Wysokie zwycięstwo juniorów starszych Siarki Tarnobrzeg w sparingu z Wisanem Skopanie (fotoreportaż oraz video HD)

Pewne zwycięstwo odnieśli juniorzy starsi Siarki Tarnobrzeg. W niedzielnym meczu kontrolnym pokonali Wisan w Skopaniu 6:1 (4:0).

Cztery bramki dla Siarki strzelił w pierwszej połowie Kacper Wełniak, zawodnik który dołączył do seniorów w przerwie zimowej. Kolejne dwa trafienia dla drużyny trenera Dariusza Dula zanotował w drugiej połowie Bartłomiej Głowa. Jedyną, ale za to efektowną bramkę dla gospodarzy strzelił zaś Krzysztof Kubiak.

Dla obu zespołów było to spotkanie kontrolne, przed zbliżającą się rundą wiosenną. I choć rozegrane zostało w Skopaniu, to mecze ligowe Wisan nadal będzie grał w Baranowie Sandomierskim. Remont stadionu w Skopaniu nadal jeszcze się nie zakończył, wybudowana tam zostanie zadaszona trybuna na 240 miejsc, w planach jest również remont pobliskiej hali sportowej, w której są szatnie dla zawodników.

foto&video: Piotr Morawski

Jak wytypować najlepsze produkty z danej kategorii przed podjęciem decyzji zakupowej?