Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Jest zwycięstwo! Siarka Tarnobrzeg – Gryf Wejherowo 3:0! (fotoreportaż oraz video HD)

Marzec 23, 2019 5:52 PM

Siarka Tarnobrzeg zrobiła dziś pierwszy krok w stronę utrzymania w II lidze. W meczu 25. kolejki podopieczni trenera Komornickiego pokonali Gryf Wejherowo 3:0, po dwóch bramkach samobójczych gości i efektownym trafieniu Maksa Sitka.

SIARKA TARNOBRZEG – GRYF WEJHEROWO 3:0 (2:0)

1:0 – Łukasz PIETROŃ 20′ (s)
2:0 Maksymilian SITEK 22′
3:0 – Grzegorz GULCZYŃSKI 58′ (s)

SIARKA: 69. Hieronim Zoch – 98. Jakub Głaz, 23. Dawid Kubowicz, 31. Tomasz Wełnicki, 77. Aleksander Drobot – 88. Marcin Wodecki (85, 99. Kamil Woźniak), 14. Sebastian Duda, 7. Kamil Radulj (74, 9. Krzysztof Ropski), 20. Grzegorz Płatek, 51. Maksymilian Sitek (78, 16. Eryk Galara) – 11. Mateusz Janeczko (89, 81. Kacper Wełniak)

GRYF: 12. Wiesław Ferra – 7. Paweł Brzuzy, 15. Piotr Kołc, 19. Grzegorz Gulczyński, 11. Mateusz Goerke – 16. Oskar Ryk (63, 18. Adrian Machol), 21. Łukasz Pietroń (71, 6. Oskar Sikorski), 20. Maciej Koziara, 3. Fabian Kątny (38, 13. Przemysław Macierzyński) – 9. Dawid Rogalski, 14. Paweł Czychowski (39, 8. Robert Chwastek).

żółte kartki: Radulj, Głaz, Kubowicz, Janeczko – Kołc, Machol, Goerke.
czerwona kartka: Przemysław Macierzyński (66. minuta, Gryf, za obrazę sędziego)

W ramach 26. kolejki Siarka zmierzy się na wyjeździe z ROW Rybnik. Mecz rozegrany zostanie w sobotę 30 marca, początek godz.15

video: Agnieszka Nycz, Piotr Morawski

BRAMKI

SKRÓT

KONFERENCJA


foto: Piotr Morawski

WYNIKI POZOSTAŁYCH SPOTKAŃ ROZEGRANYCH W RAMACH 25. KOLEJKI II LIGI: Olimpia Grudziądz – Górnik Łęczna 6:1, GKS Bełchatów – Olimpia Elbląg 1:1, Ruch Chorzów – Rozwój Katowice?, Skra Częstochowa – Znicz Pruszków 2:4, Radomiak Radom – Stal Stalowa Wola 1:0, Pogoń Siedlce – ROW Rybnik 2:2, Błękitni Stargard – Resovia 1:1, Widzew Łódź – Elana Toruń 1:1

14 Responses to Jest zwycięstwo! Siarka Tarnobrzeg – Gryf Wejherowo 3:0! (fotoreportaż oraz video HD)

  1. Tarnobrzeżanin Odpowiedz

    23 marca 2019 at 18:38

    Czy z trenerem Siarki jest wszystko dobrze?

    • Patryk Odpowiedz

      23 marca 2019 at 18:49

      On skrytykował chyba samego siebie pod koniec :) . Wiem, że mógł nie mieć pojęcia jak Kieliszek broni i wystawił go na Stalową, ale raczej jego komentarz dotyczył nie samego błędu Kieliszka tylko jego wieku.

      A może po prostu Krupa był kontuzjowany i trener nie miał innego wyjścia?

  2. Tarnobrzeżanin Odpowiedz

    23 marca 2019 at 19:40

    Wygląda na to, że trener Gąsior prowadził zbyt intensywne treningi i potem zawodnicy nie mieli siły biegać podczas meczu. Ważne żeby strategia nowego trenera funkcjonowała. Kieliszek niech się podszkoli w rezerwach, bo tam sobie naprawdę świetnie radził. Teraz mamy dużo pewniejszego bramkarza w pierwszym składzie, co nie znaczy że Kieliszek od czasu do czasu nie może wskoczyć do II ligi. Jednak w obecnej sytuacji, musimy mieć pewny punkt między słupkami. Powodzenia w Rybniku Panowie!

    • edward Odpowiedz

      23 marca 2019 at 22:30

      nie raz powtarza sie sytuacja zobaczcie Państwo trener Gonsior nie potrafi przygotować zespołu w zimie z calym szacunkiem do Niego. Jakiś szczypior po tygodniu to zobaczyl no sorryyyyy….

  3. wypowiedz Odpowiedz

    23 marca 2019 at 21:50

    to nie jest wina czy byłego trenera czy nowego tylko prezesa bo walczył o kase za pro junior a to było wiadome ze na bramce sa potrzebne zmiany i nie tylko tam a ze wygrali mecz to nie wszystko bo po widzewie sa 4 ciezkie mecze to jeszcze daleka droga aby się utrzymać a ze stalowa powini wygrac tylko się osmieszyli szkoda ze kotnuzji doznał gebarski bo w pierwszym meczu 2 bramki strzelił

  4. Gacek Odpowiedz

    24 marca 2019 at 01:00

    A spoglądał ktoś na terminarz?

  5. mieszaniec Odpowiedz

    24 marca 2019 at 02:07

    Brawo! Nie była to Liga Mistrzów, ale było pozytywnie. Jeżeli tak by wyglądała gra w rundzie jesiennej to by dziś nie było spadku z 2 ligi.

    Kto jest tak naprawdę winny pozycji w tabeli to myślę, że każdy kto się interesuje klubem wie kto sobie trochę źle „poukładał” cele i do tego doprowadził.

    Kolejny mecz za „6″ pkt z Rybnikiem! Mimo sytuacji wierzę w Siarkę, że się uda!

  6. wipwipow Odpowiedz

    24 marca 2019 at 09:03

    Nie ma szans na utrzymanie .Nie dlatego ze beda zle grac tylko dlatego ze taki jest plan aby spasc bo nie ma i ne bedzie pieniedzy na prowadzenie pilki na poziomie II ligi.I to jest przyszlosc Siarki.Amen.

  7. Pytanie Odpowiedz

    24 marca 2019 at 10:51

    Czy ktoś wie czemu mecz z Widzewem jest o 13……????

  8. odp Odpowiedz

    24 marca 2019 at 10:54

    zobacz jakie wisła miała problemy w extra a teraz jak wyglada jak sa wierni kibice to i klubowi pomoga nie tylko na miasto liczyc

  9. Emigracja Odpowiedz

    24 marca 2019 at 12:16

    wipwipowOdpowiedz: Siarka słabo w tej rudzie zaczęła ale to nie dowodzi że jest plan na spadek, jak masz pisać takie brednie lepiej wyskocz na spacer.

    • trawnik Odpowiedz

      24 marca 2019 at 14:11

      Ostatnio sporo osób ze wschodu udziela komentarzy pod Siarką

  10. wipwipow Odpowiedz

    24 marca 2019 at 17:38

    A ja wam mowie ze spadnie i nie podniecajcie sie ta szmaciana pilka .Tarnobrzeg to max III liga

  11. Huehue Odpowiedz

    27 marca 2019 at 22:13

    Dobrze że tacy ludzie jak Ropski i śmieszni bramkarze grzeją teraz ławę a na ich miejsce gracze co coś potrafią.