Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Off – Roadowy Hardcor czyli Poland Trophy Extreme 2019 w Tarnobrzegu (fotoreportaż oraz video HD)

Kwiecień 14, 2019 6:04 PM

Poland Trophy to już marka, która na polskim rynku rajdów przeprawowych ma swoją tradycję od 12 lat. Najlepsi zawodnicy, którzy swoją determinacją i walką udowadniają, że jest to jedyny w swoim rodzaju rajd przeprawowy w Polsce, tym razem rywalizowali nad Jeziorem Tarnobrzeskim.

Dwudniowy rajd na terenach pokopalnianych, był jedyną edycją tegorocznego Poland Trophy. Kierowcy rywalizowali w dwóch etapach, nocnym i dziennym, w klasach No Limit, Advance oraz Wyczyn +.

Czas liczony był wyłącznie na odcinkach specjalnych. Suma czasów decydowała o zajęciu przez daną załogę miejsca w klasyfikacji końcowej.

foto: Piotr Morawski

9 Responses to Off – Roadowy Hardcor czyli Poland Trophy Extreme 2019 w Tarnobrzegu (fotoreportaż oraz video HD)

  1. Aleksander Odpowiedz

    14 kwietnia 2019 at 18:54

    Przyjechali zniszczyli mnóstwo terenu, smród , smieci , wyjechali a my mamy się cieszyć z zaszczytu że ktos dla swojej przyjemnosci niszczy nam przyrodę. Na poligon „Goscie” – masakra.

  2. Tbg Odpowiedz

    14 kwietnia 2019 at 19:08

    Pozwalanie na takie imprezy na terenie wokół jeziora pokazuje że nikt nie liczy się z przyrodą mamy teraz okres lęgowy , niszcząc w taki sposób przyrodę niszczymy nasze środowisko . Ludzie przyjezdni widząc niszczoną przyrode sami zaczynają smiecić itp…. przecież sami gospodarze im to pokazują – róbta co chceta liczy sie przecież tylko egoistyczna chwilowa przyjemność.

  3. Iza_Tbg Odpowiedz

    14 kwietnia 2019 at 21:35

    Mogli jeszcze auta umyć w jeziorze…

    • Tbg Odpowiedz

      15 kwietnia 2019 at 07:58

      Tego braklo do podsumowania baaaardzo udanej imprezy – róbta co chceta….nad jeziorem

  4. Marek Odpowiedz

    15 kwietnia 2019 at 08:47

    kto na to pozwolił?! zamiast zadbac o te tereny aby były atrakcyjne to jeszcze stado nie niedor….ów z rozumem 5-latka niszczy drzewa, drogi i płoszy zwierzęta!! Oby to była ostatnia taka impreza!!!

  5. ja Odpowiedz

    16 kwietnia 2019 at 00:36

    BUUUUUUU!!!!!!
    Niszczyciele środowiska!!!!!!
    BUUUUUUUUU!!!

  6. anna Odpowiedz

    16 kwietnia 2019 at 15:53

    Tak wyglada poziom świadomośći wiekszosci społoczenstwa w sprawie ochrony przyrody !!!

  7. Abel4x4 Odpowiedz

    17 kwietnia 2019 at 10:56

    Byłem sędzią na tej imprezie i nikt tam żadnego syfu nie zostawił trasy wytyczono tak że nie było uszczerbku dla przyrody. Zapraszam następnym razem zobaczyć a potem pisać bzdury bo impreza była przygotowana na najwyższym poziomie i pisze to jako sędzia a nie organizator i życzył bym sobie by wszystkie imprezy były tak przygotowane.

    • Kutombo Odpowiedz

      20 kwietnia 2019 at 17:59

      Następnym razem zabierz sobie to stadko troglodytów na środek poligonu i tam sie taplajcie w błocie osły jebane