Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Dni Tarnobrzega 2019. Szczegółowy program, koszty imprezy

Maj 11, 2019 12:08 PM

W ostatni weekend maja br., nad Jeziorem Tarnobrzeskim odbędą się Dni Tarnobrzega 2019. Impreza trwać będzie dwa dni, a na scenie zagrają m.in. Bajm, Łzy, InoRos&Liber  oraz Sidney Polack.

O koszt tegorocznych obchodów święta miasta zapytaliśmy rzecznika UM Tarnobrzeg. – Kwestią organizacji, a zarazem rozliczeniem tegorocznych Dni Tarnobrzega zajmuje się Tarnobrzeski Dom Kultury w ramach otrzymanych środków finansowych w wysokości określonej w uchwale budżetowej. Pełne rozliczenie Dni Tarnobrzega będzie znane po ich zakończeniu - wyjaśnia NW24.pl Wojciech Lis.

- Z informacji uzyskanych przez Urząd Miasta od Tarnobrzeskiego Domu Kultury wynika, iż planowana kwota przeznaczona na tegoroczną edycję Dni Tarnobrzega nie odbiega od kwoty wydatkowanej w poprzednim roku – dodaje.

Jak dowiedzieliśmy się od rzecznika, wydatki Urzędu Miasta związane z organizacją ubiegłorocznych Dnii Tarnobrzega wyniosły 239.606,64 zł, a wpływy od sponsorów: 68.950,00 zł.

DARMOWA KOMUNIKACJA

Ze względu na to, że Dni Tarnobrzega odbędą się nad Jeziorem Tarnobrzeskim, na to wydarzenie będzie zorganizowana darmowa komunikacja. Szczegółowy rozkład jazdy poznamy wkrótce.

Od poniedziałku poprawiana jest  nawierzchnia drogi wyjazdowej znad jeziora, czyli ul. Kajmowskiej. – Droga jest uzupełniana destruktem. Prace polegające na uzupełnianiu ubytków mają zakończyć się do końca bieżącego tygodnia – informuje NW24.pl rzecznik Lis.

PROGRAM

IMPREZY TOWARZYSZĄCE

2 Responses to Dni Tarnobrzega 2019. Szczegółowy program, koszty imprezy

  1. Maranatha Odpowiedz

    12 maja 2019 at 18:09

    Ćwierć bańki… Czy igrzyska są naprawdę tego warte?

  2. Jan Odpowiedz

    13 maja 2019 at 12:12

    a jaki był koszt zrobienia nowej strony internetowej imprezy?rok temu nowej strony nie było, chyba nikt tego nie wliczył

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>