTSB S.A., a związanego z budową bloku przy ul. Św. Barbary.

Przed głosowaniem radna Anna Pekar odniosła się m.in. do słów prezydenta które ten powiedział podczas ostatniej konferencji. D. Bożek stwierdził wówczas, że sprawując funkcję Przewodniczącego Rady Miasta, nie wiedział o problemach spółki TTBS ponieważ ani prezydent, ani pełniąca obowiązki ani zastępca pełniącej obowiązki, nie przekazali takiej informacji ani radnym, ani przewodniczącemu.

- I tu się Pan myli panie prezydencie. Pytam się pana co robił pan podczas 64 sesji zwyczajnej sesji Rady Miasta (…) kiedy sprawozdanie spółki Tarnobrzeskiego Towarzystwa Budownictwa społecznego (…) przedstawiała pani prezes Zofia Janiec. Czyżby udzielił jej pan głosu ale nie słuchał? – mówiła radna, odnosząc się również do wywiadów, które ukazały się w mediach z wiceprezydentem Mirosławem Plutą, a dotyczących budowy bloku przy ul. Św. Barbary.

- Pytam się Państwa, jeżeli macie takie dobre relacje z panią prezes Janiec, z koalicjantem, panem Grzegorzem Kiełbem, to dlaczego do tej pory nie zapytaliście się jak to się stało, że w ogóle rozpoczęliście budowę nie mając na to zabezpieczonych funduszy? (…) Być może to jak w anegdocie: Przyszła pani Zosia do prezydenta i pyta, co mam robić? No Zosiu buduj. A pieniądze? Pieniądze się później znajdą, może ludzie przyniosą, może radny Kołek przyniósł te pieniądze na „Tebeesy”, ja nie wiem – kontynuowała radna, której wypowiedź przerywał przewodniczący Potański informując, że dyskusja dotycząca spółki TTBS odbędzie się w trakcie najbliższej, zwyczajnej sesji RM, zaplanowanej na przyszłą środę.

Głos zabrał również radny Kamil Kalinka, mówiąc, iż konflikt pomiędzy spółką TTBS a wykonawcą ujrzał światło dzienne dopiero w grudniu ubiegłego roku, gdy wykonawca wywiesił banner na bloku. Jego wypowiedź również chciał przerwać przewodniczący. Kamil Kalinka zadał jednak pytanie cyt:, Czy prawdą jest, że w Tarnobrzeskim Towarzystwie Budownictwa Społecznego ma zostać zatrudniony radny Włodzimierz Trybuła, a jeśli tak, to na jakim stanowisku, jaki będzie miał zakres kompetencji, jakiej wielkości będzie pobierał wynagrodzenie i z jakiś środków będzie ono płacone? – koniec cytatu

SZCZEGÓŁY W MATERIALE VIDEO

video: Telewizja Lokalna

101 Responses to Tarnobrzeg: Nerwowa atmosfera podczas sesji. Wystąpienia radnych PiS przerywa przewodniczący (video HD)

 1. o co chodzi., Odpowiedz

  20 lutego 2019 at 15:20

  Któś sie obudził . Zmiany w budżecie a może spłynęły środki unijne.Czekamy.

 2. pytanie do rady Odpowiedz

  20 lutego 2019 at 15:32

  czy dzisiaj zostały wręczone klucze do mieszkań w ramach wstępnych oględzin. Pytanie do przewodniczącego rady.

 3. John Odpowiedz

  20 lutego 2019 at 15:33

  Nie nie jedyne co splynelo to po wladzy jak po kaczce ze topia miasto

 4. fakt Odpowiedz

  21 lutego 2019 at 12:47

  Tylko czasem nie przyznawac kasy dla prywatnej spolki pilkarskiej bo bedzie awantura .

 5. Bonzo Odpowiedz

  21 lutego 2019 at 15:19

  Pięknie Pekarowa wypunktowała niewiedzę prezydenta Bożka. Posłuchajcie sami a Potański przegina na maxa odbierając jej głos. Panie radny Potański nie knebluj ust radnym!!!!!! Niech mówią radni, prawda boli?

  • klinek Odpowiedz

   21 lutego 2019 at 19:20

   Takiego chamstwa dawno nie widziano. Można wszystko powiedzieć, ale cóż, gdy braki w kulturze i wychowaniu.

  • Zosia Odpowiedz

   21 lutego 2019 at 23:46

   Pan Potanski wie co mówi, rozsądny i konkretny. Kultura i wyważenie. Super. A reszta.. Bazar.. Dno.. Pan KK jeszcze.. Ale poprzedniczka to totalny brak kultury.

   • Erazm Odpowiedz

    22 lutego 2019 at 06:21

    W którym momencie potański wykazał się klasą?! Zachowuje się jak zwykły cham i prostak!

    • Zosia Odpowiedz

     22 lutego 2019 at 07:07

     Człowieku, chyba nie sluchales.. Pani P dno.. Nieprawdopodobne, aby tak się zachowywać.. Dno.. I brak kultury i wychowania.. Byle zagadać. Metoda zagadania, aby nikt nie wysłuchał się w treść..

    • Zosia Odpowiedz

     22 lutego 2019 at 07:17

     A nie zgadzam się z tym co piszesz. Posłuchaj.. Pani P potwierdziła tylko swoim wystąpieniem, że nic nie robiła od sierpnia do listopada oprócz kampanii i żeby wyjść z tego z twarzą trzeba w prostacki sposób atakować, nawet nie zachowując pozorów kultury.. Żenujący obraz..

     • aura

      23 lutego 2019 at 12:21

      Krytyka prezydenta nawet najbardziej słuszna (jego kłamstwo)to według ciebie brak kultury.Niestety to obraz tej ekipy ,ekipy Podłych Oszustów- mamy efekty ich pracy;WSTYD I HAŃBA MIASTA NA CAŁY KRAJ(historia z TBS)Strach co będzie w całej kadencji

 6. dalsz pytania Odpowiedz

  21 lutego 2019 at 16:07

  Kalinka powinien zapytać jeszcze . Jak to sie stało że mimo kryzysu spólka TBS płaci podwójnie prezesowi i prokurentowi. Z jakim wynagrodzeniem został zatrudniony mecenas ze sztabu wyborczego Pluty w miejsce poprzedniego mecenasa. Skoro ma byc zatrudniony radny Trybuła i będziemy wiedzieć z jakim wynagrodzeniem to uczciwie Kalinka winien zapytać o wszystko a nie wybiórczo.

 7. Pracownik Odpowiedz

  21 lutego 2019 at 16:10

  Niewiedzę Bożka to każdy w miarę myślący wypunktuje. A Kalinka jak pyta niech pyta o wszystkich i sam poda ile zarabia.

 8. Tarnobrzeżanin Odpowiedz

  21 lutego 2019 at 16:43

  Pan Potański jako przewodniczący do wymiany, to jest jakaś tragedia jak ten człowiek prowadzi obrady. Już nie po raz pierwszy to obserwuję, ale myślałem, że to trema i po pewnym czasie będzie lepiej. Teraz widać całkowitą niekompetencję i dyskryminację niektórych radnych (choć fanem Pani Pekar czy Pana Kalinki nie byłem i nie jestem). Jednak pomijając już wszystko – to widać, że Pan Potański nawet nie ma w wystarczającym stopniu opanowanej lektury Statutu Miasta Tarnobrzega, skoro nie potrafi przywołać prawidłowej podstawy prawnej. Ciekawe, że cytuje Pan § 25 ust. 9, który mówi o czasie wypowiedzi – a takiego czasu Pan nie wyznaczył. Z kolei przy § 26 cytuje Pan ust. 2 i 3, który mówi o przywołaniu radnego „do rzeczy” i „do porządku”, a już nie poucza Pan o treści ust. 4, który daje radnemu prawo domagania się głosowania w sprawie przywrócenia prawa do kontynuowania wypowiedzi.
  Jeśli ten Pan szybko nie zostanie odwołany, to będziemy tęsknić za debatami z poprzedniej kadencji, które może i były burzliwe, ale jednak nie prowadzone w tak skandaliczny sposób (chociaż Pan Kalinka, też dosyć uznaniowo je prowadził jako przewodniczący, dopiero po jego odwołaniu było lepiej, gdy przewodniczącym został Pan Bożek).

  • gość Odpowiedz

   21 lutego 2019 at 17:33

   A moim zdaniem miał rację. Na tej sesji chodziło o przegłosowanie poprzedniej błędnej uchwały ,żeby wreszcie dostać ten kredyt dla TBS. Tymczasem , w moim mniemaniu wypowiedzi , nie dotyczyły samego głosowania co było przedmiotem sesji . Niestety , ale powoływanie się na jakieś konferencje i udowadnianie błędów , kłamstw itd . było po prostu nie na miejscu i czasie.Szkoda tylko ,że moim zdaniem mamy do czynienia z końcem zawieszenia broni. Zaczną się waśnie spory , prywatne wojenki. Dobro miasta zejdzie na ostatni plan. Mam nadzieję ,że radni opozycji nie będą blokowali inicjatyw ,żeby tylko zdyskredytować władzę bo ucierpią na tym mieszkańcy i miasto. A ono powinno był dobrem nadrzędnym. Ale pożyjemy zobaczymy.

   • owen Odpowiedz

    21 lutego 2019 at 19:10

    „…udowadnianie błędów , kłamstw itd . było po prostu nie na miejscu i czasie.” Czyżby? Sesja dotycząca spraw finansowych TBS jak najbardziej jest odpowiednim miejscem i czasem, trudno o lepsze!
    I kolejny cytat z powyzszej wypowiedzi: ” Mam nadzieję ,że radni opozycji nie będą blokowali inicjatyw ,żeby tylko zdyskredytować władzę.”- A władza może kneblować usta opozycyjnym radnym? To jest w porządku?
    Może jesteś zwolennikiem ekspresowych i cichutkich sesji, kiedy to jak w przpadku podwyżki za śmieci, chłopcy grzecznie podnosili rączki i ani mru mru.
    O to chodzi? Najlepiej żeby ludzie za dużo nie wiedzieli?
    W moim przekonaniu przewodniczący zachowywał po prostu arogancko. Dedykacja radnej Pekar, że ani wyglancowane buty ani biała koszula nie uczynią z kogoś
    dżentelmena, choć kierowana do innej osoby powinna również trafić przewodniczącego.

    • Jan Odpowiedz

     21 lutego 2019 at 19:26

     Podobnie jak upudrowana twarz, kiecka i tapir na włosach nie czyni damy nie wspominając o otworzeniu ust.

    • mieszkaniec Odpowiedz

     21 lutego 2019 at 20:14

     To do kogo piła Pekar o białej koszuli i wylansowanych butach jak nie do przewodniczącego. Moim zdaniem tu chodziło o przewodnicżacego.

     • owen

      21 lutego 2019 at 21:03

      Moim zdaniem do Bożka, a buty…wyglancowane, czyli błyszczące.:)
      A pan Jan zdaje sie przyjął to do siebie. No cóż, uderz w stół a nozyce sie odezwą.

     • Zosia

      21 lutego 2019 at 22:13

      Wyglancowane buty stanowią dobry kontrast do słomy Pani szanownej, która pięknie ja dzisiaj lansowała… I to nauczycielka, która kształci innych nauczycieli.. Trochę wstyd..

     • Erazm

      22 lutego 2019 at 06:27

      A ty Zosiu co? Zakochana w obecnie „panujących” w Tbg, że tak bronisz coś co nie jest do obronienia? Bo jak widać obrzucanie błotem tych, którzy mówią prawdę, łatwo ci przychodzi.

 9. John Odpowiedz

  21 lutego 2019 at 17:02

  Prezydent klamczuszek

  • były radny Odpowiedz

   21 lutego 2019 at 17:11

   Czy pod nickiem John kryje się może Norbercik . Takich sformułowań używał „Prezydent kłamczuszek „. Można sprawdzić .Prawie na każdej sesji.

   • watek Odpowiedz

    21 lutego 2019 at 19:22

    a sformułowanie -głupi- komu nadasz jedyne i nieodwracalne prawo własności?

 10. gość Odpowiedz

  21 lutego 2019 at 17:06

  Szkoda papieru pani radna. To co pani przeczytała z tych chyba 5 kartek można było zmieścić na jednej. No może na dwóch stronach. Dbajmy o środowisko i drzewa , z których te kartki produkujemy.

  • natura Odpowiedz

   21 lutego 2019 at 19:21

   Lepiej policz se barany jak nie lubisz liczyć prawdy i faktów.

 11. mieszkaniec Odpowiedz

  21 lutego 2019 at 17:07

  To już koniec Panie BOżek. Umizgiwał się Pan do Kalinki. Zostawił Pan ludzi z pisu w urzędzie w spółkach i radach nadzorczych. Zródło wiadomości otwarte . A te ataki to po co. Aby mieszkańców przekonać ,ze dokonali złego wyboru. A to już krok od działań po 10 miesiącach. Proste. Dlaczego pan tego nie bierze pod rozwagę. Jestem za Panem ale nie rozumiem tych relacji z Kalinką. Zdradzi na pierwszym zakręcie. Dzisiaj to widoczne aż za nadto.

  • Pracownik Odpowiedz

   21 lutego 2019 at 17:35

   I w dodatku buców. W pełni się zgadzam. Za 7 mc taczki i odwieziemy go całkiem niedaleko, bo do liceum.

  • niemlody Odpowiedz

   21 lutego 2019 at 17:53

   P

 12. John Odpowiedz

  21 lutego 2019 at 17:14

  Mentalnosc bucow tego miasta na tym polega ze nie ma sie argumentow , nie szuka sie informacji siedza tak jakby za kare a jesli ktos ma cos do powiedzenia i jesli to uderza we wspomnianych bucow to szybciutko sie przerywa i pie…li trzy po trzy aby zrobic zaslone . Wywalic to dziadostwo na zbity pysk

 13. Mieszkaniec z Dzikowa Odpowiedz

  21 lutego 2019 at 17:45

  Ogrom nieprawidłowości a niektórzy chcą aby niczego publicznie nie wywalać. Jasne, nie uczmy się na błędach, nie rozliczajmy winnych całego dziadostwa oraz wszelkich machlojek. Bo po co? Niech się cieszą, że za nich ktoś inny dostaje po d. Poprzednia rządząca ekipa powinna być dokładnie rozliczona a o przekrętach powinien dowiedzieć się prokurator. Za same inwestycje z TSM o których mówił Kalinka podczas ost. sesji, ktoś(wiadomo kto)powinien beknąć. Słyszeli o dyscyplinie finansów publicznych?

  • gość Odpowiedz

   21 lutego 2019 at 17:50

   Słyszeli , słyszeli .Dlatego kredyt ma być spłacony chyba do 2039 r. żeby poręczenie nie weszło do prognozy do 2036

   • mieszkaniec III Odpowiedz

    21 lutego 2019 at 20:28

    takie mamy kadry które nie rozumieją stanu finansów .Ale Kalinka jest hepi. Żałosne.

    • jan46 Odpowiedz

     21 lutego 2019 at 21:20

     To ty klakierze koalicji jesteś hepi że „dołożysz” łatkę Kalince ale ta łatka nie klei bo Kalinka mówi prawdę i wie co mówi.To jest budujące.Może wreszcie ktoś wyczyści to zaśmierdziałe towarzystwo.

     • gość

      21 lutego 2019 at 22:06

      Może dla Ciebie. Nie gloryfikuj człowieka , który miał szansę się wykazać. Coś w tym czasie zrobił .co zasługuje na szczególne wyróżnienie?

  • Pracownik Odpowiedz

   21 lutego 2019 at 17:55

   Ty z Dzikowa a ubiegłoroczny budżet został pozytywnie zaopiniowany przez RIO więc o czym to świadczy? O tym że brak nieprawidłowości.

   • pyza Odpowiedz

    21 lutego 2019 at 18:11

    Nie zakrywaj prawdy jak nie potrafisz ,nieprawidłowości dotyczyły uchwały zmieniającej ten budżet a zwłaszcza przyczyn do zmiany tej uchwały.

  • obesrwator Odpowiedz

   21 lutego 2019 at 18:52

   a w sprawie dyscypliny finansów do pani skarbnik. Juz niedługo wszyscy poleca.?

 14. slepy Odpowiedz

  21 lutego 2019 at 18:04

  Prezydenta nie ,musi nikt zdradzać. On sam zdradza się na każdej sesji na każdej konferencji swą niekompetencją ,swą powierzchniową znajomością tematu i nieprecyzyjnymi odniesieniami do problemów . Niektórzy nazywają to dyletantyzmem.

 15. Bebej Odpowiedz

  21 lutego 2019 at 18:35

  Jak za pisem nie byłem i nie jeste to w pełni zgadzam sie z ich pytaniami. To co wyprawia obecna wladza to jest jakas masakra acha i oczywiście o stołki im nie chodzi jak to bylo mawiane przed wyborami a co sie dzieje to sami widzicie. Proponuje odczekac i zbierac podpisy o referendum i zmiane gospodarza miasta z chęcią sie podpisze.

  • Tarnobrzeżanin Odpowiedz

   21 lutego 2019 at 19:06

   „Art. 4. Referendum przeprowadza się, z zastrzeżeniem art. 5 ust. 1, z inicjatywy organu stanowiącego danej jednostki samorządu terytorialnego lub na wniosek co najmniej:
   1) 10% uprawnionych do głosowania mieszkańców gminy albo powiatu;
   2) 5% uprawnionych do głosowania mieszkańców województwa.

   Art. 5. 1. W sprawach odwołania organu stanowiącego jednostki samorządu terytorialnego przed upływem kadencji rozstrzyga się wyłącznie w drodze referendum przeprowadzonego na wniosek mieszkańców, o którym mowa w art. 4.
   1a. Wniosek mieszkańców gminy, o którym mowa w ust. 1, może dotyczyć odwołania rady gminy i wójta (burmistrza, prezydenta miasta) albo odwołania jednego z tych organów.
   1b. Referendum w sprawie odwołania wójta (burmistrza, prezydenta miasta) może być przeprowadzone także z inicjatywy rady gminy.
   1c. Uchwała rady gminy o przeprowadzeniu referendum w sprawie odwołania wójta (burmistrza, prezydenta miasta) podejmowana jest w trybie art. 28a albo art. 28b ustawy, o której mowa w art. 6 pkt 1.
   2. Wniosek mieszkańców, o którym mowa w ust. 1 i 1a, może zostać złożony po upływie 10 miesięcy od dnia wyboru organu albo 10 miesięcy od dnia ostatniego referendum w sprawie jego odwołania i nie później niż na 8 miesięcy przed zakończeniem jego kadencji.”

   Tak więc jeszcze parę miesięcy trzeba poczekać z takimi krokami. Ale jeśli doszłoby do takiego referendum, a następnie odwołania prezydenta, to mam nadzieję, że w kolejnych wyborach mimo wszystko będzie kandydował Pan dr Witold Zych. Bo brak jego wiedzy, kompetencji i pomysłów zaczyna być coraz bardziej odczuwalny, a to dopiero pierwsze miesiące nowej kadencji.

   • adept Odpowiedz

    21 lutego 2019 at 20:08

    Proszę o skoncentrowanie się na Tarnobrzegu i podanie konkretnych warunków aby referendum było ważne ,bo takie gołe ogólne artykuły mogą doprowadzić do błędów w interpretacji i obawy daremnej pracy.

    • Tarnobrzeżanin Odpowiedz

     21 lutego 2019 at 23:16

     Wszystkie informacje na ten temat zawiera ustawa z dnia 15 września 2000 r. – o referendum lokalnym (Dz.U.2016.400 j.t.). To tylko 26 stron tekstu.

     Art. 55. 1. Referendum jest ważne, jeżeli wzięło w nim udział co najmniej 30% uprawnionych do głosowania, z zastrzeżeniem ust. 2.
     2. Referendum w sprawie odwołania organu jednostki samorządu terytorialnego pochodzącego z wyborów bezpośrednich jest ważne w przypadku, gdy udział w nim wzięło nie mniej niż 3/5 liczby biorących udział w wyborze odwoływanego organu.

     Art. 56. 1. Wynik referendum jest rozstrzygający, jeżeli za jednym z rozwiązań w sprawie poddanej pod referendum oddano więcej niż połowę ważnych głosów. (…)

     Czyli:
     1. Najpierw musi minąć 10 miesięcy od dnia wyboru organu (tu: prezydenta miasta).
     2. Jeśli ten czas minie – grupa min. 5 mieszkańców może złożyć pisemne powiadomienie o inicjatywie przeprowadzenia referendum (zgodnie z art. 11 ust. 1 pkt 1 – grupa co najmniej 15 obywateli, którym przysługuje prawo wybierania do organu stanowiącego danej jednostki samorządu terytorialnego, a w odniesieniu do referendum gminnego – także pięciu obywateli, którym przysługuje prawo wybierania do rady gminy). Składa się je do prezydenta miasta.
     3. Na pisemny wniosek inicjatora referendum przewodniczący zarządu jednostki samorządu terytorialnego, a w gminie wójt (burmistrz, prezydent miasta), w ciągu 14 dni od otrzymania wniosku powiadamia, w formie pisemnej, inicjatora referendum lub jego pełnomocnika o liczbie mieszkańców jednostki samorządu terytorialnego uprawnionych do głosowania, o której mowa w art. 4, objętych rejestrem wyborców w gminie na koniec kwartału poprzedzającego złożenie wniosku. (art. 12 ust. 5).
     4. W terminie 60 dni od dnia powiadomienia prezydenta miasta o zamiarze wystąpienia z inicjatywą przeprowadzenia referendum, inicjator przeprowadzenia referendum zbiera podpisy mieszkańców uprawnionych do wybierania organu stanowiącego danej jednostki samorządu terytorialnego, którzy chcą poprzeć inicjatywę w tej sprawie. (art. 14 ust. 1).
     W Tarnobrzegu pewnie trzeba byłoby zebrać około 3000-3500 podpisów.
     5. W ciągu tych 60 dni inicjator referendum musi przekazać komisarzowi wyborczemu wniosek mieszkańców, dołączając do niego karty z podpisami. (art. 22 ust. 1)
     6. Komisarz wyborczy wydaje postanowienie o przeprowadzeniu referendum lub odrzuceniu wniosku mieszkańców nie później niż w ciągu 30 dni od dnia jego złożenia. (art. 24)
     7. Referendum przeprowadza się w dzień wolny od pracy najpóźniej w 50 dniu od dnia opublikowania postanowienia komisarza wyborczego w tej sprawie. (art. 27).

     To tak w dużym uproszczeniu, bo jak wiadomo procedura może przebiegać w sposób niestandardowy. Jednak nie jest to nic skomplikowanego, jeśli oczywiście odpowiednia liczba mieszkańców zdecyduje się na taki krok.

  • Janka Odpowiedz

   21 lutego 2019 at 19:33

   Co wyprawa ta władza, bo nie bardzo wiem? Póki co próbuje sprzątać zostawione bagno. Przedtem lepiej było? Mam wrażenie, że nie!

   • ateka Odpowiedz

    21 lutego 2019 at 19:53

    Nie sprząta tylko nieporadnie ukrywa i to do takiego absurdalnego sposobu jak zamykanie ust i kłamstwa.

 16. owen Odpowiedz

  21 lutego 2019 at 19:23

  Mnie również z PiSem nie po drodze ale uczciwie trzeba przyznać, że to jedyna opozycja w naszym miescie. A kto ma władzy na ręce patrzeć jak nie opozycja?
  Czy my w ogóle byśmy cokolwiek wiedzieli gdyby nie radni opozycji właśnie plus nadwisla24, którą niektórzy juz próbują dyskredytować?

  • gość Odpowiedz

   21 lutego 2019 at 20:00

   JUŻ ZAPOMNIAŁEŚ CO DZIAŁO SIĘ W UBIEGŁYM ROKU. ? CO DOBREGO ZROBILI?

   • recept Odpowiedz

    21 lutego 2019 at 20:16

    Obecna nie oddała do prokuratury ani zeszłorocznej władzy ani zeszłej KADENCJI a to NALEŻAŁO SIĘ UCZYNIĆ I WTEDY MLEKO BY SIĘ ROZLAŁO W Koalicji.

 17. nie odpowiedni ludzie na nie.... Odpowiedz

  21 lutego 2019 at 22:17

  pasuej przyniesł piasek i łopatkę bo zabawy a nie takie cyrki wyprawiać sami nie wiecie czego chcecie a tylko mieszkancom wode stawiac powiniscie aby zapomnieli kto się zajmuje takimi sprawami i na stołku siedzi tam gdzie nie powinien prawda w oczy kole i szkoda wymieniac bo wszyscy tacy sami sa

 18. Zosia Odpowiedz

  21 lutego 2019 at 23:07

  Wystąpienie Pani radnej było żenujące. Wstyd..Merytoryczna klapa, ponieważ udowodnili, że nic nie wiedzieli do grudnia o tbs, wobec czego nie rozumiem, co zarzucala prezydentowi? Ja słuchałam. Nie spałam.. To obrzydliwe.. Jak można w ten sposób traktować urząd prezydenta? Skandal pani nauczycielka..

  • Frania Odpowiedz

   22 lutego 2019 at 06:42

   Zosiu, żenująca jesteś ty… Pani radna Pekar brawo za wystąpienie. Myślę, że gdyby marny przewodniczący nie przerywał, to dowiedzielibyśmy się jeszcze wielu ciekawych rzeczy, no ale chyba takie miał zadanie, żeby zakrzyczeć, przeszkodzić, uciszyć… Kurczę, coś mi to przypomina…
   A swoją drogą, gdybyś słuchała uważnie tego co mówią, to wiedziałabyś dlaczego nie mieli wiedzy na temat TTBS. Przypomnij sobie również, że w poprzedniej kadencji Bożek był przewodniczącym rady. Co z jego wiedzą na ten temat?… Nie odpowiadaj, bo przecież wszyscy widzimy.

   • Zosia Odpowiedz

    22 lutego 2019 at 07:00

    A co takiego ciekawego dowiedzieliśmy się oprócz tego, że na radzie Pani od tbs mówiła, że wszystko jest ok. To skąd ówczesny przewodniczący miał wiedzieć, że nie? A co pani po robiła od sierpnia do listopada na stołku?to kto leniuszek klamczuszek?

    • Frania Odpowiedz

     22 lutego 2019 at 10:02

     Biedny ten były przewodniczący… No o niczym nie miał pojęcia, tylko szkoda, że jak się wydaje nadal nie ma…

 19. mieszaniec Odpowiedz

  22 lutego 2019 at 03:51

  Tarnobrzeski PIS kontra Pan Prezydent i spółka po raz kolejny – 1:0, tylko nie wiem czy się z tego cieszyć czy płakać, bo jakby nie spojrzeć kto wygrał to i tak mieszkańcy i miasto są przegrani, a bal na Titanicu ciągle trwa, bo przecież ich to nie boli. Umowa o prace na 5 lat, a później niech wali się świat..

  • Zosia Odpowiedz

   22 lutego 2019 at 07:04

   Żadne 1. 0..pani wystąpienie to dno i żenada.. Potanski spokój i rozsądek.. Klasa człowiek.. Pan KK powiedział co wiedział na dużych emocjach.. I to co powiedział potwierdziło tylko, że nic nie robili od sierpnia do listopada…

   • Tbg Odpowiedz

    22 lutego 2019 at 11:48

    Zosia, wera itd.itd.- to już nawet nie rozdwojenie ani nawet roztrojenie jaźni. Zrozum że zdradza cie nie tylko styl wypowiedzi ale też twoje ślepe ataki na wszystkich oponentów. Myślę że spokojnie mozesz sie jeszcze podpisywać Bezczel – dobrze się rymuje z fb.

  • owen Odpowiedz

   22 lutego 2019 at 12:06

   Do „mieszkańca”.Smutne jest to co powyżej piszesz ale trudno się z Tobą nie zgodzić. Miasto tonie w długach a prezydent mnoży stołki, poręcza kredyt TBSowi i może się jeszcze okazać ze to my wszyscy będziemy ten kredyt spłacać. A kiedy wypływają brudy poprzednika, prezydent nabiera wody w usta.
   Poprzednia prezydentura nie została rozliczona i niestety, nie zostanie (obecna władza nie jest tym zainteresowana) dlatego ten gość czuje się kompletnie bezkarny.

 20. Zuzia Odpowiedz

  22 lutego 2019 at 08:49

  Bozek zobaczył co znaczy jak się siedzi okrakiemZamiast przyjąć zasadę zwycięzcy i odciąć się politycznie od pisu i Kalinki to się umizguje A ludzie Kalinki którzy pracują z Bozkiem już wiedzą jak być języczkiem uwagi.ZaDaje pytanie dlaczego i z czyjego upoważnienia prokurent spółki układa się z Kalinka w temacie jego pytań i zarzutów do spółki.Kalinka ma dostać suche informacje bez podtekstów Oj slabiutkich ludzi zatrudnia Bozek
  Kalinka i Pekar pokazali jak będzie wyglądać współpraca na którą Bozek liczył To się nazywa naiwność polityczna.

  • pagadi Odpowiedz

   22 lutego 2019 at 21:48

   Na czym opierasz tak stronniczą opinie – „Kalinka i Pekar pokazali jak będzie wyglądać współpraca na którą Bozek liczył To się nazywa naiwność polityczna”. Czy nie dotarły do ciebie argumenty w/w przedstawione na tej sesji. Bożek nie liczył na współpracę, liczył na znalezienie winnych za swoją „niepamięć” i ukrycie działań koalicjanta. A TO JEST TWOJA NAIWNOŚĆ W PRZEDSTAWIENIU NIEPRAWDY.

 21. KAJA Odpowiedz

  22 lutego 2019 at 08:49

  O sekta pis zaczyna szczekać

 22. fakt Odpowiedz

  22 lutego 2019 at 09:36

  Cala ta rada,sposob obrad ,lamanie prawa przez przewodniczacego to przyklad ze to miasto upadlo na pysk .Zobaczcie jak wygladaja rady miast w innych miastach.Jak wygladaja obrady.Chocby najblizej w Stalowej Woli.Jest sie od kogo uczyc.

  • Zosia Odpowiedz

   22 lutego 2019 at 09:58

   No faktycznie. Aleś walnął.Ta Pani prostaczka łamie zasady dobrego wychowania

   • Frania Odpowiedz

    22 lutego 2019 at 10:18

    Zosiu, jako kobiecie nie przystoi wyrażać się w taki sposób o innej kobiecie, bo w ten sposób wychodzi z ciebie prostactwo. A jeśli jesteś mężczyzną, to tym bardziej prostak z ciebie.
    Teraz będziesz obrażać każdego, kto będzie informował o tym co się dzieje w mieście? Pewnie najlepiej by było, żeby wszystko zostało za drzwiami gabinetu, ale na szczęście jest opozycja w tym mieście.

    • gość Odpowiedz

     22 lutego 2019 at 10:48

     Dobrze ,że są te transmisje. Ludzie mogą zobaczyć na jakich buraków głosowali. Na dzień dzisiejszy nie widzę w mieście żadnej alternatywy .

     • Polka

      22 lutego 2019 at 11:25

      A ja mam pytanie: dlaczego bohaterowie tego portalu nie startowali na radnych i prezydenta? Macie odpowiedź na wszystko, aż żal, że się marnujecie. Tarnobrzeg byłby krainą mlekiem i miodem płynącą i żadne szambo by nie wybiło. Gdzie byliście?
      Odpowiedź jak w kawale: – A co on umie robić? – Nic. Ale za to jak krytykuje!

     • pani

      22 lutego 2019 at 17:13

      Zostaw krytykujących odnieść się do spraw krytykowanych,zaprezentuj swoją opinie , to ma sens.

    • Zosia Odpowiedz

     22 lutego 2019 at 14:40

     Rozumiem, że Pani o której pisałam ma prawo obrażać i wyzywać od spioszków, klamczuszków, a dla innych to zakazane. To jest brak kultury i tyle… Ale mal tego, to jest obraza urzędu.. Takie są fakty

     • tarnobrzeżanin

      22 lutego 2019 at 15:55

      P.Zosiu śpioszek, kłamczuszek trudno określić jako wyzwiska. Skąd tyle emocji i zaciekłości we wpisach? Jakies rodzinne powiązania? Dziwne ,ze nie bulwersujesz się udzielonym wywiadem przez p. Prezydenta, w którym winą obarczył swoich poprzedników (bezpodstawnie) Dorosły facet sięgający po urząd, który tak tłumaczy się ze swojej niewiedzy – tragedia.

 23. Ministrant Odpowiedz

  22 lutego 2019 at 11:00

  Dajcie se spokój z tym TBG zapraszamy do Stalowej Woli Budujemy 20 nowych bloków to napewno się zmiescicie budżet stalowej to ponad 500 mln a TBG w Tarnobrzegu trzeba młodego prezydenta tak jak w stalowej 73 procent poparcia mówi za siebie samo Centrum Piłki Nożnej Za ponad 60 mln z pisem trzeba umieć współpracować a przykładem tego jest Stalowa Wola

  • Johny Rocky Horror Odpowiedz

   22 lutego 2019 at 11:44

   Dokładnie tak! Niestety w Tarnobrzegu ludzie głosowali nie za kimś ale głownie przeciw a konkretnie przeciw PiSowi coś na zasadzie zrobię mamie na złość odmrożę sobie uszy bo czy się to komuś podoba czy nie obecnie PiS trzyma klucz do kasy i szczególnie tutaj na Podkarpaciu trzeba umieć z nimi żyć.
   I dokładnie w Tarnobrzegu jak powietrza trzeba kogoś młodego. A tak na kolejne 5 lat mamy prezydenta celebrytę. Niedługo strach będzie otworzyć lodówkę bo bożek wyskoczy…

 24. John Odpowiedz

  22 lutego 2019 at 11:42

  Polka zapewne dlatego ze niekazdy nadaje sie na zajmowane przez.siebie stanowiska , co chcesz powiedziec ze skoro nie jestesmy radnymi czy prezydentem to nie mozemy krytykowac ? Jestes glupia !! Placimy podatki a te swinie , ta banda nieyslacych kretynow ma je sensownie wydawac i podejmowac decyzje z mysla o miescie i jego rozwoju a nie uerzadzac sobie prywatne kariery za nasze pieniadze wymienic , rzecznik , rejczel boska , naczelniczka bez pojecia , dwoje prezesow ttbs , prokurent i wielu innych i co to ma byc ? Benda zasrancow oby ich czas szybko sie skonczyl

 25. wybory 2019 Odpowiedz

  22 lutego 2019 at 12:26

  Mieszkańcy Tarnobrzegu głosowało nie przeciwko pisowni tylko przeciwko Kalinke.Jezeli Kalinka myśli że ma szansę na powrót na stanowisko to się myli.Jrgo kariera związana z decyzjami mieszkańców zakończona na zawsze Może tylko aby się to pozbyć pójdzie do sejmiki jak Dziubiński na zesłanie

  • pan Odpowiedz

   22 lutego 2019 at 17:20

   Nie jesteś wyrocznią! ani rzecznikiem mieszkańców!! te sprawy zostaw mieszkańcom oni i tylko oni są kompetentni te kwestie rozstrzygnąć.a ty nie rób z siebie głupka.

 26. owen Odpowiedz

  22 lutego 2019 at 12:42

  Polka, już tutaj taka jedna wera – pięciorga innych imion – zwracała się do swoich adwersarzy per WY więc proponuję unikać tej formy. Chyba że…..?
  Co do meritum twojej wypowiedzi to wynika z niej, że twoim zdaniem WŁADZA NIE PODLEGA KRYTYCE”. Proponuję wychylić nos chociaż o centymetr poza „własne rewiry” to może się dowiesz dlaczego nie trzeba być radnym ani prezydentem żeby mieć prawo głosu.

 27. bonzo Odpowiedz

  22 lutego 2019 at 14:17

  bałagan w TTBS narastał za rządów pełniacego obowiazki Kalinki i potem Pekar i Kalinki , w ich radzie zasiadali jacys ludzie z księzyca , niedouczeni i nieprzygotowani , Kalinka odebral TTBS przychody z targowiska czyli jako własciciel działał na szkode swojej spółki , teraz tylko Bożek probuje to sprzatnąć a że robi to nieumiejetnie to rzecz inna … dlaczego pani Joniec nie jest jeszcze zatrzymana na 3 miesiace ??? Przeciez sprawa jest karygodna , wychodzi że najgrubsza afera współczesnego Tarnobrzega …

  • fakt Odpowiedz

   22 lutego 2019 at 17:26

   Prawdy nie zakryjesz niewiedzą czy kłamstwem jak p.prezydent D.Bożek . Kłopoty były od samego początku budowy tj za p.prezydenta G.Kiełba

 28. Olo Odpowiedz

  22 lutego 2019 at 16:33

  No wreszcie , ktoś to powiedział. Dlaczego odebrane zostało TBS inkaso za targowisko? Dlaczego te pieniądze trafiają obecnie do prywatnej piłkarskiej spółki akcyjnej. ? Czy ta decyzja nie miała też wpływu na obecną sytuację.?

  • Tbg Odpowiedz

   22 lutego 2019 at 20:42

   Nie nie miała ponieważ ttbs ogłosił przetarg i rozpoczął budowę bez zabezpieczenia finansowego i za to powinien ktoś trafić do kryminału ale jak zwykle u nas nie ma winnych. To jest sytuacja podobna do tej obecnej z obwodnica zaczęliśmy budowę bez pełnego zabezpieczenia finansowego licząc że jakoś to będzie.

  • pop Odpowiedz

   22 lutego 2019 at 21:02

   A dlaczego przyznano właśnie TTBS a nie do kasy miasta? To byłoby racjonalne i oczekiwane, przecież miasto ograniczone zadłużeniem!!

 29. stary Odpowiedz

  22 lutego 2019 at 19:32

  Pani Zosia to zasrana ELYTA pachnie zapewne Chanel N 5,a pani nauczycielka pachnie naftaliną,co jest dla niej nie do zniesienia.

 30. Quw Odpowiedz

  22 lutego 2019 at 19:43

  Pan Potański zachowuje się tak jak jego towarzysze w SEJMIE.Chamstwo,krzyki,przeszkadzanie,walenie w ławy poselskie.

 31. Bartosz Odpowiedz

  23 lutego 2019 at 08:54

  Razem zwiniemy Tarnobrzeg…

  • gość Odpowiedz

   23 lutego 2019 at 09:36

   Podziękujmy mlecznemu jankowi i malemu fiatowi

 32. Zuzu Odpowiedz

  23 lutego 2019 at 10:50

  Miasto jest zadłużone dlatego też powinno być oddłużanie to bez wątpienia. Poczekajmy cięcia. Po to chyba będzie ten raport, przynajmniej ja tak uważam.
  Co do nadzwyczajnej sesji miasta. Tematem jej była poprawa uchwały dotyczącej udzielenia poręczenia kredytu. Osobiście mi się to nie podoba, ale daję kredyt zaufania i mam nadzieję, że na potrzeby innych mieszkańców samorząd będzie tak samo czuły i otwarty, ale do meritum.
  Rozumiem chęć wyjaśnienia nieścisłości, odniesienie się do słów Prezydenta Pani Radnej Pekar ( formę przemilcze) i Kalinki, ale to jednak nie było na temat. Pytania nie dotyczyły uchwały,a konkretnie wprowadzanych poprawek. Na temat kredytu była dyskusja na wcześniejszej radzie. Czy to oznacza, że ci Radni mają się nie wypowiadać? Oczywiście, że nie. Jeżeli radni chcą wygłosić oświadczenie, to podczas zwyczajnych sesji jest taki punkt. Zatem Pani Radna nie powinna się dziwić i obruszać, bo to nie było miejsce i czas na tego rodzaju wystąpienie. Mam nadzieję, że we właściwym punkcie sesji zwyczajnej wystąpią Radni Pekar i Kalinka, bo teraz to było wprowadzanie czynnika „zamętu”. Tu akurat przewodniczącemu Potanskiemu się nie dziwię. Mógł to tylko wyjaśnić, bo tematem nadzwyczajnej rady co należy podkreślić jeszcze raz, nie była sytuacja TTBS, konferencja Prezydenta, a poprawa już powziętej uchwały odnośnie kredytu. Pytania powinny dotyczyć tychże poprawek.
  Sprostowania słów Prezydenta Radni mogli uczynić w takiej samej formie – konferencja. Pani Pekar wskazuje, że po radzie miasta, która odbyła się we wrześniu 2018r. Wszyscy Radni powinni już interesować się tematem. Następna sesja będzie burzliwa.

  • Mieszkaniec z Dzikowa Odpowiedz

   23 lutego 2019 at 11:10

   Była opcja dyskusji pod uchwałą więc radni PiS jako jedyni zabrali głos. Reszta bezradnych jest tylko od naciskania przycisków. Nie przepadam za PiSem ale ci radni chcieli sprostować pomówienia ich przez obecnego prezydenta podczas konferencji prasowej, podczas której prezydent oczyszczając się(on podobno o niczym nie wiedział wcześniej) zrzucił winę na wcześniejsze władze miasta. Nie doprecyzował które dokładnie więc uderzył również w Kalinkę i Pekarową. Czy słusznie? Pekarowa wyjaśniłaby sprawę gdyby Potański jej nie przerywał i nie zabierał głosu. Niewygodne fakty nie są mile widziane. Dziwię się, że Pekarowa z Kalinką nie zwołają konferencji prasowej i nie wywalą wszystkiego o czym wiedzą, tam im Potański głosu nie zabierze. Mieszkańcy powinni wiedzieć jak to na prawdę było. Wstyd, że Bożek ani razu nie wypowiedział nazwiska koalicjanta-poprzedniego prezydenta, tak jakby to nie on zawalił sprawę z budową bloku bez całej kasy.

   • Zuzu Odpowiedz

    23 lutego 2019 at 11:56

    Pełna zgoda, jednak tematem NADZWYCZAJNEJ sesji nie była sytuacja TTBS, dyskusja mogła dotyczyć poprawek. Mają prawo wyjaśniać i tu też pełna zgoda i powinni zrobić to nie w dyskusji na tejże sesji, ale na najbliższej w oświadczeniach lub konferencji. Zgadzamy się w ogólnych stanowiskach. Czy celowe zabieranie głosu? Na tę chwilę trudno powiedzieć, ale nie zgadzam się że wypowiedź radnych PIS ( chcę ją usłyszeć ) była w tym miejscu zasadną. Dyskusja dotyczyła uchwały, więc poprawek w uchwale, a nie ogólnej sytuacji w TTBS, czy oświadczeń Prezydenta. Nadzwyczajna sesja jest wycinkiem zwykłej w ważnej sprawie. Tak jak na zwykłej pod każdą uchwała co do jej merytoryczności jest dyskusja tak i tu tak było. Idąc Pana(i) tokiem myślenia nad uchwałą dotycząca działek dzierżawy działek miejskich można dyskutować na temat małej ilości cienia na Pl.B. Głową jego ( przecież to też działka miejska). Dla wyjaśnienia również mnie nie podoba się sytuacja TTBS. Czekam na oświadczenia podczas najbliższej Rady.

   • owen Odpowiedz

    24 lutego 2019 at 20:46

    Znamienne jest to, ze Bożek do tej pory ani razu nie wypowiedział nazwiska człowieka Roku vel sms-ileś tam. Przy okazji sesji śmieciowej również chociaż aż się prosiło. To o czymś świadczy. Może o TWA? (Towarzystwo Wzajemnej Adoracji).

 33. Wyborca Odpowiedz

  23 lutego 2019 at 11:26

  A ja nie chce aby PiS i Kalinka mieszał Przegrali wybory nie pogodził się i atak To będzie powtórka z ataków na Kielba PiS atakował Kielba 3 4 godziny a radni siedzieli cicho a nawet na koniec nie udzilili absolutorium mimo ze nie bylo podstaw bo tak chciał Kalinki.Okropni ludzie ci radni Myślą tylko o sobie i swoich apanażach
  Ć

  • jogar Odpowiedz

   23 lutego 2019 at 12:45

   Ale nieudolnie tłumaczysz obronę Podłych Oszustów. Wygrali wybory to niech rządzą jawnie i mówią prawdę,|Kłamstwem zakrywają koalicjanta i zwalają jak ty na PiS.Jeśli pisowcy są winni to do prokuratora droga wolna ale jeśli nie to prawda musi ujrzeć światło .Niestety prawdę pokazują tylko ci z PiSu i tobie oczywiście się to nie podoba a mnie TAK.

 34. fakt Odpowiedz

  23 lutego 2019 at 14:17

  TYlko PIS.To jedyna opcja rzadzaca ktora potrwfi uczciwie rzadzic .Madrze rzadzic.Dbac o ludzi a jedynie o siebie.Tylko PIS

 35. Sept Odpowiedz

  23 lutego 2019 at 18:15

  Dobrze ze jak zostala odbierana ulica koło sądu to prezydent nic nie wspomnial czy wspomnial? o tym kto zaczął ten remont. Ktos wuie moze jak to było? Czy przeciął wstęgę i zaslugi dla siebie przyjął. Bo jak jest problem wlasnie np z ttbs no to widzi innych a jak otwierana byly ta ulica to też widzial? Jeżeli tak to czapki z głów ale jeżeli nie ? Pamięta ktos jak to przebiegalo??

 36. lukaslokator Odpowiedz

  23 lutego 2019 at 23:20

  Czy ktoś wie na co się zgodził nasz panujący prezydent na spotkaniu z przyszłymi lokatorami ttbs? Chodzi plotka że między innymi na półroczne zwolnienie z czynszu. Może to ktoś potwierdzić? Dla mnie trochę byłoby to dziwne od paru miesięcy blok generuje straty a dodatkowo przez kolejne pół roku będzie je generował a na pewno nie będzie przynosił zysku. Ale przecież są inni mieszkańcy którzy mogą spłacać kredyt. Myślę że coś jest na rzeczy z tym zwolnieniem z czynszu ponieważ od dłuższej chwili widać całkowite wycofanie się z debaty publicznej przyszłych najemców, czyżby prezydent kupił sobie spokój za nasze kilkaset tysięcy?

  • apel Odpowiedz

   24 lutego 2019 at 15:21

   Co za mania plotkarska tu panuje dość często.Nie wiesz nie powtarzaj! ! Nie insynuuj! Niech debata będzie zdrowa oparta nie na domysłach lecz na faktach!!!

   • lukaslokator Odpowiedz

    24 lutego 2019 at 17:40

    Widzę że nowi lokatorzy dochodzą do głosu. Dlaczego tak bronicie prezydenta. Jak wiesz do czego zobowiązał się prezydent to nam napisz. A jak nie wiesz to nie powtarzaj. Ale na to co wam obiecał trzeba długo pracować. Dlaczego nie podano publiczne na co zobowiązał się, przecież to nie jego prywatna spółka tylko rozdaje nasze pieniądze.

    • apel Odpowiedz

     24 lutego 2019 at 19:22

     Podła i nikczemna twoja cecha chce triumfować . Utwierdzasz się w swym stanowisku odnosząc się do mojego wpisu w l.mnogiej , tworząc podły klimat mnogości takich osobników, powstałych w twojej chorej wyobrażni. Więc zamilcz i uzbrój się w cierpliwość a nie bądż na siłę autorem fałszywej i kłamliwej teorii.

    • gość Odpowiedz

     24 lutego 2019 at 19:25

     Jeżeli to prawda , to zapłacą za to wszyscy lokatorzy TBS . Ze swoich raczej nie dał

     • wstyd

      24 lutego 2019 at 19:35

      Tu rozważamy tylko PRAWDĘ niepradą zajmij sam

  • obywatel Odpowiedz

   25 lutego 2019 at 08:16

   Jeśli tak rzeczywiście by było (zwolnił) to nic nie kupił
   tylko by okradł mieszkańców miasta (bo ktoś musi zapłacić)

   • lukaslokator Odpowiedz

    25 lutego 2019 at 11:25

    Tu się z tobą zgadzam. „Kupił” sobie spokój od sfrustrowanych nowych mieszkańców. Sprawa została załatwiona pod stołem. Jakoś nie widzę krytycznych wypowiedzi mieszkańców itp. a dlaczego jak bym dostał parę tysięcy też bym czekał i milczał. W pewnym sensie okradł bo pieniądze które miały trafić np. bisko, plac zabaw, przedszkole pójdą na rekompensatę braku czynszu. Ale przecież nas stać.

    • gość Odpowiedz

     25 lutego 2019 at 11:38

     Nie sądzę ,żeby to miasto dołożyło nie jest stroną w umowie . Jeżeli to prawda , to zrzucą sie na to raczej mieszkańcy TBS w wyższych czynszach. Na ale pożyjemy zobaczymy i poznamy prawdę. Byłoby to nie fair wobec innych, którzy nic nie zawinili a mają ponosić koszty ?. Podobno winny jest wykonawca. Jeżeli tak to niech płaci.

 37. Wyborca Odpowiedz

  24 lutego 2019 at 08:18

  Jeżeli tak to niechybnie sprawa o niegospodarność i naruszenie finansów publicznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>